Exclusieve CNHL-aanbiedingen in het EU-magazijn
Ontdek de afgeprijsde RC-accu's van CNHL en vind het juiste vermogen voor je volgende vlucht of race.
En ontvang $10 KORTING wanneer je $89 of meer besteedt aan geselecteerde accu's. De korting wordt automatisch toegepast in je winkelwagen.
En RC auto's zijn ook in de aanbieding, dus mis het niet!
Filters
-
Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo batterij met XT60 stekker is een compacte 6S FPV batterij combo voor pilote...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /Bespaar tot 19% Bespaar % -
Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
4 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 43% Bespaar % -
Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 1501302BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 7,4V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| / -
Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| / -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$30.59 USD - $35.99 USD$30.59 - $35.99Huidige prijs $30.59 USD| /
Hstar D43-01Q 1/43 4WD RC-driftwagen van aluminium - 911-stijl, volledig proportionele besturing, gyro, twee snelheden, ledverlichting en opladen via USB-C
No reviewsNog maar 10 eenheid(en) overHstar D43-01Q 911 Style is een miniatuur drift-RC-auto van legering in schaal 1/43, ontworpen voor plezier binnenshuis op tafel en realistische d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$30.59 USD - $35.99 USD$30.59 - $35.99Huidige prijs $30.59 USD| /Bespaar tot 15% Bespaar % -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-ontvangeraccu met EC3- en JST-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-ontvangeraccu met EC3- en JST-stekker is ontworpen voor RC-piloten die behoe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Huidige prijs $24.19 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 620902NC Capaciteit: 6200mAh Spanning: 7.4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Huidige prijs $24.19 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
5 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 600703 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| / -
Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL 3300mAh 18.5V 5S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
1 reviewNog maar 10 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 330405Z Capaciteit: 3300mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $40.99Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Huidige prijs $30.99 USD| /Bespaar tot 24% Bespaar % -
Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batterij Soft Pack
7 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 620903NC Capaciteit: 6200mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Huidige prijs $35.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Huidige prijs $10.29 USD| /
3 stuks CNHL Speedy Pizza Series V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-accu met JST-XH
1 review10+ op voorraadMaak kennis met de CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-accu, ontworpen om uitzonderlijke kracht en prestaties te leveren voor ant...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Huidige prijs $10.29 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$45.99 USD - $54.99 USD$45.99 - $54.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij zachte verpakking zonder connector
No reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 500704NC Capaciteit: 5000mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$45.99 USD - $54.99 USD$45.99 - $54.99Huidige prijs $45.99 USD| /Bespaar tot 16% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo-accu 70C met PH (UMX) connector
3 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Spanning: 2S (7.4V)Capaciteit: 350mAhConnector: PH (UMX) hoogstroom 3-pinsAfmetingen (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Gewicht...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Stuks CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo Batterij met XT60 Stekker
68 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101006BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
7 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 4000mAh 11,1V 3S 65C LiPo-accu met EC5-stekker is een compacte, direct reagerende 3S-accu voor RC-gebru...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $32.99Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Huidige prijs $23.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Huidige prijs $48.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 14.8V 4S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
5 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties Voorraadnummer: 600654BKEC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Huidige prijs $48.99 USD| /Bespaar tot 18% Bespaar % -
Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batterij met T/Dean Stekker
18 reviews10+ op voorraadSnelle Pascheck De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is een sterke keuze voor RC-bes...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $64.99Originele prijs $64.99 - Originele prijs $64.99Originele prijs $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Huidige prijs $56.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo batterij met XT90 stekker
29 reviews10+ op voorraadSnelle Pasvormcontrole De CNHL Black Series 5000mAh 6S 65C LiPo accu met XT90 stekker is een praktische hoogcapacitaire 6S accu voor grotere RC-vli...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $64.99Originele prijs $64.99 - Originele prijs $64.99Originele prijs $64.99$56.99 USD - $64.99 USD$56.99 - $64.99Huidige prijs $56.99 USD| /Bespaar tot 12% Bespaar % -
Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
18 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 3S-accu met hoge ontladingscapaciteit ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $20.99Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Huidige prijs $15.99 USD| /Bespaar tot 24% Bespaar % -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stock Number: 2001006BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S2P 120C Hardcase LiPo Battery with EC5 Plug is een 2S-accu met hoge capaciteit en volle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Huidige prijs $31.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Huidige prijs $19.69 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
12 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 440902NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 7.4V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 90C Continu / 180C Burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99Originele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Huidige prijs $19.69 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Batterij met EC5 Stekker Voor RC Racing
3 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S2P 120C LiPo-accu met EC5-stekker is een krachtige accu met hoge capacit...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $78.99Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Huidige prijs $60.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$49.99 USD - $55.99 USD$49.99 - $55.99Huidige prijs $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 3400mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
1 review10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 3401006BK Capaciteit: 3400mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$49.99 USD - $55.99 USD$49.99 - $55.99Huidige prijs $49.99 USD| /Bespaar tot 11% Bespaar % -
Originele prijs $201.99Originele prijs $201.99 - Originele prijs $201.99Originele prijs $201.99$174.99 USD - $201.99 USD$174.99 - $201.99Huidige prijs $174.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 29.6V 8S RC Lipo Batterij 90C met QS8 Stekker
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 950908QS8 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 29.6V / 8-Cell / 8S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $201.99Originele prijs $201.99 - Originele prijs $201.99Originele prijs $201.99$174.99 USD - $201.99 USD$174.99 - $201.99Huidige prijs $174.99 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $49.98Originele prijs $49.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Huidige prijs $39.98 USD| /
2 Stuks CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
No reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo batterij met XT60 plug is een compacte 6S FPV batterij combo voor pil...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $49.98Originele prijs $49.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Huidige prijs $39.98 USD| /Bespaar tot 20% Bespaar %