3s Lipo batterij XT30 stekker
Filters
-
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Huidige prijs $16.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Huidige prijs $16.98 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
40 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11,1V / 3-cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-accu met XT30 voor CineWhoop
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601203PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Huidige prijs $8.99 USD| /Bespaar tot 18% Bespaar % -
Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
6 Packs CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U-UK Magazijn
11 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /Bespaar 30% Bespaar % -
Originele prijs $30.36 - Originele prijs $30.36Originele prijs $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Huidige prijs $30.36 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U -UK Magazijn
45 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.36 - Originele prijs $30.36Originele prijs $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Huidige prijs $30.36 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Huidige prijs $39.96 USD| /
[Combo] 4 pakketten CNHL ministar 650mAh 11.1v 3s 70c Lipo batterij met XT30U - UK Warehouse
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11.1V /3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Oplaadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Huidige prijs $39.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $51.96 - Originele prijs $51.96Originele prijs $51.96$51.96 USD$51.96 - $51.96Huidige prijs $51.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.96 - Originele prijs $51.96Originele prijs $51.96$51.96 USD$51.96 - $51.96Huidige prijs $51.96 USD| /