Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT90-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascheck Voordat je een 4S LiHV-accu kiest voor je RC-model, controleer je deze basiscompatibiliteitspunten. Deze snelle checklist helpt je ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole Controleer voor het kiezen van een 4S LiHV-accu voor je RC-vliegtuig, boot of voertuig de volgende compatibiliteitspunten. C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $199.00 - Originele prijs $199.00Originele prijs $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Huidige prijs $199.00 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 RC-vliegtuig 813mm Twin 35mm EDF PNP
19 reviews10+ op voorraadReserveonderdelen en reparatieondersteuning We weten dat betrouwbare ondersteuning voor reserveonderdelen voor RC-piloten een belangrijk onderdee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $199.00 - Originele prijs $199.00Originele prijs $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Huidige prijs $199.00 USD| / -
Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Huidige prijs $26.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S Lipo batterij 40C met XT60
11 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL 2700mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 40C met XT60-stekker is een compacte 6S-batterij voor RC-gebruikers die 22,2V-vermoge...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Huidige prijs $26.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $117.99 - Originele prijs $117.99Originele prijs $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Huidige prijs $117.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm vervangende vleugelset met stickers
4 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overVoorraadnummer: STUP013 De CNHL Super Tucano 1600mm Vervangingsvleugelset met Decals is een direct vervangingsonderdeel ontworpen om het schaaluite...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $117.99 - Originele prijs $117.99Originele prijs $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Huidige prijs $117.99 USD| / -
Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo Battery with XT60 Plug is een uitgebalanceerde middelgrote 3S-accu voor RC-gebruikers die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $559.00 - Originele prijs $559.00Originele prijs $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Huidige prijs $559.00 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm RC-oorlogsvliegtuig PNP met intrekbaar landingsgestel, flaps en ledverlichting
58 reviewsNiet op voorraadReserveonderdelen & langdurige ondersteuning We weten dat betrouwbare ondersteuning met reserveonderdelen voor RC-piloten een belangrijk ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $559.00 - Originele prijs $559.00Originele prijs $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Huidige prijs $559.00 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Huidige prijs $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo batterij 40C met XT60 stekker
31 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 330404Z Capaciteit: 3300mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $32.99 - Originele prijs $32.99Originele prijs $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Huidige prijs $32.99 USD| / -
Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL 2700mAh 14.8V 4S 40C Lipo batterij met XT60
9 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 270404XT60 Capaciteit: 2700mAh Spanning: 14,8V / 4-cels / 4S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| / -
Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
10 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500405Z Capaciteit: 5000mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Huidige prijs $35.99 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /
CNHL 4500mAh 18.5V 5S 30C Lipo batterij met XT90 stekker
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 450305Z Capaciteit: 4500mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C burst Laadsnelheid: m...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$33.49 USD - $47.99 USD$33.49 - $47.99Huidige prijs $33.49 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $44.99 - Originele prijs $44.99Originele prijs $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Huidige prijs $44.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
15 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 330406Z Capaciteit: 3300mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $44.99 - Originele prijs $44.99Originele prijs $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Huidige prijs $44.99 USD| / -
Originele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vervangingsromp Kit & Hoofdvleugel
No reviews10+ op voorraadDe CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Rompset & Hoofdvleugel is de belangrijkste vervangingsframe set voor het herstellen van de kernstructuur en vlieg...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| / -
Originele prijs $379.00Originele prijs $379.00 - Originele prijs $379.00Originele prijs $379.00Huidige prijs $359.00 USD$359.00 - $359.00Huidige prijs $359.00 USD| /
CNHL KAVAN Pulse 2200 V2 2206mm PNP RC Sportzweefvliegtuig - Oranje
5 reviews10+ op voorraadReserveonderdelen en reparatieondersteuning Voor RC-piloten is betrouwbare ondersteuning met vervangingsonderdelen een belangrijk onderdeel van...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $379.00Originele prijs $379.00 - Originele prijs $379.00Originele prijs $379.00Huidige prijs $359.00 USD$359.00 - $359.00Huidige prijs $359.00 USD| /Bespaar 5% Bespaar % -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vervangende EDF-eenheid met ventilatorhuis
No reviews10+ op voorraadDe CNHL AviNationRC Horten Ho 229 EDF-eenheid met ventilatorbehuizing vervanging is ontworpen om de tweeling EDF ducted fan-configuratie van het 81...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| / -
Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Huidige prijs $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
10 reviewsNog maar 7 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 400404Z Capaciteit: 4000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: m...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Huidige prijs $38.99 USD| / -
Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99 - Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
10 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overVoorraadnummer 370406Z Capaciteit 3700mAh Spanning 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid 40C continu / 80C piek Laadsnelheid Max. 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $49.99Originele prijs $49.99 - Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Huidige prijs $33.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm vervangende landingsgestelset met wielen en hoofdlandingsgesteldeuren
3 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overVoorraadnummer: STUP004 CNHL Super Tucano 1600mm Vervangingslandingsgestel Set De CNHL Super Tucano 1600mm Vervangingslandingsgestel Set met wielen...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| / -
Originele prijs $26.99 - Originele prijs $26.99Originele prijs $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Huidige prijs $26.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm vervangende cockpit-/accuklep met piloten
6 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overVoorraadnummer: STUP014 De CNHL Super Tucano 1600mm Vervangende Cockpit/Batterijluik met Piloten is een fabrieksoorspronkelijk reserveonderdeel ont...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $26.99 - Originele prijs $26.99Originele prijs $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Huidige prijs $26.99 USD| / -
Originele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Huidige prijs $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo batterij met T/Dean stekker
20 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 220302 Capaciteit: 2200mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C piek Oplaadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49 - Originele prijs $18.98Originele prijs $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Huidige prijs $5.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $399.00 - Originele prijs $458.00Originele prijs $399.00 - Originele prijs $458.00Originele prijs $399.00$379.00 USD - $458.00 USD$379.00 - $458.00Huidige prijs $379.00 USD| /
CNHL Bison XT STOL 1750mm PNP Bosvliegtuig RC Vliegtuig – FPV-vriendelijke Transparante Kap, Hoogdekker STOL
3 reviews10+ op voorraadCNHL Bison XT STOL 1750mm PNP RC-vliegtuig (oranje) De CNHL Bison XT STOL V2 is een groot bushvliegtuig met hoge vleugel, ontworpen voor langzaam...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $399.00 - Originele prijs $458.00Originele prijs $399.00 - Originele prijs $458.00Originele prijs $399.00$379.00 USD - $458.00 USD$379.00 - $458.00Huidige prijs $379.00 USD| /Bespaar tot 5% Bespaar % -
Originele prijs $219.99 - Originele prijs $219.99Originele prijs $219.99$219.99 USD$219.99 - $219.99Huidige prijs $219.99 USD| /
CNHL 20000mAh 22.2V 6S 15C Lipo batterij met XT90 stekker
2 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 2000156XT90 Celcapaciteit: 20Ah 6S Spanning: 22.2V /6 cellen / 6S Ontlaadsnelheid: 15C continu / 30C piek Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $219.99 - Originele prijs $219.99Originele prijs $219.99$219.99 USD$219.99 - $219.99Huidige prijs $219.99 USD| / -
Originele prijs $43.99 - Originele prijs $43.99Originele prijs $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Huidige prijs $43.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 30C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: 330306Z Capaciteit: 3300mAh Spanning: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Ontlaadsnelheid: 30C continu / 60C piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.99 - Originele prijs $43.99Originele prijs $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Huidige prijs $43.99 USD| / -
Originele prijs $8.99 - Originele prijs $8.99Originele prijs $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Huidige prijs $8.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm vervangende verticale stabilisator met decals
3 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overVoorraadnummer: STUP016 De CNHL Super Tucano 1600mm Vervangende Verticale Stabilo met Decals is ontworpen voor perfecte schaalrealiteit en betrouwb...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $8.99 - Originele prijs $8.99Originele prijs $8.99$8.99 USD$8.99 - $8.99Huidige prijs $8.99 USD| /