Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Huidige prijs $95.99 USD| /
CNHL Racing Series LIHV 8200mAh 15.2V 4S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker voor RC racen
24 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 15.2V 4S 120C Hardcase LiPo-accu met EC5-stekker is een accu met hoge capaciteit voor gr...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $191.98Originele prijs $95.99$95.99 USD - $191.98 USD$95.99 - $191.98Huidige prijs $95.99 USD| / -
Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiPo-batterij met XT30
7 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De set 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U bevat drie afzonderlijke lichte accu's voor micro...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99 - Originele prijs $43.98Originele prijs $21.99$14.99 USD - $43.98 USD$14.99 - $43.98Huidige prijs $14.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT90-stekker
1 reviewNog maar 7 eenheid(en) overSnelle pascontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22,8V 6S 120C HV LiPo-accu met XT90-stekker is een high-performance 6S LiHV-accu ontworpen voor R...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| / -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De CNHL Lightning LiHV 5500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een sterke keuze voor RC-piloten die een volwaardig...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 350mAh 11.4v 3s 70c Lipo-accu met XT30
2 reviewsNiet op voorraadVoorraadnummer HV35703 Doos 3 Capaciteit 350mAh Spanning 11.4V / 3-cellig / 3S1P Ontlaadsnelheid 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $19.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Huidige prijs $19.99 USD| / -
Originele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo Accu met XT90 Stekker
No reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-batterij met XT90-stekker is een compacte, relatief lichte 6S-batterij...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| / -
Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99 - Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Huidige prijs $38.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
24 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stocknummer: HC6001203HV Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.99Originele prijs $51.99 - Originele prijs $51.99Originele prijs $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Huidige prijs $38.99 USD| /Bespaar tot 25% Bespaar % -
Originele prijs $119.99 - Originele prijs $119.99Originele prijs $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Huidige prijs $119.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
1 reviewNog maar 7 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 7800mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo Battery with EC5 Plug combineert de uitzonderlijk hoge capaciteit van 7...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $119.99 - Originele prijs $119.99Originele prijs $119.99$119.99 USD$119.99 - $119.99Huidige prijs $119.99 USD| / -
Originele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker combineert een gangbare capaciteit van 6...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $75.99 - Originele prijs $75.99Originele prijs $75.99$75.99 USD$75.99 - $75.99Huidige prijs $75.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
4 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker combineert een nominale capaciteit van 7200mAh me...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| / -
Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 550mAh 11.4v 3s 70c LiPo-batterij met XT30
9 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV55703 Capaciteit: 550mAh Spanning: 11.4V / 3 cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97 - Originele prijs $59.94Originele prijs $29.97$18.99 USD - $59.94 USD$18.99 - $59.94Huidige prijs $18.99 USD| /Bespaar tot 37% Bespaar % -
Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /
3 stuks CNHL MiniStar HV 550mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
11 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De 3 Packs CNHL MiniStar HV 550mAh 4S 70C LiHV-accu met XT30U-stekker is ontworpen voor lichte FPV, CineWhoop, micro freesty...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $35.99Originele prijs $35.99 - Originele prijs $35.99Originele prijs $35.99$25.99 USD - $35.99 USD$25.99 - $35.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99 - Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Huidige prijs $49.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
20 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC8201203HV Capaciteit: 8200mAh Spanning: 11.4V / 3-cel / 3S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.99Originele prijs $71.99 - Originele prijs $71.99Originele prijs $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Huidige prijs $49.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 4500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een prestatiegerichte 6S-accu voor RC-vliegtu...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $62.99 - Originele prijs $62.99Originele prijs $62.99$62.99 USD$62.99 - $62.99Huidige prijs $62.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /
3 Stuks CNHL LiHV MiniStar HV 350mAh 7.6V 2S 70C Lipo Accu met XT30
No reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HV35702 Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,6V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$9.99 USD - $27.98 USD$9.99 - $27.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15,2V 4S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
1 reviewNog maar 10 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 6000mAh 15,2V 4S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een krachtige 4S-accu voor RC-gebruikers die ee...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| / -
Originele prijs $105.99 - Originele prijs $105.99Originele prijs $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Huidige prijs $105.99 USD| /
CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 22.8V 6S Lipo Batterij 120C met XT90 Stekker
2 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Stock Number: HV6001206 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 22.8V/ 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $105.99 - Originele prijs $105.99Originele prijs $105.99$105.99 USD$105.99 - $105.99Huidige prijs $105.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /
CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C LiPo-batterij met PH2.0
18 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45701 Box 4 Capaciteit: 450mAh Spanning: 3.8V / 1 cel / 1S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Huidige prijs $7.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar % -
Originele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 7200mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met XT90-stekker
4 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Lightning LiHV 7200mAh 6S batterij is ontworpen voor RC-sets die sterke piekvermogen en stabiele spanning onder belasting ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $109.99 - Originele prijs $109.99Originele prijs $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Huidige prijs $109.99 USD| / -
Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /
CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiPo-accu met XT30
25 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De set CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV-batterijen met XT30U bevat drie afzonderlijke, lichte 2S LiHV-batterijen voo...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97 - Originele prijs $35.94Originele prijs $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Huidige prijs $11.49 USD| /Bespaar tot 40% Bespaar % -
Originele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 4000mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 4000mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een lichtgewicht, prestatiegerichte 6S LiHV-acc...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.99 - Originele prijs $59.99Originele prijs $59.99$59.99 USD$59.99 - $59.99Huidige prijs $59.99 USD| / -
Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| /
CNHL Bliksem LiHV 6700mAh 22,8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
2 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 6700 mAh 22,8 V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker combineert een hoge capaciteit van 6700 mAh met ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| / -
Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case Lipo Batterij met EC3 Plug Voor RC Racing
37 reviews10+ op voorraadSnelle pascontrole De [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty Hard Case LiPo Battery met EC3 Plug is gebouwd voor RC...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $71.98Originele prijs $71.98 - Originele prijs $71.98Originele prijs $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Huidige prijs $59.98 USD| /Bespaar tot 17% Bespaar % -
Originele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| /
CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22.8V 6S 120C HV Lipo-accu met EC5-stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Lightning LiHV 8500mAh 22.8V 6S 120C HV LiPo-accu met EC5-stekker is een accu met hoge capaciteit voor veeleisende ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| /Uitverkocht