Snelle bestelling
Filters
-
Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Stuks CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo Batterij met XT60 Stekker
68 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101006BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $33.99 - Originele prijs $67.98Originele prijs $33.99 - Originele prijs $67.98Originele prijs $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Huidige prijs $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo batterij met XT60 stekker
30 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: 1801206G Capaciteit: 1800mAh Spanning: 22,2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99 - Originele prijs $67.98Originele prijs $33.99 - Originele prijs $67.98Originele prijs $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Huidige prijs $26.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo batterij met XT60 stekker
28 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301206 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontladingssnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 14% Bespaar % -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C met XT60 Stekker
122 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
7 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug is zeer geschikt voor FPV-pilot...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Huidige prijs $45.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serie Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
13 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 2 Packs CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo-accu met XT60-stekker is ontworpen voor 5-inch FPV-piloten die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Huidige prijs $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo batterij 120C met XT60 stekker
20 reviews10+ op voorraad1500mAh 6s 120c Voorraadnummer: 1501206 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Huidige prijs $23.49 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo batterij 120C(max 240C) met XT60 stekker
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte, hoogwaardige 4S-accu voor snelheidsgeric...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stock Number: 2001006BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /
2 sets CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
11 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501506PZ Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
18 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 3S-accu met hoge ontladingscapaciteit ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $20.99Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$15.99 USD - $20.99 USD$15.99 - $20.99Huidige prijs $15.99 USD| /Bespaar tot 24% Bespaar % -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo batterij met XT60 stekker
14 reviewsNog maar 9 eenheid(en) over1300mAh 4s 120C Voorraadnummer: 1301204 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /Bespaar tot 26% Bespaar % -
Originele prijs $8.99 - Originele prijs $8.99Originele prijs $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 7.4V 2S Lipo batterij 100C met T/Dean stekker
4 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101002BKT Capaciteit: 1100mAh Spanning: 7.4V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $8.99 - Originele prijs $8.99Originele prijs $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Huidige prijs $8.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo batterij met XT60 stekker is een compacte 6S FPV batterij combo voor pilote...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98 - Originele prijs $107.96Originele prijs $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Huidige prijs $43.98 USD| /Bespaar tot 19% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 11.1V 3S 100C Lipo batterij met T/Dean stekker
11 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101003BKT Capaciteit: 1100mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $12.99Originele prijs $12.99$12.99 USD$12.99 - $12.99Huidige prijs $12.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $16.99 - Originele prijs $16.99Originele prijs $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Huidige prijs $16.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 14.8V 4S Lipo batterij 100C met XT60 stekker
19 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 1101004BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $16.99 - Originele prijs $16.99Originele prijs $16.99$16.99 USD$16.99 - $16.99Huidige prijs $16.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-accu met XT60-stekker
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 2001004BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 14.8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Huidige prijs $20.99 USD| /Bespaar tot 29% Bespaar % -
Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98Huidige prijs $50.98 USD$50.98 - $50.98Huidige prijs $50.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batterij 130C met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscheck De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22,2V 6S 130C LiPo-accu met XT60-stekker is een uitstekende keuze voor FPV-p...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98Huidige prijs $50.98 USD$50.98 - $50.98Huidige prijs $50.98 USD| /Bespaar 20% Bespaar % -
Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties Artikelnummer: 1501304BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $19.99Originele prijs $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 1550mAh 14.8V 4S LiPo-accu 100C met XT60-stekker
11 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1551004PZ Capaciteit: 1550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $19.99Originele prijs $19.99$19.99 USD$19.99 - $19.99Huidige prijs $19.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /
CNHL MiniStar 1250mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met XT60 stekker
33 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 125706G Capaciteit: 1250mAh Spanning: 11.1V / 6-Cell / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.59 - Originele prijs $21.59Originele prijs $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Huidige prijs $21.59 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 22.2V 6S Lipo batterij 100C met XT60 stekker
28 reviews10+ op voorraadOriginele prijs $21.59 - Originele prijs $21.59Originele prijs $21.59$21.59 USD$21.59 - $21.59Huidige prijs $21.59 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo batterij 150C met XT60 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1401506BG Capaciteit: 1400mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$27.99 USD$27.99 - $27.99Huidige prijs $27.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 18.5V 5S 120C Lipo batterij met XT60 stekker
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501205 Capaciteit:1500mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$27.99 USD$27.99 - $27.99Huidige prijs $27.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batterij met T/Dean stekker
5 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer 1001004GT Capaciteit 1000mAh Spanning 14.8V / 4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid 100C continu / 200C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $31.98Originele prijs $15.99 - Originele prijs $31.98Originele prijs $15.99$10.99 USD - $31.98 USD$10.99 - $31.98Huidige prijs $10.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 11.1V 3S 130C Lipo batterij met XT60 stekker
1 review10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301303BK Capaciteit: 1300 mAh Spanning: 11.1 V / 3-cellig / 3S1P Ontladingssnelheid: 130C continu / 260C burst Laa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $31.98Originele prijs $15.99 - Originele prijs $31.98Originele prijs $15.99$10.99 USD - $31.98 USD$10.99 - $31.98Huidige prijs $10.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /
CNHL Black Series 1100mAh 18.5V 5S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
14 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101005BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 100C Continu / 200C Piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo-accu met XT60-stekker
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties Artikelnummer: 1301304BK Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C Continu / 260C Burst Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $49.98Originele prijs $49.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Huidige prijs $39.98 USD| /
2 Stuks CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
No reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo batterij met XT60 plug is een compacte 6S FPV batterij combo voor pil...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $49.98Originele prijs $49.98 - Originele prijs $49.98Originele prijs $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Huidige prijs $39.98 USD| /Bespaar tot 20% Bespaar % -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo batterij met XT60 stekker
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101304BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 44% Bespaar % -
Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /
CNHL Ultra Zwart 1550mAh 22.2V 6S Lipo Batterij 150C met XT60 Stekker
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 1551506BG Capaciteit: 1550mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1050mAh 22.2V 6S 150C Lipo batterij met XT60 stekker
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1051506BG Capaciteit: 1050mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1550mAh 14.8V 4S 150C Lipo batterij met XT60 stekker
4 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1551504BG Capaciteit: 1550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.98 - Originele prijs $79.96Originele prijs $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Huidige prijs $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 reviewNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1201204PZ Capaciteit: 1200mAh Spanning: 14.8V /4-cels / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98 - Originele prijs $79.96Originele prijs $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Huidige prijs $39.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 18.5V 5S 120C Lipo batterij met XT60 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301205 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $7.99 - Originele prijs $7.99Originele prijs $7.99$7.99 USD$7.99 - $7.99Huidige prijs $7.99 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 7.4V 2S 100C Lipo batterij met T/Dean stekker
5 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer 1001002GT Capaciteit 1000mAh Spanning 7.4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid 100C continu / 200C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $7.99 - Originele prijs $7.99Originele prijs $7.99$7.99 USD$7.99 - $7.99Huidige prijs $7.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $17.99Originele prijs $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C Lipo batterij met XT60 stekker
No reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series V2.0 1500mAh 11.1V 3S 130C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte, lichte 3S-accu voor FPV-drones,...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $17.99Originele prijs $17.99$17.99 USD$17.99 - $17.99Huidige prijs $17.99 USD| / -
Originele prijs $9.99 - Originele prijs $9.99Originele prijs $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Black Series 1300mAh 7.4V 2S Lipo batterij 100C met T/Dean stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301002BKT Capaciteit: 1300mAh Spanning: 7.4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $9.99 - Originele prijs $9.99Originele prijs $9.99$9.99 USD$9.99 - $9.99Huidige prijs $9.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$17.58 USD - $21.98 USD$17.58 - $21.98Huidige prijs $17.58 USD| /
2 Stuks CNHL Black Series 1300mAh 7.4V 2S 130C Lipo-accu met XT60-stekker
No reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 1301302BK Capaciteit: 1300mAh Spanning: 7.4V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu /260C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.98Originele prijs $21.98 - Originele prijs $21.98Originele prijs $21.98$17.58 USD - $21.98 USD$17.58 - $21.98Huidige prijs $17.58 USD| /Bespaar tot 20% Bespaar % -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 1000mAh 11.1V 3S 100C Lipo batterij met T/Dean stekker
4 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer 1001003GT Capaciteit 1000mAh Spanning 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid 100C continu / 200C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Huidige prijs $18.98 USD| /
2 Stuks CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Batterij met T/Dean Stekker
1 review10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 1501302BKT Capaciteit: 1500mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Huidige prijs $18.98 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 1501302BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 7,4V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.98 - Originele prijs $27.98Originele prijs $27.98$27.98 USD$27.98 - $27.98Huidige prijs $27.98 USD| / -
Originele prijs $87.96 - Originele prijs $87.96Originele prijs $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Huidige prijs $87.96 USD| /
[Combo] 4 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S 120C Lipo Batterij met XT60 Stekker - UK Warehouse
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204C4 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $87.96 - Originele prijs $87.96Originele prijs $87.96$87.96 USD$87.96 - $87.96Huidige prijs $87.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $34.98 - Originele prijs $44.98Originele prijs $34.98$34.98 USD - $44.98 USD$34.98 - $44.98Huidige prijs $34.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 1300mAh 14.8V 4S 100C Lipo Batterij met XT60 Stekker
19 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1301004BK Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $34.98 - Originele prijs $44.98Originele prijs $34.98$34.98 USD - $44.98 USD$34.98 - $44.98Huidige prijs $34.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Huidige prijs $25.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 1100mAh 11.1V 3S 100C Lipo Batterij met T/Dean Stekker - UK Magazijn
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101003BKT Capaciteit: 1100mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98$25.98 USD$25.98 - $25.98Huidige prijs $25.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $65.96 - Originele prijs $65.96Originele prijs $65.96$65.96 USD$65.96 - $65.96Huidige prijs $65.96 USD| /
[Combo] 4 Packs CNHL Black Series 1500mAh 11.1V 3S 100C Lipo batterij met XT60 stekker - UK magazijn
21 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 1501003BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.96 - Originele prijs $65.96Originele prijs $65.96$65.96 USD$65.96 - $65.96Huidige prijs $65.96 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $31.98 - Originele prijs $31.98Originele prijs $31.98$31.98 USD$31.98 - $31.98Huidige prijs $31.98 USD| /
2 Stuks CNHL Zwarte Serie V2.0 1300mAh 11.1V 3S 130C Lipo Accu met XT60 Stekker
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 1301303BKC2 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.98 - Originele prijs $31.98Originele prijs $31.98$31.98 USD$31.98 - $31.98Huidige prijs $31.98 USD| /Uitverkocht