Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batterij met EC3 Plug Voor RC Racing
37 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3 Plug is gebouwd voor RC...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty harde behuizing Lipo batterij met EC3 stekker
10 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo-batterij met EC3-stekker is een compacte racebatterij v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| / -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo-accu Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C Shorty-hardcasebatterij combineert een hoge capaciteit van 6400 mAh met ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| / -
Originele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL ultradunne Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo-accu met harde behuizing en EC3-stekker
28 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7,6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3-stekker is een high-performan...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| / -
Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| /
CNHL ultradunne LiHV Racing Series LiPo-batterij 4600mAh 130C 2S1P 7.6V LP Shorty Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Battery is ontworpen voor RC-chassis waarbij de a...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| / -
Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batterij met T/Dean Stekker
23 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC4901202X Capaciteit: 4900mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200mAh 3,8V 1S Shorty LiHV-accu voor 1/12-panwagens, GT12 en LMP12
1 review10+ op voorraadDe CNHL Racing Series 8200mAh 1S Shorty LiHV-accu is een pakket met hoge capaciteit en een laag profiel, ontwikkeld voor compatibele 1/12-pan cars,...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Huidige prijs $15.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Huidige prijs $61.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batterij met T/Dean Plug
25 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is ontworpen voor RC-bestuurde...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Huidige prijs $61.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
27 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase LiPo-accu met T/Dean-stekker is een standaard 2S-accu met hoge...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batterij met T/Dean Stekker
18 reviews10+ op voorraadSnelle Pascheck De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is een sterke keuze voor RC-bes...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 100C Hard Case met T/Dean Stekker
9 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Racing Series 5200mAh 7.4V 2S 100C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Stekker is ontworpen voor RC-rijders die een betrou...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| / -
Originele prijs $349.99 - Originele prijs $349.99Originele prijs $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Huidige prijs $349.99 USD| /
CNHL Long Range-serie 19000mAh 21.6V 6S 21700 Li-ionaccu met XT60-stekker
No reviewsNog maar 6 eenheid(en) overDe CNHL Long Range Series 19000mAh 21.6V 6S3P 21700 Li-ion-accu combineert achttien BAK 65E-cellen met hoge energiedichtheid tot een accu van 410.4...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $349.99 - Originele prijs $349.99Originele prijs $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Huidige prijs $349.99 USD| / -
Originele prijs $48.99 - Originele prijs $48.99Originele prijs $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Huidige prijs $48.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S 100C harde behuizing Lipo batterij met T/Dean stekker
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601003 Capaciteit: 6600mAh Spanning: 11,1V / 3-cellig / 3S2P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $48.99 - Originele prijs $48.99Originele prijs $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Huidige prijs $48.99 USD| / -
Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$59.99 USD - $69.99 USD$59.99 - $69.99Huidige prijs $59.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
34 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601204X Capaciteit: 6600mAh Spanning: 14.8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$59.99 USD - $69.99 USD$59.99 - $69.99Huidige prijs $59.99 USD| /Bespaar tot 14% Bespaar % -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 11.1V 3S 100C Hard Case Lipo Batterij met T/Dean Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6201003T Capaciteit: 6200mAh Spanning: 11,1V / 3-cellig / 3S2P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaad...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 100C Hard Case met T/Dean Stekker
7 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 6200mAh 7,4V 2S LiPo-accu 100C met hardcase en T/Dean-stekker is een krachtige 2S-hardcaseaccu voor RC...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| / -
Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C harde behuizing 4S Lipo batterij met T/Dean stekker
20 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HC5601204X Capaciteit: 5600mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Oplaadsne...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| / -
Originele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 11.1V 3S 100C harde behuizing Lipo batterij met T/Dean stekker
3 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC5201003 Capaciteit: 5200mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| / -
Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Huidige prijs $88.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC8001204X Capaciteit: 8000mAh Spanning: 14,8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Huidige prijs $88.99 USD| / -
Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$43.99 USD - $59.99 USD$43.99 - $59.99Huidige prijs $43.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met T/Dean stekker
8 reviewsNog maar 9 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: HC8001203X Capaciteit: 8000mAh Spanning: 11.1V / 3-Cell / 3S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$43.99 USD - $59.99 USD$43.99 - $59.99Huidige prijs $43.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $149.99 - Originele prijs $149.99Originele prijs $149.99$149.99 USD$149.99 - $149.99Huidige prijs $149.99 USD| /
CNHL Long Range-serie 10000mAh 21.6V 6S 21700 Li-ion-batterij met XT60-stekker
No reviews10+ op voorraadDe CNHL Long Range Series 10000mAh 21.6V 6S2P 21700 Li-ion-accu combineert twaalf BAK 50D-cellen tot een 216Wh-accu met vergroot bereik voor groter...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $149.99 - Originele prijs $149.99Originele prijs $149.99$149.99 USD$149.99 - $149.99Huidige prijs $149.99 USD| / -
Originele prijs $119.99 - Originele prijs $119.99Originele prijs $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Huidige prijs $119.99 USD| /
CNHL Long Range-serie 10000mAh 14.4V 4S 21700 Li-ion-batterij met XT60-stekker
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overDe CNHL Long Range Series 10000mAh 14.4V 4S2P 21700 Li-ion-accu combineert acht BAK 50D-cellen tot een 144Wh-accu met uitgebreid bereik voor grote ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $119.99 - Originele prijs $119.99Originele prijs $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Huidige prijs $119.99 USD| / -
Originele prijs $34.99 - Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99$34.99 USD$34.99 - $34.99Huidige prijs $34.99 USD| /
CNHL Racing-serie 6600mAh 7.4V 2S Lipo-batterij 100C harde behuizing met T/Dean-stekker
10 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC6601002 Capaciteit: 6600mAh Spanning: 7,4V / 2-cellen / 2S2P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $34.99 - Originele prijs $34.99Originele prijs $34.99$34.99 USD$34.99 - $34.99Huidige prijs $34.99 USD| / -
Originele prijs $43.99 - Originele prijs $43.99Originele prijs $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Huidige prijs $43.99 USD| /
CNHL Racing Serie 8000mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 100C Hard Case met T/Dean Stekker
3 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HC8001002 Capaciteit: 8000mAh Spanning: 7.4V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.99 - Originele prijs $43.99Originele prijs $43.99$43.99 USD$43.99 - $43.99Huidige prijs $43.99 USD| /