CNHL Lipo-batterijen voor 200-220mm FPV-quad
Filters
-
Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Stuks CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo Batterij met XT60 Stekker
68 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101006BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batterij met XT60 stekker
27 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301206 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontladingssnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 14% Bespaar % -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Huidige prijs $33.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C met XT60 Stekker
122 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Huidige prijs $33.98 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$51.98 USD - $103.96 USD$51.98 - $103.96Huidige prijs $51.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
7 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug is zeer geschikt voor FPV-pilot...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$51.98 USD - $103.96 USD$51.98 - $103.96Huidige prijs $51.98 USD| / -
Originele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serie Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
13 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 2 Packs CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo-accu met XT60-stekker is ontworpen voor 5-inch FPV-piloten die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo batterij 120C met XT60 stekker
19 reviews10+ op voorraad1500mAh 6s 120c Voorraadnummer: 1501206 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Huidige prijs $23.99 USD| /Bespaar tot 20% Bespaar % -
Originele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /
2 sets CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
11 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501506PZ Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo batterij met XT60 stekker
14 reviewsNog maar 9 eenheid(en) over1300mAh 4s 120C Voorraadnummer: 1301204 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo batterij met XT60 stekker is een compacte 6S FPV batterij combo voor pilote...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98$51.98 USD - $53.98 USD$51.98 - $53.98Huidige prijs $51.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batterij 130C met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscheck De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22,2V 6S 130C LiPo-accu met XT60-stekker is een uitstekende keuze voor FPV-p...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98$51.98 USD - $53.98 USD$51.98 - $53.98Huidige prijs $51.98 USD| /Bespaar tot 19% Bespaar % -
Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$37.98 USD - $45.98 USD$37.98 - $45.98Huidige prijs $37.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties Artikelnummer: 1501304BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.98Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$37.98 USD - $45.98 USD$37.98 - $45.98Huidige prijs $37.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo batterij 150C met XT60 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1401506BG Capaciteit: 1400mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo-accu met XT60-stekker
2 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties Artikelnummer: 1301304BK Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C Continu / 260C Burst Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /
CNHL Ultra Zwart 1550mAh 22.2V 6S Lipo Batterij 150C met XT60 Stekker
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 1551506BG Capaciteit: 1550mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1050mAh 22.2V 6S 150C Lipo batterij met XT60 stekker
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1051506BG Capaciteit: 1050mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1550mAh 14.8V 4S 150C Lipo batterij met XT60 stekker
4 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1551504BG Capaciteit: 1550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $87.96 - Originele prijs $87.96Originele prijs $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Huidige prijs $87.96 USD| /
[Combo] 4 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S 120C Lipo Batterij met XT60 Stekker - UK Warehouse
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204C4 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $87.96 - Originele prijs $87.96Originele prijs $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Huidige prijs $87.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $34.98 - Originele prijs $44.98Originele prijs $34.98$34.98 USD - $44.98 USD$34.98 - $44.98Huidige prijs $34.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 1300mAh 14.8V 4S 100C Lipo Batterij met XT60 Stekker
19 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301004BK Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $34.98 - Originele prijs $44.98Originele prijs $34.98$34.98 USD - $44.98 USD$34.98 - $44.98Huidige prijs $34.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98 - Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98Huidige prijs $25.98 USD$25.98 - $25.98Huidige prijs $25.98 USD| /
2 Packs CNHL MiniStar 1300mAh 14.8V 4S 120C Lipo Batterij met XT60 Stekker-UK Magazijn
14 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 1301204 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.98Originele prijs $37.98 - Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98Huidige prijs $25.98 USD$25.98 - $25.98Huidige prijs $25.98 USD| /Bespaar 32% Bespaar % -
Originele prijs $87.96 - Originele prijs $87.96Originele prijs $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Huidige prijs $87.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo Batterij met XT60 Stekker - VK Magazijn
27 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301206 Capaciteit: 1300 mAh Spanning: 22,2 V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $87.96 - Originele prijs $87.96Originele prijs $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Huidige prijs $87.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $95.96 - Originele prijs $95.96Originele prijs $95.96$95.96 USD$95.96 - $95.96Huidige prijs $95.96 USD| /
[Combo] 4 Packs CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker - UK magazijn
68 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101006BKC4 Capaciteit: 1100mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.96 - Originele prijs $95.96Originele prijs $95.96$95.96 USD$95.96 - $95.96Huidige prijs $95.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $69.96 - Originele prijs $69.96Originele prijs $69.96$69.96 USD$69.96 - $69.96Huidige prijs $69.96 USD| /
4 Packs CNHL Zwarte Serie 1300mAh 14.8V 4S 100C Lipo Batterij met XT60 Stekker-UK magazijn
19 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stock Number: 1301004BKC4 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.96 - Originele prijs $69.96Originele prijs $69.96$69.96 USD$69.96 - $69.96Huidige prijs $69.96 USD| /Uitverkocht