Søgeresultater for “hv”
Produkter
-
Originalpris $65.98Originalpris $65.98 - Originalpris $65.98Originalpris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuværende pris $47.98 USD| /
[Combo] 2 Pakker CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batteri med T/Dean Stik
18 reviews10+ på lagerHurtig pasformkontrol [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery med T/Dean-stik er et stærkt valg for RC-kør...
Se alle detaljerOriginalpris $65.98Originalpris $65.98 - Originalpris $65.98Originalpris $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nuværende pris $47.98 USD| /Spar op til 27% Spar % -
Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nuværende pris $35.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S Lipo Batteri 5000mAh 65C med EC5 Stik
13 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Stock Number: 500653BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningsrate: 65C Kontinuerlig / 130C Burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nuværende pris $35.99 USD| / -
Originalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuværende pris $55.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 18.5V 5S 70C Lipo batteri med XT90 stik
4 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 400705 Kapacitet: 4000mAh Spænding: 18.5V / 5-celle / 5S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $55.99 - Originalpris $55.99Originalpris $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nuværende pris $55.99 USD| / -
Originalpris $97.99 - Originalpris $97.99Originalpris $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Nuværende pris $97.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S 5000mAh Lipo batteri 70C med QS8 stik
2 reviewsKun 1 enhed(er) tilbageHurtigt pasformstjek CNHL G+Plus 5000 mAh 29,6 V 8S 70C LiPo-batteriet med QS8-stik er en komplet 8S-strømløsning fra én batteripakke til store EDF...
Se alle detaljerOriginalpris $97.99 - Originalpris $97.99Originalpris $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Nuværende pris $97.99 USD| / -
Originalpris $91.99Originalpris $91.99 - Originalpris $91.99Originalpris $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Nuværende pris $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 25.9V 7S Lipo Batteri 90C med QS8 Stik
3 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 520907QS8 Kapacitet: 5200mAh Spænding: 25.9V / 7-celle / 7S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $91.99Originalpris $91.99 - Originalpris $91.99Originalpris $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Nuværende pris $69.99 USD| /Spar op til 24% Spar % -
Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nuværende pris $10.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo batteri med XT60 stik
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 220702 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99 - Originalpris $25.98Originalpris $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nuværende pris $10.99 USD| /Spar op til 15% Spar % -
Originalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuværende pris $99.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
12 reviews10+ på lagerSpecifikationer Lager nummer: 950904EC5 Kapacitet: 9500mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuværende pris $99.99 USD| / -
Originalpris $13.98Originalpris $13.98 - Originalpris $13.98Originalpris $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nuværende pris $9.58 USD| /
2 pakker CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
18 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek Sættet med 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U indeholder to kompakte 2S-batterier med standardsp...
Se alle detaljerOriginalpris $13.98Originalpris $13.98 - Originalpris $13.98Originalpris $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nuværende pris $9.58 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batteri 40C med XT60 Stik
5 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug er et kompakt 3S-batteri til RC-modeller, der har br...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nuværende pris $14.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V Lipo Batteri 40C med XT60 Stik til RC Fly
25 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V 40C LiPo-batteriet med XT60-stik er et 4S-flybatteri med standardspænding til RC-fly, warbi...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $63.98 - Originalpris $63.98Originalpris $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Nuværende pris $63.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 130C med XT60 Stik
3 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug passer godt til FPV-piloter, der ønske...
Se alle detaljerOriginalpris $63.98 - Originalpris $63.98Originalpris $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Nuværende pris $63.98 USD| / -
Originalpris $70.99Originalpris $70.99 - Originalpris $70.99Originalpris $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nuværende pris $59.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
10 reviews10+ på lagerLager Nummer 950903EC5 Kapacitet 9500mAh Spænding 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed 90C kontinuerlig / 180C burst Opladningshas...
Se alle detaljerOriginalpris $70.99Originalpris $70.99 - Originalpris $70.99Originalpris $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nuværende pris $59.99 USD| /Spar op til 15% Spar % -
Originalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuværende pris $99.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm udskiftningslandingsstel med hjul og hovedstellets luger
3 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageLagernummer: STUP004 CNHL Super Tucano 1600mm Erstatningslandingsstel Sæt CNHL Super Tucano 1600mm Erstatningslandingsstel Sæt med Hjul & Hoved...
Se alle detaljerOriginalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nuværende pris $99.99 USD| / -
Originalpris $34.99Originalpris $34.99 - Originalpris $34.99Originalpris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuværende pris $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med XT90 stik
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 400703 Kapacitet: 4000mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $34.99Originalpris $34.99 - Originalpris $34.99Originalpris $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nuværende pris $23.99 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $66.99Originalpris $66.99 - Originalpris $66.99Originalpris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuværende pris $49.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo Batteri med EC5 Stik
2 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek Hvis du vælger et 5S LiPo-batteri med EC5-stik til et stort RC-fly, warbird-fly, en helikopter eller et højtydende RC-k...
Se alle detaljerOriginalpris $66.99Originalpris $66.99 - Originalpris $66.99Originalpris $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nuværende pris $49.99 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $99.99Originalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Nuværende pris $69.99 USD| /
CNHL Racing-serien 6000mAh 15.2V 4S 130C LiHV Shorty-hardcase-LiPo-batteri med 1 par 5mm kølelegeme-bulletstikgreb
No reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 6000mAh 15.2V 4S2P 130C LiHV shorty-hardcase LiPo-batteriet med 5 mm-bulletstik er et ægte 4S shorty-LiPo-b...
Se alle detaljerOriginalpris $99.99Originalpris $99.99 - Originalpris $99.99Originalpris $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Nuværende pris $69.99 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo batteri med XT60 stik
2 reviewsUdsolgtSpecifikationer Lagernummer: 1301304BK Kapacitet: 1300mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 130C kontinuerlig / 260C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $19.99 - Originalpris $39.98Originalpris $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nuværende pris $19.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $40.99Originalpris $40.99 - Originalpris $40.99Originalpris $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nuværende pris $30.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 65C med EC5 Stik
21 reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 400654BKEC5 Kapacitet: 4000mAh Spænding: 14.8V 4-Celle / 4S1P Afladningsrate: 65C Kontinuerlig / 130C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $40.99Originalpris $40.99 - Originalpris $40.99Originalpris $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nuværende pris $30.99 USD| /Spar op til 24% Spar % -
Originalpris $41.98Originalpris $41.98 - Originalpris $41.98Originalpris $41.98Nuværende pris $25.98 USD$25.98 - $25.98Nuværende pris $25.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo Batteri med XT60 Stik - UK Lager
18 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 2001003BK Kapacitet: 2000mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst...
Se alle detaljerOriginalpris $41.98Originalpris $41.98 - Originalpris $41.98Originalpris $41.98Nuværende pris $25.98 USD$25.98 - $25.98Nuværende pris $25.98 USD| /Spar 38% Spar % -
Originalpris $21.98Originalpris $21.98 - Originalpris $21.98Originalpris $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Nuværende pris $16.58 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 1300mAh 7,4V 2S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
No reviewsKun 6 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 1301302BK Kapacitet: 1300mAh Spænding: 7.4V / 2-celle / 2S1P Afladningsrate: 130C kontinuerlig / 260C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $21.98Originalpris $21.98 - Originalpris $21.98Originalpris $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Nuværende pris $16.58 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $37.99Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nuværende pris $24.19 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batteri 90C Blød Pakke
9 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 620902NC Kapacitet: 6200mAh Spænding: 7.4V / 2-celle / 2S2P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opla...
Se alle detaljerOriginalpris $37.99Originalpris $37.99 - Originalpris $37.99Originalpris $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nuværende pris $24.19 USD| /Spar op til 36% Spar % -
Originalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batteri med EC5 stik
6 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageHurtigt passtjek CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C LiPo-batteriet med EC5-stik er et 4S 10000mAh LiPo-batteri med høj kapacitet, udviklet t...
Se alle detaljerOriginalpris $109.99 - Originalpris $109.99Originalpris $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nuværende pris $109.99 USD| / -
Originalpris $95.98 - Originalpris $95.98Originalpris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuværende pris $95.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29,6V 8S 130C Lipo-batteri med XT60-stik
No reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek 2-pak CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29.6V 8S 130C LiPo-batteri med XT60-stik indeholder to individuelle højspændings-8S-batt...
Se alle detaljerOriginalpris $95.98 - Originalpris $95.98Originalpris $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nuværende pris $95.98 USD| / -
Originalpris $26.99 - Originalpris $26.99Originalpris $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Nuværende pris $26.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm erstatningscockpit/-batteriluge med piloter
6 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageLagernummer: STUP014 CNHL Super Tucano 1600mm Udskiftningscockpit/Batteridæksel med Piloter er en fabriksoriginal reservedel designet til at genska...
Se alle detaljerOriginalpris $26.99 - Originalpris $26.99Originalpris $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Nuværende pris $26.99 USD| /