Rask bestilling
Filtre
-
Opprinnelig pris $23.98Opprinnelig pris $23.98 - Opprinnelig pris $23.98Opprinnelig pris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nåværende pris $19.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 for CineWhoop
58 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: 65704G Kapasitet: 650mAh Spenning: 14.8V /4-celle / 4S1P Utladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Laderate: 5C m...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $23.98Opprinnelig pris $23.98 - Opprinnelig pris $23.98Opprinnelig pris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nåværende pris $19.98 USD| /Spar opptil 17% Spar % -
Opprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nåværende pris $9.98 USD| /
2-pakning CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 for BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 45703G Kapasitet: 450mAh Spenning: 11,1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Laderate: 5...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nåværende pris $9.98 USD| /Spar opptil 34% Spar % -
Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nåværende pris $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
40 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: 65703G Kapasitet: 650mAh Spenning: 11,1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Laderate: Mak...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nåværende pris $14.98 USD| /Spar opptil 25% Spar % -
Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nåværende pris $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 45704G Kapasitet: 450mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nåværende pris $13.98 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nåværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteri med XT30U er et lett 2S-batteri med standardspenning for mikro-EDF-jetfly, F...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nåværende pris $3.69 USD| /Spar opptil 38% Spar % -
Opprinnelig pris $13.98 - Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nåværende pris $13.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviewsBare 5 enhet(er) igjenRask kompatibilitetssjekk Settet 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U inneholder to kompakte 2S-batterier med standards...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.98 - Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nåværende pris $13.98 USD| / -
Opprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nåværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batteri 70C med XT30
9 reviewsBare 4 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 65706G Kapasitet: 650mAh Spenning: 22.2V /6-cellers / 6S1P Utladingsrate: 70C kontinuerlig Laderate: Maks. 2C Størr...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nåværende pris $18.99 USD| / -
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nåværende pris $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med XT30
7 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagerbeholdningsnummer: 45706G Kapasitet: 450mAh Spenning: 22.2V /6-cellers / 6S Utladingsrate: 70C kontinuerlig Laderate: 2C m...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nåværende pris $11.99 USD| /Spar opptil 33% Spar % -
Opprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-batteri med XT30-plugg
1 reviewUtsolgtRask kompatibilitetskontroll Før du bestiller dette batteriet til en FPV-drone, må du kontrollere at disse fire punktene passer til bygget ditt: ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-batteri med XT30-plugg
1 reviewUtsolgtRask passformskontroll CNHL Lightning LiHV 750 mAh 11,4 V 3S 120C-batteriet med XT30-plugg er et lett batteri med høy ytelse for kompakte 3S CineWh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Nåværende pris $13.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $21.98 - Opprinnelig pris $21.98Opprinnelig pris $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Nåværende pris $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 600mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT30
No reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagernummer: 601206PZ Kapasitet: 600 mAh Spenning: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i korte støt ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $21.98 - Opprinnelig pris $21.98Opprinnelig pris $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Nåværende pris $21.98 USD| / -
Opprinnelig pris $47.96 - Opprinnelig pris $47.96Opprinnelig pris $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Nåværende pris $47.96 USD| /
4 pakker CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med XT30U - UK lager
58 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 65704G Kapasitet: 650mAh Spenning: 14.8V /4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Ladehas...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $47.96 - Opprinnelig pris $47.96Opprinnelig pris $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Nåværende pris $47.96 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $27.96 - Opprinnelig pris $27.96Opprinnelig pris $27.96$27.96 USD$27.96 - $27.96Nåværende pris $27.96 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
18 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 65702G Kapasitet: 650mAh Spenning: 7.4V /2-celle / 2S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Ladehast...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $27.96 - Opprinnelig pris $27.96Opprinnelig pris $27.96$27.96 USD$27.96 - $27.96Nåværende pris $27.96 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $39.96Opprinnelig pris $39.96 - Opprinnelig pris $39.96Opprinnelig pris $39.96Nåværende pris $19.96 USD$19.96 - $19.96Nåværende pris $19.96 USD| /
4 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med XT30U - UK lager
25 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 45704G Kapasitet: 450mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.96Opprinnelig pris $39.96 - Opprinnelig pris $39.96Opprinnelig pris $39.96Nåværende pris $19.96 USD$19.96 - $19.96Nåværende pris $19.96 USD| /Spar 50% Spar % -
Opprinnelig pris $37.98 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $37.98$37.98 USD$37.98 - $37.98Nåværende pris $37.98 USD| /
2 Pakker CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batteri med XT30U -UK Lager
No reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 65706G Kapasitet: 650mAh Spenning: 22.2V /6-celle / 6S1P Utladningsrate: 70C kontinuerlig Ladehastighet: 2C maks St...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.98 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $37.98$37.98 USD$37.98 - $37.98Nåværende pris $37.98 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $30.36 - Opprinnelig pris $30.36Opprinnelig pris $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Nåværende pris $30.36 USD| /
4 pakker CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT30U -UK lager
45 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 45703G Kapasitet: 450mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $30.36 - Opprinnelig pris $30.36Opprinnelig pris $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Nåværende pris $30.36 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $39.96 - Opprinnelig pris $39.96Opprinnelig pris $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Nåværende pris $39.96 USD| /
[Combo] 4 pakker CNHL ministar 650mAh 11.1v 3s 70c Lipo-batteri med XT30U - UK Lager
No reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 65703G Kapasitet: 650mAh Spenning: 11.1V /3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Ladehas...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.96 - Opprinnelig pris $39.96Opprinnelig pris $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Nåværende pris $39.96 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $23.96Opprinnelig pris $23.96 - Opprinnelig pris $23.96Opprinnelig pris $23.96Nåværende pris $11.96 USD$11.96 - $11.96Nåværende pris $11.96 USD| /
[Combo] 4 Pakker CNHL ministar 450mAh 7.4v 2s 70c Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
No reviewsBare 6 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 45702GC4 Kapasitet: 450mAh Spenning: 7.4V /2-celle / 2S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Lade...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $23.96Opprinnelig pris $23.96 - Opprinnelig pris $23.96Opprinnelig pris $23.96Nåværende pris $11.96 USD$11.96 - $11.96Nåværende pris $11.96 USD| /Spar 50% Spar %