Snelle bestelling
Filters
-
Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
58 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.98Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
40 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Huidige prijs $14.98 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /
[Combo] 2 verpakkingen CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S LiPo-accu 70C met XT30
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.98Originele prijs $19.98 - Originele prijs $19.98Originele prijs $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Huidige prijs $13.98 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo-accu met XT30U is een lichtgewicht 2S-accu met standaardspanning voor micro-EDF-jet...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99 - Originele prijs $11.98Originele prijs $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Huidige prijs $3.69 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U bevat twee compacte 2S-accu's met standaardspanning ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.98 - Originele prijs $13.98Originele prijs $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Huidige prijs $13.98 USD| / -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 70C met XT30
9 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cels / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: maximaal 2C Afm...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| / -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22.2V 6S Lipo-accu 70C met XT30
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45706G Capaciteit: 450mAh Spanning: 22.2V /6-cellen / 6S Ontladingssnelheid: 70C continu Laadsnelheid: 2C maximaa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 15.2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 reviewNiet op voorraadSchneller Kompatibilitätscheck Bevor du diesen Akku für eine FPV-Drohne bestellst, stelle sicher, dass diese vier Punkte zu deinem Build passen: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 750mAh 11.4V 3S 120C-batterij met XT30-stekker is een lichtgewicht batterij met hoge output voor comp...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Huidige prijs $21.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT30
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601206PZ Capaciteit: 600 mAh Spanning: 22,2 V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$21.98 USD$21.98 - $21.98Huidige prijs $21.98 USD| / -
Originele prijs $47.96 - Originele prijs $47.96Originele prijs $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Huidige prijs $47.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
58 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65704G Capaciteit: 650mAh Spanning: 14.8V /4-cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.96 - Originele prijs $47.96Originele prijs $47.96$47.96 USD$47.96 - $47.96Huidige prijs $47.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $27.96 - Originele prijs $27.96Originele prijs $27.96$27.96 USD$27.96 - $27.96Huidige prijs $27.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - UK Magazijn
18 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65702G Capaciteit: 650mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.96 - Originele prijs $27.96Originele prijs $27.96$27.96 USD$27.96 - $27.96Huidige prijs $27.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96Huidige prijs $19.96 USD$19.96 - $19.96Huidige prijs $19.96 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S 70C Lipo Batterij met XT30U - VK Magazijn
25 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45704G Capaciteit: 450mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.96Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96Huidige prijs $19.96 USD$19.96 - $19.96Huidige prijs $19.96 USD| /Bespaar 50% Bespaar % -
Originele prijs $37.98 - Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98$37.98 USD$37.98 - $37.98Huidige prijs $37.98 USD| /
2 Packs CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S 70C Lipo Batterij met XT30U -UK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: 2C Max Afmeting ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.98 - Originele prijs $37.98Originele prijs $37.98$37.98 USD$37.98 - $37.98Huidige prijs $37.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $30.36 - Originele prijs $30.36Originele prijs $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Huidige prijs $30.36 USD| /
4 Packs CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U -UK Magazijn
45 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.36 - Originele prijs $30.36Originele prijs $30.36$30.36 USD$30.36 - $30.36Huidige prijs $30.36 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Huidige prijs $39.96 USD| /
[Combo] 4 pakketten CNHL ministar 650mAh 11.1v 3s 70c Lipo batterij met XT30U - UK Warehouse
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65703G Capaciteit: 650mAh Spanning: 11.1V /3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Oplaadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.96 - Originele prijs $39.96Originele prijs $39.96$39.96 USD$39.96 - $39.96Huidige prijs $39.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $23.96Originele prijs $23.96 - Originele prijs $23.96Originele prijs $23.96Huidige prijs $11.96 USD$11.96 - $11.96Huidige prijs $11.96 USD| /
[Combo] 4 Packs CNHL ministar 450mAh 7.4v 2s 70c Lipo batterij met XT30U - UK Warehouse
No reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 45702GC4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 7.4V /2-Cell / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.96Originele prijs $23.96 - Originele prijs $23.96Originele prijs $23.96Huidige prijs $11.96 USD$11.96 - $11.96Huidige prijs $11.96 USD| /Bespaar 50% Bespaar %