JP Magazijn
Beschrijving
"ChinaHobbyLine" is de officiële site van "CNHL" RC Lipo batterijen. Wij streven ernaar om alle hobbyisten hoogwaardige Lipo batterijen voor RC AUTO's en FPV drones te bieden, met uitstekende klantenservice en concurrerende prijzen. "CNHL" heeft een lokaal magazijn in Japan geopend voor betere service en snellere verzending.
Naar afleveradressen in Japan wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便" (Gratis verzending vanaf 99 dollar).
Naar de afleveradressen in "鹿儿岛县" en "冲绳县" wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便". (Gratis verzending vanaf 199 dollar)
Filters
-
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-accu voor BETAFPV Air65
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Huidige prijs $10.29 USD| /
3 stuks CNHL Speedy Pizza Series V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-accu met JST-XH
1 review10+ op voorraadMaak kennis met de CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-accu, ontworpen om uitzonderlijke kracht en prestaties te leveren voor ant...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Huidige prijs $10.29 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Accu voor FMS FCX18 & FCX24 (Molex Stekker)
No reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Als u een vervangende batterij koopt voor een FMS FCX18 of FCX24, controleer dan deze drie punten voordat u bestelt: Controleer...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo-accu 70C met PH (UMX) connector
3 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Spanning: 2S (7.4V)Capaciteit: 350mAhConnector: PH (UMX) hoogstroom 3-pinsAfmetingen (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Gewicht...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar %