JP Magazijn
Beschrijving
"ChinaHobbyLine" is de officiële site van "CNHL" RC Lipo batterijen. Wij streven ernaar om alle hobbyisten hoogwaardige Lipo batterijen voor RC AUTO's en FPV drones te bieden, met uitstekende klantenservice en concurrerende prijzen. "CNHL" heeft een lokaal magazijn in Japan geopend voor betere service en snellere verzending.
Naar afleveradressen in Japan wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便" (Gratis verzending vanaf 99 dollar).
Naar de afleveradressen in "鹿儿岛县" en "冲绳县" wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便". (Gratis verzending vanaf 199 dollar)
Filters
-
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Huidige prijs $8.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Huidige prijs $8.49 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batterij 30C met PH2.0 & JST voor batterij-upgrade van Axial SCX24
3 reviews10+ op voorraadGedetailleerde specificaties – 900mAh 7,4V 2S LiPo met PH2.0- en JST-connectoren Voorraadnummer: 90302 Capaciteit: 900mAh Spanning: 7,4V / 2 celle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0-stekker voor BETAFPV Air75
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) Ontvangerbatterij – JR/Futaba & JST Compatibele RX/TX Set
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: LF210202 Capaciteit: 2100mAh Spanning: 6.6V (2S1P) Chemie: LiFe / LiFePO4 Ontlaadsnelheid: 20C continu / 40C b...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $19.99Originele prijs $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL 3000mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) ontvangerbatterij – JST & Futaba stekker
1 review10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: LF300202 Capaciteit: 3000mAh Spanning: 6.6V (2S1P) Chemie: LiFe / LiFePO4 Ontlaadsnelheid: 20C Continu / 40C B...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $19.99Originele prijs $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-ontvangeraccu met EC3- en JST-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4-ontvangeraccu met EC3- en JST-stekker is ontworpen voor RC-piloten die behoe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6,6V 2S 20C LiFe (LiFePO4) gebruiksaccu met XT60- en JST-stekker
No reviewsNiet op voorraadDe CNHL 2100mAh 6,6V 2S LiFe (LiFePO4)-universele accu met XT60- en JST-stekker is ontworpen voor RC-hobbyisten die een compacte, stabiele 6,6V LiF...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45701G Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.7V / 1-cel / 1S Ontlaadsnelheid: 70C Continu Laadsnelheid: 2C Max Af...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /Uitverkocht