Rask bestilling
Filtre
-
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST for batterioppgradering av Axial SCX24
3 reviews10+ på lagerDetaljerte spesifikasjoner – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-kontakter Varenummer: 90302 Kapasitet: 900 mAh Spenning: 7,4 V / 2 celler / 2...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nåværende pris $13.99 USD| /Spar opptil 22% Spar % -
Opprinnelig pris $29.97 - Opprinnelig pris $59.94Opprinnelig pris $29.97 - Opprinnelig pris $59.94Opprinnelig pris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nåværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batteri med XT30
9 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagernummer: HV55703 Kapasitet: 550mAh Spenning: 11.4V / 3-cellers / 3S1P Utladingsrate: 70C kontinuerlig / 140C i korte periode...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $29.97 - Opprinnelig pris $59.94Opprinnelig pris $29.97 - Opprinnelig pris $59.94Opprinnelig pris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nåværende pris $18.99 USD| /Spar opptil 37% Spar % -
Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-plugg for BETAFPV Air75
8 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner Lagernummer: HV50751 Kapasitet: 500mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladingsrate: 75C kontinuerlig / 150C i korte perioder Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nåværende pris $13.99 USD| / -
Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nåværende pris $29.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo-batteri med XT60-plugg
2 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 4S 30C Shorty LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt 4S-batteri med standardspenning for ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nåværende pris $29.99 USD| / -
Opprinnelig pris $111.99 - Opprinnelig pris $111.99Opprinnelig pris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nåværende pris $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serie 10000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 100C med QS8 Plugg
14 reviewsUtsolgtV2.0 Spesifikasjoner: Lagernummer: 10001004QS8 Kapasitet: 10000mAh Spenning: 14,8V /4-celle / 4S1P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burs...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $111.99 - Opprinnelig pris $111.99Opprinnelig pris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nåværende pris $111.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nåværende pris $29.99 USD| /
CNHL Racing-serie 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo-batteri 30C med TRX-plugg
6 reviews10+ på lagerRask kompatibilitetskontroll CNHL Racing Series 11,1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo-batteri 30C med TRX-kontakt er utviklet for Traxxas-førere som ønsker...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nåværende pris $29.99 USD| / -
Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $39.99Opprinnelig pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nåværende pris $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C Lipo-batteri med XT90-plugg
13 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 300705 Kapasitet: 3000mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $39.99Opprinnelig pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nåværende pris $39.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $29.98Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nåværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-batteri med T/Dean-plugg
2 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: S220403BKT Kapasitet: 2200mAh Spenning: 11,1V / 3-celler / 3S1P Utladningsrate: 40C kontinuerlig / 80C burst Laderate...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $29.98Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nåværende pris $14.99 USD| / -
Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nåværende pris $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-batteri med XT60-plugg
7 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: 2001004BK Kapasitet: 2000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burst Laderate...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nåværende pris $20.99 USD| /Spar opptil 29% Spar % -
Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nåværende pris $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
7 reviewsBare 10 enhet(er) igjenRask passformskontroll Settet 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U inneholder tre separate, lette batterier for mikr...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Nåværende pris $14.99 USD| /Spar opptil 32% Spar % -
Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98 - Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98Nåværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nåværende pris $50.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 130C med XT60 Plugg
2 reviews10+ på lagerRask kompatibilitetssjekk 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug passer svært godt for FPV-piloter som øn...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98 - Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98Nåværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nåværende pris $50.98 USD| /Spar 20% Spar % -
Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nåværende pris $78.99 USD| /
CNHL Racing-serie 5200mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 90C med QS8-plugg
4 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo-batteri med QS8-plugg er et 6S-batteri for høy strøm, beregnet på RC-båter med ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nåværende pris $78.99 USD| / -
Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nåværende pris $24.19 USD| /
CNHL Parallel-serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-batteri 90C myk pakke
9 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 620902NC Kapasitet: 6200mAh Spenning: 7.4V / 2-celle / 2S2P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehasti...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nåværende pris $24.19 USD| /Spar opptil 36% Spar % -
Opprinnelig pris $27.99Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $27.99Opprinnelig pris $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Nåværende pris $19.69 USD| /
CNHL Parallel-serie 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-batteri 90C myk pakke
12 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 440902NC Kapasitet: 4400mAh Spenning: 7.4V / 2-celle / 2S2P Utladningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst Lade...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $27.99Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $27.99Opprinnelig pris $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Nåværende pris $19.69 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $45.98 - Opprinnelig pris $45.98Opprinnelig pris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nåværende pris $45.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batteri med XT60 Plugg
2 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner Varenummer: 1501304BK Kapasitet: 1500mAh Spenning: 14,8V / 4-cellers / 4S1P Utladningsrate: 130C kontinuerlig / 260C kortvarig Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $45.98 - Opprinnelig pris $45.98Opprinnelig pris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nåværende pris $45.98 USD| / -
Opprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99 - Opprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nåværende pris $55.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo-batteri med EC5-plugg
10 reviewsBare 8 enhet(er) igjenLager nummer 950903EC5 Kapasitet 9500mAh Spenning 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehastighet...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99 - Opprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nåværende pris $55.99 USD| /Spar opptil 21% Spar % -
Opprinnelig pris $33.99Opprinnelig pris $33.99 - Opprinnelig pris $33.99Opprinnelig pris $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Nåværende pris $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C Lipo-batteri med XT60-plugg
9 reviews10+ på lagerRask passformkontroll CNHL 3700mAh 14,8V 4S 40C LiPo-batteri med XT60-plugg er en stabil standard 4S-pakke for piloter som ønsker mer flytid en...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $33.99Opprinnelig pris $33.99 - Opprinnelig pris $33.99Opprinnelig pris $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Nåværende pris $23.49 USD| /Spar opptil 31% Spar % -
Opprinnelig pris $20.99 - Opprinnelig pris $20.99Opprinnelig pris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nåværende pris $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med XT60-plugg
4 reviewsBare 4 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Stock Number: 85706G Kapasitet: 850mAh Spenning: 22.2V / 6-Cell / 6S Utladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladehastighet:...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $20.99 - Opprinnelig pris $20.99Opprinnelig pris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nåværende pris $20.99 USD| / -
Opprinnelig pris $17.49 - Opprinnelig pris $17.49Opprinnelig pris $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Nåværende pris $17.49 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 30C med XT60
23 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 220304BK Kapasitet: 2200mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 30C kontinuerlig / 60C burst Ladehasti...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.49 - Opprinnelig pris $17.49Opprinnelig pris $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Nåværende pris $17.49 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $19.99 - Opprinnelig pris $19.99Opprinnelig pris $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Nåværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 1550mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 100C med XT60-plugg
11 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 1551004PZ Kapasitet: 1550mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 100C kontinuerlig / 200C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.99 - Opprinnelig pris $19.99Opprinnelig pris $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Nåværende pris $19.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99 - Opprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nåværende pris $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C Lipo-batteri med XT90-plugg
6 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 450305Z Kapasitet: 4500mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningsrate: 30C kontinuerlig / 60C burst Ladehastig...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99 - Opprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nåværende pris $33.49 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $24.27Opprinnelig pris $24.27 - Opprinnelig pris $24.27Opprinnelig pris $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Nåværende pris $15.69 USD| /
3 pakker CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
3 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HV45703 Kapasitet: 450mAh Spenning: 11.4V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Lade...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $24.27Opprinnelig pris $24.27 - Opprinnelig pris $24.27Opprinnelig pris $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Nåværende pris $15.69 USD| /Spar opptil 35% Spar % -
Opprinnelig pris $40.99 - Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nåværende pris $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med EC5-plugg
13 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Stock Number: 600703EC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $40.99 - Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nåværende pris $40.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $103.99 - Opprinnelig pris $103.99Opprinnelig pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nåværende pris $103.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
2 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HV9001204 Kapasitet: 9000mAh Spenning: 15.2V/ 4-celle / 4S2P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $103.99 - Opprinnelig pris $103.99Opprinnelig pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nåværende pris $103.99 USD| / -
Opprinnelig pris $24.99 - Opprinnelig pris $24.99Opprinnelig pris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nåværende pris $24.99 USD| /
CNHL MiniStar 1250mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med XT60-plugg
33 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 125706G Kapasitet: 1250mAh Spenning: 11.1V / 6-celle / 3S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $24.99 - Opprinnelig pris $24.99Opprinnelig pris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nåværende pris $24.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99 - Opprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nåværende pris $125.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo-batteri med XT90-plugg
1 review10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 950906XT90 Kapasitet: 9500mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99 - Opprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nåværende pris $125.99 USD| /Spar opptil 10% Spar % -
Opprinnelig pris $10.99 - Opprinnelig pris $21.98Opprinnelig pris $10.99 - Opprinnelig pris $21.98Opprinnelig pris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nåværende pris $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-batteri med XT30 for CineWhoop
6 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: 601203PZ Kapasitet: 600mAh Spenning: 11,1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Ladehastig...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $10.99 - Opprinnelig pris $21.98Opprinnelig pris $10.99 - Opprinnelig pris $21.98Opprinnelig pris $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Nåværende pris $8.99 USD| /Spar opptil 18% Spar % -
Opprinnelig pris $38.99 - Opprinnelig pris $38.99Opprinnelig pris $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Nåværende pris $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo-batteri med XT90-plugg
10 reviewsBare 7 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 400404Z Kapasitet: 4000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Lade...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $38.99 - Opprinnelig pris $38.99Opprinnelig pris $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Nåværende pris $38.99 USD| / -
Opprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nåværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batteri 70C med XT30
9 reviewsBare 4 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 65706G Kapasitet: 650mAh Spenning: 22.2V /6-cellers / 6S1P Utladingsrate: 70C kontinuerlig Laderate: Maks. 2C Størr...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nåværende pris $18.99 USD| / -
Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Nåværende pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med EC3-plugg
6 reviewsBare 10 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 220706EC3 Kapasitet: 2200mAh Spenning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Nåværende pris $29.99 USD| /Spar opptil 21% Spar % -
Opprinnelig pris $21.59 - Opprinnelig pris $21.59Opprinnelig pris $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Nåværende pris $21.59 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 100C med XT60-plugg
28 reviews10+ på lagerOpprinnelig pris $21.59 - Opprinnelig pris $21.59Opprinnelig pris $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Nåværende pris $21.59 USD| / -
Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99 - Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Nåværende pris $23.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo-batteri med EC5-plugg
7 reviews10+ på lagerRask tilpasningskontroll CNHL Black Series 4000 mAh 11,1 V 3S 65C LiPo-batteriet med EC5-plugg er et kompakt og responsivt 3S-batteri for RC-bruker...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99 - Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Nåværende pris $23.99 USD| /Spar opptil 27% Spar % -
Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $39.99Opprinnelig pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nåværende pris $39.99 USD| /
CNHL Parallel-serie 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo-batteri 90C myk pakke
4 reviewsBare 4 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 440903NC Kapasitet: 4400mAh Spenning: 11.1.8V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $39.99Opprinnelig pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nåværende pris $39.99 USD| / -
Opprinnelig pris $22.99 - Opprinnelig pris $22.99Opprinnelig pris $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Nåværende pris $22.99 USD| /
CNHL 18650 DLG 4S1P 3200mAh 14.8V 3C Li-ion Langdistansepakke XT60-plugg
8 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: D32034 Kapasitet: 3200mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 3C kontinuerlig / 6C burst Ladehastighe...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $22.99 - Opprinnelig pris $22.99Opprinnelig pris $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Nåværende pris $22.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-batteri med XT60-plugg
1 review10+ på lagerRask passformkontroll CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-batteriet med XT60-plugg er et kompakt høyspennings 3S-batteri desi...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| / -
Opprinnelig pris $40.99 - Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nåværende pris $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT90-plugg
5 reviewsBare 2 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 600703 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Lade...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $40.99 - Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nåværende pris $40.99 USD| / -
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $17.99Opprinnelig pris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nåværende pris $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med EC3-plugg
11 reviewsBare 10 enhet(er) igjenRask passformskontroll CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteriet med EC3-plugg er et kompakt og allsidig 3S EC3-batteri for RC-piloter og før...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $17.99Opprinnelig pris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nåværende pris $17.99 USD| / -
Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nåværende pris $30.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo-batteri med EC5-plugg
3 reviewsBare 1 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 600653BKEC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nåværende pris $30.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $12.99Opprinnelig pris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nåværende pris $12.99 USD| /
3 pakker CNHL MiniStar 300 mAh 7,4 V 2S 30C LiPo-batteri med JST-plugg
5 reviewsBare 5 enhet(er) igjenRask passformskontroll Settet med 3 pakker CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo-batterier med MINI JST-plugg er utviklet for svært små RC-modeller...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $12.99Opprinnelig pris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nåværende pris $12.99 USD| / -
Opprinnelig pris $107.99 - Opprinnelig pris $107.99Opprinnelig pris $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Nåværende pris $107.99 USD| /
CNHL Racing-serie 5200mAh 29.6V 8S Lipo-batteri 90C med QS8-plugg
3 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Varenummer: 520908QS8 Kapasitet: 5200mAh Spenning: 29,6V / 8-celle / 8S1P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Laderate:...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $107.99 - Opprinnelig pris $107.99Opprinnelig pris $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Nåværende pris $107.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $14.99Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nåværende pris $14.99 USD| /
CNHL 3300mAh 7.4V 2S Lipo-batteri 40C med XT60-plugg
2 reviewsBare 2 enhet(er) igjenRask passformkontroll Det CNHL 3300mAh 7,4V 2S LiPo-batteriet med XT60-plugg er et praktisk hverdagsbatteri for RC-brukere som ønsker jevn kraftlev...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $14.99Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nåværende pris $14.99 USD| / -
Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99 - Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Nåværende pris $25.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 6S 22.2V 40C Lipo-batteri med XT60-plugg
5 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 220406BK Kapasitet: 2200mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst La...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99 - Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Nåværende pris $25.99 USD| /Spar opptil 21% Spar % -
Opprinnelig pris $35.99 - Opprinnelig pris $35.99Opprinnelig pris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nåværende pris $35.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S 5000mAh Lipo-batteri 65C med XT90-plugg
10 reviewsBare 7 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Varenummer: 500653BKZ Kapasitet: 5000mAh Spenning: 11,1V / 3-cellers / 3S1P Utladningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C kortvar...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $35.99 - Opprinnelig pris $35.99Opprinnelig pris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nåværende pris $35.99 USD| / -
Opprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 7.4V 30C 2S Shorty Lipo-batteri med XT60-plugg
No reviews10+ på lagerRask passformkontroll CNHL Black Series 3200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo-batteri med XT60-plugg er designet for RC-plattformer som trenger en praktisk b...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| / -
Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
3 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-batteriet med EC5-plugg er et batteri med høy kapasitet og høy ytelse...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $36.99 - Opprinnelig pris $36.99Opprinnelig pris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nåværende pris $36.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 40C med XT90-plugg
10 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 500404BKZ Kapasitet: 5000mAh Spenning: 14,8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $36.99 - Opprinnelig pris $36.99Opprinnelig pris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nåværende pris $36.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nåværende pris $29.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 40C Lipo-batteri med XT90-plugg
5 reviewsBare 3 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 400403Z Kapasitet: 4000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nåværende pris $29.99 USD| / -
Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Nåværende pris $48.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 14.8V 4S 65C Lipo-batteri med EC5-plugg
5 reviewsBare 8 enhet(er) igjenSpesifikasjoner Lager nummer: 600654BKEC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Nåværende pris $48.99 USD| /Spar opptil 18% Spar %