Sla over naar inhoud
Val voor meer vermogen
Klik hier om herfstaanbiedingen te bekijken >
Val voor meer vermogen
Klik hier om herfstaanbiedingen te bekijken >

ARRMA QUAKE 4S-accugids: specificaties, formaat & beste 4S LiPo-opties

Welke accu gebruikt de ARRMA QUAKE 4S? De ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR ondersteunt één 3S- of 4S-LiPo-accu, met een maximaal opgegeven accuformaat van 160 × 50 × 70 mm en een Spektrum IC5-stroomconnector. Als je gebruik wilt maken van de volledige, door de fabrikant opgegeven 4S-vermogensconfiguratie van de truck, is een standaard 14,8 V 4S-LiPo de voor de hand liggende elektrische keuze. CNHL biedt verschillende opties met EC5-aansluiting, waaronder pakketten van 5200 mAh, 6600 mAh en 8000 mAh.

Maar bij het selecteren van een accu voor deze truck komt meer kijken dan alleen het afstemmen van de spanning. De QUAKE 4S introduceert een nieuw platform op schaal 1/8 met een chassis met hoog zwaartepunt, een vierwielaandrijving met drie differentiëlen en een krachtig borstelloos systeem. Het accugewicht, de ontlaadcapaciteit, de fysieke afmetingen en een veilige bevestiging verdienen allemaal aandacht, vooral als je houdt van sprongen, wheelies en agressief offroad-rijden.

In deze gids bekijken we wat de QUAKE 4S anders maakt, leggen we de vereisten voor de accu uit, vergelijken we praktische 4S-capaciteiten en helpen we je bepalen welk CNHL-pakket het beste bij jouw setup past. Je kunt ook rechtstreeks naar onze ARRMA QUAKE 4S-accucollectie gaan om de beschikbare opties te bekijken.

ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 borstelloze monstertruck tijdens een offroad-sprong

Wat is de ARRMA QUAKE 4S? Een nieuw soort 4S-monstertruck

De ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR vormt een belangrijke aanvulling op de monstertruckserie van ARRMA. In plaats van simpelweg een grotere motor in een bestaand voertuig te plaatsen, introduceerde ARRMA de QUAKE 4S als het eerste model op zijn Next Gen 4S-platform.

Dankzij de afmetingen op schaal 1/8 heeft hij een indrukwekkende uitstraling: ongeveer 580 mm lang, 414 mm breed en 280 mm hoog, met een wielbasis van 367 mm. Het opgegeven voertuiggewicht bedraagt ongeveer 6,12 kg. Dit is een grote elektrische monstertruck, bedoeld voor forse banden, oneffen ondergronden en energiek rijden.

Misschien wel het meest onderscheidende kenmerk is het chassis met een hoog zwaartepunt. Waar sommige offroad-RC-platforms prioriteit geven aan vlak bochtenwerk en precieze racelijnen, legt de QUAKE de nadruk op dramatische gewichtsverplaatsing, het optillen van de voorwielen en de beweging die kenmerkend is voor monstertrucks op ware grootte.

Een verhoogd chassis vergroot de bodemvrijheid, grote banden met uitgesneden chevronprofiel zorgen voor grip in het terrein en een geïntegreerde wheeliebar helpt bij het beheersen van acceleratie waarbij de wielen van de grond komen. De vering maakt gebruik van aluminium schokdempers met schroefdraad en forse zuigerstangen, terwijl het diepe chassis van composiet en de in elkaar grijpende structurele componenten zijn ontworpen met duurzaamheid en onderhoudsgemak in gedachten.

Voor kopers van accu's zijn deze kenmerken belangrijk. Een 4S-pakket levert vermogen aan een relatief zwaar voertuig dat te maken kan krijgen met snelle gaswisselingen en aanzienlijke landingsklappen. Daarom zijn zowel stroomlevering als fysieke accubescherming relevante aandachtspunten.

ARRMA QUAKE 4S Next Gen 4S-monstertruckplatform en ontwerp met hoog zwaartepunt

ARRMA's Next Gen 4S-platform introduceert een grotere monstertruckconfiguratie.

ARRMA QUAKE 4S-specificaties in één oogopslag

Voordat je een accu kiest, is het nuttig om de hardware te begrijpen die verantwoordelijk is voor het leveren en regelen van het vermogen.

Model ARRMA QUAKE 4S DSC 4X4 RTR
Voertuigtype Elektrische monstertruck op schaal 1/8
Aandrijflijn 4WD, drie differentiëlen
Motor Spektrum Firma 3674 2300Kv borstelloos
ESC Spektrum Firma 150A Smart V2
Ondersteunde accu's Enkele standaard 3S- of 4S-LiPo
Maximale accu-afmetingen 160 × 50 × 70 mm
Accuconnector IC5
Vereiste fabrieksbehuizing Hardcase-LiPo
Wielbasis 367 mm
Afmetingen 580 × 414 × 280 mm
Gepubliceerd gewicht Ca. 6,12 kg
Stabiliteitstechnologie Spektrum DSC, vier selecteerbare modi

Waarom het aandrijfsysteem van de QUAKE 4S belangrijk is

De QUAKE heeft als kern een Spektrum Firma 3674 2300Kv borstelloze motor, aangestuurd door een Firma 150A Smart V2 ESC. De motor gebruikt een koellichaam en koelventilator, terwijl ARRMA ook extra luchtstroombeheer rond het aandrijfsysteem toepast.

De lengte van 74 mm van de motor is groter dan het formaat van 68 mm waarnaar bij eerdere ARRMA 4S-voertuigen werd verwezen. Dit biedt extra motorvolume, wat een robuuster koppelproducerend ontwerp kan ondersteunen, hoewel het daadwerkelijke wielkoppel en de acceleratie ook afhangen van de overbrenging, stroomtoevoer en bedrijfsomstandigheden.

Koelsysteem van de Spektrum Firma 150A ESC en de 3674 2300Kv borstelloze motor van de ARRMA QUAKE 4S

Het standaard Spektrum borstelloze aandrijfsysteem ondersteunt gebruik met standaard 3S- en 4S-LiPo's.

Een 4S LiPo levert nominaal 14,8 V en bereikt bij volledige lading 16,8 V. Vergeleken met een 3S LiPo biedt deze een hogere bedrijfsspanning aan de ESC. Dat zorgt voor meer potentieel motortoerental en vermogen binnen de beperkingen van de aandrijflijn en elektronica.

Een accu is echter niet automatisch een prestatie-upgrade omdat deze een enorme opgegeven C-waarde heeft. De motor en ESC trekken de stroom die de belasting vereist. Een geschikte accu moet onder die belastingen een acceptabele spanning en temperatuur behouden, maar het installeren van een accu met een buitensporig hoge theoretische stroomwaarde verhoogt niet automatisch de snelheid van de truck.

Het praktische doel is een accu te kiezen die voldoende stroomcapaciteit combineert met de capaciteit en fysieke afmetingen die je daadwerkelijk nodig hebt.

Spektrum DSC: meer controle voor een krachtige monstertruck

De QUAKE 4S beschikt ook over Spektrum Dynamic Stability Control (DSC), een elektronisch stuurbekrachtigingssysteem dat overstuur detecteert en tegenstuurcorrecties toepast.

Met vier selecteerbare modi kan de bestuurder het ondersteuningsniveau kiezen. Dit kan nuttig zijn wanneer je leert hoe de truck zich gedraagt op losse ondergrond, waar een plotselinge gasinput de tractie kan verstoren en het voertuig snel kan laten rondtollen.

Spektrum Dynamic Stability Control DSC-stuurcorrectiesysteem voor de ARRMA QUAKE 4S

Voor ervaren bestuurders draait de echte interesse niet alleen om de beschikbaarheid van elektronische correctie. Het gaat erom hoe het nieuwe chassis, de banden, de ophanging en DSC tijdens accelereren, bochten nemen en het herstellen na landingen samenwerken.

DSC verandert niets aan de elektrische vereisten van de accu. Maar doordat de truck tijdens veeleisend rijden gemakkelijker te beheersen is, vormt het nog een reden om een betrouwbaar 4S-pack te kiezen in plaats van alleen te focussen op spanning of C-classificatie.

Hoe kies je de beste 4S LiPo-accu voor de ARRMA QUAKE 4S?

Voor dit voertuig raden we aan vier factoren samen te beoordelen: accuspanning, capaciteit, fysieke afmetingen en stroomcapaciteit. Ook het accugewicht en het ontwerp van de behuizing verdienen aandacht, omdat de truck bedoeld is voor zwaar offroadgebruik.

1. Spanning: standaard 14,8V 4S LiPo is het uitgangspunt

Een standaard 4S LiPo-pack heeft vier cellen die in serie zijn geschakeld. Elke cel heeft een nominale spanning van 3,7V, wat resulteert in een totale nominale spanning van 14,8V. Wanneer het pack met balancering wordt opgeladen tot 4,20V per cel, bereikt het 16,8V.

Dit is de standaard 4S-configuratie die door de standaard-ESC wordt ondersteund. Hoewel sommige hobbyisten praten over 6S-conversies of LiHV-accu's met een hogere spanning, staan die los van de keuze voor een compatibel pack voor het fabriekse voedingssysteem.

2. Capaciteit: wat is beter: 5000mAh, 6600mAh of 8000mAh?

De accucapaciteit wordt gemeten in milliampère-uur (mAh). Bij packs met dezelfde nominale spanning betekent een grotere capaciteit over het algemeen meer beschikbare opgeslagen energie.

Een 5200mAh 4S-accu slaat ongeveer 77Wh aan nominale energie op, terwijl 6600mAh ongeveer 98Wh levert en 8000mAh ongeveer 118Wh. Deze cijfers zijn nuttig om de nominale energiereserves te vergelijken, maar vertegenwoordigen geen gegarandeerde rijtijden.

Een zwaardere truck, herhaaldelijk optrekken met vol gas, ruw gras en lange wheeliesessies kunnen allemaal het gemiddelde stroomverbruik verhogen. Twee eigenaren die identieke accupacks gebruiken, kunnen daardoor zeer verschillende rijtijden ervaren.

Voor dagelijks bashen kan een pack van ongeveer 6000-7000mAh een nuttig compromis bieden tussen capaciteit en gewicht. Als je de voorkeur geeft aan langere sessies met minder accuwissels, verdient een pack van 8000mAh aandacht, mits het extra gewicht en de fysieke afmetingen bij je setup passen.

3. C-classificatie: denk aan stroomafgifte, niet alleen aan het label

De C-classificatie geeft de door de accufabrikant geadverteerde ontladingscapaciteit aan in verhouding tot de capaciteit. Een pack met een classificatie van 120C heeft theoretisch een hogere ontladingsspecificatie dan een vergelijkbaar pack van 90C, maar geadverteerde classificaties zijn geen gestandaardiseerde prestatietestresultaten voor alle fabrikanten.

De prestaties in de praktijk zijn afhankelijk van de celconstructie, interne weerstand, bedrijfstemperatuur, kabelkwaliteit, staat van de connector en de elektrische vraag van het voertuig. Een goed afgestemde accu met voldoende stroomcapaciteit is waardevoller dan een indrukwekkende classificatie die geen praktisch voordeel oplevert.

4. Fysieke pasvorm: de limiet van 160 × 50 × 70mm

De opgegeven limiet voor de beschikbare ruimte in het accuvak van de QUAKE 4S is 160mm in lengte, 50mm in breedte en 70mm in hoogte. Hoewel het accuvak relatief ruim is, mogen deze maten nooit worden beschouwd als onbeperkte speling.

Accukabels, de positie van de connector, toleranties van de behuizing en het verstelbare bevestigingssysteem beïnvloeden de pasvorm in de praktijk. Als een accu exact 160mm lang is, heeft deze geen nominale lengtemarge. Controleer altijd de installatie in plaats van het pack te forceren.

Accuvak van de ARRMA QUAKE 4S met verstelbare ratelband en accubevestigingssysteem

Het verstelbare accuvak is ontworpen om de installatie en het verwisselen van accu's eenvoudiger te maken.

Drie CNHL 4S-accu's die het overwegen waard zijn

Voor QUAKE 4S-bezitters zouden we beginnen met het vergelijken van drie CNHL Racing Series-packs met verschillende prioriteiten op het gebied van capaciteit en gewicht. De volgende specificaties zijn gebaseerd op gepubliceerde productinformatie van CNHL, niet op een voltooide QUAKE-specifieke accutest.

Accu Gewicht Afmetingen Prioriteit
6600mAh 120C Hardcase 608g 138 × 48 × 47mm Beste allroundkeuze
8000mAh 120C Hardcase 632g 139 × 48 × 47mm Hogere capaciteit
5200mAh 90C Softcase 524g 160 × 45 × 37mm Specialistische lichtgewichtconfiguratie

CNHL Racing 6600mAh 4S 120C: onze veelzijdige keuze

De CNHL Racing 6600mAh 4S 120C Hardcase met EC5 biedt een aantrekkelijke middenweg tussen opgeslagen energie, gewicht en fysieke afmetingen.

Met ongeveer 608 g biedt deze accu een nominale capaciteit van 6600mAh en een specificatie voor continu ontladen van 120C. De compacte nominale lengte van 138mm laat meer marge over binnen de opgegeven lengte van de accubak dan een pack van 160mm, terwijl de hardcase voldoet aan de door ARRMA opgegeven vereiste voor de behuizing.

Dit is het pack dat we als eerste zouden overwegen voor gemengd offroad-bashen, herhaaldelijk accelereren en recreatief rijden, waarbij een gebalanceerde capaciteit belangrijker is dan het kiezen van de grootste beschikbare accu.

CNHL Racing 8000mAh 4S 120C: meer energie voor langere sessies

De CNHL Racing 8000mAh 4S 120C Hardcase met EC5 is onze keuze met hoge capaciteit.

Vergeleken met het 6600mAh-model biedt dit model ongeveer 21% meer nominale energiecapaciteit, terwijl het opgegeven gewicht slechts ongeveer 24 g hoger ligt. Dat maakt het bijzonder aantrekkelijk voor bestuurders die een langere potentiële gebruiksduur willen zonder een grote toename van het opgegeven batterijgewicht.

Een hogere capaciteit maakt de truck natuurlijk niet automatisch sneller. Het belangrijkste voordeel is de grotere energiereserve, en het exacte voordeel in rijtijd hangt af van de omstandigheden tijdens het rijden.

CNHL Racing 5200mAh 4S 90C: een lichter specialistisch alternatief

De CNHL Racing 5200mAh 4S 90C EC5 kiest voor een andere aanpak. Deze weegt ongeveer 524 g en heeft een softcase-constructie.

Ervaren RC-hobbyisten onderzoeken soms lichtere packs voor aangepaste installaties, vooral wanneer het geïnstalleerde gewicht en de positionering van de accu prioriteit hebben. De fabrieksinstructies van de QUAKE schrijven echter hardcase-accu's voor, en de nominale lengte van 160 mm van dit pack van 5200 mAh komt exact overeen met de gepubliceerde limiet van de accubak.

Het moet daarom worden beschouwd als een specialistisch alternatief waarvoor een onafhankelijke installatiebeoordeling nodig is, en niet als een door de fabriek goedgekeurde direct te plaatsen aanbeveling. Een softcase-pack heeft voldoende fysieke bescherming, stevige bevestiging en voldoende afstand tot bewegende delen en scherpe randen nodig; deze maatregelen veranderen niets aan de door de fabrikant vermelde vereiste.

U kunt deze accu's en andere beschikbare capaciteiten vergelijken in onze CNHL ARRMA QUAKE 4S Battery Collection.

Hardcase versus softcase: wat verandert er daadwerkelijk?

Een veelvoorkomende misvatting is dat hardcase- en softcase-accu's zich elektrisch anders moeten gedragen. In werkelijkheid kunnen een hardcase 4S-pack en een softcase 4S-pack dezelfde nominale spanning, vergelijkbare celtechnologie en vergelijkbare ontladingseigenschappen hebben.

Het belangrijkste verschil is de fysieke bescherming. Een hardcase heeft een stevige buitenbehuizing, terwijl een softcase doorgaans afhankelijk is van krimpfolie rond de cellen. Bij een monstertruck kan de accu worden blootgesteld aan plotselinge chassisversnelling, trillingen, kantelimpact en vuil. De behuizing en bevestiging moeten de cellen tegen deze omstandigheden beschermen.

Daarom is de officiële vereiste van ARRMA belangrijk. Hoewel ervaren hobbyisten misschien begrijpen hoe ze aangepaste bevestigingen en beschermende constructies kunnen ontwerpen, mag een softcase-pack niet worden gepresenteerd alsof ARRMA het voor de standaard QUAKE heeft goedgekeurd.

Als het volgen van de fabrieksinstructies uw prioriteit is, gebruik dan een hardcase-accu van het juiste formaat. U kunt aanvullende opties bekijken in de CNHL Hardcase LiPo Battery Collection.

EC5 versus IC5: kun je een CNHL-accu zonder adapter gebruiken?

De standaard QUAKE 4S gebruikt een Spektrum IC5-voedingsconnector. Conventionele EC5- en IC5-connectors zijn compatibel via de hoofdcontacten voor de stroomvoorziening, dus een correct geconfigureerde CNHL-accu met EC5-connector kan worden aangesloten voor de normale positieve en negatieve stroomtoevoer.

Het onderscheid betreft de Spektrum Smart-accufuncties. Een gewone CNHL-accu met EC5-connector verzendt niet de aanvullende, accuspecifieke Smart-gegevens die beschikbaar zijn bij compatibele Spektrum Smart-accu's. De accu levert conventioneel vermogen, maar biedt niet automatisch Smart-accu-identificatie of bijbehorende accutelemetrie.

Controleer altijd de polariteit en de staat van de connector voordat u de verbinding maakt. Controleer ook of de lader de daadwerkelijke balanceerconnector en de geselecteerde accutechnologie ondersteunt.

Kan de ARRMA QUAKE 4S LiHV- of 6S-accu's gebruiken?

Accu-upgrades zijn een populair onderwerp wanneer er een nieuwe RC-truck wordt aangekondigd, en configuraties met een hogere spanning zijn natuurlijk interessant. Er is echter een verschil tussen wat ervaren bouwers mogelijk aanpassen en wat het standaardvoertuig officieel ondersteunt.

Een standaard 4S-LiPo bereikt bij volledige lading 16,8 V. Een 4S-LiHV kan 17,4 V bereiken wanneer deze wordt geladen tot 4,35 V per cel. De standaard QUAKE-ESC is gespecificeerd voor gebruik met standaard 3S–4S-LiPo's, en goedkeuring voor LiHV op volledige spanning is niet vastgesteld.

Sommige ervaren gebruikers laden LiHV-accu's slechts op tot de standaard bovengrens van LiPo's van 4,20 V per cel. Daarmee wordt de hogere spanning bij volledige lading vermeden, maar dit vormt op zichzelf geen goedkeuring voor een bepaalde combinatie van ESC en accu. Richtlijnen van de fabrikant en de juiste laadinstellingen blijven essentieel.

Een 6S-accu is niet geschikt voor de oorspronkelijke 3S–4S-elektronica. Voor een echte 6S-conversie zijn een afzonderlijk geëvalueerde motor- en ESC-configuratie nodig, evenals aandacht voor belasting van de aandrijflijn, overbrenging, temperaturen en andere mechanische limieten. Dit moet niet worden verward met het kiezen van een accu voor de standaard QUAKE.

QUAKE 4S versus andere monstertrucks: wat maakt hem interessant?

De QUAKE 4S komt terecht in een drukke en enthousiaste RC-markt. Wie grote 4S-monstertrucks vergelijkt, kijkt vanzelf naar modellen zoals de Traxxas Maxx en bestaande ARRMA-platforms, waaronder de Outcast en Kraton 4S.

Wat de QUAKE op papier onderscheidt, is de combinatie van een nieuw ontwikkeld platform, het rijgedrag van een monstertruck met een hoog zwaartepunt, DSC-stuurassistentie en de nadruk op vereenvoudigd onderhoud.

Het systeem met vierwielaandrijving en drie differentiëlen is ook een belangrijk onderdeel van het ontwerp. Vergeleken met een monstertruck met tweewielaandrijving verandert het aandrijven van alle vier de wielen de manier waarop de tractie wordt overgebracht en hoe het voertuig reageert bij acceleratie op losse ondergrond. Het garandeert niet in elke situatie een betere wegligging, maar zorgt wel voor een duidelijk andere rijervaring.

Uiteindelijk vereisen beweringen over welke truck sneller, sterker of duurzamer is gecontroleerde vergelijkingen in de praktijk. Bij de introductie is het sterkste bewijs voor de QUAKE de gepubliceerde technische specificatie, niet een gevestigde staat van dienst op basis van langdurige eigenaars­ervaringen.

Tips voor het plaatsen, opladen en onderhouden van accu's

Controleer vóór je eerste rit hoe de accu in de accubak ligt. Hij moet zodanig worden vastgezet dat hij niet kan bewegen, zonder de behuizing samen te drukken of de draden overmatig te belasten. Zorg ervoor dat de connector niet bij draaiende onderdelen kan komen en dat de kabels vrij blijven van de veerweg.

Gebruik de juiste 4S-balanslaadmodus voor je accu. Een standaard 14,8V LiPo bereikt bij volledige lading 16,8V. Volg de laadinstructies die specifiek voor het CNHL-accupakket gelden, controleer de accu na botsingen en laad een gezwollen, doorboord, geplet of anderszins beschadigd accupakket niet opnieuw op.

Bij een zware monstertruck is het bijzonder nuttig om de temperatuur te controleren nadat je door hoog gras hebt gereden of herhaaldelijk zwaar hebt opgetrokken. De warmte van de motor en ESC hangt van meer af dan alleen de accucapaciteit. Bij te hoge temperaturen moet je eerst de weerstand van de aandrijflijn, de overbrenging, de koeling en de rijomstandigheden controleren voordat je verder rijdt.

De QUAKE wordt niet geleverd met een aandrijfaccu of lader. Als je laadapparatuur nodig hebt, bekijk dan het aanbod CNHL LiPo-laders.

Veelgestelde vragen over accu's voor de ARRMA QUAKE 4S

Welke accu heeft de ARRMA QUAKE 4S nodig?

De fabrieks­elektronica ondersteunt één standaard 3S- of 4S-LiPo-accu en ARRMA schrijft een hardcase-constructie voor. Kies voor de volledige fabrieksopgegeven 4S-configuratie een goed passende 14,8V 4S-accu met een compatibele hoofdstroomconnector.

Wat zijn de afmetingen van de accubak?

ARRMA vermeldt maximale afmetingen van 160 × 50 × 70mm. Houd altijd rekening met productietoleranties, de ligging van de kabels en het daadwerkelijke bevestigingssysteem.

Is een 6600mAh 4S-accu een goede keuze?

Een goed passende 6600mAh 4S-hardcaseaccu kan een goede balans tussen capaciteit en gewicht bieden. Het CNHL Racing 6600mAh 120C EC5-model is op basis van de gepubliceerde specificaties onze eerste keuze, onder voorbehoud van controle van de fysieke pasvorm.

Kan ik een 8000mAh 4S-accu gebruiken?

De CNHL Racing 8000mAh 4S 120C Hardcase is op papier qua afmetingen geschikt en gebruikt de standaard 4S-spanning. De hogere opgegeven capaciteit biedt mogelijk een langere gebruiksduur, maar de daadwerkelijke installatie en accubevestiging moeten nog steeds worden gecontroleerd.

Is een 4S LiPo met softcase compatibel?

Een softcase-accupakket kan dezelfde elektrische spanning en connectorspecificaties hebben als een hardcase-accupakket. ARRMA vereist echter expliciet hardcase-accu's voor de QUAKE 4S. Installaties met een softcase vallen buiten de fabrieksrichtlijnen en mogen niet als veilig of goedgekeurd worden beschouwd alleen omdat de spanning overeenkomt.

Kan een EC5-accu op de IC5-connector worden aangesloten?

Ja. EC5 en IC5 ondersteunen compatibele hoofdstroomaansluitingen. Conventionele EC5-batterijen bieden geen specifieke Spektrum Smart-batterijgegevensfuncties.

Maakt een grotere batterij de truck sneller?

Niet per se. Meer mAh bij dezelfde spanning verhoogt voornamelijk de nominale energiecapaciteit. Snelheid en acceleratie hangen ook af van de overbrenging, motor, ESC, tractie en het gedrag van de accuspanning onder belasting.

Hoe snel is de ARRMA QUAKE 4S?

Voor een betrouwbaar cijfer voor de topsnelheid zijn een gedocumenteerde testconfiguratie en meting nodig. Alleen de motorspecificatie van 2300Kv geeft geen betrouwbare indicatie van de werkelijke maximumsnelheid, die varieert afhankelijk van de overbrenging, banddiameter, accuspanning, ondergrond en belasting.

Hoe lang gaat een 4S-batterij mee?

De gebruiksduur kan niet nauwkeurig worden voorspeld op basis van alleen mAh. Gras, grind, agressieve starts, belasting door de banden, temperatuur en de gemiddelde gasstand beïnvloeden allemaal het verbruik. Een pack met een hogere capaciteit slaat over het algemeen meer energie op, maar garandeert geen vast aantal extra minuten.

Kan de standaard QUAKE 4S op 6S rijden?

Nee. De standaard-ESC is gespecificeerd voor gebruik met 3S-4S-LiPo's. Voor een 6S-conversie zijn afzonderlijke elektronica en technische overwegingen voor de aandrijflijn nodig; bovendien is dit geen door de fabrikant ondersteunde batterijoptie.

Slotgedachten: de juiste batterij kiezen voor je QUAKE 4S

De ARRMA QUAKE 4S combineert een nieuw 4WD-monstertruckplatform, spectaculair chassisgedrag, Spektrum DSC-ondersteuning en een krachtig 4S-brushless aandrijfsysteem. Het ontwerp maakt deze truck vooral interessant voor bestuurders die houden van energiek bashen in plaats van uitsluitend circuitgerichte prestaties.

Voor een conventionele 4S-configuratie in fabrieksstijl is onze eerste keuze de CNHL Racing 6600mAh 4S 120C Hardcase. Als je meer capaciteit wilt, is de 8000mAh 4S 120C Hardcase het overwegen zeker waard.

Ongeacht welke capaciteit je kiest, is de beste batterij degene die bij de standaard elektronica past, veilig kan worden geïnstalleerd en de energiereserve biedt die je nodig hebt voor jouw favoriete rijstijl.

Klaar om je batterij te kiezen? Bekijk de speciale CNHL ARRMA QUAKE 4S-batterijcollectie om capaciteiten, ontladingswaarden, afmetingen en beschikbare packs met EC5-aansluiting te vergelijken.

Bekijk voor andere RC-voertuigen onze collectie CNHL RC-autobatterijen.

Vorig artikel GEPRC Vapor 8S O4 Pro-review: Is 8S het waard ten opzichte van 6S?
Volgend artikel Team Associated RC10 6x6 uitgelegd: waarom heeft deze Formula RC-auto zes wielen?

Laat een reactie achter

Reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze verschijnen

* Vereiste velden

CNHL Lipo Batterijen

CNHL streeft ernaar hoogwaardige Li-Po batterijen en RC-producten te leveren aan alle hobbyisten met uitstekende klantenservice en concurrerende prijzen

BEKIJK ALLES
TOP