Lipo-akku rajattomalle aavikkoradalle
Suodattimet
-
Alkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99 - Alkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nykyinen hinta $59.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo-akku EC5-pistokkeella
10 reviews10+ varastossaVarastonumero 950903EC5 Kapasiteetti 9500mAh Jännite 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus 90C jatkuva / 180C purkaus Latausnopeus 5C Ma...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99 - Alkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nykyinen hinta $59.99 USD| /Säästä jopa 15% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $103.99Alkuperäinen hinta $103.99 - Alkuperäinen hinta $103.99Alkuperäinen hinta $103.99$89.99 USD - $103.99 USD$89.99 - $103.99Nykyinen hinta $89.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 9000mAh 15.2V 4S 120C Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpailuihin
2 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HV9001204 Kapasiteetti: 9000mAh Jännite: 15,2V / 4-kennoa / 4S2P Purkuvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausv...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $103.99Alkuperäinen hinta $103.99 - Alkuperäinen hinta $103.99Alkuperäinen hinta $103.99$89.99 USD - $103.99 USD$89.99 - $103.99Nykyinen hinta $89.99 USD| /Säästä jopa 13% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99 - Alkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nykyinen hinta $60.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpa-ajoon
3 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-akku EC5-pistokkeella on suurikapasiteettinen suorituskykyakku...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99 - Alkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nykyinen hinta $60.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $39.99Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 6200mAh 11.1V 3S 100C Kova kotelo Lipo-akku T/Dean-liittimellä
2 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC6201003T Kapasiteetti: 6200 mAh Jännite: 11,1 V / 3-kennoa / 3S2P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellin...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $39.99Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nykyinen hinta $39.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nykyinen hinta $48.99 USD| /
CNHL Racing Series 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo Battery with 8.0mm Bullet Plug
5 reviewsVain 2 yksikköä jäljelläSpecifications Stock Number: 620903BT80 Capacity: 6200mAh Voltage: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Discharge Rate: 90C Continual / 180C Burst Charge Rate:...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nykyinen hinta $48.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $42.99Alkuperäinen hinta $42.99 - Alkuperäinen hinta $42.99Alkuperäinen hinta $42.99$25.99 USD - $42.99 USD$25.99 - $42.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL 6200mAh 11.1V 3S 30C Lipo-akku XT90-liittimellä
4 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 620303Z Kapasiteetti: 6200mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 30C jatkuva / 60C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $42.99Alkuperäinen hinta $42.99 - Alkuperäinen hinta $42.99Alkuperäinen hinta $42.99$25.99 USD - $42.99 USD$25.99 - $42.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /Loppuunmyyty