Handle for $89, spar $10
Få 10 USD i rabatt når du handler batterier som vises på denne siden for 89 USD eller mer. Rabatten trekkes automatisk fra i handlekurven.
Salget avsluttes: kl. 16.00 den 20. oktober 2026 (UTC+8).
Filtre
-
Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nåværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-plugg
1 review10+ på lagerRask passformkontroll CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-plugg er en kompakt 6S FPV-batterikombinasjon for piloter ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nåværende pris $43.98 USD| /Spar opptil 22% Spar % -
Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98$41.98 USD - $49.98 USD$41.98 - $49.98Nåværende pris $41.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Plugg
No reviews10+ på lagerRask passformkontroll 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug er en kompakt 6S FPV-batterikombinasjon for ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98$41.98 USD - $49.98 USD$41.98 - $49.98Nåværende pris $41.98 USD| /Spar opptil 16% Spar % -
Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Nåværende pris $33.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C med XT60 Plugg
122 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagerbeholdningsnummer: 1501204 Kapasitet: 1500 mAh Spenning: 14,8 V / 4 celler / 4S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Nåværende pris $33.98 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nåværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Plugg
68 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagernummer: 1101006BK Kapasitet: 1100mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burst Laderat...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nåværende pris $31.98 USD| /Spar opptil 33% Spar % -
Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nåværende pris $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 45704G Kapasitet: 450mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nåværende pris $14.98 USD| /Spar opptil 25% Spar % -
Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Nåværende pris $23.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 120C med XT60-plugg
20 reviews10+ på lager1500mAh 6s 120c Lagernummer: 1501206 Kapasitet: 1500mAh Spenning: 22.2V / 6 celler / 6S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i korte perioder...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Nåværende pris $23.99 USD| /Spar opptil 20% Spar % -
Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nåværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-batteri med XT60-plugg
28 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 1301206 Kapasitet: 1300mAh Spenning: 22.2V / 6-cellers / 6S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i korte perio...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nåværende pris $18.99 USD| /Spar opptil 14% Spar % -
Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Nåværende pris $8.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HV45701 Box 4 Kapasitet: 450mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladingsrate: 70C kontinuerlig / 140C kortvarig ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Nåværende pris $8.99 USD| /Spar opptil 31% Spar % -
Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99$3.99 USD - $14.97 USD$3.99 - $14.97Nåværende pris $3.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Batteri for FMS FCX18 & FCX24 (Molex-kontakt)
No reviews10+ på lagerRask passformkontroll Hvis du kjøper et erstatningsbatteri til en FMS FCX18 eller FCX24, bekreft disse tre punktene før bestilling: Sjekk punkt ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99$3.99 USD - $14.97 USD$3.99 - $14.97Nåværende pris $3.99 USD| /Spar opptil 20% Spar % -
Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99$10.49 USD - $13.99 USD$10.49 - $13.99Nåværende pris $10.49 USD| /
3 pakker CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-batteri med JST-XH
1 review10+ på lagerVi introduserer CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7,4V 2S 35C LiPo-batteri, utviklet for å levere eksepsjonell kraft og ytelse for antweight-kam...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99$10.49 USD - $13.99 USD$10.49 - $13.99Nåværende pris $10.49 USD| /Spar opptil 25% Spar % -
Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
3 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-batteriet med EC5-plugg er et batteri med høy kapasitet og høy ytelse...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nåværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerRask kompatibilitetssjekk Settet CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batteri med XT30U inneholder tre separate, lette 2S LiHV-batterier for mi...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nåværende pris $11.99 USD| /Spar opptil 33% Spar % -
Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99 - Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99Nåværende pris $18.19 USD$18.19 - $18.19Nåværende pris $18.19 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty LiHV-batteri for 1/12-panbiler, GT12 og LMP12
1 review10+ på lagerCNHL Racing Series 8200 mAh 1S Shorty LiHV-batteriet er en kapasitetsterk hardcase-pakke med lav profil, utviklet for kompatible 1/12-pan cars, LMP...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99 - Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99Nåværende pris $18.19 USD$18.19 - $18.19Nåværende pris $18.19 USD| /Spar 30% Spar % -
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$12.99 USD - $35.98 USD$12.99 - $35.98Nåværende pris $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med XT30
7 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagerbeholdningsnummer: 45706G Kapasitet: 450mAh Spenning: 22.2V /6-cellers / 6S Utladingsrate: 70C kontinuerlig Laderate: 2C m...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$12.99 USD - $35.98 USD$12.99 - $35.98Nåværende pris $12.99 USD| /Spar opptil 28% Spar % -
Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$25.99 USD - $37.99 USD$25.99 - $37.99Nåværende pris $25.99 USD| /
CNHL Parallel-serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-batteri 90C myk pakke
9 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 620902NC Kapasitet: 6200mAh Spenning: 7.4V / 2-celle / 2S2P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehasti...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$25.99 USD - $37.99 USD$25.99 - $37.99Nåværende pris $25.99 USD| /Spar opptil 32% Spar % -
Opprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99 - Opprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99Nåværende pris $49.99 USD$49.99 - $49.99Nåværende pris $49.99 USD| /
CNHL Innovation RC-serie 10000mAh 7.4V 2S 100C Lipo-batteri med QS8-plugg
1 reviewBare 4 enhet(er) igjenV2.0 Spesifikasjoner: Varenummer: 10001002QS8 Kapasitet: 10000mAh Spenning: 7,4V / 2-cellers / 2S1P Utladningshastighet: 100C kontinuerlig / 200...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99 - Opprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99Nåværende pris $49.99 USD$49.99 - $49.99Nåværende pris $49.99 USD| /Spar 19% Spar % -
Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49 - Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49$37.99 USD - $52.49 USD$37.99 - $52.49Nåværende pris $37.99 USD| /
CNHL Parallel Series 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo-batteri myk pakke
7 reviewsBare 6 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 620903NC Kapasitet: 6200mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S2P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehast...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49 - Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49$37.99 USD - $52.49 USD$37.99 - $52.49Nåværende pris $37.99 USD| /Spar opptil 28% Spar % -
Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99 - Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nåværende pris $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo-batteri med XT90-plugg
10 reviewsBare 10 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 500405Z Kapasitet: 5000mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99 - Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nåværende pris $35.99 USD| /Spar opptil 36% Spar % -
Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99$3.99 USD - $14.97 USD$3.99 - $14.97Nåværende pris $3.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7,4V LiPo-batteri 70C med PH (UMX) kontakt
3 reviews10+ på lagerRask passformkontroll Spenning: 2S (7,4V)Kapasitet: 350mAhKontakt: PH (UMX) høystrøm 3-pinnersStørrelse (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Vekt:...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99$3.99 USD - $14.97 USD$3.99 - $14.97Nåværende pris $3.99 USD| /Spar opptil 20% Spar % -
Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98 - Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Nåværende pris $10.98 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviewsBare 5 enhet(er) igjenRask kompatibilitetssjekk Settet 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U inneholder to kompakte 2S-batterier med standards...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98 - Opprinnelig pris $13.98Opprinnelig pris $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Nåværende pris $10.98 USD| /Spar opptil 21% Spar % -
Opprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Nåværende pris $10.98 USD| /
2-pakning CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 for BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 45703G Kapasitet: 450mAh Spenning: 11,1V / 3-celle / 3S1P Utladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Laderate: 5...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18 - Opprinnelig pris $18.99Opprinnelig pris $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Nåværende pris $10.98 USD| /Spar opptil 28% Spar % -
Opprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-mottakerbatteri med EC3- og JST-kontakt
No reviewsUtsolgtRask kompatibilitetskontroll CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-mottakerbatteriet med EC3- og JST-plugg er utviklet for RC-piloter som trenger sta...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $15.99 - Opprinnelig pris $15.99Opprinnelig pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nåværende pris $15.99 USD| /Utsolgt -
Opprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nåværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batteri 70C med XT30
9 reviewsBare 4 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 65706G Kapasitet: 650mAh Spenning: 22.2V /6-cellers / 6S1P Utladingsrate: 70C kontinuerlig Laderate: Maks. 2C Størr...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99 - Opprinnelig pris $37.98Opprinnelig pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nåværende pris $18.99 USD| /Spar opptil 26% Spar % -
Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99 - Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99$32.99 USD - $40.99 USD$32.99 - $40.99Nåværende pris $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 18.5V 5S 40C Lipo-batteri med XT60-plugg
1 reviewBare 10 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 330405Z Kapasitet: 3300mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99 - Opprinnelig pris $40.99Opprinnelig pris $40.99$32.99 USD - $40.99 USD$32.99 - $40.99Nåværende pris $32.99 USD| /Spar opptil 20% Spar % -
Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $25.98 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $25.98Nåværende pris $17.98 USD$17.98 - $17.98Nåværende pris $17.98 USD| /
8 pakker CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo-batteri med PH2.0 - UK lager
18 reviewsBare 6 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: HV45701 Box 4 Kapasitet: 450mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burs...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $25.98 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $25.98Nåværende pris $17.98 USD$17.98 - $17.98Nåværende pris $17.98 USD| /Spar 31% Spar % -
Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $35.94 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $35.94Nåværende pris $23.98 USD$23.98 - $23.98Nåværende pris $23.98 USD| /
[Combo] 6 Pakker CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
25 reviewsBare 10 enhet(er) igjenLager nummer HV45702 Box 3 Kapasitet 450mAh Spenning 7.6V / 2-celle / 2S1P Utladningshastighet 70C kontinuerlig / 140C burst Ladehastigh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $35.94 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $35.94Nåværende pris $23.98 USD$23.98 - $23.98Nåværende pris $23.98 USD| /Spar 33% Spar %