Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
7 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U bevat drie afzonderlijke lichte accu's voor micro...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT90-stekker
1 reviewNog maar 7 eenheid(en) overSnelle pascontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo-accu met XT90-stekker is een high-performance 6S LiHV-accu ontworpen voor R...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| / -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een sterke keuze voor RC-piloten die een volwaardig...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c Lipo-accu met XT30
2 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overVoorraadnummer HV35703 Doos 3 Capaciteit 350mAh Spanning 11.4V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo Accu met XT90 Stekker
No reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-batterij met XT90-stekker is een compacte, relatief lichte 6S-batterij...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| / -
Originele prijs $119.99 - Originele prijs $119.99Originele prijs $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Huidige prijs $119.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
1 reviewNog maar 7 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Battery with EC5 Plug combineert de uitzonderlijk hoge capaciteit van 7...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $119.99 - Originele prijs $119.99Originele prijs $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Huidige prijs $119.99 USD| / -
Originele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker combineert een gangbare capaciteit van 6...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
4 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker combineert een nominale capaciteit van 7200mAh me...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| / -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een prestatiegerichte 6S-accu voor RC-vliegtu...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
1 reviewNog maar 10 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15,2V 4S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een krachtige 4S-accu voor RC-gebruikers die ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| / -
Originele prijs $105.99 - Originele prijs $105.99Originele prijs $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Huidige prijs $105.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Batterij 120C met XT90 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Stock Number: HV6001206 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 22.8V/ 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $105.99 - Originele prijs $105.99Originele prijs $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Huidige prijs $105.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT90-stekker
4 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Lightning LiHV 7200mAh 6S batterij is ontworpen voor RC-sets die sterke piekvermogen en stabiele spanning onder belasting ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| / -
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /Bespaar tot 40% Bespaar % -
Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 4000mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een lichtgewicht, prestatiegerichte 6S LiHV-acc...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| / -
Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 6700mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 6700 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker combineert een hoge capaciteit van 6700 mAh met ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| / -
Originele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een accu met hoge capaciteit voor veeleisende ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6700mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT90-stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Lightning LiHV 6700mAh 4S accu is ontworpen voor RC-voertuigen en vliegtuigen die sterke piekvermogen en stabiele spanni...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 5500mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pascontrole Als u een 4S LiHV-batterij kiest voor een RC-vliegtuig, auto of boot, controleer dan de volgende punten voordat u bestelt. C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole Als u een 6S LiHV batterij kiest voor een RC-vliegtuig, EDF straalvliegtuig of ander hoogvermogen RC platform, bevestig dan deze...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $77.99 - Originele prijs $77.99Originele prijs $77.99$77.99 USD$77.99 - $77.99Huidige prijs $77.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met 8#AWG QS8-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 6S batterij met QS8-connector is ontworpen voor extreem hoogstroom RC-systemen zoals grote EDF-je...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $77.99 - Originele prijs $77.99Originele prijs $77.99$77.99 USD$77.99 - $77.99Huidige prijs $77.99 USD| /Uitverkocht