Exclusieve aanbiedingen van CNHL
Ontdek afgeprijsde RC-accu's van CNHL en vind de juiste kracht voor je volgende vlucht of race.
En ontvang USD$10 KORTING wanneer je USD$89 of meer besteedt aan geselecteerde accu's. De korting wordt automatisch toegepast in je winkelwagen.
En er is meer! Bekijk Kavan RC-vliegtuigen tegen exclusieve actieprijzen.
Accu-aanbiedingBesteed $89, bespaar $10 Speciale aanbiedingen voor RC-vliegtuigen
Filters
-
Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Stuks CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo Batterij met XT60 Stekker
68 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101006BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Huidige prijs $19.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batterij met XT60 Stekker
48 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo Battery with XT60 Plug is een praktische set van twee voor RC-piloten...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$21.98 USD - $29.98 USD$21.98 - $29.98Huidige prijs $21.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
27 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug bevat twee compacte, lichtgewicht vluchtac...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$21.98 USD - $29.98 USD$21.98 - $29.98Huidige prijs $21.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $64.99 - Originele prijs $129.98Originele prijs $64.99 - Originele prijs $129.98Originele prijs $64.99$56.99 USD - $129.98 USD$56.99 - $129.98Huidige prijs $56.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 500656BKEC5 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 22.2V / 6-cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C piek Laadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $64.99 - Originele prijs $129.98Originele prijs $64.99 - Originele prijs $129.98Originele prijs $64.99$56.99 USD - $129.98 USD$56.99 - $129.98Huidige prijs $56.99 USD| /Bespaar tot 12% Bespaar % -
Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
58 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $33.99 - Originele prijs $67.98Originele prijs $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo batterij met XT60 stekker
30 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: 1801206G Capaciteit: 1800mAh Spanning: 22,2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99 - Originele prijs $67.98Originele prijs $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Huidige prijs $33.99 USD| / -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$18.98 USD - $29.99 USD$18.98 - $29.99Huidige prijs $18.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$18.98 USD - $29.99 USD$18.98 - $29.99Huidige prijs $18.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batterij met XT60 stekker
27 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301206 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontladingssnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 14% Bespaar % -
Originele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49$6.49 USD - $18.98 USD$6.49 - $18.98Huidige prijs $6.49 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo batterij met T/Dean stekker
20 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: 220302 Capaciteit: 2200mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C piek Oplaadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49$6.49 USD - $18.98 USD$6.49 - $18.98Huidige prijs $6.49 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Huidige prijs $33.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C met XT60 Stekker
122 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$33.98 USD - $43.98 USD$33.98 - $43.98Huidige prijs $33.98 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Huidige prijs $10.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$10.98 USD - $18.99 USD$10.98 - $18.99Huidige prijs $10.98 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Huidige prijs $85.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
24 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-accu met EC5-stekker is een accu met hoge capaciteit voor gr...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Huidige prijs $85.99 USD| /Bespaar tot 10% Bespaar % -
Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
28 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: 300704 Capaciteit: 3000mAh Spanning: 14,8V / 4-cels / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: m...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| / -
Originele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99$45.99 USD - $127.98 USD$45.99 - $127.98Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S Lipo batterij 90C met EC5 stekker
27 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-accu met EC5-stekker is een softcase-accu met hoge output en hoge capaciteit...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99$45.99 USD - $127.98 USD$45.99 - $127.98Huidige prijs $45.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Huidige prijs $59.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batterij met T/Dean Stekker
23 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HC4901202X Capaciteit: 4900mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Huidige prijs $59.98 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo batterij 120C met XT60 stekker
19 reviews10+ op voorraad1500mAh 6s 120c Voorraadnummer: 1501206 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$23.99 USD - $59.98 USD$23.99 - $59.98Huidige prijs $23.99 USD| /Bespaar tot 20% Bespaar % -
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
39 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSnelle compatibiliteitscontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte hoogspanningsba...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $95.98 - Originele prijs $95.98Originele prijs $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Huidige prijs $95.98 USD| /
[Combo] 2 Stuks CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batterij met XT90 Stekker
27 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set met 2 Packs CNHL G+Plus 3000mAh 22.2V 6S 70C LiPo Battery with XT90 Plug is ontwikkeld voor 6S-RC-vliegtuigen, heliko...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.98 - Originele prijs $95.98Originele prijs $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Huidige prijs $95.98 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Huidige prijs $8.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$19.98 USD$19.98 - $19.98Huidige prijs $19.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
40 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$19.98 USD$19.98 - $19.98Huidige prijs $19.98 USD| / -
Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo batterij 120C(max 240C) met XT60 stekker
30 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte, hoogwaardige 4S-accu voor snelheidsgeric...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
21 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5600mAh 11,1V 3S 120C LiPo-accu met harde behuizing en EC5-stekker is een krachtige 3S-accu met harde ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Huidige prijs $31.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $41.99Originele prijs $41.99 - Originele prijs $41.99Originele prijs $41.99$33.49 USD - $41.99 USD$33.49 - $41.99Huidige prijs $33.49 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
21 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 400704 Capaciteit: 4000mAh Spanning: 14.8V 4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $41.99Originele prijs $41.99 - Originele prijs $41.99Originele prijs $41.99$33.49 USD - $41.99 USD$33.49 - $41.99Huidige prijs $33.49 USD| /Bespaar tot 20% Bespaar % -
Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
10 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HC8201202HV Capaciteit: 8200mAh Spanning: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
10 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSnelle pascontrole De CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing LiPo batterij met EC5 stekker is ontworpen voor RC-rijders d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99 - Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99$39.99 USD - $51.99 USD$39.99 - $51.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HC6001203HV Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.99Originele prijs $51.99 - Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99$39.99 USD - $51.99 USD$39.99 - $51.99Huidige prijs $39.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$63.98 USD - $91.98 USD$63.98 - $91.98Huidige prijs $63.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batterij met T/Dean Plug
24 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is ontworpen voor RC-bestuurde...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$63.98 USD - $91.98 USD$63.98 - $91.98Huidige prijs $63.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stock Number: 2001006BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99 - Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Huidige prijs $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
20 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC8201203HV Capaciteit: 8200mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.99Originele prijs $71.99 - Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Huidige prijs $49.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
15 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 300703 Capaciteit: 3000mAh Spanning: 1Ontlaadsnelheid Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| / -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$10.19 USD - $25.98 USD$10.19 - $25.98Huidige prijs $10.19 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT30 voor cinewhoop
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601204PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$10.19 USD - $25.98 USD$10.19 - $25.98Huidige prijs $10.19 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-accu voor BETAFPV Air65
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Huidige prijs $8.58 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Huidige prijs $8.58 USD| /Bespaar tot 41% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Huidige prijs $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
14 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 400406Z Capaciteit: 4000mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Huidige prijs $34.99 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99 - Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
10 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overVoorraadnummer 370406Z Capaciteit 3700mAh Spanning 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid 40C continu / 80C piek Laadsnelheid Max. 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $49.99Originele prijs $49.99 - Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Huidige prijs $33.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo batterij met XT60 stekker
14 reviewsNog maar 9 eenheid(en) over1300mAh 4s 120C Voorraadnummer: 1301204 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Huidige prijs $10.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$10.98 USD - $13.98 USD$10.98 - $13.98Huidige prijs $10.98 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo batterij met XT60 stekker is een compacte 6S FPV batterij combo voor pilote...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99 - Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 400703 Capaciteit: 4000mAh Spanning: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $34.99Originele prijs $34.99 - Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Huidige prijs $23.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
10 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 500405Z Capaciteit: 5000mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Huidige prijs $35.99 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $66.99Originele prijs $66.99 - Originele prijs $66.99Originele prijs $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Huidige prijs $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
2 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole Als je een 5S LiPo-accu met EC5-stekker kiest voor een groot RC-vliegtuig, warbird, helikopter of krachtig RC-voertuig, cont...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $66.99Originele prijs $66.99 - Originele prijs $66.99Originele prijs $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Huidige prijs $49.99 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batterij 30C met PH2.0 & JST voor batterij-upgrade van Axial SCX24
3 reviews10+ op voorraadGedetailleerde specificaties – 900mAh 7,4V 2S LiPo met PH2.0- en JST-connectoren Voorraadnummer: 90302 Capaciteit: 900mAh Spanning: 7,4V / 2 celle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$14.99 USD - $35.98 USD$14.99 - $35.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Huidige prijs $10.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0-stekker voor BETAFPV Air75
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Huidige prijs $10.49 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar %