JP Magazijn
Beschrijving
"ChinaHobbyLine" is de officiële site van "CNHL" RC Lipo batterijen. Wij streven ernaar om alle hobbyisten hoogwaardige Lipo batterijen voor RC AUTO's en FPV drones te bieden, met uitstekende klantenservice en concurrerende prijzen. "CNHL" heeft een lokaal magazijn in Japan geopend voor betere service en snellere verzending.
Naar afleveradressen in Japan wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便" (Gratis verzending vanaf 99 dollar).
Naar de afleveradressen in "鹿儿岛县" en "冲绳县" wordt binnen ongeveer 1-2 werkdagen vanuit het JP-magazijn verzonden met "佐川急便". (Gratis verzending vanaf 199 dollar)
Filters
-
Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Huidige prijs $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
20 reviewsSpecificaties: Artikelnummer: 500703 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 11,1V / 3-cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Huidige prijs $37.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Huidige prijs $61.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batterij met T/Dean Plug
25 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is ontworpen voor RC-bestuurde...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Huidige prijs $61.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stock Number: 2001006BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /
2 sets CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
11 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 1501506PZ Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviewsSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $141.99 - Originele prijs $141.99Originele prijs $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Huidige prijs $141.99 USD| /
CNHL Racing Serie 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo Batterij met QS8 Stekker
29 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 950906QS8 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C piek Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $141.99 - Originele prijs $141.99Originele prijs $141.99$141.99 USD$141.99 - $141.99Huidige prijs $141.99 USD| / -
Originele prijs $92.99 - Originele prijs $92.99Originele prijs $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Huidige prijs $92.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 22.2V 6S 70C Lipo batterij met EC5 stekker
32 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 600706EC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $92.99 - Originele prijs $92.99Originele prijs $92.99$92.99 USD$92.99 - $92.99Huidige prijs $92.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: 950904EC5 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| / -
Originele prijs $14.99 - Originele prijs $29.98Originele prijs $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batterij 40C met XT60 Stekker
5 reviewsSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug is een compacte 3S-accu voor RC-modellen die ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.99 - Originele prijs $29.98Originele prijs $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Huidige prijs $14.99 USD| / -
Originele prijs $76.99 - Originele prijs $76.99Originele prijs $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Huidige prijs $76.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 6S 22,2V LiPo-accu 90C met XT90-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnel pascheck: Dit is een 22.2V (6S) LiPo met een XT90 uitgangsplug. Het is het beste voor 6S 1/8 schaal RC opstellingen en andere 22.2V systemen d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $76.99 - Originele prijs $76.99Originele prijs $76.99$76.99 USD$76.99 - $76.99Huidige prijs $76.99 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-accu voor BETAFPV Air65
11 reviewsSpecificaties Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Huidige prijs $9.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
6 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85702G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.58Originele prijs $14.58 - Originele prijs $14.58Originele prijs $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $53.99 - Originele prijs $53.99Originele prijs $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Huidige prijs $53.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo batterij 65C met XT90 stekker
15 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500654BKZ Capaciteit: 5000mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.99 - Originele prijs $53.99Originele prijs $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Huidige prijs $53.99 USD| / -
Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| / -
Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 7,6V 2S 120C hardcase-accu met 5mm-bullet-naar-EC5-aansluitkabel
7 reviewsSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C-hardcase-accu is een 2S-racepack met hoge capaciteit voor RC-auto...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Huidige prijs $39.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $89.99 - Originele prijs $92.99Originele prijs $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Huidige prijs $89.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 22.2V 6S 65C Lipo-accu met EC5-stekker
10 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Black Series 6000mAh 6S 65C LiPo-batterij met EC5-stekker is een sterke keuze voor piloten en bestuurders die een langer...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $89.99 - Originele prijs $92.99Originele prijs $89.99$89.99 USD - $92.99 USD$89.99 - $92.99Huidige prijs $89.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 reviewSnelle pascontrole De CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo batterij met XT60 stekker is een compacte 6S FPV batterij combo voor pilote...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /Bespaar tot 19% Bespaar % -
Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batterij met T/Dean Stekker
18 reviewsNiet op voorraadSnelle Pascheck De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is een sterke keuze voor RC-bes...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met EC5 stekker
7 reviewsSpecificaties Voorraadnummer: 600704EC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batterij 30C met PH2.0 & JST voor batterij-upgrade van Axial SCX24
3 reviewsGedetailleerde specificaties – 900mAh 7,4V 2S LiPo met PH2.0- en JST-connectoren Voorraadnummer: 90302 Capaciteit: 900mAh Spanning: 7,4V / 2 celle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $6.99Originele prijs $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Huidige prijs $4.99 USD| /
LiPo-accu veiligheidszak voor opladen, opslag en transport
3 reviewsSnelle Gebruik Check CNHL LiPo Batterij Veiligheidstas is een praktische LiPo veiligheidstas voor gebruikers die een veiligere manier willen om Li...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $6.99Originele prijs $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Huidige prijs $4.99 USD| / -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0-stekker voor BETAFPV Air75
8 reviewsSpecificaties Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C harde behuizing 4S Lipo batterij met T/Dean stekker
20 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC5601204X Capaciteit: 5600mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| / -
Originele prijs $14.99 - Originele prijs $29.98Originele prijs $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo batterij met T/Dean stekker
2 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: S220403BKT Capaciteit: 2200mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.99 - Originele prijs $29.98Originele prijs $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Huidige prijs $14.99 USD| / -
Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-accu met XT60-stekker
7 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 2001004BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 14.8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Huidige prijs $20.99 USD| /Bespaar tot 29% Bespaar % -
Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98Huidige prijs $50.98 USD$50.98 - $50.98Huidige prijs $50.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batterij 130C met XT60 Stekker
2 reviewsSnelle compatibiliteitscheck De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22,2V 6S 130C LiPo-accu met XT60-stekker is een uitstekende keuze voor FPV-p...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98Huidige prijs $50.98 USD$50.98 - $50.98Huidige prijs $50.98 USD| /Bespaar 20% Bespaar % -
Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Huidige prijs $78.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 22.2V 6S Lipo batterij 90C met QS8 stekker
4 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo-accu met QS8-stekker is een 6S-accu voor hoge stroomsterktes, bedoeld voor k...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Huidige prijs $78.99 USD| / -
Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviewsSpecificaties Artikelnummer: 1501304BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| / -
Originele prijs $70.99Originele prijs $70.99 - Originele prijs $70.99Originele prijs $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
10 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer 950903EC5 Capaciteit 9500mAh Spanning 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid 90C continu / 180C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $70.99Originele prijs $70.99 - Originele prijs $70.99Originele prijs $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Huidige prijs $55.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $103.99 - Originele prijs $103.99Originele prijs $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Huidige prijs $103.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo Batterij met EC5 Stekker Voor RC Racing
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV9001204 Capaciteit: 9000mAh Spanning: 15.2V/ 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $103.99 - Originele prijs $103.99Originele prijs $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Huidige prijs $103.99 USD| / -
Originele prijs $139.99Originele prijs $139.99 - Originele prijs $139.99Originele prijs $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Huidige prijs $125.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo batterij met XT90 stekker
1 reviewNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 950906XT90 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $139.99Originele prijs $139.99 - Originele prijs $139.99Originele prijs $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Huidige prijs $125.99 USD| /Bespaar tot 10% Bespaar % -
Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met EC3 stekker
6 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 220706EC3 Capaciteit: 2200mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$29.99 USD - $37.99 USD$29.99 - $37.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met T/Dean stekker
8 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HC8001203X Capaciteit: 8000mAh Spanning: 11.1V / 3-Cell / 3S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-accu met XT60-stekker
1 reviewSnelle pascheck De CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-accu met XT60-connector is een compacte hoogspannings-3S-accu ontworpe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
3 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 600653BKEC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Huidige prijs $30.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Batterij met EC5 Stekker Voor RC Racing
3 reviewsNiet op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S2P 120C LiPo-accu met EC5-stekker is een krachtige accu met hoge capacit...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $78.99Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Huidige prijs $60.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Huidige prijs $68.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
6 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC8001204X Capaciteit: 8000mAh Spanning: 14,8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $88.99Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Huidige prijs $68.99 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
34 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601204X Capaciteit: 6600mAh Spanning: 14.8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batterij Soft Pack
7 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 620903NC Capaciteit: 6200mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Huidige prijs $35.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo batterij 150C met XT60 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1401506BG Capaciteit: 1400mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S2P 120C Hardcase LiPo Battery with EC5 Plug is een 2S-accu met hoge capaciteit en volle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$31.99 USD - $45.99 USD$31.99 - $45.99Huidige prijs $31.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $79.99 - Originele prijs $79.99Originele prijs $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Huidige prijs $79.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 25.9V 7S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
No reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 500707 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 25,9V / 7-cellen / 7S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.99 - Originele prijs $79.99Originele prijs $79.99$79.99 USD$79.99 - $79.99Huidige prijs $79.99 USD| / -
Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Huidige prijs $32.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batterij met EC5 Stekker
4 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C LiPo-accu met hardcase en EC5-stekker is een volwaardige 2S-raceaccu voor RC-au...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Huidige prijs $32.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty-lipobatterij met XT60-stekker
No reviewsSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte vliegtuigaccu met hoge ou...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 18.5V 5S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
14 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101005BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 100C Continu / 200C Piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $9.99 - Originele prijs $9.99Originele prijs $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo-accu 40C met XT60-stekker
2 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Black Series 2200mAh 7.4V 2S Shorty LiPo-accu met XT60-stekker is ontworpen voor RC-platforms die profiteren van een lic...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $9.99 - Originele prijs $9.99Originele prijs $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Huidige prijs $9.99 USD| / -
Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
1 reviewSnelle pascontrole Als u een 3S LiHV-accu selecteert voor een RC-vliegtuig, FPV-vleugel, RC-boot of andere XT60-gebaseerde configuratie, bevestig d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| /Uitverkocht