Exklusiva erbjudanden från CNHL
Utforska CNHL:s rabatterade RC-batterier och hitta rätt kraft för din nästa flygning eller tävling.
Dessutom får du 10 USD i rabatt när du handlar utvalda batterier för 89 USD eller mer. Rabatten tillämpas automatiskt i varukorgen.
Och det finns mer! Upptäck Kavan RC-flygplan till exklusiva reapriser.
BatterierbjudandeHandla för 89 USD och spara 10 USD Specialerbjudanden på RC-flygplan
Filter
-
Ursprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuvarande pris $31.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S LiPo-batteri med XT60-kontakt
68 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager Nummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spänning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Urladdningshastighet: 100C Kontinuerlig / 200C Burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuvarande pris $31.98 USD| /Spara upp till 33% Spara % -
Ursprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Nuvarande pris $19.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-batteri med XT60-kontakt
48 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll 2-pack CNHL Black Series 2200 mAh 3S 11,1 V 40C LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett praktiskt tvåpack för RC-piloter som v...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Nuvarande pris $19.98 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98$21.98 USD - $29.98 USD$21.98 - $29.98Nuvarande pris $21.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
27 reviewsEndast 8 enhet(er) kvarSnabb passningskontroll [Combo] 2-pack CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30U-kontakt innehåller två kompakta och lätta flygbatte...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98$21.98 USD - $29.98 USD$21.98 - $29.98Nuvarande pris $21.98 USD| /Spara upp till 27% Spara % -
Ursprungligt pris $64.99 - Ursprungligt pris $129.98Ursprungligt pris $64.99 - Ursprungligt pris $129.98Ursprungligt pris $64.99$56.99 USD - $129.98 USD$56.99 - $129.98Nuvarande pris $56.99 USD| /
CNHL Svart Serie 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo Batteri med EC5 Kontakt
45 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Artikelnummer: 500656BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spänning: 22,2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C b...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $64.99 - Ursprungligt pris $129.98Ursprungligt pris $64.99 - Ursprungligt pris $129.98Ursprungligt pris $64.99$56.99 USD - $129.98 USD$56.99 - $129.98Nuvarande pris $56.99 USD| /Spara upp till 12% Spara % -
Ursprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98 - Ursprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuvarande pris $19.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 för cinewhoop
58 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spänning: 14.8V /4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddni...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98 - Ursprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nuvarande pris $19.98 USD| /Spara upp till 17% Spara % -
Ursprungligt pris $33.99 - Ursprungligt pris $67.98Ursprungligt pris $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nuvarande pris $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo-batteri med XT60-kontakt
30 reviews10+ i lagerSpecifikationer Lager nummer: 1801206G Kapacitet: 1800mAh Spänning: 22,2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $33.99 - Ursprungligt pris $67.98Ursprungligt pris $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nuvarande pris $33.99 USD| / -
Ursprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $25.98$18.98 USD - $29.99 USD$18.98 - $29.99Nuvarande pris $18.98 USD| /
2-pack CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 för cinewhoop
24 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 85703G3 Kapacitet: 850mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $25.98 - Ursprungligt pris $29.99Ursprungligt pris $25.98$18.98 USD - $29.99 USD$18.98 - $29.99Nuvarande pris $18.98 USD| /Spara upp till 27% Spara % -
Ursprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuvarande pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-batteri med XT60-kontakt
27 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spänning: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerligt / 240C i top...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nuvarande pris $18.99 USD| /Spara upp till 14% Spara % -
Ursprungligt pris $9.49 - Ursprungligt pris $18.98Ursprungligt pris $9.49 - Ursprungligt pris $18.98Ursprungligt pris $9.49$6.49 USD - $18.98 USD$6.49 - $18.98Nuvarande pris $6.49 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo-batteri med T/Dean-kontakt
20 reviewsEndast 2 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 220302 Kapacitet: 2200mAh Spänning: 7,4V / 2-cells / 2S1P Urladdningshastighet: 30C kontinuerlig / 60C burst Laddn...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $9.49 - Ursprungligt pris $18.98Ursprungligt pris $9.49 - Ursprungligt pris $18.98Ursprungligt pris $9.49$6.49 USD - $18.98 USD$6.49 - $18.98Nuvarande pris $6.49 USD| /Spara upp till 32% Spara % -
Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $43.98 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Nuvarande pris $33.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 120C med XT60-kontakt
122 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 1501204 Kapacitet: 1500mAh Spänning: 14.8V / 4 celler / 4S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerligt / 240C i kort...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $43.98 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Nuvarande pris $33.98 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Nuvarande pris $10.98 USD| /
2-pack CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 för BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45703G Kapacitet: 450mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddn...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Nuvarande pris $10.98 USD| /Spara upp till 28% Spara % -
Ursprungligt pris $95.99 - Ursprungligt pris $191.98Ursprungligt pris $95.99 - Ursprungligt pris $191.98Ursprungligt pris $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Nuvarande pris $85.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV Hård Skal Lipo Batteri med EC5 Kontakt För RC Racing
24 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-batteri med EC5-kontakt är ett 4S-batteri med hög kapacitet fö...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $95.99 - Ursprungligt pris $191.98Ursprungligt pris $95.99 - Ursprungligt pris $191.98Ursprungligt pris $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Nuvarande pris $85.99 USD| /Spara upp till 10% Spara % -
Ursprungligt pris $36.99 - Ursprungligt pris $36.99Ursprungligt pris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nuvarande pris $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
28 reviewsEndast 8 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 300704 Kapacitet: 3000mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $36.99 - Ursprungligt pris $36.99Ursprungligt pris $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nuvarande pris $36.99 USD| / -
Ursprungligt pris $63.99 - Ursprungligt pris $127.98Ursprungligt pris $63.99 - Ursprungligt pris $127.98Ursprungligt pris $63.99$45.99 USD - $127.98 USD$45.99 - $127.98Nuvarande pris $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 90C med EC5-kontakt
27 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo Battery with EC5 Plug är ett batteri med hög uteffekt och hög kapacitet i soft...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $63.99 - Ursprungligt pris $127.98Ursprungligt pris $63.99 - Ursprungligt pris $127.98Ursprungligt pris $63.99$45.99 USD - $127.98 USD$45.99 - $127.98Nuvarande pris $45.99 USD| /Spara upp till 28% Spara % -
Ursprungligt pris $17.97 - Ursprungligt pris $35.94Ursprungligt pris $17.97 - Ursprungligt pris $35.94Ursprungligt pris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuvarande pris $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
25 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterier med XT30U innehåller tre separata, lätta 2S LiHV-batterier för mikro-FPV...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.97 - Ursprungligt pris $35.94Ursprungligt pris $17.97 - Ursprungligt pris $35.94Ursprungligt pris $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nuvarande pris $11.99 USD| /Spara upp till 33% Spara % -
Ursprungligt pris $59.98 - Ursprungligt pris $59.98Ursprungligt pris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuvarande pris $59.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C hårdskal 2S Shorty Lipo-batteri med T/Dean-kontakt
23 reviewsEndast 2 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: HC4901202X Kapacitet: 4900mAh Spänning: 7,4V / 2-cells / 2S2P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $59.98 - Ursprungligt pris $59.98Ursprungligt pris $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Nuvarande pris $59.98 USD| / -
Ursprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $59.98Ursprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $59.98Ursprungligt pris $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Nuvarande pris $23.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 120C med XT60-kontakt
19 reviews10+ i lager1500 mAh 6S 120C Lagernummer: 1501206 Kapacitet: 1500 mAh Spänning: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerligt / 240C i kor...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $59.98Ursprungligt pris $29.99 - Ursprungligt pris $59.98Ursprungligt pris $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Nuvarande pris $23.99 USD| /Spara upp till 20% Spara % -
Ursprungligt pris $29.98 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuvarande pris $29.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med XT60-kontakt
39 reviewsEndast 1 enhet(er) kvarSnabb passformskontroll [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850 mAh 14,8 V 4S 70C LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett kompakt högspänningsbatteriset för...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.98 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nuvarande pris $29.98 USD| / -
Ursprungligt pris $95.98 - Ursprungligt pris $95.98Ursprungligt pris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuvarande pris $95.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
27 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll Setet 2 Packs CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo Battery with XT90 Plug är framtaget för 6S RC-flygplan, helikoptrar och...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $95.98 - Ursprungligt pris $95.98Ursprungligt pris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuvarande pris $95.98 USD| / -
Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Nuvarande pris $8.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batteri med PH2.0
18 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager artikelnummer: HV45701 Box 4 Kapacitet: 450mAh Spänning: 3.8V / 1-cell / 1S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerligt / 1...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Nuvarande pris $8.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $19.98 - Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98$19.98 USD$19.98 - $19.98Nuvarande pris $19.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
40 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65703G Kapacitet: 650mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddni...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $19.98 - Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98$19.98 USD$19.98 - $19.98Nuvarande pris $19.98 USD| / -
Ursprungligt pris $23.99 - Ursprungligt pris $47.98Ursprungligt pris $23.99 - Ursprungligt pris $47.98Ursprungligt pris $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nuvarande pris $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 120C (max 240C) med XT60-kontakt
30 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL MiniStar 1800 mAh 14,8 V 4S 120C LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett kompakt högpresterande 4S-batteri för hastighets...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $23.99 - Ursprungligt pris $47.98Ursprungligt pris $23.99 - Ursprungligt pris $47.98Ursprungligt pris $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nuvarande pris $17.99 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $45.99Ursprungligt pris $45.99 - Ursprungligt pris $45.99Ursprungligt pris $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Nuvarande pris $31.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C Hård Lipo-batteri med EC5-kontakt
21 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL Racing Series 5600mAh 11,1 V 3S 120C LiPo-batteri med hårt hölje och EC5-kontakt är ett högutgångsbatteri med hårt 3S-...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $45.99Ursprungligt pris $45.99 - Ursprungligt pris $45.99Ursprungligt pris $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Nuvarande pris $31.99 USD| /Spara upp till 30% Spara % -
Ursprungligt pris $41.99Ursprungligt pris $41.99 - Ursprungligt pris $41.99Ursprungligt pris $41.99$33.49 USD - $41.99 USD$33.49 - $41.99Nuvarande pris $33.49 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
21 reviewsEndast 5 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 400704 Kapacitet: 4000mAh Spänning: 14.8V 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddn...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $41.99Ursprungligt pris $41.99 - Ursprungligt pris $41.99Ursprungligt pris $41.99$33.49 USD - $41.99 USD$33.49 - $41.99Nuvarande pris $33.49 USD| /Spara upp till 20% Spara % -
Ursprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99 - Ursprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nuvarande pris $33.49 USD| /
CNHL Racing-serien LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV Hård Skal Lipo Batteri med EC5-kontakt för RC Racing
10 reviewsEndast 8 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: HC8201202HV Kapacitet: 8200mAh Spänning: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Urladdningshastighet: 120C Kontinuerlig / 240C Burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99 - Ursprungligt pris $47.99Ursprungligt pris $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Nuvarande pris $33.49 USD| /Spara upp till 30% Spara % -
Ursprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99 - Ursprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuvarande pris $29.99 USD| /
CNHL Racing-serien LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV hårdskaligt Lipo-batteri med EC5-kontakt för RC-racing
10 reviewsEndast 8 enhet(er) kvarSnabb passningskontroll Det CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7,6V 2S 120C HV hårda skal LiPo-batteriet med EC5-kontakt är designat för RC-förare so...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99 - Ursprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuvarande pris $29.99 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $51.99Ursprungligt pris $51.99 - Ursprungligt pris $51.99Ursprungligt pris $51.99$39.99 USD - $51.99 USD$39.99 - $51.99Nuvarande pris $39.99 USD| /
CNHL Racing-serien LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV hårdskaligt Lipo-batteri med EC5-kontakt
24 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC6001203HV Kapacitet: 6000mAh Spänning: 11,4V / 3-cells / 3S1P Utladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burs...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $51.99Ursprungligt pris $51.99 - Ursprungligt pris $51.99Ursprungligt pris $51.99$39.99 USD - $51.99 USD$39.99 - $51.99Nuvarande pris $39.99 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $91.98Ursprungligt pris $91.98 - Ursprungligt pris $91.98Ursprungligt pris $91.98$63.98 USD - $91.98 USD$63.98 - $91.98Nuvarande pris $63.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hårdskaligt Lipo-batteri med T/Dean-kontakt
24 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll Det [Combo] 2-pack CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C hårt skal LiPo-batteri med T/Dean-kontakt är designat för RC-för...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $91.98Ursprungligt pris $91.98 - Ursprungligt pris $91.98Ursprungligt pris $91.98$63.98 USD - $91.98 USD$63.98 - $91.98Nuvarande pris $63.98 USD| /Spara upp till 30% Spara % -
Ursprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99 - Ursprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuvarande pris $29.99 USD| /
CNHL Svart Serie 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Batteri med XT60 Kontakt
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Stock Number: 2001006BK Kapacitet: 2000mAh Spänning: 22.2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 100C kontinuerlig / 200C burst ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99 - Ursprungligt pris $38.99Ursprungligt pris $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nuvarande pris $29.99 USD| /Spara upp till 23% Spara % -
Ursprungligt pris $71.99Ursprungligt pris $71.99 - Ursprungligt pris $71.99Ursprungligt pris $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Nuvarande pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV Hård Skal Lipo Batteri med EC5 Kontakt
20 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HC8201203HV Kapacitet: 8200mAh Spänning: 11.4V / 3-cells / 3S2P Utladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C bur...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $71.99Ursprungligt pris $71.99 - Ursprungligt pris $71.99Ursprungligt pris $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Nuvarande pris $49.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98 - Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuvarande pris $14.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45704G Kapacitet: 450mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddn...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98 - Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuvarande pris $14.98 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $24.99 - Ursprungligt pris $24.99Ursprungligt pris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nuvarande pris $24.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo-batteri 70C med XT90-kontakt
15 reviewsEndast 1 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 300703 Kapacitet: 3000mAh Spänning: 1Urladdningshastighet Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $24.99 - Ursprungligt pris $24.99Ursprungligt pris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nuvarande pris $24.99 USD| / -
Ursprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuvarande pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U är ett lätt 2S-batteri med standardspänning för mikro-EDF-jetflygp...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuvarande pris $3.69 USD| /Spara upp till 38% Spara % -
Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99$10.19 USD - $25.98 USD$10.19 - $25.98Nuvarande pris $10.19 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-batteri med XT30 för cinewhoop
8 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 601204PZ Kapacitet: 600mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99$10.19 USD - $25.98 USD$10.19 - $25.98Nuvarande pris $10.19 USD| /Spara upp till 22% Spara % -
Ursprungligt pris $19.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuvarande pris $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-batteri för BETAFPV Air65
11 reviews10+ i lagerSpecifikationer Lagerföringsnummer: HV35701PZ Kapacitet: 350mAh Spänning: 3.8V / 1-cell / 1S1P Urladdningshastighet: 75C kontinuerligt / 150C i ko...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $19.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuvarande pris $19.99 USD| / -
Ursprungligt pris $14.58Ursprungligt pris $14.58 - Ursprungligt pris $14.58Ursprungligt pris $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Nuvarande pris $8.58 USD| /
2-pack CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
6 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 85702G3 Kapacitet: 850mAh Spänning: 7.4V /2-cells / 2S1P Urladdningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Laddn...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $14.58Ursprungligt pris $14.58 - Ursprungligt pris $14.58Ursprungligt pris $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Nuvarande pris $8.58 USD| /Spara upp till 41% Spara % -
Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuvarande pris $25.99 USD| /
3-pack CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll 3-pack CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-batteri med XT30U-kontakt är designat för lätta FPV-, CineWhoop-, mikro free...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Nuvarande pris $25.99 USD| /Spara upp till 28% Spara % -
Ursprungligt pris $54.99Ursprungligt pris $54.99 - Ursprungligt pris $54.99Ursprungligt pris $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Nuvarande pris $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo-batteri med XT90-kontakt
14 reviewsEndast 2 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager Nummer: 400406Z Kapacitet: 4000mAh Spänning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Urladdningshastighet: 40C Kontinuerlig / 80C Burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $54.99Ursprungligt pris $54.99 - Ursprungligt pris $54.99Ursprungligt pris $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Nuvarande pris $34.99 USD| /Spara upp till 36% Spara % -
Ursprungligt pris $49.99Ursprungligt pris $49.99 - Ursprungligt pris $49.99Ursprungligt pris $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Nuvarande pris $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C Lipo-batteri med XT60-kontakt
10 reviewsEndast 6 enhet(er) kvarLagernummer 370406Z Kapacitet 3700mAh Spänning 22.2V / 6-Cell / 6S1P Urladdningshastighet 40C kontinuerlig / 80C i korta pulser Laddning...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $49.99Ursprungligt pris $49.99 - Ursprungligt pris $49.99Ursprungligt pris $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Nuvarande pris $33.99 USD| /Spara upp till 32% Spara % -
Ursprungligt pris $18.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $18.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nuvarande pris $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo-batteri med XT60-kontakt
14 reviewsEndast 9 enhet(er) kvar1300mAh 4s 120C Artikelnummer: 1301204 Kapacitet: 1300mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S2P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C kortva...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $18.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $18.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nuvarande pris $13.49 USD| /Spara upp till 33% Spara % -
Ursprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98 - Ursprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Nuvarande pris $10.98 USD| /
2-pack CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviewsEndast 5 enhet(er) kvarSnabb passformskontroll Setet 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U innehåller två kompakta standardspänningsbatterier a...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98 - Ursprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Nuvarande pris $10.98 USD| /Spara upp till 21% Spara % -
Ursprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuvarande pris $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-kontakt
1 review10+ i lagerSnabb Passformskontroll Det CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteriet med XT60-kontakt är en kompakt 6S FPV-batterikombo för pilo...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98 - Ursprungligt pris $107.96Ursprungligt pris $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nuvarande pris $43.98 USD| /Spara upp till 22% Spara % -
Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99 - Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuvarande pris $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 400703 Kapacitet: 4000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99 - Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuvarande pris $23.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99 - Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nuvarande pris $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo-batteri med XT90-kontakt
10 reviewsEndast 10 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 500405Z Kapacitet: 5000mAh Spänning: 18.5V / 5-cells / 5S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99 - Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nuvarande pris $35.99 USD| /Spara upp till 36% Spara % -
Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99 - Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuvarande pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
2 reviewsEndast 10 enhet(er) kvarSnabb passformskontroll Om du väljer ett 5S LiPo-batteri med EC5-kontakt för ett stort RC-flygplan, warbird, helikopter eller högpresterande RC-for...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99 - Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuvarande pris $49.99 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Nuvarande pris $14.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 och JST för batteriuppgradering av Axial SCX24
3 reviews10+ i lagerDetaljerade specifikationer – 900mAh 7,4V 2S LiPo med PH2.0- och JST-kontakter Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900mAh Spänning: 7,4V / 2 celler / 2S...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Nuvarande pris $14.99 USD| /Spara upp till 17% Spara % -
Ursprungligt pris $29.97 - Ursprungligt pris $59.94Ursprungligt pris $29.97 - Ursprungligt pris $59.94Ursprungligt pris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuvarande pris $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batteri med XT30
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: HV55703 Kapacitet: 550mAh Spänning: 11.4V / 3-cells / 3S1P Urladdningsgrad: 70C kontinuerligt / 140C i korta inter...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.97 - Ursprungligt pris $59.94Ursprungligt pris $29.97 - Ursprungligt pris $59.94Ursprungligt pris $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Nuvarande pris $18.99 USD| /Spara upp till 37% Spara % -
Ursprungligt pris $13.99 - Ursprungligt pris $27.98Ursprungligt pris $13.99 - Ursprungligt pris $27.98Ursprungligt pris $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Nuvarande pris $10.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batteri med BT2.0-kontakt för BETAFPV Air75
8 reviews10+ i lagerSpecifikationer Lager nummer: HV50751 Kapacitet: 500 mAh Spänning: 3,8 V / 1-cell / 1S1P Urladdningshastighet: 75C kontinuerligt / 150C vid belast...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $13.99 - Ursprungligt pris $27.98Ursprungligt pris $13.99 - Ursprungligt pris $27.98Ursprungligt pris $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Nuvarande pris $10.49 USD| /Spara upp till 25% Spara %