Zoekresultaten voor “hv”
Producten
-
Originele prijs $379.00Originele prijs $379.00 - Originele prijs $379.00Originele prijs $379.00Huidige prijs $359.00 USD$359.00 - $359.00Huidige prijs $359.00 USD| /
CNHL KAVAN Pulse 2200 V2 2206mm PNP RC Sportzweefvliegtuig - Oranje
5 reviews10+ op voorraadReserveonderdelen en reparatieondersteuning Voor RC-piloten is betrouwbare ondersteuning met vervangingsonderdelen een belangrijk onderdeel van...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $379.00Originele prijs $379.00 - Originele prijs $379.00Originele prijs $379.00Huidige prijs $359.00 USD$359.00 - $359.00Huidige prijs $359.00 USD| /Bespaar 5% Bespaar % -
Originele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties Voorraadnummer: 600704 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $60.99 - Originele prijs $60.99Originele prijs $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Huidige prijs $60.99 USD| / -
Originele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vervangingsromp Kit & Hoofdvleugel
No reviews10+ op voorraadDe CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Rompset & Hoofdvleugel is de belangrijkste vervangingsframe set voor het herstellen van de kernstructuur en vlieg...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $129.99 - Originele prijs $129.99Originele prijs $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Huidige prijs $129.99 USD| / -
Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Huidige prijs $9.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo batterij met XT60 stekker
No reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1101304BK Capaciteit: 1100mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C burst Laadsnelhei...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99 - Originele prijs $35.98Originele prijs $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Huidige prijs $9.99 USD| /Bespaar tot 44% Bespaar % -
Originele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| /
CNHL Racing Serie 6600mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
34 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC6601204XEC5 Capaciteit: 6600mAh Spanning: 14,8V / 4-cellen / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laad...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $69.99 - Originele prijs $69.99Originele prijs $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Huidige prijs $69.99 USD| / -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT30 voor cinewhoop
8 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 601204PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 14,8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $107.99 - Originele prijs $107.99Originele prijs $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Huidige prijs $107.99 USD| /
CNHL Racing Serie 5200mAh 29.6V 8S Lipo Batterij 90C met QS8 Stekker
3 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 520908QS8 Capaciteit: 5200mAh Spanning: 29,6V / 8-cellen / 8S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C piek Oplaadsnel...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $107.99 - Originele prijs $107.99Originele prijs $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Huidige prijs $107.99 USD| / -
Originele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vervangende EDF-eenheid met ventilatorhuis
No reviews10+ op voorraadDe CNHL AviNationRC Horten Ho 229 EDF-eenheid met ventilatorbehuizing vervanging is ontworpen om de tweeling EDF ducted fan-configuratie van het 81...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $11.99 - Originele prijs $11.99Originele prijs $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Huidige prijs $11.99 USD| / -
Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99 - Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Huidige prijs $45.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 11.1V 3S 120C harde behuizing Lipo batterij met EC5 stekker
25 reviews10+ op voorraadSnel pascontrole De CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C harde behuizing LiPo-accu met EC5-stekker is ontworpen voor krachtige 1/10 schaal RC-v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $63.99Originele prijs $63.99 - Originele prijs $63.99Originele prijs $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Huidige prijs $45.99 USD| /Bespaar tot 28% Bespaar % -
Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Huidige prijs $20.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo batterij met XT60 stekker
11 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 220705 Capaciteit: 2200mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $29.99Originele prijs $29.99 - Originele prijs $29.99Originele prijs $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Huidige prijs $20.99 USD| /Bespaar tot 30% Bespaar % -
Originele prijs $39.98 - Originele prijs $79.96Originele prijs $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Huidige prijs $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C LiPo-accu met XT60-stekker
1 reviewNiet op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: 1201204PZ Capaciteit: 1200mAh Spanning: 14.8V /4-cels / 4S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.98 - Originele prijs $79.96Originele prijs $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Huidige prijs $39.98 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Huidige prijs $88.99 USD| /
CNHL Racing Series 8000mAh 14.8V 4S Lipo Batterij 120C Hard Case met EC5 Stekker
28 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HC8001204XEC5 Capaciteit: 8000mAh Spanning: 14.8V / 4-Cell / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C Continu / 240C Burst Laads...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $88.99 - Originele prijs $88.99Originele prijs $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Huidige prijs $88.99 USD| / -
Originele prijs $95.99 - Originele prijs $95.99Originele prijs $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Huidige prijs $95.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S Lipo batterij 5000mAh 70C met XT90 stekker
No reviewsNiet op voorraadSnelle pascontrole De CNHL G+Plus 29,6V 8S LiPo-batterij 5000mAh 70C met XT90-stekker is een hoogspannings-RC-batterij ontworpen voor serieuze 8S-v...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $95.99 - Originele prijs $95.99Originele prijs $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Huidige prijs $95.99 USD| /Uitverkocht -
Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /
3 stuks CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C LiPo-batterij met XT30
4 reviews10+ op voorraadSpecificaties: Voorraadnummer: HV45704 Capaciteit: 450mAh Spanning: 15.2V / 4 cellen / 4S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $31.47Originele prijs $31.47 - Originele prijs $31.47Originele prijs $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Huidige prijs $17.99 USD| /Bespaar tot 43% Bespaar % -
Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo batterij met XT60 stekker
14 reviewsNog maar 1 eenheid(en) over1300mAh 4s 120C Voorraadnummer: 1301204 Capaciteit: 1300mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S2P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Oplaadsn...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99 - Originele prijs $39.98Originele prijs $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Huidige prijs $13.49 USD| /Bespaar tot 33% Bespaar % -
Originele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| /
CNHL LiPo Batterijtasje – Vuurvaste Oplaad- en Bewaarveiligheidskoker
59 reviews10+ op voorraadDe CNHL LiPo Battery Bag is ontworpen voor veiliger LiPo-opladen, transport en opslag thuis of op het veld. Het voegt een praktische beschermlaag t...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $12.99 - Originele prijs $25.98Originele prijs $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Huidige prijs $12.99 USD| / -
Originele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Huidige prijs $10.99 USD| /
CNHL Speedy Pizza Series 600mAh 11.1V 3S 120C LiPo-accu met XT30 voor CineWhoop
6 reviewsNog maar 4 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 601203PZ Capaciteit: 600mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 120C continu / 240C piek Laadsnelheid: ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $10.99 - Originele prijs $21.98Originele prijs $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Huidige prijs $10.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C Lipo batterij met XT90 stekker
13 reviewsNog maar 10 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 300705 Capaciteit: 3000mAh Spanning: 18.5V / 5-cel / 5S1P Ontlaadsnelheid: 70C continu / 140C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $39.99Originele prijs $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo batterij met XT60 stekker
9 reviewsNog maar 9 eenheid(en) overSpecificaties: Stock Number: 2001006BK Capaciteit: 2000mAh Spanning: 22.2V / 6-cel / 6S1P Ontlaadsnelheid: 100C continu / 200C burst Laadsnelheid:...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Huidige prijs $29.99 USD| /Bespaar tot 23% Bespaar % -
Originele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Huidige prijs $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo batterij met XT90 stekker
10 reviewsNog maar 7 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 400404Z Capaciteit: 4000mAh Spanning: 14.8V / 4-cel / 4S1P Ontlaadsnelheid: 40C continu / 80C piek Laadsnelheid: m...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $38.99 - Originele prijs $38.99Originele prijs $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Huidige prijs $38.99 USD| / -
Originele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Huidige prijs $39.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo batterij met EC5 stekker
3 reviewsNog maar 1 eenheid(en) overSpecificaties: Voorraadnummer: 600653BKEC5 Capaciteit: 6000mAh Spanning: 11.1V / 3-cel / 3S1P Ontlaadsnelheid: 65C continu / 130C burst Laadsnelhe...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $39.99 - Originele prijs $79.98Originele prijs $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Huidige prijs $39.99 USD| / -
Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Huidige prijs $39.98 USD| /
2 Packs CNHL Zwarte Serie V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo Batterij met XT60 Stekker
2 reviews10+ op voorraadSpecificaties Artikelnummer: 1501304BK Capaciteit: 1500mAh Spanning: 14,8V / 4-cellig / 4S1P Ontlaadsnelheid: 130C continu / 260C piek Oplaadsnelh...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $45.98Originele prijs $45.98 - Originele prijs $45.98Originele prijs $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Huidige prijs $39.98 USD| /Bespaar tot 13% Bespaar % -
Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99 - Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Huidige prijs $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C Lipo batterij met XT60 stekker
10 reviews10+ op voorraadVoorraadnummer 370406Z Capaciteit 3700mAh Spanning 22.2V / 6 cellen / 6S1P Ontlaadsnelheid 40C continu / 80C piek Laadsnelheid Max. 5C ...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $49.99Originele prijs $49.99 - Originele prijs $49.99Originele prijs $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Huidige prijs $33.99 USD| /Bespaar tot 32% Bespaar % -
Originele prijs $161.99 - Originele prijs $161.99Originele prijs $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Huidige prijs $161.99 USD| /
CNHL Racing Series 9500mAh 25.9V 7S Lipo Batterij 90C met QS8 Stekker
1 reviewNog maar 7 eenheid(en) overSpecificaties: Stocknummer: 950907QS8 Capaciteit: 9500mAh Spanning: 25.9V / 7-cel / 7S1P Ontlaadsnelheid: 90C continu / 180C burst Laadsnelheid: 5...
Bekijk volledige detailsOriginele prijs $161.99 - Originele prijs $161.99Originele prijs $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Huidige prijs $161.99 USD| /