8.8 alennusmyynti
KOKO SIVUSTOLLA 8 $ ALENNUS
Kupongin koodi: CNHL8OFF
Vain 36 tuntia, älä jätä käyttämättä tilaisuuttasi säästää isosti koko myymälässä!
Suodattimet
-
Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nykyinen hinta $43.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
1 review10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo -akku XT60-liittimellä on kompakti 6S FPV-akkujen yhdistelmä lentäjille, j...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98$43.98 USD - $107.96 USD$43.98 - $107.96Nykyinen hinta $43.98 USD| /Säästä jopa 19% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Nykyinen hinta $39.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
No reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1100mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti 6S FPV -akkuyhdistelmä lentäjil...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$39.98 USD - $41.98 USD$39.98 - $41.98Nykyinen hinta $39.98 USD| /Säästä jopa 20% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
122 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1501204 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo-akku XT60-liittimellä
68 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1101006BK Kapasiteetti: 1100mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S Lipo -akku 70C XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45704G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nykyinen hinta $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
20 reviews10+ varastossa1500mAh 6s 120c Varastonumero: 1501206 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nykyinen hinta $23.49 USD| /Säästä jopa 22% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nykyinen hinta $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1301206 Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nykyinen hinta $18.99 USD| /Säästä jopa 14% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nykyinen hinta $8.49 USD| /
4 pakkausta CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo-akku PH2.0-liittimellä
18 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HV45701 Box 4 Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 3.8V / 1-kenno / 1S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C purkaus Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nykyinen hinta $8.49 USD| /Säästä jopa 35% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nykyinen hinta $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 70C akku FMS FCX18 & FCX24:lle (Molex-liitin)
No reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus Jos ostat vara-akun FMS FCX18 tai FCX24 -mallille, varmista nämä kolme kohtaa ennen tilaamista: Tarkista kohta Ajoneuvosi...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nykyinen hinta $3.69 USD| /Säästä jopa 26% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $13.99Alkuperäinen hinta $13.99 - Alkuperäinen hinta $13.99Alkuperäinen hinta $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nykyinen hinta $10.29 USD| /
3 pakkausta CNHL Pizza -sarja V2.0 250mAh 7.4V 2S 35C Lipo-akku JST-XH-liittimellä
1 review10+ varastossaEsittelemme CNHL SpeedyPizzaDrones Series 250mAh 7.4V 2S 35C LiPo -akun, joka on suunniteltu tarjoamaan erinomaista tehoa ja suorituskykyä antweigh...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $13.99Alkuperäinen hinta $13.99 - Alkuperäinen hinta $13.99Alkuperäinen hinta $13.99$10.29 USD - $13.99 USD$10.29 - $13.99Nykyinen hinta $10.29 USD| /Säästä jopa 26% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99 - Alkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nykyinen hinta $60.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 9000mAh 11.4V 3S 120C Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpa-ajoon
3 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series LiHV 9000 mAh 11,4 V 3S2P 120C LiPo-akku EC5-pistokkeella on suurikapasiteettinen suorituskykyakku...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99 - Alkuperäinen hinta $78.99Alkuperäinen hinta $78.99$60.99 USD - $78.99 USD$60.99 - $78.99Nykyinen hinta $60.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nykyinen hinta $11.99 USD| /
3 pakkausta CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus 3 Packs CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U -setti sisältää kolme erillistä kevyttä 2S LiHV-a...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nykyinen hinta $11.99 USD| /Säästä jopa 40% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$16.99 USD - $25.99 USD$16.99 - $25.99Nykyinen hinta $16.99 USD| /
CNHL Racing Series 8200 mAh 3,8 V 1S Shorty-LiHV-akku 1/12 Pan Car-, GT12- ja LMP12-autoihin
1 review10+ varastossaCNHL Racing Series 8200 mAh:n 1S Shorty LiHV -akku on suurikapasiteettinen, matalaprofiilinen kovakoteloinen akku, joka on kehitetty yhteensopiviin...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99 - Alkuperäinen hinta $25.99Alkuperäinen hinta $25.99$16.99 USD - $25.99 USD$16.99 - $25.99Nykyinen hinta $16.99 USD| /Säästä jopa 35% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nykyinen hinta $11.99 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 22,2V 6S Lipo-akku 70C XT30-liittimellä
7 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45706G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 22,2V / 6-kennoa / 6S Purkausnopeus: 70C jatkuva Latausnopeus: 2C Max Koko...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$11.99 USD - $35.98 USD$11.99 - $35.98Nykyinen hinta $11.99 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nykyinen hinta $24.19 USD| /
CNHL Parallel -sarja 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo -akku 90C pehmeä pakkaus
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 620902NC Kapasiteetti: 6200mAh Jännite: 7.4V / 2-soluinen / 2S2P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nykyinen hinta $24.19 USD| /Säästä jopa 36% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $61.99Alkuperäinen hinta $61.99 - Alkuperäinen hinta $61.99Alkuperäinen hinta $61.99Nykyinen hinta $43.49 USD$43.49 - $43.49Nykyinen hinta $43.49 USD| /
CNHL Innovation RC -sarja 10000mAh 7.4V 2S 100C Lipo-akku QS8-liittimellä
1 reviewVain 4 yksikköä jäljelläV2.0 Tekniset tiedot: Varastonumero: 10001002QS8 Kapasiteetti: 10000mAh Jännite: 7,4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C hetke...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $61.99Alkuperäinen hinta $61.99 - Alkuperäinen hinta $61.99Alkuperäinen hinta $61.99Nykyinen hinta $43.49 USD$43.49 - $43.49Nykyinen hinta $43.49 USD| /Säästä 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49 - Alkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nykyinen hinta $35.99 USD| /
CNHL Parallel -sarja 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo -akku pehmeä pakkaus
7 reviewsVain 6 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 620903NC Kapasiteetti: 6200mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S2P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49 - Alkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49$35.99 USD - $52.49 USD$35.99 - $52.49Nykyinen hinta $35.99 USD| /Säästä jopa 31% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99 - Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nykyinen hinta $35.99 USD| /
CNHL 5000mAh 18.5V 5S 40C Lipo-akku XT90-liittimellä
10 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 500405Z Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 18.5V / 5-kennoa / 5S1P Purkausnopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99 - Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99$35.99 USD - $55.99 USD$35.99 - $55.99Nykyinen hinta $35.99 USD| /Säästä jopa 36% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nykyinen hinta $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 2S 7,4V LiPo-akku 70C PH (UMX) liittimellä
3 reviews10+ varastossaNopea sovitus tarkistus Jännite: 2S (7.4V)Kapasiteetti: 350mAhLiitin: PH (UMX) suurvirta 3-nastainenKoko (P × L × K): 43 × 19 × 14 mm (±1–5 mm)Pain...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $14.97Alkuperäinen hinta $4.99$3.69 USD - $14.97 USD$3.69 - $14.97Nykyinen hinta $3.69 USD| /Säästä jopa 26% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $13.98 - Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
18 reviewsVain 5 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus 2 Packs CNHL MiniStar 650 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo Battery with XT30U -setti sisältää kaksi kompaktia normaalijännitteistä 2S-...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $13.98 - Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98$13.98 USD$13.98 - $13.98Nykyinen hinta $13.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä BETAFPV Pavo20 Prolle
45 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45703G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 11,1V / 3-sellainen / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /Säästä jopa 34% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $15.99 - Alkuperäinen hinta $15.99Alkuperäinen hinta $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4 -vastaanotinakku EC3- ja JST-liittimillä
No reviewsLoppu varastostaNopea sopivuuden tarkistus CNHL 2100 mAh:n 6,6 V:n 2S LiFe LiFePO4 -vastaanotinakku EC3- ja JST-liittimillä on suunniteltu RC-harrastajille, jotka ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $15.99 - Alkuperäinen hinta $15.99Alkuperäinen hinta $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $18.99 - Alkuperäinen hinta $37.98Alkuperäinen hinta $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nykyinen hinta $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 650mAh 22.2V 6S Lipo akku 70C XT30U-liittimellä
9 reviewsVain 4 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 65706G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 22.2V /6-soluinen / 6S1P Purkunopeus: 70C jatkuva Latausnopeus: 2C maksimi Ko...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $18.99 - Alkuperäinen hinta $37.98Alkuperäinen hinta $18.99$18.99 USD - $37.98 USD$18.99 - $37.98Nykyinen hinta $18.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nykyinen hinta $30.99 USD| /
CNHL 3300mAh 18.5V 5S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
1 reviewVain 10 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 330405Z Kapasiteetti: 3300mAh Jännite: 18.5V / 5-kennoa / 5S1P Purkausnopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nykyinen hinta $30.99 USD| /Säästä jopa 24% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $25.98Nykyinen hinta $16.98 USD$16.98 - $16.98Nykyinen hinta $16.98 USD| /
8 pakkausta CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo-akku PH2.0-liittimellä - Iso-Britannian varasto
18 reviewsVain 6 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: HV45701 Box 4 Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 3.8V / 1-solu / 1S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen L...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $25.98Nykyinen hinta $16.98 USD$16.98 - $16.98Nykyinen hinta $16.98 USD| /Säästä 35% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $35.94 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $35.94Nykyinen hinta $21.58 USD$21.58 - $21.58Nykyinen hinta $21.58 USD| /
[Combo] 6 pakkausta CNHL LiHV Ministar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo akku XT30U-liittimellä - Iso-Britannian varasto
25 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläVarastonumero HV45702 Laatikko 3 Kapasiteetti 450mAh Jännite 7.6V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus 70 °C jatkuva / 140 °C hetkellinen Lat...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $35.94 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $35.94Nykyinen hinta $21.58 USD$21.58 - $21.58Nykyinen hinta $21.58 USD| /Säästä 40% Säästä %