Søgeresultater for “hv”
Produkter
-
Originalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| /
Hobbywing SkyWalker 160A HV 14S OPTO V2 Børsteløs ESC til RC-fly
No reviews10+ på lagerDen Hobbywing SkyWalker 160A HV 14S OPTO V2 børsteløse ESC er designet til højvolts RC-fly, der har brug for seriøs strømkapacitet, ren gasrespon...
Se alle detaljerOriginalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| / -
Originalpris $95.99 - Originalpris $191.98Originalpris $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Nuværende pris $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik til RC Racing
24 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C hardcase-LiPo-batteriet med EC5-stik er et batteri med høj kapacitet til...
Se alle detaljerOriginalpris $95.99 - Originalpris $191.98Originalpris $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Nuværende pris $95.99 USD| / -
Originalpris $279.99 - Originalpris $279.99Originalpris $279.99$279.99 USD$279.99 - $279.99Nuværende pris $279.99 USD| /
Hobbywing EZRUN MAX5 HV Plus G2 350 A 6-12S sensorstyret børsteløs ESC med AS150
No reviews10+ på lagerHobbywing EZRUN MAX5 HV Plus G2 er en avanceret højvolt-sensorstyret børsteløs ESC, der er udviklet til ekstreme hastigheder og RC-kraftsystemer i...
Se alle detaljerOriginalpris $279.99 - Originalpris $279.99Originalpris $279.99$279.99 USD$279.99 - $279.99Nuværende pris $279.99 USD| / -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
7 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek Sættet med 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U indeholder tre separate lette batterier til mik...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nuværende pris $14.99 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $38.99Originalpris $38.99 - Originalpris $38.99Originalpris $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Nuværende pris $25.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik til RC Racing
10 reviews10+ på lagerHurtig pasformkontrol Det CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7,6V 2S 120C HV Hard Case LiPo batteri med EC5 stik er designet til RC-kørere, der ønske...
Se alle detaljerOriginalpris $38.99Originalpris $38.99 - Originalpris $38.99Originalpris $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Nuværende pris $25.99 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $75.99 - Originalpris $75.99Originalpris $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Nuværende pris $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med XT90-stik
1 reviewKun 10 enhed(er) tilbageHurtig pasformkontrol CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo batteri med XT90 stik er et højtydende 6S LiHV batteri designet til RC-brug...
Se alle detaljerOriginalpris $75.99 - Originalpris $75.99Originalpris $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Nuværende pris $75.99 USD| / -
Originalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med EC5-stik
2 reviews10+ på lagerHurtig pasningskontrol Den CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-batteri med EC5-stik er et stærkt valg for RC-piloter, der ønsker et f...
Se alle detaljerOriginalpris $69.99 - Originalpris $69.99Originalpris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuværende pris $69.99 USD| / -
Originalpris $62.99 - Originalpris $62.99Originalpris $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Nuværende pris $62.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med XT90-stik
No reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-batteriet med XT90-stik er et kompakt og relativt let 6S-batteri til...
Se alle detaljerOriginalpris $62.99 - Originalpris $62.99Originalpris $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Nuværende pris $62.99 USD| / -
Originalpris $51.99Originalpris $51.99 - Originalpris $51.99Originalpris $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Nuværende pris $38.99 USD| /
CNHL Racing Serie LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik
24 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC6001203HV Kapacitet: 6000mAh Spænding: 11.4V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst...
Se alle detaljerOriginalpris $51.99Originalpris $51.99 - Originalpris $51.99Originalpris $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Nuværende pris $38.99 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11,4 V 3s 70c Lipo-batteri med XT30
2 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageLager nummer HV35703 Boks 3 Kapacitet 350mAh Spænding 11.4V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed 70C Kontinuerlig / 140C Kortvarig Op...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $119.99 - Originalpris $119.99Originalpris $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Nuværende pris $119.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med EC5-stik
1 reviewUdsolgtHurtigt pasformstjek Det CNHL Lightning LiHV 7800 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo-batteri med EC5-stik kombinerer en usædvanligt høj kapacitet på 7800 m...
Se alle detaljerOriginalpris $119.99 - Originalpris $119.99Originalpris $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Nuværende pris $119.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $75.99 - Originalpris $75.99Originalpris $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Nuværende pris $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med EC5-stik
No reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo-batteriet med EC5-stik kombinerer en almindelig kapacitet på 6000mAh med en...
Se alle detaljerOriginalpris $75.99 - Originalpris $75.99Originalpris $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Nuværende pris $75.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med EC5-stik
4 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo-batteriet med EC5-stik kombinerer en nominel kapacitet på 7200mAh med et us...
Se alle detaljerOriginalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| / -
Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batteri med XT30
9 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagerbeholdningsnummer: HV55703 Kapacitet: 550mAh Spænding: 11.4V / 3 celler / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97 - Originalpris $59.94Originalpris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 37% Spar % -
Originalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuværende pris $25.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerHurtig pasformskontrol 3-pak CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV batteri med XT30U stik er designet til letvægts FPV, CineWhoop, mikro freestyl...
Se alle detaljerOriginalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuværende pris $25.99 USD| /Spar op til 28% Spar % -
Originalpris $71.99Originalpris $71.99 - Originalpris $71.99Originalpris $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Nuværende pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Hard Case Lipo Batteri med EC5 Stik
20 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC8201203HV Kapacitet: 8200mAh Spænding: 11.4V / 3-celle / 3S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Se alle detaljerOriginalpris $71.99Originalpris $71.99 - Originalpris $71.99Originalpris $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Nuværende pris $49.99 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $62.99 - Originalpris $62.99Originalpris $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Nuværende pris $62.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med EC5-stik
No reviewsUdsolgtHurtigt tjek af pasform CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-batteri med EC5-stik er et 6S-batteri med fokus på ydeevne til RC-fly, ...
Se alle detaljerOriginalpris $62.99 - Originalpris $62.99Originalpris $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Nuværende pris $62.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Nuværende pris $9.99 USD| /
3 Pakker CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7,6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30
No reviewsKun 2 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: HV35702 Kapacitet: 350mAh Spænding: 7,6V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99 - Originalpris $27.98Originalpris $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Nuværende pris $9.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-batteri med EC5-stik
1 reviewKun 8 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek CNHL Lightning LiHV 6000 mAh 15,2 V 4S 120C HV LiPo-batteriet med EC5-stik er et 4S-batteri med høj ydelse til RC-brugere, der...
Se alle detaljerOriginalpris $65.99 - Originalpris $65.99Originalpris $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Nuværende pris $65.99 USD| / -
Originalpris $105.99 - Originalpris $105.99Originalpris $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Nuværende pris $105.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Batteri 120C med XT90 Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Stock Number: HV6001206 Kapacitet: 6000mAh Spænding: 22.8V/ 6-Cell / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $105.99 - Originalpris $105.99Originalpris $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Nuværende pris $105.99 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Nuværende pris $7.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Varenummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spænding: 3.8V / 1-celle / 1S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Nuværende pris $7.99 USD| /Spar op til 38% Spar % -
Originalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-batteri med XT90-stik
4 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest Det CNHL Lightning LiHV 7200mAh 6S batteri er designet til RC-opsætninger, der kræver stærk burst-effekt og stabil spænding und...
Se alle detaljerOriginalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| / -
Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Nuværende pris $11.49 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek Sættet med CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U indeholder tre separate lette 2S LiHV-batterier...
Se alle detaljerOriginalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97 - Originalpris $35.94Originalpris $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Nuværende pris $11.49 USD| /Spar op til 40% Spar %