Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $53.99 - Originele prijs $107.98Originele prijs $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Huidige prijs $53.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S Lipo batterij 90C met EC5 stekker
28 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-batterij met EC5-stekker is een softcase-batterij met standaardspanning voor...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $53.99 - Originele prijs $107.98Originele prijs $53.99$53.99 USD - $107.98 USD$53.99 - $107.98Huidige prijs $53.99 USD| / -
Originele prijs $54.99 - Originele prijs $109.98Originele prijs $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Huidige prijs $54.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 14.8V 4S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
23 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500704 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 14.82V / 4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99 - Originele prijs $109.98Originele prijs $54.99$54.99 USD - $109.98 USD$54.99 - $109.98Huidige prijs $54.99 USD| / -
Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Huidige prijs $45.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
7 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug is zeer geschikt voor FPV-pilot...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98 - Originele prijs $103.96Originele prijs $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Huidige prijs $45.98 USD| /Bespaar tot 12% Bespaar % -
Originele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
41 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500706 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| / -
Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
28 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 300704 Capaciteit: 3000mAh Spanning: 14,8V / 4-cels / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: m...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Huidige prijs $36.99 USD| / -
Originele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 22.2V 6S Lipo batterij 70C met EC5 stekker
39 reviewsNog maar 7 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 500706EC5 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $65.99 - Originele prijs $65.99Originele prijs $65.99$65.99 USD$65.99 - $65.99Huidige prijs $65.99 USD| / -
Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Huidige prijs $31.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C met XT60 Stekker
122 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501204 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14.8V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $43.98Originele prijs $43.98 - Originele prijs $43.98Originele prijs $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Huidige prijs $31.98 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
15 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 300703 Capaciteit: 3000mAh Spanning: 1Ontlaadsnelheid Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5C M...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Huidige prijs $24.99 USD| / -
Originele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Huidige prijs $25.98 USD| /
2 stuks CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo-batterij met XT30 voor CineWhoop
24 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 85703G3 Capaciteit: 850mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Laadsnelheid: ma...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.98 - Originele prijs $29.99Originele prijs $25.98$25.98 USD - $29.99 USD$25.98 - $29.99Huidige prijs $25.98 USD| / -
Originele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| /
CNHL Racing Series 5600mAh 14.8V 4S2P 120C harde behuizing 4S Lipo batterij met EC5 stekker
33 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC5601204XEC5 Capaciteit: 5600mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $55.99 - Originele prijs $55.99Originele prijs $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Huidige prijs $55.99 USD| / -
Originele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7.4V 2S 70C Lipo-accu met XT30
12 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 35702G Capaciteit: 350mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C piek Oplaadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $13.99 - Originele prijs $27.98Originele prijs $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Huidige prijs $13.99 USD| / -
Originele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Serie Pro 1350mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
13 reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De 2 Packs CNHL Speedy Pizza Series Pro 1350mAh 6S 150C LiPo-accu met XT60-stekker is ontworpen voor 5-inch FPV-piloten die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $77.98 - Originele prijs $155.96Originele prijs $77.98$77.98 USD - $155.96 USD$77.98 - $155.96Huidige prijs $77.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7.4V LiPo-accu 70C met PH (UMX) connector
3 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole Spanning: 2S (7.4V)Capaciteit: 350mAhConnector: PH (UMX) hoogstroom 3-pinsAfmetingen (L × B × H): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Gewicht...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99 - Originele prijs $14.97Originele prijs $4.99$3.19 USD - $14.97 USD$3.19 - $14.97Huidige prijs $3.19 USD| /Bespaar tot 36% Bespaar % -
Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Huidige prijs $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo batterij 70C met XT90 stekker
20 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: 500703 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 11,1V / 3-cellen / 3S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C piek Oplaadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Huidige prijs $37.99 USD| / -
Originele prijs $117.99 - Originele prijs $117.99Originele prijs $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Huidige prijs $117.99 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm vervangende vleugelset met stickers
4 reviewsNog maar 9 eenheid(en) overVoorraadnummer: STUP013 De CNHL Super Tucano 1600mm Vervangingsvleugelset met Decals is een direct vervangingsonderdeel ontworpen om het schaaluite...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $117.99 - Originele prijs $117.99Originele prijs $117.99$117.99 USD$117.99 - $117.99Huidige prijs $117.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
31 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte 3S-accu met hoog uitgangsvermogen voor RC-g...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case 2S Shorty Lipo Batterij met T/Dean Stekker
23 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Artikelnummer: HC4901202X Capaciteit: 4900mAh Spanning: 7,4V / 2-cel / 2S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $59.98Originele prijs $59.98 - Originele prijs $59.98Originele prijs $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Huidige prijs $51.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Huidige prijs $22.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo batterij 120C met XT60 stekker
20 reviews10+ op voorraad1500mAh 6s 120c Voorraadnummer: 1501206 Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C burst Laadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99 - Originele prijs $59.98Originele prijs $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Huidige prijs $22.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $23.99 - Originele prijs $23.99Originele prijs $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Huidige prijs $23.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 7.4V 2S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
19 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 500702 Capaciteit: 5000mAh Spanning: 7.4V / 2-cellen / 2S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.99 - Originele prijs $23.99Originele prijs $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Huidige prijs $23.99 USD| / -
Originele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| /
[Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
39 reviews10+ op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo-batterij met XT60-stekker is een compacte hoogspanningsba...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.98 - Originele prijs $29.98Originele prijs $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Huidige prijs $29.98 USD| / -
Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo batterij 120C(max 240C) met XT60 stekker
31 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug is een compacte, hoogwaardige 4S-accu voor snelheidsgeric...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99 - Originele prijs $47.98Originele prijs $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Huidige prijs $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNog maar 3 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo Battery with XT60 Plug is een uitgebalanceerde middelgrote 3S-accu voor RC-gebruikers die ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $24.99Originele prijs $24.99 - Originele prijs $24.99Originele prijs $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $559.00 - Originele prijs $559.00Originele prijs $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Huidige prijs $559.00 USD| /
CNHL Super Tucano V1 1600mm RC-oorlogsvliegtuig PNP met intrekbaar landingsgestel, flaps en ledverlichting
58 reviewsNiet op voorraadReserveonderdelen & langdurige ondersteuning We weten dat betrouwbare ondersteuning met reserveonderdelen voor RC-piloten een belangrijk ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $559.00 - Originele prijs $559.00Originele prijs $559.00$559.00 USD$559.00 - $559.00Huidige prijs $559.00 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Huidige prijs $15.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200mAh 3,8V 1S Shorty LiHV-accu voor 1/12-panwagens, GT12 en LMP12
1 review10+ op voorraadDe CNHL Racing Series 8200mAh 1S Shorty LiHV-accu is een pakket met hoge capaciteit en een laag profiel, ontwikkeld voor compatibele 1/12-pan cars,...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $25.99Originele prijs $25.99 - Originele prijs $25.99Originele prijs $25.99$15.99 USD - $25.99 USD$15.99 - $25.99Huidige prijs $15.99 USD| /Bespaar tot 38% Bespaar %