CNHL-tilbud på lager i US
Utforsk rabatterte RC-batterier fra CNHL og finn riktig kraft til din neste flytur eller ditt neste løp.
I tillegg får du 10 USD i rabatt når du handler utvalgte batterier for 89 USD eller mer. Rabatten legges automatisk til i handlekurven din.
Og det er mer! Se Kavan RC-fly til eksklusive salgspriser.
Filtre
-
Opprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nåværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Batteri Lipo med XT60 Plugg
68 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagernummer: 1101006BK Kapasitet: 1100mAh Spenning: 22.2V / 6-celle / 6S1P Utladningsrate: 100C kontinuerlig / 200C burst Laderat...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nåværende pris $31.98 USD| /Spar opptil 33% Spar % -
Opprinnelig pris $25.98 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $25.98 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nåværende pris $16.98 USD| /
2 stk. CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 for CineWhoop
24 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: 85703G3 Kapasitet: 850mAh Spenning: 11,1V / 3-celler / 3S1P Utladningsrate: 70C kontinuerlig / 140C burst Laderate: M...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $25.98 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $25.98 - Opprinnelig pris $29.99Opprinnelig pris $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nåværende pris $16.98 USD| /Spar opptil 35% Spar % -
Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nåværende pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-batteri med XT60-plugg
28 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 1301206 Kapasitet: 1300mAh Spenning: 22.2V / 6-cellers / 6S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i korte perio...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nåværende pris $18.99 USD| /Spar opptil 14% Spar % -
Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nåværende pris $31.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 120C med XT60 Plugg
122 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagerbeholdningsnummer: 1501204 Kapasitet: 1500 mAh Spenning: 14,8 V / 4 celler / 4S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98 - Opprinnelig pris $43.98Opprinnelig pris $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nåværende pris $31.98 USD| /Spar opptil 27% Spar % -
Opprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nåværende pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ på lagerRask kompatibilitetssjekk Settet CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batteri med XT30U inneholder tre separate, lette 2S LiHV-batterier for mi...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97 - Opprinnelig pris $35.94Opprinnelig pris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nåværende pris $11.99 USD| /Spar opptil 40% Spar % -
Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nåværende pris $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 120C med XT60-plugg
20 reviews10+ på lager1500mAh 6s 120c Lagernummer: 1501206 Kapasitet: 1500mAh Spenning: 22.2V / 6 celler / 6S1P Utladingsrate: 120C kontinuerlig / 240C i korte perioder...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99 - Opprinnelig pris $59.98Opprinnelig pris $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nåværende pris $23.49 USD| /Spar opptil 22% Spar % -
Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nåværende pris $8.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HV45701 Box 4 Kapasitet: 450mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladingsrate: 70C kontinuerlig / 140C kortvarig ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99 - Opprinnelig pris $25.98Opprinnelig pris $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nåværende pris $8.49 USD| /Spar opptil 35% Spar % -
Opprinnelig pris $51.99 - Opprinnelig pris $51.99Opprinnelig pris $51.99$51.99 USD$51.99 - $51.99Nåværende pris $51.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV Hard Case Lipo-batteri med EC5-plugg
24 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HC6001203HV Kapasitet: 6000mAh Spenning: 11,4V / 3-celle / 3S1P Utladningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $51.99 - Opprinnelig pris $51.99Opprinnelig pris $51.99$51.99 USD$51.99 - $51.99Nåværende pris $51.99 USD| / -
Opprinnelig pris $71.99 - Opprinnelig pris $71.99Opprinnelig pris $71.99$71.99 USD$71.99 - $71.99Nåværende pris $71.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Hard Case Lipo-batteri med EC5-plugg
20 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HC8201203HV Kapasitet: 8200mAh Spenning: 11.4V / 3-celle / 3S2P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $71.99 - Opprinnelig pris $71.99Opprinnelig pris $71.99$71.99 USD$71.99 - $71.99Nåværende pris $71.99 USD| / -
Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nåværende pris $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 45704G Kapasitet: 450mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98 - Opprinnelig pris $19.98Opprinnelig pris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nåværende pris $13.98 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nåværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL MiniStar 450 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo-batteri med XT30U er et lett 2S-batteri med standardspenning for mikro-EDF-jetfly, F...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99 - Opprinnelig pris $11.98Opprinnelig pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nåværende pris $3.69 USD| /Spar opptil 38% Spar % -
Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nåværende pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-plugg
1 review10+ på lagerRask passformkontroll CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-plugg er en kompakt 6S FPV-batterikombinasjon for piloter ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98 - Opprinnelig pris $107.96Opprinnelig pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nåværende pris $43.98 USD| /Spar opptil 19% Spar % -
Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99 - Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nåværende pris $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo-batteri med XT90-plugg
10 reviewsBare 10 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 500405Z Kapasitet: 5000mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99 - Opprinnelig pris $55.99Opprinnelig pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nåværende pris $35.99 USD| /Spar opptil 36% Spar % -
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST for batterioppgradering av Axial SCX24
3 reviews10+ på lagerDetaljerte spesifikasjoner – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-kontakter Varenummer: 90302 Kapasitet: 900 mAh Spenning: 7,4 V / 2 celler / 2...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nåværende pris $13.99 USD| /Spar opptil 22% Spar % -
Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nåværende pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-plugg for BETAFPV Air75
8 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner Lagernummer: HV50751 Kapasitet: 500mAh Spenning: 3.8V / 1-celle / 1S1P Utladingsrate: 75C kontinuerlig / 150C i korte perioder Lad...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nåværende pris $13.99 USD| / -
Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98 - Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98Nåværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nåværende pris $50.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 130C med XT60 Plugg
2 reviews10+ på lagerRask kompatibilitetssjekk 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug passer svært godt for FPV-piloter som øn...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98 - Opprinnelig pris $63.98Opprinnelig pris $63.98Nåværende pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nåværende pris $50.98 USD| /Spar 20% Spar % -
Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nåværende pris $24.19 USD| /
CNHL Parallel-serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-batteri 90C myk pakke
9 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 620902NC Kapasitet: 6200mAh Spenning: 7.4V / 2-celle / 2S2P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehasti...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99 - Opprinnelig pris $37.99Opprinnelig pris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nåværende pris $24.19 USD| /Spar opptil 36% Spar % -
Opprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99 - Opprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nåværende pris $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C Lipo-batteri med XT90-plugg
6 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 450305Z Kapasitet: 4500mAh Spenning: 18.5V / 5-celle / 5S1P Utladningsrate: 30C kontinuerlig / 60C burst Ladehastig...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99 - Opprinnelig pris $47.99Opprinnelig pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nåværende pris $33.49 USD| /Spar opptil 30% Spar % -
Opprinnelig pris $103.99 - Opprinnelig pris $103.99Opprinnelig pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nåværende pris $103.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
2 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: HV9001204 Kapasitet: 9000mAh Spenning: 15.2V/ 4-celle / 4S2P Utladningsrate: 120C kontinuerlig / 240C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $103.99 - Opprinnelig pris $103.99Opprinnelig pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nåværende pris $103.99 USD| / -
Opprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nåværende pris $59.99 USD| /
CNHL Racing-serie 8000mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo-batteri med T/Dean-plugg
8 reviewsBare 9 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Stock Number: HC8001203X Kapasitet: 8000mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S2P Utladningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nåværende pris $59.99 USD| / -
Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /
CNHL Racing-serie LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-batteri med EC5-plugg for RC-racing
3 reviews10+ på lagerRask passformskontroll CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-batteriet med EC5-plugg er et batteri med høy kapasitet og høy ytelse...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99 - Opprinnelig pris $78.99Opprinnelig pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nåværende pris $60.99 USD| /Spar opptil 23% Spar % -
Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Nåværende pris $48.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 14.8V 4S 65C Lipo-batteri med EC5-plugg
5 reviewsBare 8 enhet(er) igjenSpesifikasjoner Lager nummer: 600654BKEC5 Kapasitet: 6000mAh Spenning: 14.8V / 4-celle / 4S1P Utladningsrate: 65C kontinuerlig / 130C burst Ladeh...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99 - Opprinnelig pris $59.99Opprinnelig pris $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Nåværende pris $48.99 USD| /Spar opptil 18% Spar % -
Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49 - Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nåværende pris $35.99 USD| /
CNHL Parallel Series 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo-batteri myk pakke
7 reviewsBare 6 enhet(er) igjenSpesifikasjoner: Lager nummer: 620903NC Kapasitet: 6200mAh Spenning: 11.1V / 3-celle / 3S2P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladehast...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49 - Opprinnelig pris $52.49Opprinnelig pris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nåværende pris $35.99 USD| /Spar opptil 31% Spar % -
Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nåværende pris $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 70C med XT30
7 reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lagerbeholdningsnummer: 45706G Kapasitet: 450mAh Spenning: 22.2V /6-cellers / 6S Utladingsrate: 70C kontinuerlig Laderate: 2C m...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99 - Opprinnelig pris $35.98Opprinnelig pris $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nåværende pris $11.99 USD| /Spar opptil 33% Spar % -
Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nåværende pris $10.29 USD| /
3 pakker CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-batteri med JST-XH
1 review10+ på lagerVi introduserer CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7,4V 2S 35C LiPo-batteri, utviklet for å levere eksepsjonell kraft og ytelse for antweight-kam...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99 - Opprinnelig pris $13.99Opprinnelig pris $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nåværende pris $10.29 USD| /Spar opptil 26% Spar % -
Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Nåværende pris $39.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batteri med XT60 Plugg
No reviews10+ på lagerRask passformkontroll 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug er en kompakt 6S FPV-batterikombinasjon for ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98 - Opprinnelig pris $49.98Opprinnelig pris $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Nåværende pris $39.98 USD| /Spar opptil 20% Spar % -
Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99 - Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99$16.99 USD - $25.99 USD$16.99 - $25.99Nåværende pris $16.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty LiHV-batteri for 1/12-panbiler, GT12 og LMP12
1 review10+ på lagerCNHL Racing Series 8200 mAh 1S Shorty LiHV-batteriet er en kapasitetsterk hardcase-pakke med lav profil, utviklet for kompatible 1/12-pan cars, LMP...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99 - Opprinnelig pris $25.99Opprinnelig pris $25.99$16.99 USD - $25.99 USD$16.99 - $25.99Nåværende pris $16.99 USD| /Spar opptil 35% Spar % -
Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nåværende pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Batteri for FMS FCX18 & FCX24 (Molex-kontakt)
No reviews10+ på lagerRask passformkontroll Hvis du kjøper et erstatningsbatteri til en FMS FCX18 eller FCX24, bekreft disse tre punktene før bestilling: Sjekk punkt ...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99 - Opprinnelig pris $14.97Opprinnelig pris $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nåværende pris $3.69 USD| /Spar opptil 26% Spar % -
Opprinnelig pris $201.99Opprinnelig pris $201.99 - Opprinnelig pris $201.99Opprinnelig pris $201.99$174.99 USD - $201.99 USD$174.99 - $201.99Nåværende pris $174.99 USD| /
CNHL Racing-serie 9500mAh 29.6V 8S RC Lipo-batteri 90C med QS8-plugg
No reviews10+ på lagerSpesifikasjoner: Lager nummer: 950908QS8 Kapasitet: 9500mAh Spenning: 29.6V / 8-celle / 8S1P Utladningsrate: 90C kontinuerlig / 180C burst Ladeha...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $201.99Opprinnelig pris $201.99 - Opprinnelig pris $201.99Opprinnelig pris $201.99$174.99 USD - $201.99 USD$174.99 - $201.99Nåværende pris $174.99 USD| /Spar opptil 13% Spar % -
Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $27.98 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Nåværende pris $18.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Batteri med T/Dean Plugg
1 review10+ på lagerSpesifikasjoner: Varenummer: 1501302BKT Kapasitet: 1500mAh Spenning: 7,4V / 2-celle / 2S1P Utladningsrate: 130C kontinuerlig / 260C burst Laderat...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $27.98 - Opprinnelig pris $27.98Opprinnelig pris $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Nåværende pris $18.98 USD| /Spar opptil 32% Spar % -
Opprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99 - Opprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99Nåværende pris $43.49 USD$43.49 - $43.49Nåværende pris $43.49 USD| /
CNHL Innovation RC-serie 10000mAh 7.4V 2S 100C Lipo-batteri med QS8-plugg
1 reviewBare 4 enhet(er) igjenV2.0 Spesifikasjoner: Varenummer: 10001002QS8 Kapasitet: 10000mAh Spenning: 7,4V / 2-cellers / 2S1P Utladningshastighet: 100C kontinuerlig / 200...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99 - Opprinnelig pris $61.99Opprinnelig pris $61.99Nåværende pris $43.49 USD$43.49 - $43.49Nåværende pris $43.49 USD| /Spar 30% Spar % -
Opprinnelig pris $379.00Opprinnelig pris $379.00 - Opprinnelig pris $379.00Opprinnelig pris $379.00Nåværende pris $359.00 USD$359.00 - $359.00Nåværende pris $359.00 USD| /
CNHL KAVAN Pulse 2200 V2 2206mm PNP RC sportseilfly - oransje
3 reviews10+ på lagerReservedeler og reparasjonsstøtte For RC-piloter er pålitelig tilgang på reservedeler en viktig del av langsiktig eierskap av flyet. Derfor til...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $379.00Opprinnelig pris $379.00 - Opprinnelig pris $379.00Opprinnelig pris $379.00Nåværende pris $359.00 USD$359.00 - $359.00Nåværende pris $359.00 USD| /Spar 5% Spar % -
Opprinnelig pris $149.99 - Opprinnelig pris $149.99Opprinnelig pris $149.99$149.99 USD$149.99 - $149.99Nåværende pris $149.99 USD| /
CNHL 20000mAh 14.8V 4S 15C Lipo-batteri med XT90-plugg
1 review10+ på lagerRask passformkontroll Den CNHL 20000mAh 14,8V 4S 15C LiPo-batteriet med XT90-plugg er en høy-kapasitets 4S LiPo-batteri 20000mAh-pakke designet for...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $149.99 - Opprinnelig pris $149.99Opprinnelig pris $149.99$149.99 USD$149.99 - $149.99Nåværende pris $149.99 USD| / -
Opprinnelig pris $89.99 - Opprinnelig pris $89.99Opprinnelig pris $89.99$89.99 USD$89.99 - $89.99Nåværende pris $89.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 8500mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-batteri med XT90-plugg
No reviewsBare 2 enhet(er) igjenRask passformkontroll CNHL Lightning LiHV 8500mAh 4S 120C batteri er laget for høyytelses RC-systemer som krever sterk strømlevering og lang drifts...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $89.99 - Opprinnelig pris $89.99Opprinnelig pris $89.99$89.99 USD$89.99 - $89.99Nåværende pris $89.99 USD| / -
Opprinnelig pris $75.99 - Opprinnelig pris $75.99Opprinnelig pris $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Nåværende pris $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-batteri med XT90-plugg
No reviewsBare 2 enhet(er) igjenRask passformkontroll CNHL Lightning LiHV 7200mAh 4S-batteriet er designet for RC-oppsett som trenger sterk kraft, stabil spenning og lang driftsti...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $75.99 - Opprinnelig pris $75.99Opprinnelig pris $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Nåværende pris $75.99 USD| / -
Opprinnelig pris $36.99 - Opprinnelig pris $36.99Opprinnelig pris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nåværende pris $36.99 USD| /
CNHL Racing-serie 6600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case Lipo-batteri med EC5-plugg
1 review10+ på lagerRask passformskontroll CNHL Racing Series 6600mAh 7,4V 2S2P 120C hardcase-LiPo-batteri med EC5-plugg er et ytelsesorientert 2S hardcase-LiPo-batter...
Se fullstendige detaljerOpprinnelig pris $36.99 - Opprinnelig pris $36.99Opprinnelig pris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nåværende pris $36.99 USD| /