Valitse ilmainen akku tältä sivulta
Käytä 179 $ (USD) tai enemmän (vain paristot) ja valitse yksi ilmainen paristo alle 50 dollarin arvosta tältä sivulta, yksinomaan $150 Coupon Bundle -ostajille! Lisää paristo ostoskoriisi manuaalisesti, ja alennus aktivoituu automaattisesti.
Tarjous alkaa 11. marraskuuta 2025 klo 14:00 (HKT) ja päättyy 21. marraskuuta 2025 klo 15:00 (HKT).
Suodattimet
-
Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nykyinen hinta $23.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 30C Lipo-akku XT60-liittimellä
82 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus 2-pakkaus CNHL Black Series 2200mAh 3S 11,1V 30C LiPo -akku XT60-liittimellä on käytännöllinen 3S-akku-yhdistelmä käytt...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98$23.98 USD$23.98 - $23.98Nykyinen hinta $23.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| /
CNHL LiPo-akun suojapussi – palonkestävä lataus- ja säilytysturvakotelo
59 reviews10+ varastossaCNHL LiPo Battery Bag on suunniteltu turvallisempaan LiPo-lataukseen, kuljetukseen ja säilytykseen kotona tai kentällä. Se lisää käytännöllisen suo...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL Black Series 1100mAh 22.2V 6S Lipo-akku XT60-liittimellä
68 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1101006BK Kapasiteetti: 1100mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $47.98$31.98 USD - $49.98 USD$31.98 - $49.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nykyinen hinta $15.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
74 reviewsVain 8 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL G+Plus 2200mAh 11.1V 3S 70C LiPo -akku XT60-liittimellä on käytännöllinen 3S-akku käyttäjille, jotka haluavat kompakti...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$15.99 USD - $35.98 USD$15.99 - $35.98Nykyinen hinta $15.99 USD| /Säästä jopa 11% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
48 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus 2 kpl CNHL Black Series 2200 mAh:n 3S 11,1 V 40C LiPo-akkua XT60-liittimellä on käytännöllinen kahden akun paketti...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $25.98$25.98 USD - $39.98 USD$25.98 - $39.98Nykyinen hinta $25.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
27 reviewsVain 5 yksikköä jäljelläNopea yhteensopivuuden tarkistus [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C LiPo Battery with XT30U Plug sisältää kaksi kompaktia ja kevyttä...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nykyinen hinta $49.98 USD| /
2 pakkausta CNHL G+Plus 2200mAh 14.8V 4S Lipo akku 70C XT60-liittimellä
49 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus 2-pack CNHL G+Plus 2200mAh 14,8V 4S LiPo -akku 70C XT60-liittimellä on käytännöllinen 4S-akku-yhdistelmä käyttäjille, jotka...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $49.98 - Alkuperäinen hinta $49.98Alkuperäinen hinta $49.98$49.98 USD$49.98 - $49.98Nykyinen hinta $49.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä CineWhoopille
58 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 65704G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 14,8V /4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98 - Alkuperäinen hinta $23.98Alkuperäinen hinta $23.98$19.98 USD - $23.98 USD$19.98 - $23.98Nykyinen hinta $19.98 USD| /Säästä jopa 17% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nykyinen hinta $26.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 22.2V 6S 120C(max 240C) Lipo-akku XT60-liittimellä
30 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 1801206G Kapasiteetti: 1800mAh Jännite: 22,2V / 6-soluinen / 6S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99 - Alkuperäinen hinta $67.98Alkuperäinen hinta $33.99$26.99 USD - $67.98 USD$26.99 - $67.98Nykyinen hinta $26.99 USD| /Säästä jopa 21% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nykyinen hinta $16.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 850mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä CineWhoopille
24 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 85703G3 Kapasiteetti: 850mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $25.98 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $25.98$16.98 USD - $29.99 USD$16.98 - $29.99Nykyinen hinta $16.98 USD| /Säästä jopa 35% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nykyinen hinta $18.99 USD| /
CNHL MiniStar 1300mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1301206 Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $21.99$18.99 USD - $43.98 USD$18.99 - $43.98Nykyinen hinta $18.99 USD| /Säästä jopa 14% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 1500mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
122 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1501204 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98 - Alkuperäinen hinta $43.98Alkuperäinen hinta $43.98$31.98 USD - $43.98 USD$31.98 - $43.98Nykyinen hinta $31.98 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nykyinen hinta $5.99 USD| /
CNHL 2200mAh 7.4V 2S 30C Lipo-akku T/Dean-liittimellä
20 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220302 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S1P Purkunopeus: 30C jatkuva / 60C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49 - Alkuperäinen hinta $18.98Alkuperäinen hinta $9.49$5.99 USD - $18.98 USD$5.99 - $18.98Nykyinen hinta $5.99 USD| /Säästä jopa 37% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä BETAFPV Pavo20 Prolle
45 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45703G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 11,1V / 3-sellainen / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18 - Alkuperäinen hinta $18.99Alkuperäinen hinta $15.18$9.98 USD - $18.99 USD$9.98 - $18.99Nykyinen hinta $9.98 USD| /Säästä jopa 34% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $30.99 - Alkuperäinen hinta $61.98Alkuperäinen hinta $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Nykyinen hinta $30.99 USD| /
CNHL Ultraohut Racing-sarjan LiHV 4000mAh 7,6V 2S 120C Shorty kovakotelo LiPo-akku EC3-liittimellä
28 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL Ultra-Thin Racing Series LiHV 4000mAh 7.6V 2S 120C Shorty Hard Case LiPo Battery with EC3 Plug on suorituskykyinen...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $30.99 - Alkuperäinen hinta $61.98Alkuperäinen hinta $30.99$30.99 USD - $61.98 USD$30.99 - $61.98Nykyinen hinta $30.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nykyinen hinta $36.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
28 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 300704 Kapasiteetti: 3000mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$36.99 USD$36.99 - $36.99Nykyinen hinta $36.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $79.98Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 5200mAh 11.1V 3S 90C Lipo-akku EC5-liittimellä
17 reviewsVain 3 yksikköä jäljelläNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 5200mAh 11.1V 3S 90C LiPo Battery with EC5 Plug on tehokas 3S-akku RC-autoihin, -kuorma-autoihin, ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $79.98Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nykyinen hinta $39.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 220702 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $75.98Alkuperäinen hinta $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nykyinen hinta $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 22.2V 6S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
24 reviewsVain 6 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 220706 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 22.2V / 6-Cell / 6S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $75.98Alkuperäinen hinta $37.99$37.99 USD - $75.98 USD$37.99 - $75.98Nykyinen hinta $37.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nykyinen hinta $11.99 USD| /
3 pakkausta CNHL LiHV MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus 3 Packs CNHL MiniStar HV 450mAh 7.6V 2S 70C LiHV Battery with XT30U -setti sisältää kolme erillistä kevyttä 2S LiHV-a...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97 - Alkuperäinen hinta $35.94Alkuperäinen hinta $17.97$11.99 USD - $35.94 USD$11.99 - $35.94Nykyinen hinta $11.99 USD| /Säästä jopa 40% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $6.99Alkuperäinen hinta $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nykyinen hinta $4.99 USD| /
CNHL Lipo-akun hihnat mustana (3 kpl)
19 reviewsVain 4 yksikköä jäljelläPidä akkusi turvallisesti paikoillaan ja asennuksesi siistinä CNHL:n kestävien LiPo-hihnojen avulla. Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $4.99 - Alkuperäinen hinta $6.99Alkuperäinen hinta $4.99$4.99 USD - $6.99 USD$4.99 - $6.99Nykyinen hinta $4.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nykyinen hinta $23.49 USD| /
CNHL MiniStar 1500mAh 22.2V 6S Lipo akku 120C XT60-liittimellä
20 reviews10+ varastossa1500mAh 6s 120c Varastonumero: 1501206 Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausvirta: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $59.98Alkuperäinen hinta $29.99$23.49 USD - $59.98 USD$23.49 - $59.98Nykyinen hinta $23.49 USD| /Säästä jopa 22% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V Lipo-akku 40C XT60-liittimellä RC-lentokoneeseen
25 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Black Series 2200 mAh 4S 14,8 V 40C LiPo -akku XT60-liittimellä on vakiovolyyttinen 4S-lentokoneakku RC-lentokon...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| /
[Combo] 2 pakettia CNHL MiniStar 850mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
39 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläNopea yhteensopivuuden tarkistus [Combo] 2 Packs CNHL MiniStar 850mAh 14,8V 4S 70C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti suurjännitteinen akkusar...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.98 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $29.98$29.98 USD$29.98 - $29.98Nykyinen hinta $29.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 6600mAh 7.4V 2S Lipo-akku 120C kovakotelo T/Dean-liittimellä
27 reviewsVain 5 yksikköä jäljelläNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 6600mAh 7,4V 2S LiPo-akku 120C, kovakotelo ja T/Dean-liitin on suurikapasiteettinen 2S-kovakoteloa...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99 - Alkuperäinen hinta $36.99Alkuperäinen hinta $36.99$25.99 USD - $36.99 USD$25.99 - $36.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $32.99 - Alkuperäinen hinta $32.99Alkuperäinen hinta $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nykyinen hinta $32.99 USD| /
CNHL 3300mAh 14.8V 4S Lipo akku 40C XT60-liittimellä
31 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 330404Z Kapasiteetti: 3300mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $32.99 - Alkuperäinen hinta $32.99Alkuperäinen hinta $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nykyinen hinta $32.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nykyinen hinta $8.49 USD| /
4 pakkausta CNHL MiniStar HV 450mAh 3.8V 1S 70C Lipo-akku PH2.0-liittimellä
18 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HV45701 Box 4 Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 3.8V / 1-kenno / 1S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C purkaus Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$8.49 USD - $25.98 USD$8.49 - $25.98Nykyinen hinta $8.49 USD| /Säästä jopa 35% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nykyinen hinta $14.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
40 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 65703G Kapasiteetti: 650mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$14.98 USD - $19.98 USD$14.98 - $19.98Nykyinen hinta $14.98 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S Lipo akku 120C (max 240C) XT60-liittimellä
31 reviews10+ varastossaNopea sopivuuden tarkistus CNHL MiniStar 1800mAh 14.8V 4S 120C LiPo Battery with XT60 Plug on kompakti ja suorituskykyinen 4S-akku nopeuspainotteis...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $47.98Alkuperäinen hinta $23.99$17.99 USD - $47.98 USD$17.99 - $47.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $45.99 - Alkuperäinen hinta $45.99Alkuperäinen hinta $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 5600mAh 11,1V 3S 120C Kova Kotelo Lipo-akku EC5-liittimellä
21 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 5600mAh 11,1V 3S 120C kovakoteloinen LiPo-akku EC5-liittimellä on tehokas 3S-kovakoteloakku RC-kul...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $45.99 - Alkuperäinen hinta $45.99Alkuperäinen hinta $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nykyinen hinta $45.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $41.99 - Alkuperäinen hinta $41.99Alkuperäinen hinta $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Nykyinen hinta $41.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
21 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 400704 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 14.8V 4-kennoa / 4S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $41.99 - Alkuperäinen hinta $41.99Alkuperäinen hinta $41.99$41.99 USD$41.99 - $41.99Nykyinen hinta $41.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $44.99 - Alkuperäinen hinta $44.99Alkuperäinen hinta $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Nykyinen hinta $44.99 USD| /
CNHL 3300mAh 22.2V 6S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
15 reviewsVain 8 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 330406Z Kapasiteetti: 3300mAh Jännite: 22,2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $44.99 - Alkuperäinen hinta $44.99Alkuperäinen hinta $44.99$44.99 USD$44.99 - $44.99Nykyinen hinta $44.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $14.99Alkuperäinen hinta $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nykyinen hinta $14.99 USD| /
CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtopropellisarja 5-lapainen spinnerillä
9 reviewsLoppu varastostaVarastonumero: STUP003 CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtopropellisarja 5-teräinen spinnerillä on suora korvaus, joka on suunniteltu sekä CNHL Super Tu...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $14.99Alkuperäinen hinta $14.99$14.99 USD$14.99 - $14.99Nykyinen hinta $14.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99 - Alkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Nykyinen hinta $31.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 8200mAh 7.6V 2S 120C HV kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpailuun
10 reviewsVain 8 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: HC8201202HV Kapasiteetti: 8200mAh Jännite: 7.6V / 2-solu / 2S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C purkaus Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99 - Alkuperäinen hinta $47.99Alkuperäinen hinta $47.99$31.99 USD - $47.99 USD$31.99 - $47.99Nykyinen hinta $31.99 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $13.99 - Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nykyinen hinta $13.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 7,4V 2S 70C Lipo-akku XT30-liittimellä
11 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 35702G Kapasiteetti: 350mAh Jännite: 7,4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $13.99 - Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $13.99$13.99 USD - $27.98 USD$13.99 - $27.98Nykyinen hinta $13.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $22.99 - Alkuperäinen hinta $22.99Alkuperäinen hinta $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Nykyinen hinta $22.99 USD| /
CNHL Black Series 3200mAh 11.1V 30C 3S Shorty Lipo -akku XT60-liittimellä
11 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Black Series 3200 mAh 11,1 V 3S 30C shorty-LiPo-akku XT60-liittimellä yhdistää hyödyllisen 3200 mAh:n kapasiteet...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $22.99 - Alkuperäinen hinta $22.99Alkuperäinen hinta $22.99$22.99 USD$22.99 - $22.99Nykyinen hinta $22.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan LiHV 6000mAh 7.6V 2S 120C HV kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella RC-kilpailuihin
10 reviewsVain 4 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL Racing Series LiHV 6000mAh 7,6V 2S 120C HV kovakuorinen LiPo-akku EC5-liittimellä on suunniteltu RC-kuljettajille, jo...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$25.99 USD - $38.99 USD$25.99 - $38.99Nykyinen hinta $25.99 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nykyinen hinta $37.99 USD| /
CNHL G+Plus 11.1V 5000mAh 3S Lipo akku 70C XT90-liittimellä
20 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 500703 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$37.99 USD$37.99 - $37.99Nykyinen hinta $37.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nykyinen hinta $40.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo akku 65C EC5-liittimellä
21 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 400654BKEC5 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 14,8V 4-soluinen / 4S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$40.99 USD$40.99 - $40.99Nykyinen hinta $40.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nykyinen hinta $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Stock Number: 2001006BK Kapasiteetti: 2000mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lat...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nykyinen hinta $29.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nykyinen hinta $48.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 6200mAh 11.1V 3S 90C Lipo-akku EC5-liittimellä
15 reviewsVain 5 yksikköä jäljelläNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 6200mAh 11,1V 3S 90C LiPo-akku EC5-liittimellä on suurikapasiteettinen 3S-akku RC-käyttäjille, jot...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nykyinen hinta $48.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $23.99Alkuperäinen hinta $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /
CNHL G+Plus 5000mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
19 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 500702 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 7.4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $23.99 - Alkuperäinen hinta $23.99Alkuperäinen hinta $23.99$23.99 USD$23.99 - $23.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S Lipo -akku 70C XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45704G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$18.99 USD - $24.99 USD$18.99 - $24.99Nykyinen hinta $18.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 11.1V 3S Lipo akku 70C XT90-liittimellä
15 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 300703 Kapasiteetti: 3000mAh Jännite: 1Purkausnopeus Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausnopeus: ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$18.99 USD - $24.99 USD$18.99 - $24.99Nykyinen hinta $18.99 USD| /Säästä jopa 24% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nykyinen hinta $24.99 USD| /
CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviewsVain 3 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL 3300mAh 11.1V 3S 40C LiPo-akku XT60-liittimellä on tasapainoinen keskikokoinen 3S-akku RC-harrastajille, jotka haluava...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nykyinen hinta $24.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nykyinen hinta $3.69 USD| /
CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
31 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuuden tarkistus CNHL MiniStar 450mAh 7.4V 2S 70C LiPo Battery with XT30U on kevyt normaalijännitteinen 2S-akku mikro-EDF-suihkukon...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99 - Alkuperäinen hinta $11.98Alkuperäinen hinta $5.99$3.69 USD - $11.98 USD$3.69 - $11.98Nykyinen hinta $3.69 USD| /Säästä jopa 38% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| /
CNHL MiniStar 350mAh 11,1V 3S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
11 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 35703G Kapasiteetti: 350mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nykyinen hinta $9.99 USD| /
CNHL Pizza -sarjan 600mAh 14,8V 4S 120C Lipo-akku XT30-liittimellä Cinewhoopille
8 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 601204PZ Kapasiteetti: 600mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$9.99 USD - $25.98 USD$9.99 - $25.98Nykyinen hinta $9.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä %