JP Magazijn
Beschrijving
"ChinaHobbyLine" is de officiële site van "CNHL" RC Lipo batterijen. Wij streven ernaar om alle hobbyisten hoogwaardige Lipo batterijen voor RC AUTO's en FPV drones te bieden, met uitstekende klantenservice en concurrerende prijzen. "CNHL" heeft een lokaal magazijn in Japan geopend voor betere service en snellere verzending.
Naar afleveradressen in Japan wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便" (Gratis verzending vanaf 99 dollar).
Naar de afleveradressen in "鹿儿岛县" en "冲绳县" wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便". (Gratis verzending vanaf 199 dollar)
Filters
-
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
27 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug bevat twee compacte, lichtgewicht vluchtac...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
58 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Huidige prijs $16.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Huidige prijs $16.98 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 40% Bespaar % -
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
39 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSnelle compatibiliteitscontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte hoogspanningsba...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Huidige prijs $8.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Huidige prijs $8.49 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
40 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C Lipo-accu met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11,1V / 3-cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT30 voor cinewhoop
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601204PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
31 reviewsNog maar 7 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte 3S-accu met hoog uitgangsvermogen voor RC-g...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-accu voor BETAFPV Air65
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Huidige prijs $9.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| / -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batterij 30C met PH2.0 & JST voor batterij-upgrade van Axial SCX24
3 reviews10+ op voorraadGedetailleerde specificaties – 900mAh 7,4V 2S LiPo met PH2.0- en JST-connectoren Voorraadnummer: 90302 Capaciteit: 900mAh Spanning: 7,4V / 2 celle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0-stekker voor BETAFPV Air75
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
7 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U bevat drie afzonderlijke lichte accu's voor micro...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met XT60 stekker
4 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: 85706G Capaciteit: 850mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 2C max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Huidige prijs $20.99 USD| / -
Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27 - Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Huidige prijs $15.69 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo-batterij met XT30
3 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HV45703 Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.27Originele prijs $24.27 - Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Huidige prijs $15.69 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-accu met XT30 voor CineWhoop
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601203PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Huidige prijs $8.99 USD| /Bespaar tot 18% Bespaar % -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 70C met XT30
9 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cels / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: maximaal 2C Afm...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo-batterij met JST-stekker
5 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Battery with MINI JST Plug is ontworpen voor zeer kleine RC-modellen wa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-accu 70C met XT30
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45706G Capaciteit: 450mAh Spanning: 22.2V /6-cellen / 6S Ontladingssnelheid: 70C continu Laadsnelheid: 2C maximaa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c Lipo-accu met XT30
2 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overVoorraadnummer HV35703 Doos 3 Capaciteit 350mAh Spanning 11.4V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
4 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 43% Bespaar % -
Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Huidige prijs $10.29 USD| /
3 stuks CNHL Speedy Pizza Series V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-accu met JST-XH
1 review10+ op voorraadMaak kennis met de CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo-accu, ontworpen om uitzonderlijke kracht en prestaties te leveren voor ant...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Huidige prijs $10.29 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 15.2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 reviewNiet op voorraadSchneller Kompatibilitätscheck Bevor du diesen Akku für eine FPV-Drohne bestellst, stelle sicher, dass diese vier Punkte zu deinem Build passen: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C Accu voor FMS FCX18 & FCX24 (Molex Stekker)
No reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Als u een vervangende batterij koopt voor een FMS FCX18 of FCX24, controleer dan deze drie punten voordat u bestelt: Controleer...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo-accu 70C met PH (UMX) connector
3 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Spanning: 2S (7.4V)Capaciteit: 350mAhConnector: PH (UMX) hoogstroom 3-pinsAfmetingen (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Gewicht...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 750mAh 11.4V 3S 120C-batterij met XT30-stekker is een lichtgewicht batterij met hoge output voor comp...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Huidige prijs $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT30
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601206PZ Capaciteit: 600 mAh Spanning: 22,2 V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Huidige prijs $21.98 USD| / -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $18.99Originele prijs $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Huidige prijs $18.99 USD| /
3 Stuks CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C Lipo Batterij met JST
4 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overDe CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C LiPo-batterij is ontworpen voor ultra-micro en micro RC-vliegtuigen die profiteren van een hogere spanning en ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $18.99Originele prijs $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Huidige prijs $18.99 USD| / -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 3.7V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45701G Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.7V / 1-cel / 1S Ontlaadsnelheid: 70C Continu Laadsnelheid: 2C Max Af...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $8.99 - Originele prijs $8.99Originele prijs $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL 850mAh 11.1V 3S 30C Lipo batterij met JST
5 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer 85303 Capaciteit 850mAh Spanning 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid 30C continu / 60C piek Laadsnelheid 5C Max Afmet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $8.99 - Originele prijs $8.99Originele prijs $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Huidige prijs $8.99 USD| /Uitverkocht