Welkom Terug Korting
EXTRA US$20 KORTING bij besteding van US$99
Filters
-
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
11 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 220705 Capaciteit: 2200mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| / -
Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99 - Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
9 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 400703 Capaciteit: 4000mAh Spanning: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $34.99Originele prijs $34.99 - Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Huidige prijs $23.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
10 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500405Z Capaciteit: 5000mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Huidige prijs $35.99 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $53.99 - Originele prijs $53.99Originele prijs $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Huidige prijs $53.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo batterij 65C met EC5 stekker
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500654BKEC5 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.99 - Originele prijs $53.99Originele prijs $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Huidige prijs $53.99 USD| / -
Originele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met EC5 stekker
7 reviewsSpecificaties Voorraadnummer: 600704EC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $66.99Originele prijs $66.99 - Originele prijs $66.99Originele prijs $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Huidige prijs $49.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
2 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole Als je een 5S LiPo-accu met EC5-stekker kiest voor een groot RC-vliegtuig, warbird, helikopter of krachtig RC-voertuig, cont...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $66.99Originele prijs $66.99 - Originele prijs $66.99Originele prijs $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Huidige prijs $49.99 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Huidige prijs $24.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S Lipo batterij 5000mAh 65C met EC5 stekker
13 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: 500653BKEC5 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$24.99 USD - $35.99 USD$24.99 - $35.99Huidige prijs $24.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo-batterij 30C met PH2.0 & JST voor batterij-upgrade van Axial SCX24
3 reviewsGedetailleerde specificaties – 900mAh 7,4V 2S LiPo met PH2.0- en JST-connectoren Voorraadnummer: 90302 Capaciteit: 900mAh Spanning: 7,4V / 2 celle...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$13.99 USD - $35.98 USD$13.99 - $35.98Huidige prijs $13.99 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $6.99Originele prijs $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Huidige prijs $4.99 USD| /
LiPo-accu veiligheidszak voor opladen, opslag en transport
3 reviewsSnelle Gebruik Check CNHL LiPo Batterij Veiligheidstas is een praktische LiPo veiligheidstas voor gebruikers die een veiligere manier willen om Li...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $6.99Originele prijs $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Huidige prijs $4.99 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 14.8V 30C 4S Shorty Lipo-accu met XT60-stekker
2 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 3200mAh 14,8V 4S 30C Shorty LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 4S-accu met standaardspanning vo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| / -
Originele prijs $111.99 - Originele prijs $111.99Originele prijs $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Huidige prijs $111.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serie 10000mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 100C met QS8 Stekker
14 reviewsSpecificaties V2.0: Voorraadnummer: 10001004QS8 Capaciteit: 10000mAh Spanning: 14,8V /4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laa...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $111.99 - Originele prijs $111.99Originele prijs $111.99$111.99 USD$111.99 - $111.99Huidige prijs $111.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Racing Series 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo batterij 30C met TRX stekker
6 reviewsSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh 3S LiPo-accu 30C met TRX-stekker is ontwikkeld voor Traxxas-bestuurders...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| / -
Originele prijs $14.99 - Originele prijs $29.98Originele prijs $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo batterij met T/Dean stekker
2 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: S220403BKT Capaciteit: 2200mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.99 - Originele prijs $29.98Originele prijs $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Huidige prijs $14.99 USD| / -
Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-accu met XT60-stekker
7 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 2001004BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 14.8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99 - Originele prijs $55.98Originele prijs $27.99$20.99 USD - $55.98 USD$20.99 - $55.98Huidige prijs $20.99 USD| /Bespaar tot 29% Bespaar % -
Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98Huidige prijs $50.98 USD$50.98 - $50.98Huidige prijs $50.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo Batterij 130C met XT60 Stekker
2 reviewsSnelle compatibiliteitscheck De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22,2V 6S 130C LiPo-accu met XT60-stekker is een uitstekende keuze voor FPV-p...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.98Originele prijs $63.98 - Originele prijs $63.98Originele prijs $63.98Huidige prijs $50.98 USD$50.98 - $50.98Huidige prijs $50.98 USD| /Bespaar 20% Bespaar % -
Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Huidige prijs $78.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 22.2V 6S Lipo batterij 90C met QS8 stekker
4 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5200mAh 22,2V 6S 90C LiPo-accu met QS8-stekker is een 6S-accu voor hoge stroomsterktes, bedoeld voor k...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$78.99 USD$78.99 - $78.99Huidige prijs $78.99 USD| / -
Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Huidige prijs $19.69 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 7.4V 2S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
12 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 440902NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 7.4V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 90C Continu / 180C Burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $27.99Originele prijs $27.99 - Originele prijs $27.99Originele prijs $27.99$19.69 USD - $27.99 USD$19.69 - $27.99Huidige prijs $19.69 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviewsSpecificaties Artikelnummer: 1501304BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$45.98 USD$45.98 - $45.98Huidige prijs $45.98 USD| / -
Originele prijs $70.99Originele prijs $70.99 - Originele prijs $70.99Originele prijs $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
10 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer 950903EC5 Capaciteit 9500mAh Spanning 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid 90C continu / 180C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $70.99Originele prijs $70.99 - Originele prijs $70.99Originele prijs $70.99$55.99 USD - $70.99 USD$55.99 - $70.99Huidige prijs $55.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Huidige prijs $23.49 USD| /
CNHL 3700mAh 14.8V 4S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL 3700mAh 14,8V 4S 40C LiPo-batterij met XT60-stekker is een stabiele standaard 4S-set voor piloten die meer vliegtijd...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$23.49 USD - $33.99 USD$23.49 - $33.99Huidige prijs $23.49 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $17.49 - Originele prijs $17.49Originele prijs $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Huidige prijs $17.49 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 14.8V 4S Lipo batterij 30C met XT60
23 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 220304BK Capaciteit: 2200mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.49 - Originele prijs $17.49Originele prijs $17.49$17.49 USD$17.49 - $17.49Huidige prijs $17.49 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C Lipo batterij met XT90 stekker
6 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 450305Z Capaciteit: 4500mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C burst Laadsnelheid: m...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met EC5 stekker
13 reviewsSpecificaties: Stock Number: 600703EC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $103.99 - Originele prijs $103.99Originele prijs $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Huidige prijs $103.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo Batterij met EC5 Stekker Voor RC Racing
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV9001204 Capaciteit: 9000mAh Spanning: 15.2V/ 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $103.99 - Originele prijs $103.99Originele prijs $103.99$103.99 USD$103.99 - $103.99Huidige prijs $103.99 USD| / -
Originele prijs $139.99Originele prijs $139.99 - Originele prijs $139.99Originele prijs $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Huidige prijs $125.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 22.2V 6S 90C Lipo batterij met XT90 stekker
1 reviewNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 950906XT90 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $139.99Originele prijs $139.99 - Originele prijs $139.99Originele prijs $139.99$125.99 USD - $139.99 USD$125.99 - $139.99Huidige prijs $125.99 USD| /Bespaar tot 10% Bespaar % -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 70C met XT30
9 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 65706G Capaciteit: 650mAh Spanning: 22.2V /6-cels / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu Laadsnelheid: maximaal 2C Afm...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $37.98Originele prijs $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Huidige prijs $18.99 USD| / -
Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
7 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 4000mAh 11,1V 3S 65C LiPo-accu met EC5-stekker is een compacte, direct reagerende 3S-accu voor RC-gebru...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $32.99Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$23.99 USD - $32.99 USD$23.99 - $32.99Huidige prijs $23.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met T/Dean stekker
8 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HC8001203X Capaciteit: 8000mAh Spanning: 11.1V / 3-Cell / 3S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo Batterij 90C Soft Pack
4 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 440903NC Capaciteit: 4400mAh Spanning: 11.1.8V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-accu met XT60-stekker
1 reviewSnelle pascheck De CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-accu met XT60-connector is een compacte hoogspannings-3S-accu ontworpe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| / -
Originele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
5 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 600703 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $40.99 - Originele prijs $40.99Originele prijs $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Huidige prijs $40.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
3 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: 600653BKEC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$30.99 USD - $79.98 USD$30.99 - $79.98Huidige prijs $30.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $107.99 - Originele prijs $107.99Originele prijs $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Huidige prijs $107.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 29.6V 8S Lipo Batterij 90C met QS8 Stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 520908QS8 Capaciteit: 5200mAh Spanning: 29,6V / 8-cellen / 8S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $107.99 - Originele prijs $107.99Originele prijs $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Huidige prijs $107.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S 5000mAh Lipo batterij 65C met XT90 stekker
10 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500653BKZ Capaciteit: 5000mAh Spanning: 11,1V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C piek Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Huidige prijs $35.99 USD| / -
Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 6S 22.2V 40C Lipo batterij met XT60 stekker
5 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 220406BK Capaciteit: 2200mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $32.99Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$25.99 USD - $32.99 USD$25.99 - $32.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $14.99 - Originele prijs $14.99Originele prijs $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL 3300mAh 7.4V 2S Lipo batterij 40C met XT60 stekker
2 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL 3300mAh 7.4V 2S LiPo-accu met XT60-stekker is een praktische dagelijkse accu voor RC-gebruikers die een soepele stroomaf...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $14.99 - Originele prijs $14.99Originele prijs $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Huidige prijs $14.99 USD| / -
Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo Batterij met EC5 Stekker Voor RC Racing
3 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 11.4V 3S2P 120C LiPo-accu met EC5-stekker is een krachtige accu met hoge capacit...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $78.99Originele prijs $78.99 - Originele prijs $78.99Originele prijs $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Huidige prijs $60.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Huidige prijs $48.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 14.8V 4S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
5 reviewsNiet op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: 600654BKEC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$48.99 USD - $59.99 USD$48.99 - $59.99Huidige prijs $48.99 USD| /Bespaar tot 18% Bespaar % -
Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Huidige prijs $68.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
6 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC8001204X Capaciteit: 8000mAh Spanning: 14,8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $88.99Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$68.99 USD - $88.99 USD$68.99 - $88.99Huidige prijs $68.99 USD| /Bespaar tot 22% Bespaar % -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
34 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601204X Capaciteit: 6600mAh Spanning: 14.8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $28.99 - Originele prijs $28.99Originele prijs $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Huidige prijs $28.99 USD| /
CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C LiPo-accu met XT60-stekker is een praktische 3S-accu met gemiddelde capaciteit voor RC-gebruike...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $28.99 - Originele prijs $28.99Originele prijs $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Huidige prijs $28.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL Parallel Serie 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo Batterij Soft Pack
7 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 620903NC Capaciteit: 6200mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $52.49Originele prijs $52.49 - Originele prijs $52.49Originele prijs $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Huidige prijs $35.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Lipo batterij met EC5 stekker
6 reviewsSnelle pasvormcontrole De CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C LiPo-accu met EC5-stekker is een 4S 10000mAh LiPo-accu met hoge capaciteit, ont...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL 2100mAh 6.6V 2S LiFe (LiFePO4) Ontvangerbatterij – JR/Futaba & JST Compatibele RX/TX Set
2 reviewsSpecificaties: Voorraadnummer: LF210202 Capaciteit: 2100mAh Spanning: 6.6V (2S1P) Chemie: LiFe / LiFePO4 Ontlaadsnelheid: 20C continu / 40C b...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Ultra Black 1400mAh 22.2V 6S Lipo batterij 150C met XT60 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1401506BG Capaciteit: 1400mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $30.99 - Originele prijs $30.99Originele prijs $30.99$30.99 USD$30.99 - $30.99Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL 11.1V 3S Lipo batterij 5000mAh 40C met XT90 stekker
7 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500403Z Capaciteit: 5000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Oplaadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.99 - Originele prijs $30.99Originele prijs $30.99$30.99 USD$30.99 - $30.99Huidige prijs $30.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $50.99 - Originele prijs $50.99Originele prijs $50.99$50.99 USD$50.99 - $50.99Huidige prijs $50.99 USD| /
CNHL 4000mAh 18.5V 5S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
3 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 400405Z Capaciteit: 4000mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $50.99 - Originele prijs $50.99Originele prijs $50.99$50.99 USD$50.99 - $50.99Huidige prijs $50.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $95.99Originele prijs $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Huidige prijs $95.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S Lipo batterij 5000mAh 70C met XT90 stekker
No reviewsSnelle pascontrole De CNHL G+Plus 29,6V 8S LiPo-batterij 5000mAh 70C met XT90-stekker is een hoogspannings-RC-batterij ontworpen voor serieuze 8S-v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $95.99Originele prijs $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Huidige prijs $95.99 USD| /Uitverkocht