CNHL zachte hoes Lipo batterij
Filters
-
Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Huidige prijs $25.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
27 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug bevat twee compacte, lichtgewicht vluchtac...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Huidige prijs $25.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98Huidige prijs $19.98 USD$19.98 - $19.98Huidige prijs $19.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
58 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98Huidige prijs $19.98 USD$19.98 - $19.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar 17% Bespaar % -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Huidige prijs $25.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Huidige prijs $25.98 USD| / -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /Bespaar tot 40% Bespaar % -
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
39 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte hoogspanningsba...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
40 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C Lipo-accu met XT30
12 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11,1V / 3-cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
31 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte 3S-accu met hoog uitgangsvermogen voor RC-g...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Huidige prijs $9.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Huidige prijs $9.58 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Huidige prijs $9.58 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
7 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U bevat drie afzonderlijke lichte accu's voor micro...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met XT60 stekker
5 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: 85706G Capaciteit: 850mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 2C max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Huidige prijs $20.99 USD| / -
Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27 - Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Huidige prijs $15.69 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo-batterij met XT30
3 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HV45703 Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.27Originele prijs $24.27 - Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Huidige prijs $15.69 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /
CNHL MiniStar 1250mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met XT60 stekker
33 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 125706G Capaciteit: 1250mAh Spanning: 11.1V / 6-Cell / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$12.49 USD - $37.98 USD$12.49 - $37.98Huidige prijs $12.49 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 70C met XT30
9 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cels / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: maximaal 2C Afm...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$12.49 USD - $37.98 USD$12.49 - $37.98Huidige prijs $12.49 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.49 USD - $35.98 USD$11.49 - $35.98Huidige prijs $11.49 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-accu 70C met XT30
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45706G Capaciteit: 450mAh Spanning: 22.2V /6-cellen / 6S Ontladingssnelheid: 70C continu Laadsnelheid: 2C maximaa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.49 USD - $35.98 USD$11.49 - $35.98Huidige prijs $11.49 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c Lipo-accu met XT30
2 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overVoorraadnummer HV35703 Doos 3 Capaciteit 350mAh Spanning 11.4V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
4 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 43% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo-accu 70C met PH (UMX) connector
3 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Spanning: 2S (7.4V)Capaciteit: 350mAhConnector: PH (UMX) hoogstroom 3-pinsAfmetingen (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Gewicht...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Accu voor FMS FCX18 & FCX24 (Molex Stekker)
No reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Als u een vervangende batterij koopt voor een FMS FCX18 of FCX24, controleer dan deze drie punten voordat u bestelt: Controleer...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $21.58 USD$21.58 - $21.58Huidige prijs $21.58 USD| /
[Combo] 6 Packs CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - UK Warehouse
25 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overVoorraadnummer HV45702 Box 3 Capaciteit 450mAh Spanning 7.6V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $21.58 USD$21.58 - $21.58Huidige prijs $21.58 USD| /Bespaar 40% Bespaar % -
Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98Huidige prijs $16.98 USD$16.98 - $16.98Huidige prijs $16.98 USD| /
8 Packs CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0 - UK Magazijn
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98Huidige prijs $16.98 USD$16.98 - $16.98Huidige prijs $16.98 USD| /Bespaar 35% Bespaar % -
Originele prijs $59.96 - Originele prijs $59.96Originele prijs $59.96$59.96 USD$59.96 - $59.96Huidige prijs $59.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batterij met XT60 Stekker - UK Magazijn
39 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85704G Capaciteit: 850mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.96 - Originele prijs $59.96Originele prijs $59.96$59.96 USD$59.96 - $59.96Huidige prijs $59.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45701G Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.7V / 1-cel / 1S Ontlaadsnelheid: 70C Continu Laadsnelheid: 2C Max Af...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $47.96 - Originele prijs $47.96Originele prijs $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Huidige prijs $47.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
58 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.96 - Originele prijs $47.96Originele prijs $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Huidige prijs $47.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Huidige prijs $25.98 USD| /
2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT60 Stekker
31 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Huidige prijs $25.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98Huidige prijs $19.58 USD$19.58 - $19.58Huidige prijs $19.58 USD| /
6 stuks CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
12 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98Huidige prijs $19.58 USD$19.58 - $19.58Huidige prijs $19.58 USD| /Bespaar 30% Bespaar % -
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98Huidige prijs $49.98 USD$49.98 - $49.98Huidige prijs $49.98 USD| /
6 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55704 Capaciteit: 550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98Huidige prijs $49.98 USD$49.98 - $49.98Huidige prijs $49.98 USD| /Bespaar 31% Bespaar % -
Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
6 Packs CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U-UK Magazijn
11 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /Bespaar 30% Bespaar % -
Originele prijs $41.98Originele prijs $41.98 - Originele prijs $41.98Originele prijs $41.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batterij met XT60 Stekker - UK Magazijn
5 reviewsNog maar 9 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: 85706G Capaciteit: 850mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 2C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $41.98Originele prijs $41.98 - Originele prijs $41.98Originele prijs $41.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /Bespaar 33% Bespaar % -
Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96Huidige prijs $19.98 USD$19.98 - $19.98Huidige prijs $19.98 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.96Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96Huidige prijs $19.98 USD$19.98 - $19.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar 50% Bespaar % -
Originele prijs $27.96 - Originele prijs $27.96Originele prijs $27.96$27.96 USD$27.96 - $27.96Huidige prijs $27.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - UK Magazijn
18 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65702G Capaciteit: 650mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.96 - Originele prijs $27.96Originele prijs $27.96$27.96 USD$27.96 - $27.96Huidige prijs $27.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $29.16 - Originele prijs $29.16Originele prijs $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Huidige prijs $29.16 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.16 - Originele prijs $29.16Originele prijs $29.16$29.16 USD$29.16 - $29.16Huidige prijs $29.16 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Huidige prijs $39.96 USD| /
[Combo] 4 pakketten CNHL ministar 650mAh 11.1v 3s 70c Lipo batterij met XT30U - UK Warehouse
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11.1V /3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Oplaadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Huidige prijs $39.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $59.94 - Originele prijs $59.94Originele prijs $59.94$59.94 USD$59.94 - $59.94Huidige prijs $59.94 USD| /
6 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c Lipo Batterij Met XT30U - VK Magazijn
9 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.94 - Originele prijs $59.94Originele prijs $59.94$59.94 USD$59.94 - $59.94Huidige prijs $59.94 USD| / -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98Huidige prijs $29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
6 Packs CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij Met XT30U - UK Magazijn
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55702 Capaciteit: 550mAh Spanning: 7.6V /2-Cell / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98Huidige prijs $29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /Bespaar 32% Bespaar % -
Originele prijs $37.98 - Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98$37.98 USD$37.98 - $37.98Huidige prijs $37.98 USD| /
2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batterij met XT30U -UK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: 2C Max Afmeting ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.98 - Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98$37.98 USD$37.98 - $37.98Huidige prijs $37.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $30.36 - Originele prijs $30.36Originele prijs $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Huidige prijs $30.36 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U -UK Magazijn
45 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.36 - Originele prijs $30.36Originele prijs $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Huidige prijs $30.36 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $99.96 - Originele prijs $99.96Originele prijs $99.96$99.96 USD$99.96 - $99.96Huidige prijs $99.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 1250mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batterij met XT60 Stekker - VK Magazijn
33 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 125706G Capaciteit: 1250mAh Spanning: 11.1V / 6-Cell / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.96 - Originele prijs $99.96Originele prijs $99.96$99.96 USD$99.96 - $99.96Huidige prijs $99.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $97.08Originele prijs $97.08 - Originele prijs $97.08Originele prijs $97.08Huidige prijs $48.54 USD$48.54 - $48.54Huidige prijs $48.54 USD| /
12 Pakken CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C Lipo Batterij Met XT30U-UK Magazijn
No reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: HV45703 Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $97.08Originele prijs $97.08 - Originele prijs $97.08Originele prijs $97.08Huidige prijs $48.54 USD$48.54 - $48.54Huidige prijs $48.54 USD| /Bespaar 50% Bespaar %