Søgeresultater for “hv”
Produkter
-
Originalpris $18.99 - Originalpris $37.98Originalpris $18.99 - Originalpris $37.98Originalpris $18.99$12.49 USD - $37.98 USD$12.49 - $37.98Nuværende pris $12.49 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batteri 70C med XT30
9 reviewsKun 4 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager-ID: 65706G Kapacitet: 650 mAh Spænding: 22.2 V / 6 celler / 6S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt Opladningsrate: Maks. 2C...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $37.98Originalpris $18.99 - Originalpris $37.98Originalpris $18.99$12.49 USD - $37.98 USD$12.49 - $37.98Nuværende pris $12.49 USD| /Spar op til 34% Spar % -
Originalpris $18.99 - Originalpris $18.99Originalpris $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Nuværende pris $18.99 USD| /
3 Pakker CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C Lipo Batteri med JST
4 reviewsKun 6 enhed(er) tilbageCNHL MiniStar 350mAh 11,1V 3S 30C LiPo-batteriet er designet til ultra-mikro og mikro RC-fly, der drager fordel af højere spænding og kompakte batt...
Se alle detaljerOriginalpris $18.99 - Originalpris $18.99Originalpris $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Nuværende pris $18.99 USD| / -
Originalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98$21.98 USD - $27.98 USD$21.98 - $27.98Nuværende pris $21.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
2 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1501302BK Kapacitet: 1500mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 130C kontinuerlig / 260C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98$21.98 USD - $27.98 USD$21.98 - $27.98Nuværende pris $21.98 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $22.99Originalpris $22.99 - Originalpris $22.99Originalpris $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Nuværende pris $18.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo Batteri med XT60 Stik
11 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C Shorty LiPo-batteriet med XT60-stik kombinerer en praktisk kapacitet på 3200 mAh med ...
Se alle detaljerOriginalpris $22.99Originalpris $22.99 - Originalpris $22.99Originalpris $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Nuværende pris $18.99 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $15.99 - Originalpris $31.98Originalpris $15.99$15.99 USD - $31.98 USD$15.99 - $31.98Nuværende pris $15.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 11.1V 3S 130C Lipo batteri med XT60 stik
1 review10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 1301303BK Kapacitet: 1300mAh Spænding: 11.1V / 3 celler / 3S1P Afladningsrate: 130C kontinuerligt / 260C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $15.99 - Originalpris $31.98Originalpris $15.99$15.99 USD - $31.98 USD$15.99 - $31.98Nuværende pris $15.99 USD| / -
Originalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98Nuværende pris $19.58 USD$19.58 - $19.58Nuværende pris $19.58 USD| /
6 pakker CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batteri med XT30
12 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 35702G Kapacitet: 350mAh Spænding: 7.4V /2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $27.98Originalpris $27.98 - Originalpris $27.98Originalpris $27.98Nuværende pris $19.58 USD$19.58 - $19.58Nuværende pris $19.58 USD| /Spar 30% Spar % -
Originalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nuværende pris $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo batteri med T/Dean stik
20 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 220302 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 7,4V / 2-celle / 2S1P Afladningshastighed: 30C kontinuerlig / 60C burst Opladni...
Se alle detaljerOriginalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49 - Originalpris $18.98Originalpris $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nuværende pris $5.99 USD| /Spar op til 37% Spar % -
Originalpris $399.00 - Originalpris $458.00Originalpris $399.00 - Originalpris $458.00Originalpris $399.00$379.00 USD - $458.00 USD$379.00 - $458.00Nuværende pris $379.00 USD| /
CNHL Bison XT STOL 1750mm PNP Bush-fly RC-fly – FPV-venligt klart cockpit, højvinget STOL
3 reviews10+ på lagerCNHL Bison XT STOL 1750mm PNP RC-fly (orange) CNHL Bison XT STOL V2 er et stort højvinget bush-fly, der er bygget til langsom og sikker flyvning,...
Se alle detaljerOriginalpris $399.00 - Originalpris $458.00Originalpris $399.00 - Originalpris $458.00Originalpris $399.00$379.00 USD - $458.00 USD$379.00 - $458.00Nuværende pris $379.00 USD| /Spar op til 5% Spar % -
Originalpris $219.99 - Originalpris $219.99Originalpris $219.99$219.99 USD$219.99 - $219.99Nuværende pris $219.99 USD| /
CNHL 20000mAh 22.2V 6S 15C Lipo batteri med XT90 stik
2 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 2000156XT90 Kapacitet pr. celle: 20 Ah 6S Spænding: 22,2 V / 6 celler / 6S Afladningsrate: 15C kontinuerligt / 30C...
Se alle detaljerOriginalpris $219.99 - Originalpris $219.99Originalpris $219.99$219.99 USD$219.99 - $219.99Nuværende pris $219.99 USD| / -
Originalpris $131.99 - Originalpris $131.99Originalpris $131.99$131.99 USD$131.99 - $131.99Nuværende pris $131.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6200mAh 29.6V 8S Lipo Batteri 90C med QS8 Stik
1 review10+ på lagerSpecifikationer: Lager nummer: 620908QS8 Kapacitet: 6200mAh Spænding: 29.6V / 8-celle / 8S1P Afladningshastighed: 90C kontinuerlig / 180C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $131.99 - Originalpris $131.99Originalpris $131.99$131.99 USD$131.99 - $131.99Nuværende pris $131.99 USD| / -
Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuværende pris $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batteri med XT60 stik
7 reviews10+ på lagerSpecifikationer: Lagernummer: 2001004BK Kapacitet: 2000mAh Spænding: 14,8V / 4-celle / 4S1P Afladningshastighed: 100C kontinuerlig / 200C burst Op...
Se alle detaljerOriginalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99 - Originalpris $55.98Originalpris $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Nuværende pris $20.99 USD| /Spar op til 29% Spar % -
Originalpris $43.99 - Originalpris $43.99Originalpris $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Nuværende pris $43.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 30C Lipo batteri med XT60 stik
9 reviewsKun 3 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 330306Z Kapacitet: 3300mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S1P Afladningshastighed: 30C kontinuerlig / 60C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $43.99 - Originalpris $43.99Originalpris $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Nuværende pris $43.99 USD| / -
Originalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batteri med EC5 stik
No reviewsUdsolgtHurtigt pasformstjek CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 100C LiPo Battery with EC5 Plug er et praktisk 4S-batteri med høj ydelse til RC-brugere, der ønsk...
Se alle detaljerOriginalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Nuværende pris $59.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $8.99 - Originalpris $8.99Originalpris $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Nuværende pris $8.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm udskiftelig vertikal stabilisator med mærkater
3 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageLagernummer: STUP016 CNHL Super Tucano 1600mm Udskiftnings Lodrette Stabiliser med Decals er designet til perfekt skala realisme og pålidelig flyve...
Se alle detaljerOriginalpris $8.99 - Originalpris $8.99Originalpris $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Nuværende pris $8.99 USD| / -
Originalpris $20.99 - Originalpris $20.99Originalpris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nuværende pris $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 70C med XT60 Stik
5 reviewsKun 10 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lagernummer: 85706G Kapacitet: 850mAh Spænding: 22.2V / 6-celle / 6S Afladningshastighed: 70C kontinuerlig / 140C burst Opladning...
Se alle detaljerOriginalpris $20.99 - Originalpris $20.99Originalpris $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Nuværende pris $20.99 USD| / -
Originalpris $59.99Originalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$49.99 USD - $59.99 USD$49.99 - $59.99Nuværende pris $49.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 14.8V 4S 65C Lipo Batteri med EC5 Stik
5 reviewsKun 8 enhed(er) tilbageSpecifikationer Lager nummer: 600654BKEC5 Kapacitet: 6000mAh Spænding: 14.8V / 4-celle / 4S1P Afladningsrate: 65C Kontinuerlig / 130C Burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $59.99Originalpris $59.99 - Originalpris $59.99Originalpris $59.99$49.99 USD - $59.99 USD$49.99 - $59.99Nuværende pris $49.99 USD| /Spar op til 17% Spar % -
Originalpris $78.99 - Originalpris $78.99Originalpris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nuværende pris $78.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 90C med QS8 Stik
4 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo Battery with QS8 Plug er et 6S-batteri til høj strømstyrke, udviklet til højtyden...
Se alle detaljerOriginalpris $78.99 - Originalpris $78.99Originalpris $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Nuværende pris $78.99 USD| / -
Originalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Nuværende pris $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batteri blød pakke uden stik
No reviewsUdsolgtSpecifikationer: Lager nummer: 500704NC Kapacitet: 5000mAh Spænding: 14.8V / 4-cellet / 4S1P Afladningsrate: 70C kontinuerligt / 140C burst Oplad...
Se alle detaljerOriginalpris $54.99 - Originalpris $54.99Originalpris $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Nuværende pris $54.99 USD| /Udsolgt -
Originalpris $33.99Originalpris $33.99 - Originalpris $33.99Originalpris $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Nuværende pris $26.99 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C Lipo batteri med XT60 stik
9 reviewsKun 8 enhed(er) tilbageHurtig pasningskontrol CNHL 3700mAh 14,8V 4S 40C LiPo-batteri med XT60-stik er et stabilt standard 4S batteri til piloter, der ønsker længere f...
Se alle detaljerOriginalpris $33.99Originalpris $33.99 - Originalpris $33.99Originalpris $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Nuværende pris $26.99 USD| /Spar op til 21% Spar % -
Originalpris $85.98 - Originalpris $85.98Originalpris $85.98$85.98 USD$85.98 - $85.98Nuværende pris $85.98 USD| /
2 Pakker CNHL Black Series V2.0 1300mAh 29,6V 8S 130C Lipo Batteri med XT60 Stik
No reviewsKun 7 enhed(er) tilbageHurtig pasformkontrol 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 8S 130C LiPo Battery med XT60 stik er bygget til avancerede FPV-piloter, der ønske...
Se alle detaljerOriginalpris $85.98 - Originalpris $85.98Originalpris $85.98$85.98 USD$85.98 - $85.98Nuværende pris $85.98 USD| / -
Originalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL 2200mAh 11.1V 3S Lipo batteri 40C med T/Dean stik
17 reviewsKun 5 enhed(er) tilbageSpecifikationer: Lager nummer: 220403 Kapacitet: 2200mAh Spænding: 11.1V / 3-celle / 3S1P Afladningshastighed: 40C kontinuerlig / 80C burst Opladn...
Se alle detaljerOriginalpris $12.99 - Originalpris $12.99Originalpris $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Nuværende pris $12.99 USD| / -
Originalpris $21.59Originalpris $21.59 - Originalpris $21.59Originalpris $21.59$14.99 USD - $21.59 USD$14.99 - $21.59Nuværende pris $14.99 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo Batteri 100C med XT60 Stik
28 reviews10+ på lagerOriginalpris $21.59Originalpris $21.59 - Originalpris $21.59Originalpris $21.59$14.99 USD - $21.59 USD$14.99 - $21.59Nuværende pris $14.99 USD| /Spar op til 31% Spar % -
Originalpris $17.99Originalpris $17.99 - Originalpris $17.99Originalpris $17.99$12.99 USD - $17.99 USD$12.99 - $17.99Nuværende pris $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo batteri med EC3 stik
12 reviews10+ på lagerHurtigt pasformstjek CNHL G+Plus 2200 mAh 11,1 V 3S 70C LiPo-batteriet med EC3-stik er et kompakt og alsidigt 3S EC3-batteri til RC-piloter og -før...
Se alle detaljerOriginalpris $17.99Originalpris $17.99 - Originalpris $17.99Originalpris $17.99$12.99 USD - $17.99 USD$12.99 - $17.99Nuværende pris $12.99 USD| /Spar op til 28% Spar % -
Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Nuværende pris $41.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza-serien V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-batteri med XT60-stik
1 review10+ på lagerHurtig Pasningskontrol Den CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo Batteri med XT60 Stik er en kompakt 6S FPV batterikombi til piloter, d...
Se alle detaljerOriginalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98 - Originalpris $107.96Originalpris $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Nuværende pris $41.98 USD| /Spar op til 22% Spar %