Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
7 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U bevat drie afzonderlijke lichte accu's voor micro...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c Lipo-accu met XT30
2 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overVoorraadnummer HV35703 Doos 3 Capaciteit 350mAh Spanning 11.4V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /Bespaar tot 40% Bespaar % -
Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98Huidige prijs $16.98 USD$16.98 - $16.98Huidige prijs $16.98 USD| /
8 Packs CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo Batterij met PH2.0 - UK Magazijn
18 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98Originele prijs $25.98 - Originele prijs $25.98Originele prijs $25.98Huidige prijs $16.98 USD$16.98 - $16.98Huidige prijs $16.98 USD| /Bespaar 35% Bespaar % -
Originele prijs $59.94 - Originele prijs $59.94Originele prijs $59.94$59.94 USD$59.94 - $59.94Huidige prijs $59.94 USD| /
6 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c Lipo Batterij Met XT30U - VK Magazijn
9 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.94 - Originele prijs $59.94Originele prijs $59.94$59.94 USD$59.94 - $59.94Huidige prijs $59.94 USD| / -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.49 USD - $27.98 USD$9.49 - $27.98Huidige prijs $9.49 USD| /
CNHL MiniStar HV 500mAh 3.8V 1S 75C LiPo-batterij met BT2.0-stekker voor BETAFPV Air75
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV50751 Capaciteit: 500mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C burst Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.49 USD - $27.98 USD$9.49 - $27.98Huidige prijs $9.49 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo-accu voor BETAFPV Air65
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: HV35701PZ Capaciteit: 350mAh Spanning: 3.8V / 1-cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 75C continu / 150C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 11,4V 3S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 750mAh 11.4V 3S 120C-batterij met XT30-stekker is een lichtgewicht batterij met hoge output voor comp...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $13.99Originele prijs $13.99$13.99 USD$13.99 - $13.99Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98Huidige prijs $49.98 USD$49.98 - $49.98Huidige prijs $49.98 USD| /
6 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55704 Capaciteit: 550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98Huidige prijs $49.98 USD$49.98 - $49.98Huidige prijs $49.98 USD| /Bespaar 31% Bespaar % -
Originele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 750mAh 15.2V 4S 120C HV Lipo-accu met XT30-stekker
1 review10+ op voorraadSchneller Kompatibilitätscheck Bevor du diesen Akku für eine FPV-Drohne bestellst, stelle sicher, dass diese vier Punkte zu deinem Build passen: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.99 - Originele prijs $15.99Originele prijs $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Huidige prijs $15.99 USD| / -
Originele prijs $143.96 - Originele prijs $143.96Originele prijs $143.96$143.96 USD$143.96 - $143.96Huidige prijs $143.96 USD| /
12 Pakken CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C Lipo Batterij met XT30U-UK Magazijn
11 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties: Stock Number: HV55704 Capaciteit: 550mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $143.96 - Originele prijs $143.96Originele prijs $143.96$143.96 USD$143.96 - $143.96Huidige prijs $143.96 USD| / -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98Huidige prijs $29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
6 Packs CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij Met XT30U - UK Magazijn
7 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55702 Capaciteit: 550mAh Spanning: 7.6V /2-Cell / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98Huidige prijs $29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /Bespaar 32% Bespaar % -
Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $21.58 USD$21.58 - $21.58Huidige prijs $21.58 USD| /
[Combo] 6 Packs CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo Batterij met XT30U - UK Warehouse
25 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overVoorraadnummer HV45702 Box 3 Capaciteit 450mAh Spanning 7.6V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid 5C Max ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.94Originele prijs $35.94 - Originele prijs $35.94Originele prijs $35.94Huidige prijs $21.58 USD$21.58 - $21.58Huidige prijs $21.58 USD| /Bespaar 40% Bespaar % -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Huidige prijs $25.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Huidige prijs $25.98 USD| / -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C Lipo-accu met XT30
12 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
31 reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte 3S-accu met hoog uitgangsvermogen voor RC-g...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo-accu 70C met PH (UMX) connector
3 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Spanning: 2S (7.4V)Capaciteit: 350mAhConnector: PH (UMX) hoogstroom 3-pinsAfmetingen (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Gewicht...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
39 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte hoogspanningsba...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Huidige prijs $25.98 USD| /
[Combo] 2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
27 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug bevat twee compacte, lichtgewicht vluchtac...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Huidige prijs $25.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /
2 sets CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C LiPo-accu's met XT30 voor BETAFPV Pavo20 Pro
45 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 45703G Capaciteit: 450mAh Spanning: 11,1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: max...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18 - Originele prijs $18.99Originele prijs $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Huidige prijs $9.98 USD| /Bespaar tot 34% Bespaar %