Snelle bestelling
Filters
-
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Huidige prijs $11.99 USD| /Bespaar tot 40% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C Lipo-accu met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11,1V / 3-cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT30 voor cinewhoop
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601204PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
7 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U bevat drie afzonderlijke lichte accu's voor micro...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27 - Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Huidige prijs $15.69 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C LiPo-batterij met XT30
3 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HV45703 Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.27Originele prijs $24.27 - Originele prijs $24.27Originele prijs $24.27$15.69 USD - $24.27 USD$15.69 - $24.27Huidige prijs $15.69 USD| /Bespaar tot 35% Bespaar % -
Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-accu met XT30 voor CineWhoop
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601203PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$8.99 USD - $21.98 USD$8.99 - $21.98Huidige prijs $8.99 USD| /Bespaar tot 18% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo-batterij met JST-stekker
5 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar 300mAh 7.4V 2S 30C LiPo Battery with MINI JST Plug is ontworpen voor zeer kleine RC-modellen wa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c Lipo-accu met XT30
2 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overVoorraadnummer HV35703 Doos 3 Capaciteit 350mAh Spanning 11.4V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
4 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 43% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $21.58 USD$21.58 - $21.58Huidige prijs $21.58 USD| /
[Combo] 6 Packs CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - UK Warehouse
25 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overVoorraadnummer HV45702 Box 3 Capaciteit 450mAh Spanning 7.6V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $21.58 USD$21.58 - $21.58Huidige prijs $21.58 USD| /Bespaar 40% Bespaar % -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $18.99Originele prijs $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Huidige prijs $18.99 USD| /
3 Stuks CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C Lipo Batterij met JST
4 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overDe CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 30C LiPo-batterij is ontworpen voor ultra-micro en micro RC-vliegtuigen die profiteren van een hogere spanning en ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $18.99Originele prijs $18.99$18.99 USD$18.99 - $18.99Huidige prijs $18.99 USD| / -
Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98Huidige prijs $19.58 USD$19.58 - $19.58Huidige prijs $19.58 USD| /
6 stuks CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7.4V /2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Burst Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98Huidige prijs $19.58 USD$19.58 - $19.58Huidige prijs $19.58 USD| /Bespaar 30% Bespaar % -
Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
6 Packs CNHL MiniStar 350mAh 11.1V 3S 70C Lipo Batterij met XT30U-UK Magazijn
11 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 35703G Capaciteit: 350mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98Originele prijs $39.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $39.98Huidige prijs $27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /Bespaar 30% Bespaar % -
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98Huidige prijs $49.98 USD$49.98 - $49.98Huidige prijs $49.98 USD| /
6 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55704 Capaciteit: 550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98Huidige prijs $49.98 USD$49.98 - $49.98Huidige prijs $49.98 USD| /Bespaar 31% Bespaar % -
Originele prijs $59.94 - Originele prijs $59.94Originele prijs $59.94$59.94 USD$59.94 - $59.94Huidige prijs $59.94 USD| /
6 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c Lipo Batterij Met XT30U - VK Magazijn
9 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.94 - Originele prijs $59.94Originele prijs $59.94$59.94 USD$59.94 - $59.94Huidige prijs $59.94 USD| / -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98Huidige prijs $29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
6 Packs CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij Met XT30U - UK Magazijn
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55702 Capaciteit: 550mAh Spanning: 7.6V /2-Cell / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98Huidige prijs $29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /Bespaar 32% Bespaar % -
Originele prijs $97.08Originele prijs $97.08 - Originele prijs $97.08Originele prijs $97.08Huidige prijs $48.54 USD$48.54 - $48.54Huidige prijs $48.54 USD| /
12 Pakken CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C Lipo Batterij Met XT30U-UK Magazijn
No reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: HV45703 Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $97.08Originele prijs $97.08 - Originele prijs $97.08Originele prijs $97.08Huidige prijs $48.54 USD$48.54 - $48.54Huidige prijs $48.54 USD| /Bespaar 50% Bespaar % -
Originele prijs $48.54 - Originele prijs $48.54Originele prijs $48.54$48.54 USD$48.54 - $48.54Huidige prijs $48.54 USD| /
6 Packs CNHL LiHV MiniStar 450mAh 11.4V 3S 70C Lipo Batterij Met XT30U - VK/CA Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HV45703 Capaciteit: 450mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $48.54 - Originele prijs $48.54Originele prijs $48.54$48.54 USD$48.54 - $48.54Huidige prijs $48.54 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $143.96 - Originele prijs $143.96Originele prijs $143.96$143.96 USD$143.96 - $143.96Huidige prijs $143.96 USD| /
12 Pakken CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C Lipo Batterij met XT30U-UK Magazijn
11 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties: Stock Number: HV55704 Capaciteit: 550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $143.96 - Originele prijs $143.96Originele prijs $143.96$143.96 USD$143.96 - $143.96Huidige prijs $143.96 USD| / -
Originele prijs $125.88Originele prijs $125.88 - Originele prijs $125.88Originele prijs $125.88Huidige prijs $62.94 USD$62.94 - $62.94Huidige prijs $62.94 USD| /
12 Pakken CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C Lipo Batterij Met XT30U-UK Magazijn
No reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4-cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $125.88Originele prijs $125.88 - Originele prijs $125.88Originele prijs $125.88Huidige prijs $62.94 USD$62.94 - $62.94Huidige prijs $62.94 USD| /Bespaar 50% Bespaar % -
Originele prijs $119.88 - Originele prijs $119.88Originele prijs $119.88$119.88 USD$119.88 - $119.88Huidige prijs $119.88 USD| /
12 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c Lipo Batterij Met XT30U - UK Magazijn
9 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stock Number: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $119.88 - Originele prijs $119.88Originele prijs $119.88$119.88 USD$119.88 - $119.88Huidige prijs $119.88 USD| /Uitverkocht