Snabborder
Filter
-
Ursprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuvarande pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-kontakt
1 reviewSnabb Passformskontroll Det CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteriet med XT60-kontakt är en kompakt 6S FPV-batterikombo för pilo...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuvarande pris $43.98 USD| /Spara upp till 19% Spara % -
Ursprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98 - Ursprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuvarande pris $47.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C hårdskal 2S Lipo-batteri med T/Dean-kontakt
18 reviewsEndast 1 enhet(er) kvarSnabb passformskontroll [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug är ett starkt val för RC-...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98 - Ursprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuvarande pris $47.98 USD| /Spara upp till 27% Spara % -
Ursprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuvarande pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo-batteri med XT60-kontakt
11 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 220705 Kapacitet: 2200mAh Spänning: 18.5V / 5-cells / 5S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuvarande pris $29.99 USD| / -
Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99 - Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuvarande pris $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
9 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 400703 Kapacitet: 4000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99 - Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuvarande pris $23.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99 - Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nuvarande pris $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo-batteri med XT90-kontakt
10 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 500405Z Kapacitet: 5000mAh Spänning: 18.5V / 5-cells / 5S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99 - Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nuvarande pris $35.99 USD| /Spara upp till 36% Spara % -
Ursprungligt pris $53.99 - Ursprungligt pris $53.99Ursprungligt pris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nuvarande pris $53.99 USD| /
CNHL Svart Serie 5000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 65C med EC5 Kontakt
12 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 500654BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $53.99 - Ursprungligt pris $53.99Ursprungligt pris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nuvarande pris $53.99 USD| / -
Ursprungligt pris $60.99 - Ursprungligt pris $60.99Ursprungligt pris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuvarande pris $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med EC5-kontakt
7 reviewsSpecifikationer Lager nummer: 600704EC5 Kapacitet: 6000mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $60.99 - Ursprungligt pris $60.99Ursprungligt pris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuvarande pris $60.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99 - Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuvarande pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
2 reviewsSlut i lagerSnabb passformskontroll Om du väljer ett 5S LiPo-batteri med EC5-kontakt för ett stort RC-flygplan, warbird, helikopter eller högpresterande RC-for...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99 - Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuvarande pris $49.99 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Nuvarande pris $24.99 USD| /
CNHL Svart Serie 11.1V 3S Lipo Batteri 5000mAh 65C med EC5 Kontakt
13 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Stocknummer: 500653BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Nuvarande pris $24.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuvarande pris $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 och JST för batteriuppgradering av Axial SCX24
3 reviewsDetaljerade specifikationer – 900mAh 7,4V 2S LiPo med PH2.0- och JST-kontakter Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900mAh Spänning: 7,4V / 2 celler / 2S...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Nuvarande pris $13.99 USD| /Spara upp till 22% Spara % -
Ursprungligt pris $4.99 - Ursprungligt pris $6.99Ursprungligt pris $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nuvarande pris $4.99 USD| /
LiPo-batterisäkerhetspåse för laddning, förvaring och transport
3 reviewsSnabbanvändningskontroll CNHL LiPo-batterisäkerhetspåse är en praktisk LiPo-säkerhetspåse för användare som vill ha ett säkrare sätt att ladda, fö...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $4.99 - Ursprungligt pris $6.99Ursprungligt pris $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nuvarande pris $4.99 USD| / -
Ursprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuvarande pris $29.99 USD| /
CNHL Svart Serie 3200mAh 14.8V 30C 4S Kort Lipo Batteri med XT60 Kontakt
2 reviewsSlut i lagerSnabb passformskontroll CNHL Black Series 3200 mAh 14,8 V 4S 30C Shorty LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett kompakt 4S-batteri med standardspännin...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuvarande pris $29.99 USD| / -
Ursprungligt pris $111.99 - Ursprungligt pris $111.99Ursprungligt pris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nuvarande pris $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC-serien 10000mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 100C med QS8-kontakt
14 reviewsSpecifikationer V2.0: Lager nummer: 10001004QS8 Kapacitet: 10000mAh Spänning: 14,8V /4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 100C kontinuerlig / 20...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $111.99 - Ursprungligt pris $111.99Ursprungligt pris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nuvarande pris $111.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuvarande pris $29.99 USD| /
CNHL Racing Series 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo-batteri 30C med TRX-kontakt
6 reviewsSnabb kompatibilitetskontroll CNHL Racing Series 11,1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo-batteri 30C med TRX-kontakt är utformat för Traxxas-förare som vill ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Nuvarande pris $29.99 USD| / -
Ursprungligt pris $14.99 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuvarande pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-batteri med T/Dean-kontakt
2 reviewsSpecifikationer: Artikelnummer: S220403BKT Kapacitet: 2200mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $14.99 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuvarande pris $14.99 USD| / -
Ursprungligt pris $27.99 - Ursprungligt pris $55.98Ursprungligt pris $27.99 - Ursprungligt pris $55.98Ursprungligt pris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuvarande pris $20.99 USD| /
CNHL Svart Serie 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo Batteri med XT60 Kontakt
7 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 2001004BK Kapacitet: 2000mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 100C kontinuerlig / 200C burst ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $27.99 - Ursprungligt pris $55.98Ursprungligt pris $27.99 - Ursprungligt pris $55.98Ursprungligt pris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuvarande pris $20.99 USD| /Spara upp till 29% Spara % -
Ursprungligt pris $63.98Ursprungligt pris $63.98 - Ursprungligt pris $63.98Ursprungligt pris $63.98Nuvarande pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nuvarande pris $50.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 130C med XT60-kontakt
2 reviewsSnabb kompatibilitetskontroll 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500 mAh 22,2 V 6S 130C LiPo-batteri med XT60-kontakt passar utmärkt för FPV-piloter s...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $63.98Ursprungligt pris $63.98 - Ursprungligt pris $63.98Ursprungligt pris $63.98Nuvarande pris $50.98 USD$50.98 - $50.98Nuvarande pris $50.98 USD| /Spara 20% Spara % -
Ursprungligt pris $78.99 - Ursprungligt pris $78.99Ursprungligt pris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nuvarande pris $78.99 USD| /
CNHL Racing-serien 5200mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 90C med QS8-kontakt
4 reviewsSlut i lagerSnabb passningskontroll CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo Battery with QS8 Plug är ett 6S-batteri för hög ström, avsett för prestanda-RC...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $78.99 - Ursprungligt pris $78.99Ursprungligt pris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nuvarande pris $78.99 USD| / -
Ursprungligt pris $27.99Ursprungligt pris $27.99 - Ursprungligt pris $27.99Ursprungligt pris $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Nuvarande pris $19.69 USD| /
CNHL Parallel-serien 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-batteri 90C mjuk förpackning
12 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 440902NC Kapacitet: 4400mAh Spänning: 7.4V / 2-cells / 2S2P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $27.99Ursprungligt pris $27.99 - Ursprungligt pris $27.99Ursprungligt pris $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Nuvarande pris $19.69 USD| /Spara upp till 30% Spara % -
Ursprungligt pris $45.98 - Ursprungligt pris $45.98Ursprungligt pris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nuvarande pris $45.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo-batteri med XT60-kontakt
2 reviewsSpecifikationer Lager nummer: 1501304BK Kapacitet: 1500mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 130C kontinuerlig / 260C kortvar...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $45.98 - Ursprungligt pris $45.98Ursprungligt pris $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Nuvarande pris $45.98 USD| / -
Ursprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99 - Ursprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nuvarande pris $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
10 reviewsSlut i lagerLager nummer 950903EC5 Kapacitet 9500mAh Spänning 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet 90C kontinuerlig / 180C burst Laddningshas...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99 - Ursprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Nuvarande pris $55.99 USD| /Spara upp till 21% Spara % -
Ursprungligt pris $33.99Ursprungligt pris $33.99 - Ursprungligt pris $33.99Ursprungligt pris $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Nuvarande pris $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C Lipo-batteri med XT60-kontakt
9 reviewsSlut i lagerSnabb passningskontroll CNHL 3700mAh 14,8V 4S 40C LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett stabilt standardpaket för 4S för piloter som vill ha län...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $33.99Ursprungligt pris $33.99 - Ursprungligt pris $33.99Ursprungligt pris $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Nuvarande pris $23.49 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $17.49 - Ursprungligt pris $17.49Ursprungligt pris $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Nuvarande pris $17.49 USD| /
CNHL Svart Serie 2200mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 30C med XT60
23 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 220304BK Kapacitet: 2200mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 30C kontinuerlig / 60C burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.49 - Ursprungligt pris $17.49Ursprungligt pris $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Nuvarande pris $17.49 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99 - Ursprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nuvarande pris $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C Lipo-batteri med XT90-kontakt
6 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 450305Z Kapacitet: 4500mAh Spänning: 18.5V / 5-cells / 5S1P Urladdningshastighet: 30C kontinuerlig / 60C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99 - Ursprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nuvarande pris $33.49 USD| /Spara upp till 30% Spara % -
Ursprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nuvarande pris $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med EC5-kontakt
13 reviewsSpecifikationer: Stock Number: 600703EC5 Kapacitet: 6000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nuvarande pris $40.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $103.99 - Ursprungligt pris $103.99Ursprungligt pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nuvarande pris $103.99 USD| /
CNHL Racing-serien LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo-batteri med EC5-kontakt för RC-racing
2 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HV9001204 Kapacitet: 9000mAh Spänning: 15.2V/ 4-cells / 4S2P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $103.99 - Ursprungligt pris $103.99Ursprungligt pris $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Nuvarande pris $103.99 USD| / -
Ursprungligt pris $139.99Ursprungligt pris $139.99 - Ursprungligt pris $139.99Ursprungligt pris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nuvarande pris $125.99 USD| /
CNHL Racing-serien 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo-batteri med XT90-kontakt
1 reviewSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 950906XT90 Kapacitet: 9500mAh Spänning: 22.2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $139.99Ursprungligt pris $139.99 - Ursprungligt pris $139.99Ursprungligt pris $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Nuvarande pris $125.99 USD| /Spara upp till 10% Spara % -
Ursprungligt pris $20.99 - Ursprungligt pris $20.99Ursprungligt pris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nuvarande pris $20.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm ersättningsenhet för infällbart noslandställ (1 st)
No reviewsSlut i lagerLager nummer: STUP011 CNHL Super Tucano 1600mm ersättningsenhet för näshjul (1 st) är den officiella fabriksreserven för CNHL Super Tucano 1600mm w...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $20.99 - Ursprungligt pris $20.99Ursprungligt pris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nuvarande pris $20.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $18.99 - Ursprungligt pris $37.98Ursprungligt pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nuvarande pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batteri 70C med XT30
9 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 65706G Kapacitet: 650 mAh Spänning: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerligt Laddningshasti...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $18.99 - Ursprungligt pris $37.98Ursprungligt pris $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nuvarande pris $18.99 USD| / -
Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99 - Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Nuvarande pris $23.99 USD| /
CNHL Svart Serie 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Batteri med EC5 Kontakt
7 reviewsSlut i lagerSnabb passformskontroll CNHL Black Series 4000 mAh 11,1 V 3S 65C LiPo-batteri med EC5-kontakt är ett kompakt och responsivt 3S-batteri för RC-använ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99 - Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Nuvarande pris $23.99 USD| /Spara upp till 27% Spara % -
Ursprungligt pris $59.99 - Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuvarande pris $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C Hård Skal Lipo Batteri med T/Dean Kontakt
8 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC8001203X Kapacitet: 8000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S2P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $59.99 - Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuvarande pris $59.99 USD| / -
Ursprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $39.99Ursprungligt pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuvarande pris $39.99 USD| /
CNHL Parallellserie 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo-batteri 90C Mjuk förpackning
4 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 440903NC Kapacitet: 4400mAh Spänning: 11.1.8V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $39.99Ursprungligt pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuvarande pris $39.99 USD| / -
Ursprungligt pris $15.99 - Ursprungligt pris $15.99Ursprungligt pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuvarande pris $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-batteri med XT60-kontakt
1 reviewSnabb passformskontroll Det CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-batteriet med XT60-kontakt är ett kompakt högspännings 3S-bat...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $15.99 - Ursprungligt pris $15.99Ursprungligt pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuvarande pris $15.99 USD| / -
Ursprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nuvarande pris $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
5 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 600703 Kapacitet: 6000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nuvarande pris $40.99 USD| / -
Ursprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $79.98Ursprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $79.98Ursprungligt pris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nuvarande pris $30.99 USD| /
CNHL Svart Serie 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo Batteri med EC5 Kontakt
3 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: 600653BKEC5 Kapacitet: 6000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $79.98Ursprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $79.98Ursprungligt pris $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Nuvarande pris $30.99 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $107.99 - Ursprungligt pris $107.99Ursprungligt pris $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Nuvarande pris $107.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 29.6V 8S Lipo-batteri 90C med QS8-kontakt
3 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 520908QS8 Kapacitet: 5200mAh Spänning: 29,6V / 8-cells / 8S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $107.99 - Ursprungligt pris $107.99Ursprungligt pris $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Nuvarande pris $107.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $14.99 - Ursprungligt pris $14.99Ursprungligt pris $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nuvarande pris $14.99 USD| /
CNHL 3300mAh 7.4V 2S Lipo-batteri 40C med XT60-kontakt
2 reviewsSlut i lagerSnabb passformskontroll CNHL 3300mAh 7.4V 2S LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett praktiskt vardagsbatteri för RC-användare som vill ha jämn kraftl...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $14.99 - Ursprungligt pris $14.99Ursprungligt pris $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nuvarande pris $14.99 USD| / -
Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99 - Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Nuvarande pris $25.99 USD| /
CNHL Svart Serie 2200mAh 6S 22.2V 40C Lipo Batteri med XT60 Kontakt
5 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 220406BK Kapacitet: 2200mAh Spänning: 22.2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99 - Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Nuvarande pris $25.99 USD| /Spara upp till 21% Spara % -
Ursprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nuvarande pris $35.99 USD| /
CNHL Svart Serie 11.1V 3S 5000mAh Lipo Batteri 65C med XT90 Kontakt
10 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 500653BKZ Kapacitet: 5000mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C kortva...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nuvarande pris $35.99 USD| / -
Ursprungligt pris $78.99Ursprungligt pris $78.99 - Ursprungligt pris $78.99Ursprungligt pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nuvarande pris $60.99 USD| /
CNHL Racing-serien LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-batteri med EC5-kontakt för RC-racing
3 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-batteri med EC5-kontakt är ett högkapacitetsbatteri för prestanda, a...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $78.99Ursprungligt pris $78.99 - Ursprungligt pris $78.99Ursprungligt pris $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nuvarande pris $60.99 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99 - Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Nuvarande pris $48.99 USD| /
CNHL Svart Serie 6000mAh 14.8V 4S 65C Lipo Batteri med EC5 Kontakt
5 reviewsSlut i lagerSpecifikationer Lager nummer: 600654BKEC5 Kapacitet: 6000mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99 - Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Nuvarande pris $48.99 USD| /Spara upp till 18% Spara % -
Ursprungligt pris $88.99Ursprungligt pris $88.99 - Ursprungligt pris $88.99Ursprungligt pris $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Nuvarande pris $68.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 120C hårt skal med T/Dean-kontakt
6 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC8001204X Kapacitet: 8000mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S2P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $88.99Ursprungligt pris $88.99 - Ursprungligt pris $88.99Ursprungligt pris $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Nuvarande pris $68.99 USD| /Spara upp till 22% Spara % -
Ursprungligt pris $69.99 - Ursprungligt pris $69.99Ursprungligt pris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuvarande pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 120C hårt skal med T/Dean-kontakt
34 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC6601204X Kapacitet: 6600mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S2P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $69.99 - Ursprungligt pris $69.99Ursprungligt pris $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nuvarande pris $69.99 USD| / -
Ursprungligt pris $28.99 - Ursprungligt pris $28.99Ursprungligt pris $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Nuvarande pris $28.99 USD| /
CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C Lipo-batteri med XT60-kontakt
3 reviewsSlut i lagerSnabb passformskontroll CNHL 3700mAh 11,1V 3S 40C LiPo-batteriet med XT60-kontakt är ett praktiskt 3S-batteri med medelhög kapacitet för RC-använda...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $28.99 - Ursprungligt pris $28.99Ursprungligt pris $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Nuvarande pris $28.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $52.49Ursprungligt pris $52.49 - Ursprungligt pris $52.49Ursprungligt pris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nuvarande pris $35.99 USD| /
CNHL Parallel-serien 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo-batteri mjuk paket
7 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 620903NC Kapacitet: 6200mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S2P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $52.49Ursprungligt pris $52.49 - Ursprungligt pris $52.49Ursprungligt pris $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nuvarande pris $35.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $109.99 - Ursprungligt pris $109.99Ursprungligt pris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuvarande pris $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-batteri med EC5-kontakt
6 reviewsSnabb passformskontroll CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C LiPo-batteriet med EC5-kontakt är ett 4S 10000mAh LiPo-batteri med hög kapacitet,...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $109.99 - Ursprungligt pris $109.99Ursprungligt pris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuvarande pris $109.99 USD| / -
Ursprungligt pris $15.99 - Ursprungligt pris $15.99Ursprungligt pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuvarande pris $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) mottagarbatteri – JR/Futaba & JST kompatibelt RX/TX-paket
2 reviewsSpecifikationer: Lager nummer: LF210202 Kapacitet: 2100mAh Spänning: 6.6V (2S1P) Kemi: LiFe / LiFePO4 Urladdningshastighet: 20C kontinuerlig ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $15.99 - Ursprungligt pris $15.99Ursprungligt pris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuvarande pris $15.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $39.99Ursprungligt pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuvarande pris $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 150C med XT60-kontakt
3 reviewsSlut i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 1401506BG Kapacitet: 1400mAh Spänning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Urladdningshastighet: 150C Kontinuerlig / 300C Burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $39.99 - Ursprungligt pris $39.99Ursprungligt pris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuvarande pris $39.99 USD| /Slutsåld