Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Huidige prijs $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
24 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-accu met EC5-stekker is een accu met hoge capaciteit voor gr...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Huidige prijs $95.99 USD| / -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
10 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing LiPo batterij met EC5 stekker is ontworpen voor RC-rijders d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99 - Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Huidige prijs $38.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HC6001203HV Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.99Originele prijs $51.99 - Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Huidige prijs $38.99 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99 - Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Huidige prijs $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
20 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC8201203HV Capaciteit: 8200mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.99Originele prijs $71.99 - Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Huidige prijs $49.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batterij met EC3 Plug Voor RC Racing
37 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3 Plug is gebouwd voor RC...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Huidige prijs $54.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 9000mAh 7,6V 2S 120C hardcase-accu met 5mm-bullet-naar-EC5-aansluitkabel
7 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 7,6 V 2S 120C-hardcase-accu is een 2S-racepack met hoge capaciteit voor RC-auto...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$54.99 USD$54.99 - $54.99Huidige prijs $54.99 USD| / -
Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty harde behuizing Lipo batterij met EC3 stekker
10 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo-batterij met EC3-stekker is een compacte racebatterij v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| / -
Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
10 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC8201202HV Capaciteit: 8200mAh Spanning: 7.6V / 2-Cell / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $47.99Originele prijs $47.99 - Originele prijs $47.99Originele prijs $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Huidige prijs $31.99 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo-accu Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C Shorty-hardcasebatterij combineert een hoge capaciteit van 6400 mAh met ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| / -
Originele prijs $72.99 - Originele prijs $72.99Originele prijs $72.99$72.99 USD$72.99 - $72.99Huidige prijs $72.99 USD| /
CNHL ultradunne Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C LiPo-accu met harde behuizing en EC5-stekker
23 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 6000mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo Battery with EC5 Plug combineert een capaciteit v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $72.99 - Originele prijs $72.99Originele prijs $72.99$72.99 USD$72.99 - $72.99Huidige prijs $72.99 USD| / -
Originele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL ultradunne Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo-accu met harde behuizing en EC3-stekker
28 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7,6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3-stekker is een high-performan...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| / -
Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| /
CNHL ultradunne LiHV Racing Series LiPo-batterij 4600mAh 130C 2S1P 7.6V LP Shorty Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4600mAh 7.6V 2S 130C Shorty Hardcase Battery is ontworpen voor RC-chassis waarbij de a...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| / -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
21 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5600mAh 11,1V 3S 120C LiPo-accu met harde behuizing en EC5-stekker is een krachtige 3S-accu met harde ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| / -
Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C harde behuizing 4S Lipo batterij met EC5 stekker
33 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC5601204XEC5 Capaciteit: 5600mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| / -
Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batterij met T/Dean Stekker
23 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC4901202X Capaciteit: 4900mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200mAh 3,8V 1S Shorty LiHV-accu voor 1/12-panwagens, GT12 en LMP12
1 review10+ op voorraadDe CNHL Racing Series 8200mAh 1S Shorty LiHV-accu is een pakket met hoge capaciteit en een laag profiel, ontwikkeld voor compatibele 1/12-pan cars,...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Huidige prijs $15.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Huidige prijs $61.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case Lipo Batterij met T/Dean Plug
25 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is ontworpen voor RC-bestuurde...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $91.98Originele prijs $91.98 - Originele prijs $91.98Originele prijs $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Huidige prijs $61.98 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S Lipo batterij 120C harde behuizing met EC5 stekker
19 reviews10+ op voorraadSnelle pascheck De CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C hardcase LiPo batterij is gemaakt voor RC-bestuurders die sterke power, stabiele spanning en ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Huidige prijs $39.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
27 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase LiPo-accu met T/Dean-stekker is een standaard 2S-accu met hoge...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
34 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601204XEC5 Capaciteit: 6600mAh Spanning: 14,8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laad...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99 - Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
25 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C harde behuizing LiPo-accu met EC5-stekker is ontworpen voor krachtige 1/10 schaal RC-v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.99Originele prijs $63.99 - Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Huidige prijs $45.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Huidige prijs $88.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
28 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC8001204XEC5 Capaciteit: 8000mAh Spanning: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C Continu / 240C Burst Laads...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Huidige prijs $88.99 USD| / -
Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Lipo Batterij met T/Dean Stekker
18 reviews10+ op voorraadSnelle Pascheck De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery met T/Dean Plug is een sterke keuze voor RC-bes...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.98Originele prijs $65.98 - Originele prijs $65.98Originele prijs $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Huidige prijs $47.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6000mAh 15.2V 4S 130C LiHV Shorty-hardcase-LiPo-accu met 1 paar 5mm koellichaam-bulletpluggrepen
No reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 6000mAh 15.2V 4S2P 130C LiHV Shorty Hardcase LiPo-accu met 5mm-bulletbussen is een echte 4S shorty LiP...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.99Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Huidige prijs $69.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar %