CA-magazijnopruiming
Geef je volgende avontuur meer kracht met CNHL LiPo-accu’s. Geniet van betere prestaties, meer betrouwbaarheid en meer besparingen
Filters
-
Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Huidige prijs $71.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batterij met EC3 Plug Voor RC Racing
36 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3 Plug is gebouwd voor RC...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$71.98 USD$71.98 - $71.98Huidige prijs $71.98 USD| / -
Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Huidige prijs $59.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batterij met T/Dean Stekker
23 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HC4901202X Capaciteit: 4900mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$59.98 USD$59.98 - $59.98Huidige prijs $59.98 USD| / -
Originele prijs $59.99 - Originele prijs $119.98Originele prijs $59.99$59.99 USD - $119.98 USD$59.99 - $119.98Huidige prijs $59.99 USD| /
CNHL 6200mAh 4S-lipobatterij 100C 14.8V-lipobatterij met harde behuizing en EC5-stekker voor RC-auto, -truck, -boot, -tank, buggy en truggy (2 stuks)
1 review10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: AHC6201004EC5 Capaciteit: 6200mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: continu 100C / piek 200C Laads...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99 - Originele prijs $119.98Originele prijs $59.99$59.99 USD - $119.98 USD$59.99 - $119.98Huidige prijs $59.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL 6200mAh 3S-lipobatterij 100C 11.8V lipo-accu met harde behuizing en EC5-stekker voor RC-auto, -truck, -boot, -tank, buggy en truggy (2 stuks)
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: AHC6201003EC5 Capaciteit: 6200 mAh Spanning: 11,1 V / 3 cellen / 3S2P Ontlaadsnelheid: continu 100C / piek 200C Laa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar %