CNHL LiPo batterij voor Tiny Whoop drone
CNHL biedt eersteklas LiPo-batterijen voor Tiny Whoop-drones, zodat je Whoop in de lucht blijft. Ons assortiment omvat 1s tot 6s batterijen, met capaciteiten van 350mAh tot 1000mAh, en ondersteunt PH2.0, BT2.0, JST, XT30 en XT60 stekkers. Met een standaard ontlaadsnelheid van 70C leveren deze batterijen voldoende vermogen en hoge pieken, wat je indoor race-ervaring verbetert. Tattu tiny batterijen zijn gemaakt van hoogwaardige materialen, die stabiliteit, veiligheid en indrukwekkende prestaties bieden.
Filters
-
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.99 USD - $25.98 USD$8.99 - $25.98Huidige prijs $8.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C Lipo-accu met XT30
11 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-accu voor BETAFPV Air65
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Huidige prijs $8.58 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$8.58 USD - $14.58 USD$8.58 - $14.58Huidige prijs $8.58 USD| /Bespaar tot 41% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Huidige prijs $10.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0-stekker voor BETAFPV Air75
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$10.49 USD - $27.98 USD$10.49 - $27.98Huidige prijs $10.49 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo-batterij met JST-stekker
5 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Battery with MINI JST Plug is ontworpen voor zeer kleine RC-modellen wa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $23.98 USD$23.98 - $23.98Huidige prijs $23.98 USD| /
[Combo] 6 Packs CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - UK Warehouse
25 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overVoorraadnummer HV45702 Box 3 Capaciteit 450mAh Spanning 7.6V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $23.98 USD$23.98 - $23.98Huidige prijs $23.98 USD| /Bespaar 33% Bespaar % -
Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98Huidige prijs $17.98 USD$17.98 - $17.98Huidige prijs $17.98 USD| /
8 Packs CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0 - UK Magazijn
18 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98Huidige prijs $17.98 USD$17.98 - $17.98Huidige prijs $17.98 USD| /Bespaar 31% Bespaar % -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45701G Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.7V / 1-cel / 1S Ontlaadsnelheid: 70C Continu Laadsnelheid: 2C Max Af...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98$39.98 USD$39.98 - $39.98Huidige prijs $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0 (10 stuks/verpakking)-UK-magazijn
No reviewsNog maar 9 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98$39.98 USD$39.98 - $39.98Huidige prijs $39.98 USD| / -
Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
6 stuks CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| / -
Originele prijs $29.16 - Originele prijs $29.16Originele prijs $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Huidige prijs $29.16 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.16 - Originele prijs $29.16Originele prijs $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Huidige prijs $29.16 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
8 Packs CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C Lipo Batterij met BT2.0 Stekker-UK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $79.96 - Originele prijs $79.96Originele prijs $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Huidige prijs $79.96 USD| /
20 stuks CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.96 - Originele prijs $79.96Originele prijs $79.96$79.96 USD$79.96 - $79.96Huidige prijs $79.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $55.96 - Originele prijs $55.96Originele prijs $55.96$55.96 USD$55.96 - $55.96Huidige prijs $55.96 USD| /
16 Stuks CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C Lipo Accu met BT2.0 Stekker voor BETAFPV Air75
1 reviewNiet op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV50751C4 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3,8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Oplaadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.96 - Originele prijs $55.96Originele prijs $55.96$55.96 USD$55.96 - $55.96Huidige prijs $55.96 USD| /Uitverkocht