JP Magazijn
Beschrijving
"ChinaHobbyLine" is de officiële site van "CNHL" RC Lipo batterijen. Wij streven ernaar om alle hobbyisten hoogwaardige Lipo batterijen voor RC AUTO's en FPV drones te bieden, met uitstekende klantenservice en concurrerende prijzen. "CNHL" heeft een lokaal magazijn in Japan geopend voor betere service en snellere verzending.
Naar afleveradressen in Japan wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便" (Gratis verzending vanaf 99 dollar).
Naar de afleveradressen in "鹿儿岛县" en "冲绳县" wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便". (Gratis verzending vanaf 199 dollar)
Filters
-
Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
58 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
40 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| / -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 70C met XT30
9 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cels / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: maximaal 2C Afm...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| / -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-accu 70C met XT30
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45706G Capaciteit: 450mAh Spanning: 22.2V /6-cellen / 6S Ontladingssnelheid: 70C continu Laadsnelheid: 2C maximaa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 15.2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 reviewNiet op voorraadSchneller Kompatibilitätscheck Bevor du diesen Akku für eine FPV-Drohne bestellst, stelle sicher, dass diese vier Punkte zu deinem Build passen: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 750mAh 11.4V 3S 120C-batterij met XT30-stekker is een lichtgewicht batterij met hoge output voor comp...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Huidige prijs $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT30
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601206PZ Capaciteit: 600 mAh Spanning: 22,2 V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Huidige prijs $21.98 USD| /