Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batterij met EC3 Plug Voor RC Racing
37 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3 Plug is gebouwd voor RC...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole Als u een 6S LiHV batterij kiest voor een RC-vliegtuig, EDF straalvliegtuig of ander hoogvermogen RC platform, bevestig dan deze...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty-lipobatterij met XT60-stekker
No reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 2400mAh 15.2V 4S 120C HV Shorty LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte vliegtuigaccu met hoge ou...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $21.99Originele prijs $21.99$21.99 USD$21.99 - $21.99Huidige prijs $21.99 USD| / -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 3200mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 3200mAh 15.2V 4S 120C HV LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte, krachtige 4S-batterij voor ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$29.99 USD$29.99 - $29.99Huidige prijs $29.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 2400mAh 22,8V 6S 120C HV Kort Lipo Accu met XT60 Stekker
2 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 2400mAh 22.8V 6S 120C HV Shorty LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 6S-shorty-accu met hoge ca...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.99 - Originele prijs $31.99Originele prijs $31.99$31.99 USD$31.99 - $31.99Huidige prijs $31.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty harde behuizing Lipo batterij met EC3 stekker
10 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 4900mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hardcase LiPo-batterij met EC3-stekker is een compacte racebatterij v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$33.99 USD$33.99 - $33.99Huidige prijs $33.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 2400mAh 11,4V 3S 120C HV Kort Lipo-accu met XT60-stekker
2 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSnelle pascheck De CNHL Lightning LiHV 2400mAh 11.4V 3S 120C HV Shorty LiPo-accu met XT60-connector is een compacte hoogspannings-3S-accu ontworpe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| / -
Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
1 review10+ op voorraadSnelle pascontrole Als u een 3S LiHV-accu selecteert voor een RC-vliegtuig, FPV-vleugel, RC-boot of andere XT60-gebaseerde configuratie, bevestig d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$25.99 USD$25.99 - $25.99Huidige prijs $25.99 USD| / -
Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Huidige prijs $35.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3500mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole Als u een 4S LiHV batterij kiest voor een RC-vliegtuig, RC-boot of RC-voertuig met een XT60-connector, bevestig dan deze pun...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Huidige prijs $35.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $22.99 - Originele prijs $22.99Originele prijs $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Huidige prijs $22.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 3200mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
No reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole Als u een 3S LiHV-batterij kiest voor een RC-vliegtuig, FPV-platform of lichtgewicht RC-voertuig, controleer dan deze punten...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $22.99 - Originele prijs $22.99Originele prijs $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Huidige prijs $22.99 USD| / -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 3500mAh 7,6V 2S 120C HV Lipo-accu met TRX-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnel pascontrole Als je een 2S LiHV-batterij met TRX-stekker kiest voor een Traxxas mini-platform, controleer dan deze punten voordat je bestelt: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 3200mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT60-stekker
1 reviewNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole Als u een 6S LiHV batterij kiest voor een RC-vliegtuig, FPV-drone of RC-voertuig, controleer dan deze punten voor het bestel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6400mAh 130C 2S 7.6V Shorty LiPo-accu Hardcase met XT60
1 review10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 6400 mAh 7,6 V 2S 130C Shorty-hardcasebatterij combineert een hoge capaciteit van 6400 mAh met ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.99 - Originele prijs $45.99Originele prijs $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Huidige prijs $45.99 USD| / -
Originele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| /
CNHL ultradunne Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C LP Shorty LiPo-accu met harde behuizing en EC3-stekker
28 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7,6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3-stekker is een high-performan...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $30.99 - Originele prijs $61.98Originele prijs $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Huidige prijs $30.99 USD| / -
Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Huidige prijs $26.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S Lipo batterij 40C met XT60
11 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL 2700mAh 22.2V 6S LiPo-batterij 40C met XT60-stekker is een compacte 6S-batterij voor RC-gebruikers die 22,2V-vermoge...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $33.99Originele prijs $33.99 - Originele prijs $33.99Originele prijs $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Huidige prijs $26.99 USD| /Bespaar tot 21% Bespaar % -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Huidige prijs $19.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo Batterij met XT60 Stekker
48 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C LiPo Battery with XT60 Plug is een praktische set van twee voor RC-piloten...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $39.98Originele prijs $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Huidige prijs $19.98 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
7 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug is zeer geschikt voor FPV-pilot...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Huidige prijs $45.98 USD| /Bespaar tot 12% Bespaar % -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C met XT60 Stekker
122 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serie Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
13 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De 2 Packs CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo-accu met XT60-stekker is ontworpen voor 5-inch FPV-piloten die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batterij met T/Dean Stekker
23 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC4901202X Capaciteit: 4900mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Huidige prijs $22.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo batterij 120C met XT60 stekker
20 reviews10+ op voorraad1500mAh 6s 120c Voorraadnummer: 1501206 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Huidige prijs $22.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
39 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte hoogspanningsba...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo batterij 120C(max 240C) met XT60 stekker
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte, hoogwaardige 4S-accu voor snelheidsgeric...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo Battery with XT60 Plug is een uitgebalanceerde middelgrote 3S-accu voor RC-gebruikers die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar %