Søgeresultater for “hv”
Produkter
-
Originalpris $29.99Originalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$24.99 USD - $29.99 USD$24.99 - $29.99Nuværende pris $24.99 USD| /
CNHL Racing Serie 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo Batteri 30C Med TRX Stik
7 reviews10+ på lagerHurtigt kompatibilitetstjek CNHL Racing Series 11,1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo-batteriet 30C med TRX-stik er udviklet til Traxxas-førere, der ønsker ...
Se alle detaljerOriginalpris $29.99Originalpris $29.99 - Originalpris $29.99Originalpris $29.99$24.99 USD - $29.99 USD$24.99 - $29.99Nuværende pris $24.99 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $139.99 - Originalpris $139.99Originalpris $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Nuværende pris $139.99 USD| /
ISDT K2 ZIP 8S LiPo-smart-dobbeltoplader – AC 200 W / DC 500 W ×2
5 reviews10+ på lagerISDT K2 ZIP er en kompakt LiPo-smartoplader med høj effekt til 8S og to kanaler, designet til RC-brugere, der ønsker to uafhængige opladningskanale...
Se alle detaljerOriginalpris $139.99 - Originalpris $139.99Originalpris $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Nuværende pris $139.99 USD| / -
Originalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Nuværende pris $26.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S 5000mAh Lipo Batteri 65C med XT90 Stik
10 reviewsKun 7 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 500653BKZ Kapacitet: 5000mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 65C kontinuerlig / 130C kortvari...
Se alle detaljerOriginalpris $35.99Originalpris $35.99 - Originalpris $35.99Originalpris $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Nuværende pris $26.99 USD| /Spar op til 25% Spar % -
Originalpris $53.99 - Originalpris $53.99Originalpris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nuværende pris $53.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo Batteri 65C med EC5 Stik
12 reviewsKun 9 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 500654BKEC5 Kapacitet: 5000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 65C Kontinuerlig / 130C Burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $53.99 - Originalpris $53.99Originalpris $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nuværende pris $53.99 USD| / -
Originalpris $349.99 - Originalpris $349.99Originalpris $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Nuværende pris $349.99 USD| /
CNHL Long Range-serien 19000mAh 21.6V 6S 21700 Li-ion-batteri med XT60-stik
No reviewsKun 6 enhed(er) tilbageCNHL Long Range Series 19000mAh 21.6V 6S3P 21700 Li-ion-batteriet kombinerer atten BAK 65E-højenergiceller til et batteri med en maksimal kapacitet...
Se alle detaljerOriginalpris $349.99 - Originalpris $349.99Originalpris $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Nuværende pris $349.99 USD| / -
Originalpris $52.49Originalpris $52.49 - Originalpris $52.49Originalpris $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Nuværende pris $33.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batteri Blød Pakke
7 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 620903NC Kapacitet: 6200mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S2P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $52.49Originalpris $52.49 - Originalpris $52.49Originalpris $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Nuværende pris $33.99 USD| /Spar op til 35% Spar % -
Originalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-modtagerbatteri med EC3- og JST-stik
No reviews10+ på lagerSchnelle Passformprüfung Der CNHL 2100-mAh-6,6-V-2S-LiFe-LiFePO4-Empfängerakku mit EC3- und JST-Stecker wurde für RC-Piloten entwickelt, die eine s...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $15.99Originalpris $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nuværende pris $15.99 USD| / -
Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batteri med T/Dean Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: S220403BKT Kapacitet: 2200mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99 - Originalpris $29.98Originalpris $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Nuværende pris $11.99 USD| /Spar op til 20% Spar % -
Originalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nuværende pris $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-batteri 70C med XT30
25 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45704G Kapacitet: 450mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $19.98Originalpris $19.98 - Originalpris $19.98Originalpris $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nuværende pris $13.98 USD| /Spar op til 30% Spar % -
Originalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Nuværende pris $18.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 1500mAh 7,4V 2S 130C Lipo Batteri med T/Dean Stik
1 review10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1501302BKT Kapacitet: 1500mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 130C kontinuerlig / 260C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Nuværende pris $18.98 USD| /Spar op til 32% Spar % -
Originalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nuværende pris $88.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 14.8V 4S 120C Hard Case Lipo Batteri med XT90 Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Stock Number: HC8001204XT90 Kapacitet: 8000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S2P Afladningshastighed: 120C Kontinuerlig / 240C Bu...
Se alle detaljerOriginalpris $88.99 - Originalpris $88.99Originalpris $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nuværende pris $88.99 USD| / -
Originalpris $63.99 - Originalpris $63.99Originalpris $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nuværende pris $63.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 11.1V 3S 120C Hard Case Lipo Batteri med XT90 Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: HC8001203XT90 Kapacitet: 8000mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S2P Afladningshastighed: 120C kontinuerlig / 240C kor...
Se alle detaljerOriginalpris $63.99 - Originalpris $63.99Originalpris $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nuværende pris $63.99 USD| / -
Originalpris $24.99 - Originalpris $24.99Originalpris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nuværende pris $24.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 7.4V 2S Lipo Batteri 100C Hård Kasse med T/Dean Stik
9 reviews10+ på lagerHurtig pasformkontrol CNHL Racing Series 5200mAh 7,4V 2S 100C Hard Case LiPo Battery med T/Dean stik er designet til RC-førere, der ønsker et pålid...
Se alle detaljerOriginalpris $24.99 - Originalpris $24.99Originalpris $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nuværende pris $24.99 USD| / -
Originalpris $199.00 - Originalpris $199.00Originalpris $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Nuværende pris $199.00 USD| /
ToolkitRC Q6AC 1000W 15A Quad Kanal (4CH) AC/DC Smart 1-6S LiPo Batteri Balanceringsoplader – XT30/XT60
2 reviews10+ på lagerThe ToolkitRC Q6AC (lager nummer: TK12900) er en firekanals LiPo-batterioplader designet til RC-piloter og -kørere, der har brug for en kraftfuld,...
Se alle detaljerOriginalpris $199.00 - Originalpris $199.00Originalpris $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Nuværende pris $199.00 USD| / -
Originalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batteri 90C Blød Pakke
4 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 440903NC Kapacitet: 4400mAh Spænding: 11.1.8V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst O...
Se alle detaljerOriginalpris $39.99 - Originalpris $39.99Originalpris $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nuværende pris $39.99 USD| / -
Originalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batteri 30C med PH2.0 og JST til batteriopgradering af Axial SCX24
3 reviews10+ på lagerDetaljerede specifikationer – 900 mAh 7,4 V 2S LiPo med PH2.0- og JST-stik Lagernummer: 90302 Kapacitet: 900 mAh Spænding: 7,4 V / 2 celler / 2S1P...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99 - Originalpris $35.98Originalpris $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nuværende pris $17.99 USD| / -
Originalpris $48.99 - Originalpris $48.99Originalpris $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nuværende pris $48.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 11.1V 3S 100C Hard Case Lipo Batteri med T/Dean Stik
7 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: HC6601003 Kapacitet: 6600mAh Spænding: 11,1V / 3-celle / 3S2P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C kortvari...
Se alle detaljerOriginalpris $48.99 - Originalpris $48.99Originalpris $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nuværende pris $48.99 USD| / -
Originalpris $186.99 - Originalpris $186.99Originalpris $186.99$186.99 USD$186.99 - $186.99Nuværende pris $186.99 USD| /
CNHL Innovation RC Extreme Series 10500mAh 22.2V 6S 120C Lipo-batteri med QS8-stik
1 reviewKun 8 enhed(er) tilbageHurtig pasningskontrol CNHL Innovation RC Extreme Series 10500mAh 22,2V 6S 120C LiPo-batteri med QS8-stik er et storformat 6S højkapacitetsbatteri ...
Se alle detaljerOriginalpris $186.99 - Originalpris $186.99Originalpris $186.99$186.99 USD$186.99 - $186.99Nuværende pris $186.99 USD| / -
Originalpris $28.99 - Originalpris $28.99Originalpris $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Nuværende pris $28.99 USD| /
CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C Lipo batteri med XT60 stik
3 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageHurtigt kompatibilitetstjek CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C LiPo-batteriet med XT60-stik er et praktisk 3S-batteri i mellemklassen til RC-brugere, der øn...
Se alle detaljerOriginalpris $28.99 - Originalpris $28.99Originalpris $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Nuværende pris $28.99 USD| / -
Originalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo-batteri med EC5-stik
7 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 4000mAh 11,1V 3S 65C LiPo-batteriet med EC5-stik er et kompakt og responsivt 3S-batteri til RC-brugere, der ...
Se alle detaljerOriginalpris $32.99 - Originalpris $32.99Originalpris $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nuværende pris $32.99 USD| / -
Originalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nuværende pris $45.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 7.4V 2S Lipo Batteri 120C Hårdt Etui med EC5 Stik
1 review10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S2P 120C Hardcase LiPo-batteri med EC5-stik er et batteri med høj kapacitet i fuld længde til...
Se alle detaljerOriginalpris $45.99 - Originalpris $45.99Originalpris $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nuværende pris $45.99 USD| / -
Originalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| /
CNHL 2200mAh 11.1V 3S Lipo batteri 30C med T/Dean stik
22 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 220303 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 30C kontinuerlig / 60C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $11.99 - Originalpris $11.99Originalpris $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nuværende pris $11.99 USD| / -
Originalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Nuværende pris $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo batteri med XT90 stik
14 reviewsKun 2 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 400406Z Kapacitet: 4000mAh Spænding: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Afladningshastighed: 40C Kontinuerlig / 80C Burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Nuværende pris $34.99 USD| /Spar op til 36% Spar % -
Originalpris $39.96Originalpris $39.96 - Originalpris $39.96Originalpris $39.96Nuværende pris $19.98 USD$19.98 - $19.98Nuværende pris $19.98 USD| /
4 Pakker CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batteri med XT30U - UK Lager
25 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 45704G Kapacitet: 450mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 70C Kontinuerlig / 140C Burst Opl...
Se alle detaljerOriginalpris $39.96Originalpris $39.96 - Originalpris $39.96Originalpris $39.96Nuværende pris $19.98 USD$19.98 - $19.98Nuværende pris $19.98 USD| /Spar 50% Spar %