Rask bestilling
Filtre
-
Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nåværende pris $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo-batteri 70C med XT90-plugg
20 reviewsSpesifikasjoner: Varenummer: 500703 Kapasitet: 5000mAh Spenning: 11,1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burst Laderate: ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nåværende pris $37.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $91.98Opprinnelig pris $91.98 - Opprinnelig pris $91.98Opprinnelig pris $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nåværende pris $61.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batteri med T/Dean Plug
25 reviewsUtsolgtRask passformkontroll Den [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case LiPo-batteri med T/Dean-plugg er designet for RC-sjåfø...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $91.98Opprinnelig pris $91.98 - Opprinnelig pris $91.98Opprinnelig pris $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nåværende pris $61.98 USD| /Spar opptil 33% Spar % -
Opprinnelig pris $38.99Opprinnelig pris $38.99 - Opprinnelig pris $38.99Opprinnelig pris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nåværende pris $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo-batteri med XT60-plugg
9 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Stock Number: 2001006BK Kapasitet: 2000mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningshastighet: 100C kontinuerlig / 200C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $38.99Opprinnelig pris $38.99 - Opprinnelig pris $38.99Opprinnelig pris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nåværende pris $29.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $79.98 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nåværende pris $79.98 USD| /
2 pakker CNHL Speedy Pizza-serien Pro 1500mAh 22,2V 6S 150C Lipo-batteri med XT60-plugg
11 reviewsSpesifikasjoner: Lager nummer: 1501506PZ Kapasitet: 1500mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningsrate: 150C kontinuerlig / 300C burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $79.98 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Nåværende pris $79.98 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nåværende pris $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviewsSpesifikasjoner: Lager nummer: 45704G Kapasitet: 450mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nåværende pris $13.98 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $141.99 - Opprinnelig pris $141.99Opprinnelig pris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nåværende pris $141.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo-batteri med QS8-plugg
29 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Varenummer: 950906QS8 Kapasitet: 9500mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Laderate:...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $141.99 - Opprinnelig pris $141.99Opprinnelig pris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nåværende pris $141.99 USD| / -
Opprinnelig pris $92.99 - Opprinnelig pris $92.99Opprinnelig pris $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Nåværende pris $92.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 22.2V 6S 70C Lipo-batteri med EC5-plugg
32 reviewsSpesifikasjoner: Lager nummer: 600706EC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst La...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $92.99 - Opprinnelig pris $92.99Opprinnelig pris $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Nåværende pris $92.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nåværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviewsUtsolgtRask passformskontroll CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteri med XT30U er et lett 2S-batteri med standardspenning for mikro-EDF-jetfly, F...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nåværende pris $3.69 USD| /Spar opptil 38% Spar % -
Opprinnelig pris $99.99 - Opprinnelig pris $99.99Opprinnelig pris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nåværende pris $99.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo-batteri med EC5-plugg
12 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner Lager nummer: 950904EC5 Kapasitet: 9500mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehast...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $99.99 - Opprinnelig pris $99.99Opprinnelig pris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nåværende pris $99.99 USD| / -
Opprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $29.98Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nåværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo-batteri 40C med XT60-plugg
5 reviewsRask kontroll av passform CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug er et kompakt 3S-batteri for RC-modeller som tr...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $29.98Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nåværende pris $14.99 USD| / -
Opprinnelig pris $76.99 - Opprinnelig pris $76.99Opprinnelig pris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nåværende pris $76.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 6S 22,2V LiPo-batteri 90C med XT90-plugg
1 reviewUtsolgtRask passformkontroll: Dette er en 22.2V (6S) LiPo med en XT90-utgangsplugg. Den passer best for 6S 1/8 skala RC-oppsett og andre 22.2V systemer so...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $76.99 - Opprinnelig pris $76.99Opprinnelig pris $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Nåværende pris $76.99 USD| / -
Opprinnelig pris $19.99 - Opprinnelig pris $39.98Opprinnelig pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nåværende pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-batteri for BETAFPV Air65
11 reviewsSpesifikasjoner Lagerbeholdningsnummer: HV35701PZ Kapasitet: 350mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladingsrate: 75C kontinuerlig / 150C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.99 - Opprinnelig pris $39.98Opprinnelig pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nåværende pris $19.99 USD| / -
Opprinnelig pris $14.58Opprinnelig pris $14.58 - Opprinnelig pris $14.58Opprinnelig pris $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nåværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
6 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 85702G3 Kapasitet: 850mAh Spenning: 7.4V /2-celle / 2S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $14.58Opprinnelig pris $14.58 - Opprinnelig pris $14.58Opprinnelig pris $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nåværende pris $9.98 USD| /Spar opptil 32% Spar % -
Opprinnelig pris $53.99 - Opprinnelig pris $53.99Opprinnelig pris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nåværende pris $53.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 65C med XT90-plugg
15 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 500654BKZ Kapasitet: 5000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Ladehas...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $53.99 - Opprinnelig pris $53.99Opprinnelig pris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nåværende pris $53.99 USD| / -
Opprinnelig pris $13.98 - Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nåværende pris $13.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviewsRask kompatibilitetssjekk Settet 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U inneholder to kompakte 2S-batterier med standards...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.98 - Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nåværende pris $13.98 USD| / -
Opprinnelig pris $54.99Opprinnelig pris $54.99 - Opprinnelig pris $54.99Opprinnelig pris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nåværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C-hardcasebatteri med 5 mm bullet-til-EC5-kabel
7 reviewsRask kompatibilitetskontroll CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C hardcase-batteri er en 2S-racingpakke med høy kapasitet for RC-biler, s...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $54.99Opprinnelig pris $54.99 - Opprinnelig pris $54.99Opprinnelig pris $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nåværende pris $39.99 USD| /Spar opptil 27% Spar % -
Opprinnelig pris $89.99 - Opprinnelig pris $92.99Opprinnelig pris $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Nåværende pris $89.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 22.2V 6S 65C Lipo-batteri med EC5-plugg
10 reviewsUtsolgtRask passformssjekk CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo-batteri med EC5-plugg er et sterkt valg for piloter og førere som ønsker en lengrevarende...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $89.99 - Opprinnelig pris $92.99Opprinnelig pris $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Nåværende pris $89.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nåværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-plugg
1 reviewRask passformkontroll CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-plugg er en kompakt 6S FPV-batterikombinasjon for piloter ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nåværende pris $43.98 USD| /Spar opptil 19% Spar % -
Opprinnelig pris $65.98Opprinnelig pris $65.98 - Opprinnelig pris $65.98Opprinnelig pris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nåværende pris $47.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batteri med T/Dean Plug
18 reviewsUtsolgtRask passformssjekk [Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Batteri med T/Dean-plugg passer godt for RC-sjåfører ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $65.98Opprinnelig pris $65.98 - Opprinnelig pris $65.98Opprinnelig pris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nåværende pris $47.98 USD| /Spar opptil 27% Spar % -
Opprinnelig pris $60.99 - Opprinnelig pris $60.99Opprinnelig pris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nåværende pris $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med EC5-plugg
7 reviewsSpesifikasjoner Lager nummer: 600704EC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst La...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $60.99 - Opprinnelig pris $60.99Opprinnelig pris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nåværende pris $60.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST for batterioppgradering av Axial SCX24
3 reviewsDetaljerte spesifikasjoner – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-kontakter Varenummer: 90302 Kapasitet: 900 mAh Spenning: 7,4 V / 2 celler / 2...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nåværende pris $13.99 USD| /Spar opptil 22% Spar % -
Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $6.99Opprinnelig pris $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nåværende pris $4.99 USD| /
LiPo-batterisikkerhetsveske for lading, oppbevaring og transport
3 reviewsRask Brukssjekk CNHL LiPo Batterisikkerhetsveske er en praktisk LiPo sikkerhetsveske for brukere som ønsker en tryggere måte å lade, oppbevare og ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $6.99Opprinnelig pris $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nåværende pris $4.99 USD| / -
Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-plugg for BETAFPV Air75
8 reviewsSpesifikasjoner Lagernummer: HV50751 Kapasitet: 500mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladingsrate: 75C kontinuerlig / 150C i korte perioder Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nåværende pris $13.99 USD| / -
Opprinnelig pris $55.99 - Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nåværende pris $55.99 USD| /
CNHL Racing-serie 5600mAh 14.8V 4S2P 120C Hard Case 4S Lipo-batteri med T/Dean-plugg
20 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Varenummer: HC5601204X Kapasitet: 5600mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S2P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burst Ladera...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $55.99 - Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nåværende pris $55.99 USD| / -
Opprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $29.98Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nåværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-batteri med T/Dean-plugg
2 reviewsSpesifikasjoner: Varenummer: S220403BKT Kapasitet: 2200mAh Spenning: 11,1V / 3-celler / 3S1P Utladningsrate: 40C kontinuerlig / 80C burst Laderate...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $14.99 - Opprinnelig pris $29.98Opprinnelig pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nåværende pris $14.99 USD| / -
Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nåværende pris $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-batteri med XT60-plugg
7 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Varenummer: 2001004BK Kapasitet: 2000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burst Laderate...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99 - Opprinnelig pris $55.98Opprinnelig pris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nåværende pris $20.99 USD| /Spar opptil 29% Spar % -
Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98 - Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98Nåværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nåværende pris $50.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 130C med XT60 Plugg
2 reviewsRask kompatibilitetssjekk 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug passer svært godt for FPV-piloter som øn...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98 - Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98Nåværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nåværende pris $50.98 USD| /Spar 20% Spar % -
Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nåværende pris $78.99 USD| /
CNHL Racing-serie 5200mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 90C med QS8-plugg
4 reviewsUtsolgtRask passformskontroll CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo-batteri med QS8-plugg er et 6S-batteri for høy strøm, beregnet på RC-båter med ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nåværende pris $78.99 USD| / -
Opprinnelig pris $45.98 - Opprinnelig pris $45.98Opprinnelig pris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nåværende pris $45.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batteri med XT60 Plugg
2 reviewsSpesifikasjoner Varenummer: 1501304BK Kapasitet: 1500mAh Spenning: 14,8V / 4-cellers / 4S1P Utladningsrate: 130C kontinuerlig / 260C kortvarig Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $45.98 - Opprinnelig pris $45.98Opprinnelig pris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nåværende pris $45.98 USD| / -
Opprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99 - Opprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nåværende pris $55.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo-batteri med EC5-plugg
10 reviewsUtsolgtLager nummer 950903EC5 Kapasitet 9500mAh Spenning 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehastighet...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99 - Opprinnelig pris $70.99Opprinnelig pris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nåværende pris $55.99 USD| /Spar opptil 21% Spar % -
Opprinnelig pris $103.99 - Opprinnelig pris $103.99Opprinnelig pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nåværende pris $103.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
2 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: HV9001204 Kapasitet: 9000mAh Spenning: 15.2V/ 4-celle / 4S2P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $103.99 - Opprinnelig pris $103.99Opprinnelig pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nåværende pris $103.99 USD| / -
Opprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99 - Opprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nåværende pris $125.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo-batteri med XT90-plugg
1 reviewUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 950906XT90 Kapasitet: 9500mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99 - Opprinnelig pris $139.99Opprinnelig pris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nåværende pris $125.99 USD| /Spar opptil 10% Spar % -
Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Nåværende pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med EC3-plugg
6 reviewsSpesifikasjoner: Lager nummer: 220706EC3 Kapasitet: 2200mAh Spenning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Nåværende pris $29.99 USD| /Spar opptil 21% Spar % -
Opprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nåværende pris $59.99 USD| /
CNHL Racing-serie 8000mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo-batteri med T/Dean-plugg
8 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Stock Number: HC8001203X Kapasitet: 8000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S2P Utladningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nåværende pris $59.99 USD| / -
Opprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-batteri med XT60-plugg
1 reviewRask passformkontroll CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-batteriet med XT60-plugg er et kompakt høyspennings 3S-batteri desi...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| / -
Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nåværende pris $30.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo-batteri med EC5-plugg
3 reviewsSpesifikasjoner: Lager nummer: 600653BKEC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $79.98Opprinnelig pris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nåværende pris $30.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
3 reviewsUtsolgtRask passformskontroll CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-batteriet med EC5-plugg er et batteri med høy kapasitet og høy ytelse...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $88.99Opprinnelig pris $88.99 - Opprinnelig pris $88.99Opprinnelig pris $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Nåværende pris $68.99 USD| /
CNHL Racing-serie 8000mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 120C hardcase med T/Dean-plugg
6 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Varenummer: HC8001204X Kapasitet: 8000mAh Spenning: 14,8V / 4-celle / 4S2P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Ladera...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $88.99Opprinnelig pris $88.99 - Opprinnelig pris $88.99Opprinnelig pris $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Nåværende pris $68.99 USD| /Spar opptil 22% Spar % -
Opprinnelig pris $69.99 - Opprinnelig pris $69.99Opprinnelig pris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nåværende pris $69.99 USD| /
CNHL Racing-serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 120C hardcase med T/Dean-plugg
34 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lagernummer: HC6601204X Kapasitet: 6600mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S2P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $69.99 - Opprinnelig pris $69.99Opprinnelig pris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nåværende pris $69.99 USD| / -
Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49 - Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nåværende pris $35.99 USD| /
CNHL Parallel Series 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo-batteri myk pakke
7 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 620903NC Kapasitet: 6200mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S2P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehast...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49 - Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nåværende pris $35.99 USD| /Spar opptil 31% Spar % -
Opprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $39.99Opprinnelig pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nåværende pris $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 150C med XT60-plugg
3 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 1401506BG Kapasitet: 1400mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningshastighet: 150C kontinuerlig / 300C burst...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $39.99 - Opprinnelig pris $39.99Opprinnelig pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nåværende pris $39.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $45.99Opprinnelig pris $45.99 - Opprinnelig pris $45.99Opprinnelig pris $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Nåværende pris $31.99 USD| /
CNHL Racing-serie 8000mAh 7.4V 2S Lipo-batteri 120C hardcase med EC5-plugg
1 reviewUtsolgtRask tilpasningskontroll CNHL Racing Series 8000 mAh 7,4 V 2S2P 120C hardcase LiPo-batteri med EC5-plugg er et batteri med høy kapasitet og full le...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $45.99Opprinnelig pris $45.99 - Opprinnelig pris $45.99Opprinnelig pris $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Nåværende pris $31.99 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $79.99 - Opprinnelig pris $79.99Opprinnelig pris $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Nåværende pris $79.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 25.9V 7S Lipo-batteri 70C med XT90-plugg
No reviewsSpesifikasjoner: Lager nummer: 500707 Kapasitet: 5000mAh Spenning: 25,9V / 7-celler / 7S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $79.99 - Opprinnelig pris $79.99Opprinnelig pris $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Nåværende pris $79.99 USD| / -
Opprinnelig pris $32.99 - Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nåværende pris $32.99 USD| /
CNHL Racing-serie 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo-batteri med EC5-plugg
4 reviewsUtsolgtRask kompatibilitetssjekk CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C LiPo-batteri med hardcase og EC5-plugg er et 2S-racingbatteri i full lengde, ut...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $32.99 - Opprinnelig pris $32.99Opprinnelig pris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nåværende pris $32.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $21.99Opprinnelig pris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nåværende pris $21.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty-lipobatteri med XT60-kontakt
No reviewsRask tilpasningskontroll CNHL Lightning LiHV 2400 mAh 15,2 V 4S 120C HV Shorty LiPo-batteri med XT60-plugg er et kompakt flybatteri med høy ytelse,...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $21.99Opprinnelig pris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nåværende pris $21.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $21.99Opprinnelig pris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nåværende pris $21.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 18.5V 5S 100C Lipo-batteri med XT60-plugg
14 reviewsUtsolgtSpesifikasjoner: Lager nummer: 1101005BK Kapasitet: 1100mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningshastighet: 100C kontinuerlig / 200C burst L...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $21.99Opprinnelig pris $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Nåværende pris $21.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $9.99 - Opprinnelig pris $9.99Opprinnelig pris $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Nåværende pris $9.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 7,4V 2S Shorty Lipo-batteri 40C med XT60-plugg
2 reviewsUtsolgtRask passformkontroll CNHL Black Series 2200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo-batteri med XT60-plugg er designet for RC-plattformer som drar nytte av en lett...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $9.99 - Opprinnelig pris $9.99Opprinnelig pris $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Nåværende pris $9.99 USD| / -
Opprinnelig pris $25.99 - Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nåværende pris $25.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-batteri med XT60-plugg
1 reviewRask tilpasningssjekk Hvis du velger et 3S LiHV-batteri for et RC-fly, FPV-vinge, RC-båt eller annet XT60-basert oppsett, bekreft disse punktene fø...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $25.99 - Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nåværende pris $25.99 USD| /Utsolgt