Sökträffar för “hv”
Produkter
-
Ursprungligt pris $25.99Ursprungligt pris $25.99 - Ursprungligt pris $25.99Ursprungligt pris $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nuvarande pris $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty LiHV-batteri för 1/12-panbilar, GT12 och LMP12
1 review10+ i lagerCNHL Racing Series 8200 mAh 1S Shorty LiHV-batteri är ett högkapacitetsbatteri med lågprofilshardcase, utvecklat för kompatibla 1/12-pan cars, LMP1...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $25.99Ursprungligt pris $25.99 - Ursprungligt pris $25.99Ursprungligt pris $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Nuvarande pris $15.99 USD| /Spara upp till 38% Spara % -
Ursprungligt pris $95.98 - Ursprungligt pris $95.98Ursprungligt pris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuvarande pris $95.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
27 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll Setet 2 Packs CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo Battery with XT90 Plug är framtaget för 6S RC-flygplan, helikoptrar och...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $95.98 - Ursprungligt pris $95.98Ursprungligt pris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuvarande pris $95.98 USD| / -
Ursprungligt pris $33.99 - Ursprungligt pris $67.98Ursprungligt pris $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nuvarande pris $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo-batteri med XT60-kontakt
30 reviews10+ i lagerSpecifikationer Lager nummer: 1801206G Kapacitet: 1800mAh Spänning: 22,2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerlig / 240C burst La...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $33.99 - Ursprungligt pris $67.98Ursprungligt pris $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nuvarande pris $33.99 USD| / -
Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nuvarande pris $25.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30
27 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll [Combo] 2-pack CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30U-kontakt innehåller två kompakta och lätta flygbatte...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98 - Ursprungligt pris $29.98Ursprungligt pris $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nuvarande pris $25.98 USD| /Spara upp till 13% Spara % -
Ursprungligt pris $32.99 - Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuvarande pris $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 40C med XT60-kontakt
31 reviewsEndast 3 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lagernummer: 330404Z Kapacitet: 3300mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $32.99 - Ursprungligt pris $32.99Ursprungligt pris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuvarande pris $32.99 USD| / -
Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuvarande pris $17.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT60-kontakt
74 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT60-kontakt är ett praktiskt 3S-batteri för användare som vill ha ett ko...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $35.98Ursprungligt pris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuvarande pris $17.99 USD| / -
Ursprungligt pris $101.99Ursprungligt pris $101.99 - Ursprungligt pris $101.99Ursprungligt pris $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nuvarande pris $89.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 90C med QS8-kontakt
37 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 950904QS8 Kapacitet: 9500mAh Spänning: 14.8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $101.99Ursprungligt pris $101.99 - Ursprungligt pris $101.99Ursprungligt pris $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nuvarande pris $89.99 USD| /Spara upp till 12% Spara % -
Ursprungligt pris $111.99 - Ursprungligt pris $111.99Ursprungligt pris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nuvarande pris $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC-serien 10000mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 100C med QS8-kontakt
14 reviews10+ i lagerSpecifikationer V2.0: Lager nummer: 10001004QS8 Kapacitet: 10000mAh Spänning: 14,8V /4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 100C kontinuerlig / 20...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $111.99 - Ursprungligt pris $111.99Ursprungligt pris $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Nuvarande pris $111.99 USD| / -
Ursprungligt pris $49.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuvarande pris $49.98 USD| /
2-pack CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo-batteri 70C med XT60-kontakt
49 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll 2 Packs CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S LiPo Battery 70C med XT60-kontakt är en praktisk 4S batterikombo för användare som vil...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $49.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nuvarande pris $49.98 USD| / -
Ursprungligt pris $59.99 - Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuvarande pris $59.99 USD| /
CNHL Svart Serie 5000mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 40C med XT90 Kontakt
16 reviewsEndast 5 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 500406BKZ Kapacitet: 5000mAh Spänning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $59.99 - Ursprungligt pris $59.99Ursprungligt pris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuvarande pris $59.99 USD| / -
Ursprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuvarande pris $9.98 USD| /
2-pack CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30 för BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45703G Kapacitet: 450mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddn...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18 - Ursprungligt pris $18.99Ursprungligt pris $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nuvarande pris $9.98 USD| /Spara upp till 34% Spara % -
Ursprungligt pris $19.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuvarande pris $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
11 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35703G Kapacitet: 350mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Ladd...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $19.99 - Ursprungligt pris $39.98Ursprungligt pris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuvarande pris $19.99 USD| / -
Ursprungligt pris $48.99Ursprungligt pris $48.99 - Ursprungligt pris $48.99Ursprungligt pris $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nuvarande pris $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo-batteri med EC5-kontakt
15 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll CNHL Racing Series 6200mAh 11.1V 3S 90C LiPo-batteri med EC5-kontakt är ett 3S-batteri med hög kapacitet för RC-användare s...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $48.99Ursprungligt pris $48.99 - Ursprungligt pris $48.99Ursprungligt pris $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nuvarande pris $39.99 USD| /Spara upp till 18% Spara % -
Ursprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuvarande pris $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
31 reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U är ett lätt 2S-batteri med standardspänning för mikro-EDF-jetflygp...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99 - Ursprungligt pris $11.98Ursprungligt pris $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nuvarande pris $3.69 USD| /Spara upp till 38% Spara % -
Ursprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuvarande pris $31.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S LiPo-batteri med XT60-kontakt
68 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager Nummer: 1101006BK Kapacitet: 1100mAh Spänning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Urladdningshastighet: 100C Kontinuerlig / 200C Burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nuvarande pris $31.98 USD| /Spara upp till 33% Spara % -
Ursprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $17.99Ursprungligt pris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nuvarande pris $17.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C Lipo-batteri med XT60-kontakt
No reviews10+ i lagerSnabb passningskontroll CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C LiPo Battery with XT60 Plug är ett kompakt och lätt 3S-paket för FPV-drönare, ...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $17.99 - Ursprungligt pris $17.99Ursprungligt pris $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Nuvarande pris $17.99 USD| / -
Ursprungligt pris $141.99 - Ursprungligt pris $141.99Ursprungligt pris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nuvarande pris $141.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo-batteri med QS8-kontakt
29 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 950906QS8 Kapacitet: 9500mAh Spänning: 22.2V / 6-cells / 6S1P Urladdningshastighet: 90C kontinuerlig / 180C burst L...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $141.99 - Ursprungligt pris $141.99Ursprungligt pris $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Nuvarande pris $141.99 USD| / -
Ursprungligt pris $25.99 - Ursprungligt pris $25.99Ursprungligt pris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuvarande pris $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C Lipo-batteri med XT60
9 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 270404XT60 Kapacitet: 2700mAh Spänning: 14,8V / 4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 40C kontinuerlig / 80C burst...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $25.99 - Ursprungligt pris $25.99Ursprungligt pris $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Nuvarande pris $25.99 USD| / -
Ursprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nuvarande pris $18.49 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-batteri med XT60-kontakt
28 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1301206 Kapacitet: 1300 mAh Spänning: 22,2 V / 6 celler / 6S1P Urladdningshastighet: 120C kontinuerligt / 240C i top...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99 - Ursprungligt pris $43.98Ursprungligt pris $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nuvarande pris $18.49 USD| /Spara upp till 16% Spara % -
Ursprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98 - Ursprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98Nuvarande pris $19.98 USD$19.98 - $19.98Nuvarande pris $19.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batteri med XT30 för cinewhoop
58 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lager nummer: 65704G Kapacitet: 650mAh Spänning: 14.8V /4-cells / 4S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddni...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98 - Ursprungligt pris $23.98Ursprungligt pris $23.98Nuvarande pris $19.98 USD$19.98 - $19.98Nuvarande pris $19.98 USD| /Spara 17% Spara % -
Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98 - Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuvarande pris $14.98 USD| /
[Combo] 2-pack CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batteri med XT30
40 reviews10+ i lagerSpecifikationer: Lagernummer: 65703G Kapacitet: 650mAh Spänning: 11,1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C kontinuerlig / 140C burst Laddni...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98 - Ursprungligt pris $19.98Ursprungligt pris $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nuvarande pris $14.98 USD| /Spara upp till 25% Spara % -
Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$29.99 USD - $40.99 USD$29.99 - $40.99Nuvarande pris $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
5 reviewsEndast 6 enhet(er) kvarSpecifikationer: Lager nummer: 600703 Kapacitet: 6000mAh Spänning: 11.1V / 3-cells / 3S1P Urladdningshastighet: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Lad...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99 - Ursprungligt pris $40.99Ursprungligt pris $40.99$29.99 USD - $40.99 USD$29.99 - $40.99Nuvarande pris $29.99 USD| /Spara upp till 27% Spara % -
Ursprungligt pris $60.99 - Ursprungligt pris $60.99Ursprungligt pris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuvarande pris $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 22.2V 6S 70C Lipo-batteri med XT90-kontakt
33 reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll CNHL G+Plus 4000mAh 22,2V 6S 70C LiPo-batteri med XT90-kontakt är ett praktiskt val för RC-användare som vill ha ett lä...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $60.99 - Ursprungligt pris $60.99Ursprungligt pris $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nuvarande pris $60.99 USD| / -
Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $49.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Nuvarande pris $39.98 USD| /
2-pack CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo-batteri med XT60-kontakt
No reviews10+ i lagerSnabb passformskontroll 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug är en kompakt 6S FPV-batterikombo för pilo...
Visa fullständiga detaljerUrsprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $49.98 - Ursprungligt pris $49.98Ursprungligt pris $49.98$39.98 USD - $49.98 USD$39.98 - $49.98Nuvarande pris $39.98 USD| /Spara upp till 20% Spara %