Søgeresultater for “hv”
Produkter
-
Originalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nuværende pris $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo batteri med XT60 stik
30 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lagernummer: 1801206G Kapacitet: 1800mAh Spænding: 22,2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99 - Originalpris $67.98Originalpris $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nuværende pris $33.99 USD| / -
Originalpris $29.98Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nuværende pris $25.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
27 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug indeholder to kompakte, lette flybatterier til ...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nuværende pris $25.98 USD| /Spar op til 13% Spar % -
Originalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT60 Stik
39 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug er et kompakt højspændingsbatterisæt til piloter...
Se alle detaljerOriginalpris $29.98 - Originalpris $29.98Originalpris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuværende pris $29.98 USD| / -
Originalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo batteri 40C med XT60 stik
31 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 330404Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 40C kontinuerlig / 80C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med XT60 stik
74 reviews10+ på lagerHurtig pasningskontrol Det CNHL G+Plus 2200mAh 11,1V 3S 70C LiPo-batteri med XT60-stik er et praktisk 3S-batteri til brugere, der ønsker en kompakt...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $101.99Originalpris $101.99 - Originalpris $101.99Originalpris $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nuværende pris $89.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 90C med QS8 Stik
37 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 950904QS8 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $101.99Originalpris $101.99 - Originalpris $101.99Originalpris $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nuværende pris $89.99 USD| /Spar op til 12% Spar % -
Originalpris $25.99Originalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty LiHV-batteri til 1/12-panbiler, GT12 og LMP12
1 review10+ på lagerCNHL Racing Series 8200 mAh 1S Shorty LiHV-batteriet er en hardcase-pakke med høj kapacitet og lav profil, udviklet til kompatible 1/12-pan cars, L...
Se alle detaljerOriginalpris $25.99Originalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nuværende pris $15.99 USD| /Spar op til 38% Spar % -
Originalpris $111.99 - Originalpris $111.99Originalpris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nuværende pris $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serie 10000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 100C med QS8 Stik
14 reviews10+ på lagerV2.0 specifikationer: Lager nummer: 10001004QS8 Kapacitet: 10000mAh Spænding: 14,8V /4-celle / 4S1P Afladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C bur...
Se alle detaljerOriginalpris $111.99 - Originalpris $111.99Originalpris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nuværende pris $111.99 USD| / -
Originalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| /
2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 70C med XT60 Stik
49 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest 2 Pakker CNHL G+Plus 2200mAh 14,8V 4S LiPo Batteri 70C med XT60 stik er en praktisk 4S batterikombi for brugere, der ønsker stæ...
Se alle detaljerOriginalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuværende pris $49.98 USD| / -
Originalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S Lipo batteri 40C med XT90 stik
16 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 500406BKZ Kapacitet: 5000mAh Spænding: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| / -
Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 til BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 45703G Kapacitet: 450mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18 - Originalpris $18.99Originalpris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuværende pris $9.98 USD| /Spar op til 34% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 35703G Kapacitet: 350mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| / -
Originalpris $48.99Originalpris $48.99 - Originalpris $48.99Originalpris $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
15 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 6200mAh 11,1 V 3S 90C LiPo-batteriet med EC5-stik er et 3S-batteri med høj kapacitet til RC-brugere,...
Se alle detaljerOriginalpris $48.99Originalpris $48.99 - Originalpris $48.99Originalpris $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nuværende pris $39.99 USD| /Spar op til 18% Spar % -
Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteriet med XT30U er et let standardspændings-2S-batteri til mikro-EDF-jetfly, FPV-d...
Se alle detaljerOriginalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99 - Originalpris $11.98Originalpris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuværende pris $3.69 USD| /Spar op til 38% Spar % -
Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Stik
68 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98 - Originalpris $49.98Originalpris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuværende pris $31.98 USD| /Spar op til 33% Spar % -
Originalpris $17.99 - Originalpris $17.99Originalpris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
No reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C LiPo Battery with XT60 Plug er en kompakt og let 3S-batteripakke til FPV-droner, ...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $17.99Originalpris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuværende pris $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C Lipo batteri med XT60
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 270404XT60 Kapacitet: 2700mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $25.99 - Originalpris $25.99Originalpris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuværende pris $25.99 USD| / -
Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nuværende pris $18.49 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batteri med XT60 stik
28 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 120C kontinuerligt / 240C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99 - Originalpris $43.98Originalpris $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nuværende pris $18.49 USD| /Spar op til 16% Spar % -
Originalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98Nuværende pris $19.98 USD$19.98 - $19.98Nuværende pris $19.98 USD| /
[Combo] 2 stk. CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 til CineWhoop
58 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spænding: 14.8V /4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladnin...
Se alle detaljerOriginalpris $23.98Originalpris $23.98 - Originalpris $23.98Originalpris $23.98Nuværende pris $19.98 USD$19.98 - $19.98Nuværende pris $19.98 USD| /Spar 17% Spar % -
Originalpris $141.99 - Originalpris $141.99Originalpris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nuværende pris $141.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batteri med QS8 Stik
29 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 950906QS8 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $141.99 - Originalpris $141.99Originalpris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nuværende pris $141.99 USD| / -
Originalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuværende pris $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
40 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65703G Kapacitet: 650mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladningsra...
Se alle detaljerOriginalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuværende pris $14.98 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $40.99Originalpris $40.99 - Originalpris $40.99Originalpris $40.99$29.99 USD - $40.99 USD$29.99 - $40.99Nuværende pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med XT90 stik
5 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 600703 Kapacitet: 6000mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $40.99Originalpris $40.99 - Originalpris $40.99Originalpris $40.99$29.99 USD - $40.99 USD$29.99 - $40.99Nuværende pris $29.99 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $60.99 - Originalpris $60.99Originalpris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuværende pris $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 22.2V 6S 70C Lipo batteri med XT90 stik
33 reviews10+ på lagerHurtig pasformstest CNHL G+Plus 4000mAh 22,2V 6S 70C LiPo-batteri med XT90-stik er et praktisk valg for RC-brugere, der ønsker et lettere 6S 40...
Se alle detaljerOriginalpris $60.99 - Originalpris $60.99Originalpris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuværende pris $60.99 USD| / -
Originalpris $49.98Originalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Nuværende pris $39.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
No reviews10+ på lagerHurtig pasformstest 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery med XT60 stik er en kompakt 6S FPV batterikombi til piloter, ...
Se alle detaljerOriginalpris $49.98Originalpris $49.98 - Originalpris $49.98Originalpris $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Nuværende pris $39.98 USD| /Spar op til 20% Spar %