CNHL Exclusive Deals
SPOOKY DEALS. EPIC SAVINGS! Spend $99, Earn $10 OFF Next Order; Spend $159, Earn $20 OFF Next Order. The coupon code will be emailed automatically after purchase. Coupon Validity: Oct. 27 12:00 – Nov. 10, 18:00 (China Standard Time, UTC+8)
What's More, Our US Warehouse Is Loaded with New Stock!
Plus, discover great deals on Kavan and Bison RC Planes.
Suodattimet
-
Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo-akku XT60-liittimellä
68 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1101006BK Kapasiteetti: 1100mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
48 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus 2 kpl CNHL Black Series 2200 mAh:n 3S 11,1 V 40C LiPo-akkua XT60-liittimellä on käytännöllinen kahden akun paketti...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $25.98$19.98 USD - $39.98 USD$19.98 - $39.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $71.98Alkuperäinen hinta $71.98 - Alkuperäinen hinta $71.98Alkuperäinen hinta $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Nykyinen hinta $59.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7.6V 2S 120C HV Shorty kovakotelo Lipo-akku EC3-liittimellä RC-racingiin
37 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus [Combo] 2 pakettia CNHL Racing Series LiHV 5200mAh 7,6V 2S 120C HV Shorty kovakoteloakku EC3-liittimellä on rakennettu RC-ki...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $71.98Alkuperäinen hinta $71.98 - Alkuperäinen hinta $71.98Alkuperäinen hinta $71.98$59.98 USD - $71.98 USD$59.98 - $71.98Nykyinen hinta $59.98 USD| /Säästä jopa 17% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
27 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug sisältää kaksi kompaktia ja kevyttä...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$25.98 USD - $29.98 USD$25.98 - $29.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /Säästä jopa 13% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $64.99 - Alkuperäinen hinta $129.98Alkuperäinen hinta $64.99 - Alkuperäinen hinta $129.98Alkuperäinen hinta $64.99$59.99 USD - $129.98 USD$59.99 - $129.98Nykyinen hinta $59.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 22.2V 6S 65C Lipo-akku EC5-liittimellä
45 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 500656BKEC5 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 65C jatkuva / 130C hetkellinen...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $64.99 - Alkuperäinen hinta $129.98Alkuperäinen hinta $64.99 - Alkuperäinen hinta $129.98Alkuperäinen hinta $64.99$59.99 USD - $129.98 USD$59.99 - $129.98Nykyinen hinta $59.99 USD| /Säästä jopa 8% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98Nykyinen hinta $19.98 USD$19.98 - $19.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä CineWhoopille
58 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 65704G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 14,8V /4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98Nykyinen hinta $19.98 USD$19.98 - $19.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /Säästä 17% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nykyinen hinta $33.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo-akku XT60-liittimellä
30 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 1801206G Kapasiteetti: 1800mAh Jännite: 22,2V / 6-soluinen / 6S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99$33.99 USD - $67.98 USD$33.99 - $67.98Nykyinen hinta $33.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nykyinen hinta $18.49 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1301206 Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.49 USD - $43.98 USD$18.49 - $43.98Nykyinen hinta $18.49 USD| /Säästä jopa 16% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
122 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1501204 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nykyinen hinta $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo-akku T/Dean-liittimellä
20 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220302 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S1P Purkunopeus: 30C jatkuva / 60C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nykyinen hinta $5.99 USD| /Säästä jopa 37% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nykyinen hinta $45.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
7 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1300mAh 22.2V 6S 130C LiPo-akku XT60-liittimellä sopii erinomaisesti FPV-lentäjille, jotka ha...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98 - Alkuperäinen hinta $103.96Alkuperäinen hinta $51.98$45.98 USD - $103.96 USD$45.98 - $103.96Nykyinen hinta $45.98 USD| /Säästä jopa 12% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä BETAFPV Pavo20 Prolle
45 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45703G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 11,1V / 3-sellainen / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /Säästä jopa 34% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $127.98Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $127.98Alkuperäinen hinta $63.99$43.99 USD - $127.98 USD$43.99 - $127.98Nykyinen hinta $43.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 6200mAh 14.8V 4S Lipo -akku 90C EC5 -liittimellä
29 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus CNHL Racing Series 6200mAh 14.8V 4S 90C LiPo -akku EC5-liittimellä on suuritehoinen ja suurikapasiteettinen softcase-akku s...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $127.98Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $127.98Alkuperäinen hinta $63.99$43.99 USD - $127.98 USD$43.99 - $127.98Nykyinen hinta $43.99 USD| /Säästä jopa 31% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nykyinen hinta $10.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220702 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nykyinen hinta $10.99 USD| /Säästä jopa 15% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $75.98Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $75.98Alkuperäinen hinta $37.99$25.99 USD - $75.98 USD$25.99 - $75.98Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
24 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220706 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $75.98Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $75.98Alkuperäinen hinta $37.99$25.99 USD - $75.98 USD$25.99 - $75.98Nykyinen hinta $25.99 USD| /Säästä jopa 32% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Nykyinen hinta $11.49 USD| /
3 pakkausta CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus 3 Packs CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U -setti sisältää kolme erillistä kevyttä 2S LiHV-a...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97$11.49 USD - $35.94 USD$11.49 - $35.94Nykyinen hinta $11.49 USD| /Säästä jopa 40% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Nykyinen hinta $51.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL Racing Series 4900mAh 7.4V 2S2P 120C kovakotelo 2S Shorty Lipo -akku T/Dean-liittimellä
23 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC4901202X Kapasiteetti: 4900mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen La...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $59.98$51.98 USD - $59.98 USD$51.98 - $59.98Nykyinen hinta $51.98 USD| /Säästä jopa 13% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Nykyinen hinta $22.99 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
20 reviews10+ varastossa1500mAh 6s 120c Varastonumero: 1501206 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$22.99 USD - $59.98 USD$22.99 - $59.98Nykyinen hinta $22.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99 - Alkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 6600mAh 11.1V 3S Lipo -akku 120C kovakotelo EC5 -liittimellä
19 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Racing Series 6600mAh 3S 120C kovakuorinen LiPo-akku on suunniteltu RC-kuljettajille, jotka haluavat vahvaa tehoa, vaka...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99 - Alkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99$39.99 USD - $54.99 USD$39.99 - $54.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
39 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti suurjännitteinen akkusar...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 6600mAh 7.4V 2S Lipo-akku 120C kovakotelo T/Dean-liittimellä
27 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 6600mAh 7,4V 2S LiPo-akku 120C, kovakotelo ja T/Dean-liitin on suurikapasiteettinen 2S-kovakoteloa...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 8000mAh 11.1V 3S 120C kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella
25 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C kovakoteloitu LiPo-akku EC5-liittimellä on suunniteltu tehokkaille 1/10-skaalan RC-...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /Säästä jopa 28% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Nykyinen hinta $7.99 USD| /
4 pakkausta CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo-akku PH2.0-liittimellä
18 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HV45701 Box 4 Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 3.8V / 1-kenno / 1S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C purkaus Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$7.99 USD - $17.98 USD$7.99 - $17.98Nykyinen hinta $7.99 USD| /Säästä jopa 38% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nykyinen hinta $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
40 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 65703G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nykyinen hinta $14.98 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C (max 240C) XT60-liittimellä
31 reviews10+ varastossaNopea sopivuuden tarkistus CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti ja suorituskykyinen 4S-akku nopeuspainotteis...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99 - Alkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nykyinen hinta $89.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 14.8V 4S Lipo -akku 90C QS8 -liittimellä
37 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 950904QS8 Kapasiteetti: 9500mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkunopeus: 90C jatkuva / 180C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99 - Alkuperäinen hinta $101.99Alkuperäinen hinta $101.99$89.99 USD - $101.99 USD$89.99 - $101.99Nykyinen hinta $89.99 USD| /Säästä jopa 12% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99 - Alkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Nykyinen hinta $31.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpailuun
10 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC8201202HV Kapasiteetti: 8200mAh Jännite: 7.6V / 2-solu / 2S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99 - Alkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Nykyinen hinta $31.99 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $22.99Alkuperäinen hinta $22.99 - Alkuperäinen hinta $22.99Alkuperäinen hinta $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Nykyinen hinta $18.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo -akku XT60-liittimellä
11 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C shorty-LiPo-akku XT60-liittimellä yhdistää hyödyllisen 3200 mAh:n kapasiteet...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $22.99Alkuperäinen hinta $22.99 - Alkuperäinen hinta $22.99Alkuperäinen hinta $22.99$18.99 USD - $22.99 USD$18.99 - $22.99Nykyinen hinta $18.99 USD| /Säästä jopa 17% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpailuihin
10 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7,6V 2S 120C HV kovakuorinen LiPo-akku EC5-liittimellä on suunniteltu RC-kuljettajille, jo...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nykyinen hinta $30.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo akku 65C EC5-liittimellä
21 reviewsVain 9 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 400654BKEC5 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 14,8V 4-soluinen / 4S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nykyinen hinta $30.99 USD| /Säästä jopa 24% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $51.99Alkuperäinen hinta $51.99 - Alkuperäinen hinta $51.99Alkuperäinen hinta $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Nykyinen hinta $38.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 6000mAh 11.4V 3S 120C HV kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella
24 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC6001203HV Kapasiteetti: 6000mAh Jännite: 11.4V / 3-kennoa / 3S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $51.99Alkuperäinen hinta $51.99 - Alkuperäinen hinta $51.99Alkuperäinen hinta $51.99$38.99 USD - $51.99 USD$38.99 - $51.99Nykyinen hinta $38.99 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $91.98Alkuperäinen hinta $91.98 - Alkuperäinen hinta $91.98Alkuperäinen hinta $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nykyinen hinta $61.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL Racing Series 8000mAh 7.4V 2S 120C kovakotelo Lipo-akku T/Dean-liittimellä
25 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus [Combo] 2 kpl CNHL Racing Series 8000mAh 7,4V 2S 120C kovakuorinen LiPo-akku T/Dean-liittimellä on suunniteltu RC-kuljettaj...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $91.98Alkuperäinen hinta $91.98 - Alkuperäinen hinta $91.98Alkuperäinen hinta $91.98$61.98 USD - $91.98 USD$61.98 - $91.98Nykyinen hinta $61.98 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo-akku EC5-liittimellä
15 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 6200mAh 11,1V 3S 90C LiPo-akku EC5-liittimellä on suurikapasiteettinen 3S-akku RC-käyttäjille, jot...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$39.99 USD - $48.99 USD$39.99 - $48.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /Säästä jopa 18% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $71.99Alkuperäinen hinta $71.99 - Alkuperäinen hinta $71.99Alkuperäinen hinta $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Nykyinen hinta $49.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 8200mAh 11.4V 3S 120C HV kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella
20 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC8201203HV Kapasiteetti: 8200mAh Jännite: 11.4V / 3-kennoa / 3S2P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $71.99Alkuperäinen hinta $71.99 - Alkuperäinen hinta $71.99Alkuperäinen hinta $71.99$49.99 USD - $71.99 USD$49.99 - $71.99Nykyinen hinta $49.99 USD| /Säästä jopa 31% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S Lipo -akku 70C XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45704G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviewsVain 3 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo-akku XT60-liittimellä on tasapainoinen keskikokoinen 3S-akku RC-harrastajille, jotka haluava...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$17.99 USD - $24.99 USD$17.99 - $24.99Nykyinen hinta $17.99 USD| /Säästä jopa 28% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nykyinen hinta $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
31 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U on kevyt normaalijännitteinen 2S-akku mikro-EDF-suihkukon...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nykyinen hinta $3.69 USD| /Säästä jopa 38% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nykyinen hinta $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo -akku 40C XT60-liittimellä
5 reviews10+ varastossaNopea sopivuuden tarkistus CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug on kompakti 3S-akku RC-malleihin, jotka tarvit...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nykyinen hinta $14.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| /
CNHL Pizza -sarjan 600mAh 14,8V 4S 120C Lipo-akku XT30-liittimellä Cinewhoopille
8 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 601204PZ Kapasiteetti: 600mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $17.99Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $17.99Alkuperäinen hinta $17.99$13.99 USD - $17.99 USD$13.99 - $17.99Nykyinen hinta $13.99 USD| /
CNHL 2200mAh 14.8V 4S 40C Lipo-akku T/Dean-liittimellä
21 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 220404 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 14.8V / 4-Cell / 4S1P Purkunopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $17.99Alkuperäinen hinta $17.99$13.99 USD - $17.99 USD$13.99 - $17.99Nykyinen hinta $13.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $33.99Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $33.99Alkuperäinen hinta $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Nykyinen hinta $26.99 USD| /
CNHL 2700mAh 22.2V 6S Lipo-akku 40C XT60-liittimellä
11 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus CNHL 2700 mAh:n 22,2 V:n 6S 40C LiPo-akku XT60-liittimellä on kompakti 6S-akku RC-harrastajille, jotka tarvitsevat 22,2 V:n...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $33.99Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $33.99Alkuperäinen hinta $33.99$26.99 USD - $33.99 USD$26.99 - $33.99Nykyinen hinta $26.99 USD| /Säästä jopa 21% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| /
CNHL Pizza -sarja 350mAh 1S BT2.0 HV LiPo -akku BETAFPV Air65:lle (5 pakkausta)
11 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: HV35701PZ Kapasiteetti: 350mAh Jännite: 3,8V / 1-solu / 1S1P Purkunopeus: 75C jatkuva / 150C hetkellinen Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $14.58Alkuperäinen hinta $14.58 - Alkuperäinen hinta $14.58Alkuperäinen hinta $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nykyinen hinta $9.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 850mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
6 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 85702G3 Kapasiteetti: 850mAh Jännite: 7.4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 70C Jatkuva / 140C Purkaus Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $14.58Alkuperäinen hinta $14.58 - Alkuperäinen hinta $14.58Alkuperäinen hinta $14.58$9.98 USD - $14.58 USD$9.98 - $14.58Nykyinen hinta $9.98 USD| /Säästä jopa 32% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98 - Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nykyinen hinta $9.58 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
18 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus 2 Packs CNHL MiniStar 650 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo Battery with XT30U -setti sisältää kaksi kompaktia normaalijännitteistä 2S-...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98 - Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nykyinen hinta $9.58 USD| /Säästä jopa 31% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Nykyinen hinta $41.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
1 review10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo -akku XT60-liittimellä on kompakti 6S FPV-akkujen yhdistelmä lentäjille, j...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Nykyinen hinta $41.98 USD| /Säästä jopa 22% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98 - Alkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nykyinen hinta $47.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C kovakotelo 2S Lipo-akku T/Dean-liittimellä
18 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug sopii erinomaisesti RC-kul...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98 - Alkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nykyinen hinta $47.98 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Nykyinen hinta $20.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
11 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220705 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 18.5V / 5-kennoa / 5S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Nykyinen hinta $20.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99 - Alkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 400703 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99 - Alkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /Säästä jopa 31% Säästä %