דלג לתוכן
11.11 מכירת כוח
חבילת הנחה של 150$ רק ב-4.99$ >
11.11 מכירת כוח
חבילת הנחה של 150$ רק ב-4.99$ >

סוללת CNHL Innovation RC Series 10000mAh 22.2V 6S 100C ליפו עם תקע EC5

זמינות:
אזל מהמלאי
זמינות:
אזל מהמלאי
זמינות:
אזל מהמלאי
זמינות:
נותרו רק 1 יחידות
מחיר מקורי $152.99 - מחיר מקורי $152.99
מחיר מקורי $152.99
$152.99 USD
$152.99 - $152.99
המחיר הנוכחי $152.99 USD
משלוח_מ: Global
גרסה: V2.0

מדינות מחסן באיחוד האירופי:

מדינות האיחוד האירופי (למעט מלטה/קפריסין)

מדינות מחסן עולמיות: האיחוד האירופי (למעט מלטה/קפריסין), ארה"ב, אוסטרליה, קנדה, בריטניה, שווייץ, ברזיל, צ'ילה, ערב הסעודית, יפן, מלזיה, סינגפור, דרום קוריאה, הפיליפינים, בלארוס, מקסיקו, ניו זילנד, נורווגיה, פרו.

מדינות משלוח נוספות, בדקו זאת כאן

בדיקת התאמה מהירה

סוללת ה-LiPo מסדרת CNHL Innovation RC בקיבולת 10000mAh, במתח 22.2V, בתצורת 6S ובדירוג 100C, עם תקע EC5 היא סוללת 6S בקיבולת גבוהה המיועדת לרכבי RC גדולים, לרב-להבים ולמערכות הספק אחרות שבהן זמן פעולה ממושך חשוב יותר ממשקל סוללה מינימלי.

בקיבולת של 10000mAh, ביכולת פריקה רציפה של 100C ובחוטי יציאה 10AWG, סוללה זו אוגרת אנרגיה רבה משמעותית מסוללת 6S רגילה בקיבולת 5000–6200mAh. הפשרה היא גודל פיזי ומשקל V2.0 של כ-1280g, ולכן מקום במגש הסוללה, איזון הרכב והתמיכה המבנית חשובים במיוחד.

מידות מארז ה-V2.0 הנוכחי הן כ-175 × 69 × 50mm (L × W × H). לפני ההזמנה, ודאו את מלוא שטח הסוללה, מערכת הקיבוע, חיבור ה-EC5 והמשקל המותקן המרבי המתאים לדגם שלכם.

פריט לבדיקה הדגם שלכם צריך להתאים סוללה זו
מספר תאים מערכת תואמת LiPo 6S 22.2V נומינלי / 6S1P
מתח מרבי ה-ESC תומך בסוללת LiPo 6S סטנדרטית בטעינה מלאה 25.2V בטעינה מלאה
מקום לסוללה המגש או התא יכולים לקבע סוללת 6S גדולה במיוחד 175 × 69 × 50mm V2.0
משקל מותקן הרכב או כלי הטיס יכולים לשאת בבטחה את המשקל הנוסף כ-1280g V2.0
מחבר חיבור מתח ראשי EC5 או IC5 תואם פיזית תקע EC5
דרישת הספק הסוללה, המחבר והחיווט תומכים בעומס בפועל של המערכת 100C רציף / 200C מתפרץ

מפרטי מוצר V2.0

קיבולת 10000mAh
מתח נומינלי 22.2V
תצורת תאים 6S1P
אנרגיה 222Wh
מתח בטעינה מלאה 25.2V / 4.20V לכל תא
דירוג פריקה 100C רציף / 200C מתפרץ
קצב טעינה מרבי 5C
מחבר יציאה תקע EC5
מחבר איזון JST-XH בעל 7 פינים
מידות (L × W × H) 175 × 69 × 50mm
משקל משוער 1280g
עובי חוט 10AWG
מספר מלאי 10001006EC5

מידות הסוללה עשויות להשתנות בכ-1–5 מ"מ, וסבילות המשקל היא כ-±5g.

השוואת מידות V1 לעומת V2.0

גרסת V2.0 הנוכחית משתמשת באותו מפרט חשמלי של 10000mAh 6S 100C, אך בעלת מבנה פיזי שונה. בעלי סוללה המחליפים מארז ישן צריכים להשוות את המידות במקום להניח ש-V1 ו-V2.0 תופסים בדיוק אותו מקום.

מפרט V2.0 V1 מדור קודם
מידות (L × W × H) 175 × 69 × 50mm 177 × 66 × 49mm
משקל משוער 1280g 1200g
קיבולת 10000mAh 10000mAh
מתח 22.2V / 6S 22.2V / 6S
דירוג פריקה 100C / 200C 100C / 200C

הספק 6S בקיבולת גבוהה של 10000mAh

המאפיין הבולט של סוללה זו הוא קיבולת האנרגיה של 222Wh. סוללת 10000mAh 6S אוגרת אנרגיה רבה משמעותית מסוללת 6S רגילה בקיבולת 5000–6200mAh, ולכן היא אטרקטיבית במיוחד ליישומים שבהם החלפת סוללות לעיתים קרובות אינה נוחה.

עבור כלי רכב גדולים בשליטה מרחוק, המשמעות היא סשנים ארוכים יותר של נהיגה בין טעינות. עבור רחפנים ופלטפורמות אחרות המיועדות לזמן פעולה ממושך, היא יכולה לספק עתודת אנרגיה נוספת כאשר כלי הטיס יכול לשאת בבטחה את מסת הסוללה.

הפשרה היא המשקל. במשקל של כ־1280 גרם, סוללה זו מוסיפה מסה רבה משמעותית ממארז 6S טיפוסי בעל קיבולת בינונית. משקל סוללה מוגדל משפיע על התאוצה, מרחק הבלימה, העומס על המתלים, מרכז הכובד והאינרציה הכוללת של הרכב, ולכן הסוללה הגדולה ביותר אינה בהכרח הסוללה הטובה ביותר לכל דגם.

למה לבחור בסוללה הזו?

  • קיבולת של 10000mAh: מיועדת לזמן פעולה ממושך ולפחות החלפות סוללה.
  • 222Wh של אנרגיה מאוחסנת: אנרגיה רבה משמעותית יותר ממארזי 6S נפוצים בנפח 5000–6200mAh.
  • הספק רציף של 100C: תומך במערכות כוח RC בעלות זרם גבוה כאשר ההתאמה מתבצעת כראוי.
  • מחבר EC5: מתאים ליישומים בעלי זרם גבוה ותואם פיזית לחיבורי חשמל ראשיים מסוג IC5.
  • חוטי יציאה 10AWG: מתאימים להתקנות 6S תובעניות.
  • תצורת 6S יחידה: מספקת מתח נקוב מלא של 22.2V ללא צורך בניהול שתי סוללות 3S נפרדות.

סוללת 10000mAh 6S עבור ARRMA MOJAVE 6S V3 ו־EXB

סוללת CNHL Innovation RC Series 10000mAh 22.2V 6S 100C LiPo היא אפשרות בעלת קיבולת גבוהה עבור ARRMA MOJAVE 6S V3 ו־MOJAVE 6S EXB RTR כאשר זמן פעולה ממושך הוא העדיפות.

השימוש הזה מועיל במיוחד משום שהוא אינו מבוסס רק על מידות תאורטיות. מארז CNHL 10000mAh 6S הותקן וקובע פיזית באזור הסוללה הנוכחי של MOJAVE V3, ובכך אושר שניתן להכיל פורמט סוללה בעל קיבולת גבוהה זו כאשר המארז ממוקם ומקובע כראוי.

קיבולת ה־10000mAh מספקת אנרגיה רבה משמעותית מסוללות MOJAVE נפוצות בנפח 5000–6200mAh. כך ניתן להפחית את מספר החלפות הסוללה במהלך סשנים ארוכים של נהיגה אגרסיבית, נסיעות בשטחים פתוחים ונהיגה ממושכת.

הפשרה היא משקל הסוללה, שעומד על כ־1280 גרם. בהשוואה למארז 6S קל יותר, הרכב נושא יותר אינרציה. הדבר עלול להגדיל את עומס הבלימה, את העומס על המתלים ואת האנרגיה המעורבת בנחיתות קשות ובשינויי כיוון.

מסיבה זו, את תצורת ה־10000mAh כדאי לראות כ־מערכת MOJAVE הממוקדת בזמן פעולה, ולא בהכרח כבחירת הסוללה המהירה או הזריזה ביותר.

הסוללה משתמשת ב-EC5, בעוד שה-MOJAVE הנוכחי משתמש בחיבור IC5 בצד כלי הרכב. EC5 ו-IC5 תואמים פיזית בממשק ההספק הראשי, כך שניתן לספק מתח חיובי ושלילי רגיל ללא מתאם. סוללת CNHL EC5 קונבנציונלית זו אינה מספקת נתוני סוללה חכמה של Spektrum.

לאפשרויות נוספות של סוללות 6S יחידות בעלות קיבולת גבוהה ושל סוללות 3S כפולות, שנבחרו עבור פלטפורמת 1/7 הנוכחית, עיינו באוסף הסוללות ל-ARRMA MOJAVE 6S.

סוללת 6S 10000mAh ל-DJI S800 ולתצורות S900 עם מטען קל

פורמט 10000mAh 6S יכול להתאים גם לתצורות תואמות של DJI S800 ו-S800 EVO, שבהן מעדיפים סוללה יחידה בעלת קיבולת גבוהה.

עבור פלטפורמות רב-להביות אלה, בחירת הסוללה חייבת להביא בחשבון יותר מקיבולת. משקל ההמראה הכולל, מטען המצלמה, הגימבל, מצב מערכת ההנעה, התקנת הסוללה ומרכז הכובד משפיעים כולם על זמן הפעולה הזמין ועל יכולת השליטה.

ניתן לשקול סוללת 10000mAh גם בתצורות נבחרות של DJI S900 המשמשות למטענים קלים יותר, לבדיקות מערכת או למשימות קצרות יותר, שבהן כלי הטיס יכול לשאת בבטחה את הגודל והמשקל הפיזיים של הסוללה.

מערכות הספק רבות מסדרת DJI S משתמשות ב-XT90 במקום ב-EC5. המתאם מ-EC5 ל-XT90 מספק פתרון לחיבור כאשר דירוג הזרם, הקוטביות והסידור הפיזי של המתאם מתאימים למערכת ההספק המלאה.

השוו אפשרויות נוספות של קיבולת ומחברים באוסף הסוללות ל-DJI S1000, S900 ו-S800.

מכוניות, משאיות ומערכות 6S בעלות הספק גבוה ל-RC

סוללה זו מתאימה במיוחד לפלטפורמות RC גדולות שיכולות להכיל פיזית סוללה במידות 175 × 69 × 50mm ולשאת בבטחה כ-1280g של מסת סוללה מותקנת.

אין לתאר אותה כתואמת באופן אוניברסלי לכל כלי הרכב בקנה מידה 1/8 או 1/10 רק משום שהם מכוניות RC. כלי רכב רבים בגדלים אלה תומכים ב-2S, ב-3S או ב-4S בלבד, בעוד שלאחרים יש תאי סוללה קטנים מדי עבור סוללה זו.

עבור כלי רכב מתאימים עם 6S, היתרון העיקרי הוא זמן הפעולה. קיבולת של 10000mAh יכולה לאפשר למשאית בעלת הספק גבוה או לכלי רכב בקנה מידה גדול לפעול זמן רב יותר בין החלפות סוללה, בתנאי שהשלדה, המתלים ומערכת קיבוע הסוללה מתאימים למשקל הנוסף.

סוללת 10000mAh לעומת סוללת 6200mAh ‏6S

עדיפות ‏10000mAh ‏6S ‏6200mAh ‏6S
עתודת אנרגיה גבוהה מאוד בינונית-גבוהה
עדיפות זמן פעולה זמן פעולה מרבי מעשי איזון בין זמן פעולה למשקל
משקל מותקן כ-1280 גרם קלה משמעותית
התנהגות יותר אינרציה ותחושת יציבות תגובה מהירה יותר
השימוש המומלץ סשנים ארוכים והגדרות המתמקדות בזמן פעולה שימוש 6S כללי וביצועים גבוהים

סוללת 10000mAh אינה מהווה אוטומטית שדרוג לעומת מארז 6200mAh. הבחירה הטובה יותר תלויה בשאלה אם הדגם מפיק תועלת רבה יותר מתוספת אנרגיה או ממשקל מותקן נמוך יותר.

תאימות מחברי EC5 ו-IC5

סוללה זו כוללת תקע יציאה EC5. ‏EC5 ו-IC5 תואמים פיזית בממשק הראשי של אספקת המתח החיובי והשלילי.

לכן סוללת EC5 רגילה יכולה להפעיל רכב תואם המצויד ב-IC5 ללא מתאם, כאשר הקוטביות וכיוון המחבר נכונים.

סוללת CNHL זו אינה סוללת Spektrum Smart ואינה מספקת זיהוי אוטומטי של הסוללה, הגדרות טעינה חכמות או טלמטריית סוללה דרך מגע הנתונים IC5.

מערכות מחברים XT90, XT60, EC3, IC3, TRX ואחרות אינן מתחברות ישירות ל-EC5. השתמשו במתאם בעל דירוג מתאים או בהסבת מחבר מקצועית, לפי הצורך.

אפשרויות נוספות לסוללות 6S

אם אתם רוצים את אותה קיבולת של 10000mAh עם מחבר זרם גבוה שונה, השוו את סוללת ‏10000mAh ‏6S ‏100C עם תקע QS8.

לקיבולת מעט נמוכה יותר ולמשקל סוללה מופחת, השוו את CNHL Racing Series ‏9500mAh ‏6S ‏90C EC5.

נהגים וטייסים המעוניינים באיזון קונבנציונלי יותר בין זמן פעולה, גודל ומשקל יכולים להשוות גם את CNHL Racing Series ‏6200mAh ‏6S ‏90C EC5.

תמונת מוצר

סוללת CNHL Innovation RC Series ‏10000mAh ‏22.2V ‏6S ‏100C LiPo עם תקע EC5

שאלות נפוצות

האם זו סוללת LiPo רגילה או LiHV?

זוהי סוללת LiPo סטנדרטית בעלת 6S. המתח הנומינלי שלה הוא 22.2V ומתח הטעינה המאוזנת המרבי שלה הוא 25.2V, או 4.20V לכל תא.

האם סוללת 10000mAh זו מתאימה ל־ARRMA MOJAVE 6S?

סוללת CNHL ‏10000mAh ‏6S הותקנה וקובעה פיזית באזור הסוללה הנוכחי של MOJAVE V3. מאחר שמידות הסוללה עשויות להשתנות מעט בין גרסאות ייצור, יש לוודא לפני השימוש את מידות V2.0 הנוכחיות, את ניתוב החוטים ואת אמצעי הקיבוע.

האם 10000mAh יהפכו את ה־MOJAVE למהיר יותר?

לא בהכרח. קיבולת גבוהה יותר מספקת בעיקר יותר אנרגיה מאוחסנת וזמן פעולה ארוך יותר. משקל הסוללה הנוסף עלול גם להגדיל את אינרציית הרכב, את עומס הבלימה ואת העומס על המתלים.

האם EC5 תואם ל־IC5?

כן. מחברי EC5 ו־IC5 תואמים פיזית לחיבור ההספק הראשי. סוללת EC5 קונבנציונלית זו אינה מספקת נתוני סוללה של Spektrum Smart.

האם ניתן להשתמש בסוללה הזו עם DJI S800 או S900?

אפשר לשקול להשתמש בה בתצורות תואמות של S800, ‏S800 EVO ובתצורות נבחרות של S900 עם מטען קל, כאשר מידות הסוללה, משקל ההמראה הכולל, סידור המחברים ומרכז הכובד מתאימים.

מה ההבדל בין V1 ל־V2.0?

המפרט החשמלי נותר 10000mAh, ‏22.2V 6S ו־100C, אך המידות הפיזיות והמשקל שונים. מידות V2.0 הן כ־175 × 69 × 50 מ"מ ומשקלה 1280 גרם, בעוד ש־V1 הישנה הייתה במידות של כ־177 × 66 × 49 מ"מ ובמשקל 1200 גרם.

האם תמיד צריך לטעון את הסוללה הזו ב־5C?

לא. מפרט 5C הוא קצב הטעינה המרבי, ולא קצב הטעינה היומי הנדרש. קצב טעינה מאוזן ונמוך יותר יוצר בדרך כלל פחות חום ומפעיל פחות עומס על הסוללה.

הודעה

  • זוהי סוללת LiPo סטנדרטית בעלת 6S, עם מתח טעינה מרבי של 4.20V לכל תא.
  • השתמשו במטען איזון תואם לסוללות LiPo ובחרו בהגדרה הנכונה של שישה תאים.
  • ודאו לפני השימוש את מידות V2.0 הנוכחיות: 175 × 69 × 50 מ"מ, משקל של כ־1280 גרם ומחבר EC5.
  • לסוללות V1 ו־V2.0 מידות ומשקלים פיזיים מעט שונים, לכן יש לבדוק את ההתאמה בעת ההחלפה.
  • מחברי EC5 ו־IC5 תואמים פיזית לחיבור ההספק הראשי, אך סוללה זו אינה מספקת נתוני Spektrum Smart.
  • הקיבולת הגבוהה של 10000mAh פירושה גם מסת סוללה גבוהה; ודאו את יכולת הנשיאה של השלדה, כלי הטיס או תושבת הסוללה לפני ההפעלה.
  • קבעו את הסוללה היטב ושמרו על חוטי היציאה והאיזון הרחק מגלגלי שיניים, מצירי הנעה, ממדחפים ומקצוות חדים.
  • לעולם אל תטעינו ללא השגחה, ואל תשתמשו בסוללה נפוחה, מנוקבת, פגומה או שהתחממה יתר על המידה.
  • הניחו לסוללה להתקרר לפני הטעינה מחדש והשתמשו במצב אחסון כאשר לא מתכוונים להשתמש בה למשך תקופה ממושכת.

סוללות CNHL LiPo מגיעות עם אחריות ל-90 יום מתאריך הרכישה, אלא אם צוין אחרת ברשימת המוצר.

אחריות זו מכסה פגמים מקוריים בחומרים ובעבודת הייצור. היא אינה מכסה בלאי רגיל, נפיחות, התנפחות, פריקה יתרה, טעינה יתרה, אחסון לא נכון, נזק מתאונה או מים, החלפת מחברים, או כל נזק הנובע משימוש לא נכון או טיפול לקוי.

אם תגלו שסוללה שנרכשה מאיתנו פגומה בתוך תקופת האחריות של 90 הימים, אנא צרו קשר איתנו כדי לתאם החזרה לבדיקה. בהתבסס על ההערכה שלנו, בדרך כלל נבצע תיקון, החלפה, או נציע פתרון מתאים ללא תשלום נוסף.

המדינה או האזור שלך צריכים להתאים למחסן המשלוח

מחסן US

למחסן בארה"ב, הזמנות בדרך כלל נשלחות תוך 1 עד 2 ימי עבודה. הזמנות נשלחות רק לארצות הברית באמצעות שירות USPS (משלוח חינם בהזמנות מעל 79$), זמן המשלוח הוא 3-7 ימי עבודה.

מחסן EU

למחסן EU, הזמנות בדרך כלל נשלחות תוך 1 עד 2 ימי עבודה, זמן המשלוח הוא 5-10 ימי עבודה.

מחסן UK

למחסן UK, הזמנות בדרך כלל נשלחות תוך 1 עד 2 ימי עבודה. הזמנות נשלחות רק להממלכה המאוחדת באמצעות שירות Yodel/Hermes/DPD (משלוח חינם בהזמנות מעל $69), זמן המשלוח הוא 3-7 ימי עבודה.

יתכנו חיובי משלוח נוספים לאזורים מסוימים, כולל ההיילנדס והאיים, איי התעלה, צפון אירלנד, אי מאן, ואי וייט.

מחסן AU

למחסן AU, הזמנות בדרך כלל נשלחות תוך 1 עד 2 ימי עבודה. הזמנות נשלחות רק לאוסטרליה באמצעות שירות AU Post (משלוח חינם בהזמנות מעל $79). זמן המשלוח הוא 3-7 ימי עבודה.

מחסן CA

למחסן CA, הזמנות בדרך כלל נשלחות תוך 1 עד 2 ימי עבודה. הזמנות נשלחות רק לקנדה באמצעות שירות Amazon UPS/FedEx/CA Post (משלוח חינם בהזמנות מעל $99). זמן המשלוח הוא 3-7 ימי עבודה.

מחסן גלובלי

למחסן הגלובלי, הזמנות בדרך כלל נשלחות באמצעות משלוח סטנדרטי תוך 4 עד 5 ימי עבודה, וזמן המשלוח ייקח 15-25 ימים.

סדרת Innovation RC

סדרת Innovation RC

סדרת CNHL Innovation RC מיועדת לחובבי RC רציניים שדורשים כוח ואמינות קיצוניים. עם קיבולות של עד 10,000mAh וקצבי פריקה המגיעים ל-100C רציף / 200C פיצוץ, סוללות LiPo אלו מספקות ביצועים יוצאי דופן למכוניות RC, מטוסים, סירות ומטוסי סילון בעלי דרישה גבוהה. מעוצבות עם מארז רך וקל משקל, אפשרויות מתח מרובות (2S–6S) וסוגי תקעים כמו EC5 ו-QS8, הן מבטיחות תאימות ויעילות במגוון התקנים. כל מארז עובר בקרת איכות קפדנית להבטחת יציבות, בטיחות וכוח מתמשך. כחלק מקו הביצועים הגבוהים של CNHL, סדרת Innovation RC מייצגת את האיזון המושלם בין כוח, חדשנות ועמידות להרפתקאות ה-RC שלך.

מתהדר בפריקה רציפה של 100 מעלות צלזיוס / פריקת פיצוץ של 200 מעלות צלזיוס.

עיצוב קל משקל של מארז רך

TOP