Sökträffar för “hv”
Produkter
-
Ursprungligt pris $91.99Ursprungligt pris $91.99 - Ursprungligt pris $91.99Ursprungligt pris $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Nuvarande pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 25.9V 7S Lipo-batteri 90C med QS8-kontakt
3 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 520907QS8 Kapacitet: 5200mAh Spänning: 25.9V / 7-cells / 7S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $91.99Ursprungligt pris $91.99 - Ursprungligt pris $91.99Ursprungligt pris $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Nuvarande pris $69.99 USD| /Spara upp till 24% Spara % -
Ursprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98 - Ursprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuvarande pris $47.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C hårdskal 2S Lipo-batteri med T/Dean-kontakt
18 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug är ett starkt val för RC-...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98 - Ursprungligt pris $65.98Ursprungligt pris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuvarande pris $47.98 USD| /Spara upp till 27% Spara % -
Ursprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nuvarande pris $35.99 USD| /
CNHL Svart Serie 11.1V 3S Lipo Batteri 5000mAh 65C med EC5 Kontakt
13 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Stocknummer: 500653BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $35.99 - Ursprungligt pris $35.99Ursprungligt pris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nuvarande pris $35.99 USD| / -
Ursprungligt pris $55.99 - Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuvarande pris $55.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 18.5V 5S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
4 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 400705 Kapacitet: 4000mAh Spänning: 18.5V / 5-cells / 5S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $55.99 - Ursprungligt pris $55.99Ursprungligt pris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuvarande pris $55.99 USD| / -
Ursprungligt pris $97.99 - Ursprungligt pris $97.99Ursprungligt pris $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Nuvarande pris $97.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S 5000mAh Lipo-batteri 70C med QS8-kontakt
2 reviewsEndast 1 enhet(er) kvarSnabb passformskontroll CNHL G+Plus 5000 mAh 29,6 V 8S 70C LiPo-batteriet med QS8-kontakt är en komplett 8S-strömlösning i ett enda batteripaket fö...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $97.99 - Ursprungligt pris $97.99Ursprungligt pris $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Nuvarande pris $97.99 USD| / -
Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nuvarande pris $10.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo-batteri med XT60-kontakt
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Artikelnummer: 220702 Kapacitet: 2200mAh Spänning: 7,4V / 2-cells / 2S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99 - Ursprungligt pris $25.98Ursprungligt pris $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nuvarande pris $10.99 USD| /Spara upp till 15% Spara % -
Ursprungligt pris $99.99 - Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuvarande pris $99.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
12 reviews10+ i lagerSpecifikationer Lager nummer: 950904EC5 Kapacitet: 9500mAh Spänning: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $99.99 - Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuvarande pris $99.99 USD| / -
Ursprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98 - Ursprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nuvarande pris $9.58 USD| /
2-pack CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll Setet 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U innehåller två kompakta standardspänningsbatterier a...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98 - Ursprungligt pris $13.98Ursprungligt pris $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nuvarande pris $9.58 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $14.99 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuvarande pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo-batteri 40C med XT60-kontakt
5 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug är ett kompakt 3S-batteri för RC-modeller som beh...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $14.99 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuvarande pris $14.99 USD| / -
Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuvarande pris $17.99 USD| /
CNHL Svart Serie 2200mAh 4S 14.8V Lipo Batteri 40C med XT60 Kontakt För RC Flygplan
25 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL Black Series 2200 mAh 4S 14,8 V 40C LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett flygplansbatteri med standardspänning för RC-...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuvarande pris $17.99 USD| / -
Ursprungligt pris $63.98 - Ursprungligt pris $63.98Ursprungligt pris $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Nuvarande pris $63.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo-batteri 130C med XT60-kontakt
3 reviews10+ i lagerSnabb kompatibilitetskontroll 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500 mAh 22,2 V 6S 130C LiPo-batteri med XT60-kontakt passar utmärkt för FPV-piloter s...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $63.98 - Ursprungligt pris $63.98Ursprungligt pris $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Nuvarande pris $63.98 USD| / -
Ursprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99 - Ursprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nuvarande pris $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
10 reviews10+ i lagerLager nummer 950903EC5 Kapacitet 9500mAh Spänning 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet 90C kontinuerlig / 180C burst Laddningshas...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99 - Ursprungligt pris $70.99Ursprungligt pris $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nuvarande pris $59.99 USD| /Spara upp till 15% Spara % -
Ursprungligt pris $99.99 - Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuvarande pris $99.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm ersättningslandställ med hjul och luckor för huvudlandställ
3 reviewsEndast 5 enhet(er) kvarLagernummer: STUP004 CNHL Super Tucano 1600mm Reservlandningsställsats CNHL Super Tucano 1600mm Reservlandningsställsats med hjul & huvudställsluck...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $99.99 - Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuvarande pris $99.99 USD| / -
Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99 - Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Nuvarande pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6000 mAh 15,2 V 4S 130C LiHV Shorty LiPo-batteri med hårt hölje och 1 par 5 mm grepp för Bullet Plug-kontakter med kylfläns
No reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL Racing Series 6000 mAh 15,2 V 4S2P 130C LiHV Shorty Hardcase LiPo-batteri med 5 mm-kulhylsor är ett äkta 4S-shorty-LiP...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99 - Ursprungligt pris $99.99Ursprungligt pris $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Nuvarande pris $69.99 USD| /Spara upp till 30% Spara % -
Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99 - Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuvarande pris $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 400703 Kapacitet: 4000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99 - Ursprungligt pris $34.99Ursprungligt pris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuvarande pris $23.99 USD| /Spara upp till 31% Spara % -
Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99 - Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuvarande pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
2 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll Om du väljer ett 5S LiPo-batteri med EC5-kontakt för ett stort RC-flygplan, warbird, helikopter eller högpresterande RC-for...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99 - Ursprungligt pris $66.99Ursprungligt pris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuvarande pris $49.99 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $19.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuvarande pris $19.99 USD| /
CNHL Svart Serie V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batteri med XT60 Kontakt
2 reviewsSlut i lagerSpecifikationer Artikelnummer: 1301304BK Kapacitet: 1300mAh Spänning: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Urladdningshastighet: 130C Kontinuerlig / 260C Burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $19.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuvarande pris $19.99 USD| /Slutsåld -
Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nuvarande pris $30.99 USD| /
CNHL Svart Serie 4000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 65C med EC5 Kontakt
21 reviewsEndast 9 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 400654BKEC5 Kapacitet: 4000mAh Spänning: 14.8V 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 65C kontinuerlig / 130C burst ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nuvarande pris $30.99 USD| /Spara upp till 24% Spara % -
Ursprungligt pris $41.98Ursprungligt pris $41.98 - Ursprungligt pris $41.98Ursprungligt pris $41.98Nuvarande pris $25.98 USD$25.98 - $25.98Nuvarande pris $25.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo-batteri med XT60-kontakt - UK-lager
18 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 2001003BK Kapacitet: 2000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 100C kontinuerlig / 200C burs...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $41.98Ursprungligt pris $41.98 - Ursprungligt pris $41.98Ursprungligt pris $41.98Nuvarande pris $25.98 USD$25.98 - $25.98Nuvarande pris $25.98 USD| /Spara 38% Spara % -
Ursprungligt pris $21.98Ursprungligt pris $21.98 - Ursprungligt pris $21.98Ursprungligt pris $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Nuvarande pris $16.58 USD| /
2-pack CNHL Black Series 1300mAh 7,4V 2S 130C LiPo-batteri med XT60-kontakt
No reviewsEndast 6 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 1301302BK Kapacitet: 1300mAh Spänning: 7.4V / 2-cells / 2S1P Urladdningshastighet: 130C kontinuerlig / 260C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $21.98Ursprungligt pris $21.98 - Ursprungligt pris $21.98Ursprungligt pris $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Nuvarande pris $16.58 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $37.99Ursprungligt pris $37.99 - Ursprungligt pris $37.99Ursprungligt pris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nuvarande pris $24.19 USD| /
CNHL Parallel Series 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-batteri 90C mjuk förpackning
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 620902NC Kapacitet: 6200mAh Spänning: 7.4V / 2-cells / 2S2P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $37.99Ursprungligt pris $37.99 - Ursprungligt pris $37.99Ursprungligt pris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nuvarande pris $24.19 USD| /Spara upp till 36% Spara % -
Ursprungligt pris $109.99 - Ursprungligt pris $109.99Ursprungligt pris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuvarande pris $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-batteri med EC5-kontakt
6 reviewsEndast 10 enhet(er) kvarSnabb passformskontroll CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C LiPo-batteriet med EC5-kontakt är ett 4S 10000mAh LiPo-batteri med hög kapacitet,...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $109.99 - Ursprungligt pris $109.99Ursprungligt pris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuvarande pris $109.99 USD| / -
Ursprungligt pris $95.98 - Ursprungligt pris $95.98Ursprungligt pris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuvarande pris $95.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29,6V 8S 130C LiPo-batteri med XT60-kontakt
No reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll Paketet 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29.6V 8S 130C LiPo Battery with XT60 Plug innehåller två individuella högsp...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $95.98 - Ursprungligt pris $95.98Ursprungligt pris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuvarande pris $95.98 USD| / -
Ursprungligt pris $26.99 - Ursprungligt pris $26.99Ursprungligt pris $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Nuvarande pris $26.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm ersättningscockpit/batterilucka med piloter
6 reviewsEndast 6 enhet(er) kvarLagernummer: STUP014 CNHL Super Tucano 1600mm ersättningscockpit/batterilucka med piloter är en fabriksoriginal reservdel designad för att återstäl...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $26.99 - Ursprungligt pris $26.99Ursprungligt pris $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Nuvarande pris $26.99 USD| /