Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 5200mAh 11.1V 3S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
17 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 5200mAh 11,1V 3S 90C LiPo-accu met EC5-stekker is een krachtige 3S-accu voor RC-auto's, trucks, boten,...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $37.99 - Originele prijs $75.98Originele prijs $37.99 - Originele prijs $75.98Originele prijs $37.99$25.99 USD - $75.98 USD$25.99 - $75.98Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
24 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 6S-accu voor FPV-drones, EDF-jets, helikopter...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99 - Originele prijs $75.98Originele prijs $37.99 - Originele prijs $75.98Originele prijs $37.99$25.99 USD - $75.98 USD$25.99 - $75.98Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99$43.99 USD - $127.98 USD$43.99 - $127.98Huidige prijs $43.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S Lipo batterij 90C met EC5 stekker
29 reviewsNog maar 7 eenheid(en) overSnelle pasvormcontrole De CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo-accu met EC5-stekker is een softcase-accu met hoge output en hoge capaciteit...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99 - Originele prijs $127.98Originele prijs $63.99$43.99 USD - $127.98 USD$43.99 - $127.98Huidige prijs $43.99 USD| /Bespaar tot 31% Bespaar % -
Originele prijs $41.99 - Originele prijs $41.99Originele prijs $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Huidige prijs $41.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
21 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 400704 Capaciteit: 4000mAh Spanning: 14.8V 4-Cell / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid: 5C...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $41.99 - Originele prijs $41.99Originele prijs $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Huidige prijs $41.99 USD| / -
Originele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Huidige prijs $23.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo Batterij met XT60 Stekker
82 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De 2 Packs CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C LiPo batterij met XT60 stekker is een praktische 3S batterij combo voor gebr...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $23.98 - Originele prijs $23.98Originele prijs $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Huidige prijs $23.98 USD| / -
Originele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /
2 sets CNHL Speedy Pizza Series Pro 1500mAh 22.2V 6S 150C Lipo-accu met XT60-stekker
11 reviewsNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1501506PZ Capaciteit: 1500mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 150C continu / 300C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $79.98 - Originele prijs $79.98Originele prijs $79.98$79.98 USD$79.98 - $79.98Huidige prijs $79.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met EC5 stekker
7 reviewsNog maar 8 eenheid(en) overSpecificaties Voorraadnummer: 600704EC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C Continu / 140C Piek Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| / -
Originele prijs $152.99 - Originele prijs $152.99Originele prijs $152.99$152.99 USD$152.99 - $152.99Huidige prijs $152.99 USD| /
CNHL Innovation RC Serie 10000mAh 22.2V 6S 100C Lipo Batterij met EC5 Stekker
14 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Innovation RC Series 10000 mAh 22,2 V 6S 100C LiPo-accu met EC5-stekker is een 6S-pakket met hoge capaciteit voor gr...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $152.99 - Originele prijs $152.99Originele prijs $152.99$152.99 USD$152.99 - $152.99Huidige prijs $152.99 USD| / -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vervangende EDF-eenheid met ventilatorhuis
No reviewsNiet op voorraadDe CNHL AviNationRC Horten Ho 229 EDF-eenheid met ventilatorbehuizing vervanging is ontworpen om de tweeling EDF ducted fan-configuratie van het 81...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| / -
Originele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Huidige prijs $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo batterij 70C met EC5 stekker
11 reviews10+ op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S LiPo-accu 70C met EC5-stekker is een praktische 3S-accu met hoge output voor RC-gebruikers d...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $37.99 - Originele prijs $37.99Originele prijs $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Huidige prijs $37.99 USD| / -
Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Huidige prijs $10.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-accu met XT30 voor CineWhoop
6 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601203PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Huidige prijs $10.99 USD| / -
Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 11.1V 3S Lipo batterij 120C harde behuizing met EC5 stekker
19 reviewsNiet op voorraadSnelle pascheck De CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C hardcase LiPo batterij is gemaakt voor RC-bestuurders die sterke power, stabiele spanning en ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $54.99Originele prijs $54.99 - Originele prijs $54.99Originele prijs $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Huidige prijs $39.99 USD| /Bespaar tot 27% Bespaar % -
Originele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
18 reviewsNiet op voorraadSnelle pasvormcontrole De CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C LiPo-accu met XT60-stekker is een compacte 3S-accu met hoge ontladingscapaciteit ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $20.99 - Originele prijs $20.99Originele prijs $20.99$20.99 USD$20.99 - $20.99Huidige prijs $20.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT30 voor cinewhoop
8 reviewsNog maar 6 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 601204PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Huidige prijs $25.99 USD| /
CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S Lipo Batterij 120C Hard Case met T/Dean Stekker
27 reviewsNiet op voorraadSnelle compatibiliteitscontrole De CNHL Racing Series 6600mAh 7.4V 2S 120C Hardcase LiPo-accu met T/Dean-stekker is een standaard 2S-accu met hoge...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $36.99Originele prijs $36.99 - Originele prijs $36.99Originele prijs $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Huidige prijs $25.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo batterij met XT60 stekker
No reviewsNog maar 5 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 1101304BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 44% Bespaar % -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
34 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601204XEC5 Capaciteit: 6600mAh Spanning: 14,8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laad...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: 600704 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| / -
Originele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo batterij met EC5 stekker
12 reviewsNog maar 2 eenheid(en) overSpecificaties Voorraadnummer: 950904EC5 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $99.99 - Originele prijs $99.99Originele prijs $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Huidige prijs $99.99 USD| / -
Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99 - Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
25 reviewsNiet op voorraadSnel pascontrole De CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C harde behuizing LiPo-accu met EC5-stekker is ontworpen voor krachtige 1/10 schaal RC-v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.99Originele prijs $63.99 - Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Huidige prijs $45.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 220705 Capaciteit: 2200mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Huidige prijs $20.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $39.98 - Originele prijs $79.96Originele prijs $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Huidige prijs $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 reviewNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1201204PZ Capaciteit: 1200mAh Spanning: 14.8V /4-cels / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98 - Originele prijs $79.96Originele prijs $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Huidige prijs $39.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
4 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 43% Bespaar % -
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $95.99Originele prijs $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Huidige prijs $95.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S Lipo batterij 5000mAh 70C met XT90 stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL G+Plus 29,6V 8S LiPo-batterij 5000mAh 70C met XT90-stekker is een hoogspannings-RC-batterij ontworpen voor serieuze 8S-v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $95.99Originele prijs $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Huidige prijs $95.99 USD| /Uitverkocht