Yokomo Racing RC-autobatterijen
Filters
-
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Huidige prijs $85.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
24 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-accu met EC5-stekker is een accu met hoge capaciteit voor gr...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$85.99 USD - $191.98 USD$85.99 - $191.98Huidige prijs $85.99 USD| /Bespaar tot 10% Bespaar % -
Originele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL ultradunne Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo-accu met harde behuizing en EC3-stekker
28 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnel pascontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7,6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3-stekker is een high-performan...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| / -
Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
10 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HC8201202HV Capaciteit: 8200mAh Spanning: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $22.99 - Originele prijs $22.99Originele prijs $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Huidige prijs $22.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo batterij met XT60 stekker
11 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C Shorty LiPo-accu met XT60-stekker combineert een nuttige capaciteit van 3200 mAh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $22.99 - Originele prijs $22.99Originele prijs $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Huidige prijs $22.99 USD| / -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
10 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSnelle pascontrole De CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing LiPo batterij met EC5 stekker is ontworpen voor RC-rijders d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty harde behuizing Lipo batterij met EC3 stekker
10 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo-batterij met EC3-stekker is een compacte racebatterij v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| / -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo-accu Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C Shorty-hardcasebatterij combineert een hoge capaciteit van 6400 mAh met ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo-accu met XT60-stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 4S-accu met standaardspanning vo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| / -
Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$25.99 USD - $37.99 USD$25.99 - $37.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 620902NC Capaciteit: 6200mAh Spanning: 7.4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$25.99 USD - $37.99 USD$25.99 - $37.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$27.99 USD$27.99 - $27.99Huidige prijs $27.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
12 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 440902NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 7.4V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 90C Continu / 180C Burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$27.99 USD$27.99 - $27.99Huidige prijs $27.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
4 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 440903NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 11.1.8V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 7.4V 30C 2S Shorty Lipo-accu met XT60-stekker
No reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Black Series 3200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo-batterij met XT60-stekker is ontworpen voor RC-platforms die een praktische bal...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| / -
Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$37.99 USD - $52.49 USD$37.99 - $52.49Huidige prijs $37.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batterij Soft Pack
7 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 620903NC Capaciteit: 6200mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$37.99 USD - $52.49 USD$37.99 - $52.49Huidige prijs $37.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| /
CNHL ultradunne LiHV Racing Series LiPo-batterij 4600mAh 130C 2S1P 7.6V LP Shorty Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Battery is ontworpen voor RC-chassis waarbij de a...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| / -
Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99Huidige prijs $18.19 USD$18.19 - $18.19Huidige prijs $18.19 USD| /
CNHL Racing Series 8200mAh 3,8V 1S Shorty LiHV-accu voor 1/12-panwagens, GT12 en LMP12
1 review10+ op voorraadDe CNHL Racing Series 8200mAh 1S Shorty LiHV-accu is een pakket met hoge capaciteit en een laag profiel, ontwikkeld voor compatibele 1/12-pan cars,...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99Huidige prijs $18.19 USD$18.19 - $18.19Huidige prijs $18.19 USD| /Bespaar 30% Bespaar % -
Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo Batterij met XT60 Stekker-CA/UK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 320303BK Capaciteit: 3200mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /
2 Packs CNHL Parallel Serie 4400mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batterij Soft Pack - CA Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 440903NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 11.1.8V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $55.98 - Originele prijs $55.98Originele prijs $55.98$55.98 USD$55.98 - $55.98Huidige prijs $55.98 USD| /
2 Packs CNHL Parallel Serie 4400mAh 7.4V 2S 90C Shorty Lipo Batterij Soft Pack - CA Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 440902NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 7.4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.98 - Originele prijs $55.98Originele prijs $55.98$55.98 USD$55.98 - $55.98Huidige prijs $55.98 USD| /Uitverkocht