Hakutulokset hakusanalle ”hv”
Tuotteet
-
Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Nykyinen hinta $41.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
1 review10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 22.2V 6S 120C LiPo -akku XT60-liittimellä on kompakti 6S FPV-akkujen yhdistelmä lentäjille, j...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98 - Alkuperäinen hinta $107.96Alkuperäinen hinta $53.98$41.98 USD - $107.96 USD$41.98 - $107.96Nykyinen hinta $41.98 USD| /Säästä jopa 22% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99$24.99 USD - $29.99 USD$24.99 - $29.99Nykyinen hinta $24.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 11.1V traxxas 5000mAh 3S Lipo akku 30C TRX-liittimellä
7 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 11.1V Traxxas 5000mAh:n 3S LiPo-akku, 30C, TRX-liittimellä on suunniteltu Traxxas-kuljettajille, j...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99$24.99 USD - $29.99 USD$24.99 - $29.99Nykyinen hinta $24.99 USD| /Säästä jopa 17% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $139.99 - Alkuperäinen hinta $139.99Alkuperäinen hinta $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Nykyinen hinta $139.99 USD| /
ISDT K2 ZIP 8S LiPo Smart Dual Charger – AC 200W / DC 500W ×2
5 reviews10+ varastossaThe ISDT K2 ZIP is a compact high-power 8S LiPo smart dual charger designed for RC users who want two independent charging channels, built-in AC po...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $139.99 - Alkuperäinen hinta $139.99Alkuperäinen hinta $139.99$139.99 USD$139.99 - $139.99Nykyinen hinta $139.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $35.99Alkuperäinen hinta $35.99 - Alkuperäinen hinta $35.99Alkuperäinen hinta $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Nykyinen hinta $26.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S 5000mAh Lipo-akku 65C XT90-liittimellä
10 reviewsVain 7 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Tuotenumero: 500653BKZ Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $35.99Alkuperäinen hinta $35.99 - Alkuperäinen hinta $35.99Alkuperäinen hinta $35.99$26.99 USD - $35.99 USD$26.99 - $35.99Nykyinen hinta $26.99 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $53.99 - Alkuperäinen hinta $53.99Alkuperäinen hinta $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nykyinen hinta $53.99 USD| /
CNHL Black Series 5000mAh 14.8V 4S Lipo akku 65C EC5-liittimellä
12 reviewsVain 9 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 500654BKEC5 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen L...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $53.99 - Alkuperäinen hinta $53.99Alkuperäinen hinta $53.99$53.99 USD$53.99 - $53.99Nykyinen hinta $53.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nykyinen hinta $24.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 5200mAh 7.4V 2S Lipo-akku 100C kovakotelo T/Dean-liittimellä
9 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Racing Series 5200mAh 7,4V 2S 100C kovakuorinen LiPo-akku T/Dean-liittimellä on suunniteltu RC-kuljettajille, jotka hal...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $24.99 - Alkuperäinen hinta $24.99Alkuperäinen hinta $24.99$24.99 USD$24.99 - $24.99Nykyinen hinta $24.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $349.99 - Alkuperäinen hinta $349.99Alkuperäinen hinta $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Nykyinen hinta $349.99 USD| /
CNHL Long Range Series 19000mAh 21.6V 6S 21700 Li-ion Battery with XT60 Plug
No reviewsVain 6 yksikköä jäljelläThe CNHL Long Range Series 19000mAh 21.6V 6S3P 21700 Li-ion battery combines eighteen BAK 65E high-energy cells into a 410.4Wh maximum-endurance ba...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $349.99 - Alkuperäinen hinta $349.99Alkuperäinen hinta $349.99$349.99 USD$349.99 - $349.99Nykyinen hinta $349.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49 - Alkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Nykyinen hinta $33.99 USD| /
CNHL Parallel -sarja 6200mAh 11.1V 3S 90C Shorty Lipo -akku pehmeä pakkaus
7 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 620903NC Kapasiteetti: 6200mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S2P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49 - Alkuperäinen hinta $52.49Alkuperäinen hinta $52.49$33.99 USD - $52.49 USD$33.99 - $52.49Nykyinen hinta $33.99 USD| /Säästä jopa 35% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $15.99 - Alkuperäinen hinta $15.99Alkuperäinen hinta $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nykyinen hinta $15.99 USD| /
CNHL 2100 mAh 6,6 V 2S LiFe LiFePO4 -vastaanotinakku EC3- ja JST-liittimillä
No reviews10+ varastossaNopea sopivuuden tarkistus CNHL 2100 mAh:n 6,6 V:n 2S LiFe LiFePO4 -vastaanotinakku EC3- ja JST-liittimillä on suunniteltu RC-harrastajille, jotka ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $15.99 - Alkuperäinen hinta $15.99Alkuperäinen hinta $15.99$15.99 USD$15.99 - $15.99Nykyinen hinta $15.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Nykyinen hinta $11.99 USD| /
CNHL Black Series Shorty 2200mAh 3S 11.1V 40C Lipo-akku T/Dean-liittimellä
2 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: S220403BKT Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 11,1V / 3-kennoa / 3S1P Purkunopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99$11.99 USD - $23.98 USD$11.99 - $23.98Nykyinen hinta $11.99 USD| /Säästä jopa 20% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL MiniStar 450mAh 14.8V 4S Lipo -akku 70C XT30U-liittimellä
25 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 45704G Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98 - Alkuperäinen hinta $19.98Alkuperäinen hinta $19.98$13.98 USD - $19.98 USD$13.98 - $19.98Nykyinen hinta $13.98 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $27.98 - Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Nykyinen hinta $18.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series 1500mAh 7.4V 2S 130C Lipo-akku T/Dean-liittimellä
1 review10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1501302BKT Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S1P Purkunopeus: 130C jatkuva / 260C hetkellinen La...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $27.98 - Alkuperäinen hinta $27.98Alkuperäinen hinta $27.98$18.98 USD - $27.98 USD$18.98 - $27.98Nykyinen hinta $18.98 USD| /Säästä jopa 32% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $88.99 - Alkuperäinen hinta $88.99Alkuperäinen hinta $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nykyinen hinta $88.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 8000mAh 14.8V 4S 120C kovakotelo Lipo-akku XT90-liittimellä
2 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC8001204XT90 Kapasiteetti: 8000mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $88.99 - Alkuperäinen hinta $88.99Alkuperäinen hinta $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nykyinen hinta $88.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nykyinen hinta $63.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 8000mAh 11.1V 3S 120C kovakotelo Lipo-akku XT90-liittimellä
2 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC8001203XT90 Kapasiteetti: 8000mAh Jännite: 11,1V / 3-soluinen / 3S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkelline...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99$63.99 USD$63.99 - $63.99Nykyinen hinta $63.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $32.99 - Alkuperäinen hinta $32.99Alkuperäinen hinta $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nykyinen hinta $32.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 11.1V 3S 65C Lipo-akku EC5-liittimellä
7 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Black Series 4000 mAh:n 11,1 V:n 3S 65C LiPo-akku EC5-liittimellä on kompakti ja herkästi reagoiva 3S-akku RC-kä...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $32.99 - Alkuperäinen hinta $32.99Alkuperäinen hinta $32.99$32.99 USD$32.99 - $32.99Nykyinen hinta $32.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $199.00 - Alkuperäinen hinta $199.00Alkuperäinen hinta $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Nykyinen hinta $199.00 USD| /
ToolkitRC Q6AC 1000W 15A nelikanavainen (4CH) AC/DC älykäs 1-6S LiPo-akun tasapainolaturi – XT30/XT60
2 reviews10+ varastossaToolkitRC Q6AC (varastonumero: TK12900) on nelikanavainen LiPo-paristolaturi, joka on suunniteltu RC-piloteille ja -kuljettajille, jotka tarvitsev...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $199.00 - Alkuperäinen hinta $199.00Alkuperäinen hinta $199.00$199.00 USD$199.00 - $199.00Nykyinen hinta $199.00 USD| / -
Alkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $39.99Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Parallel -sarja 4400mAh 11.1V 3S Shorty Lipo -akku 90C pehmeä pakkaus
4 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 440903NC Kapasiteetti: 4400mAh Jännite: 11.1.8V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausno...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $39.99Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nykyinen hinta $39.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 900mAh 7.4V 2S LiPo -akku 30C PH2.0- ja JST-liittimillä Axial SCX24 -akun päivitykseen
3 reviews10+ varastossaYksityiskohtaiset tekniset tiedot – 900mAh 7,4V 2S LiPo PH2.0 & JST -liittimillä Tuotenumero: 90302 Kapasiteetti: 900mAh Jännite: 7,4V / 2-sol...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nykyinen hinta $48.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 6600mAh 11.1V 3S 100C kovakotelo Lipo-akku T/Dean-liittimellä
7 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Tuotenumero: HC6601003 Kapasiteetti: 6600mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S2P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $48.99 - Alkuperäinen hinta $48.99Alkuperäinen hinta $48.99$48.99 USD$48.99 - $48.99Nykyinen hinta $48.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $186.99 - Alkuperäinen hinta $186.99Alkuperäinen hinta $186.99$186.99 USD$186.99 - $186.99Nykyinen hinta $186.99 USD| /
CNHL Innovation RC Extreme -sarja 10500mAh 22,2V 6S 120C Lipo-akku QS8-liittimellä
1 reviewVain 8 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL Innovation RC Extreme Series 10500mAh 22.2V 6S 120C LiPo -akku QS8-liittimellä on suuri 6S korkean kapasiteetin akku, ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $186.99 - Alkuperäinen hinta $186.99Alkuperäinen hinta $186.99$186.99 USD$186.99 - $186.99Nykyinen hinta $186.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $28.99 - Alkuperäinen hinta $28.99Alkuperäinen hinta $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Nykyinen hinta $28.99 USD| /
CNHL 3700mAh 11.1V 3S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
3 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläNopea yhteensopivuustarkistus CNHL 3700mAh 11,1V 3S 40C LiPo-akku XT60-liittimellä on käytännöllinen keskikapasiteettinen 3S-akku RC-käyttäjille, j...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $28.99 - Alkuperäinen hinta $28.99Alkuperäinen hinta $28.99$28.99 USD$28.99 - $28.99Nykyinen hinta $28.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $45.99 - Alkuperäinen hinta $45.99Alkuperäinen hinta $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 8000mAh 7.4V 2S Lipo -akku 120C kovakotelo EC5 -liittimellä
1 review10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Racing Series 8000 mAh 7,4 V 2S2P 120C -kovakoteloinen LiPo-akku EC5-liittimellä on suurikapasiteettinen, täyspi...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $45.99 - Alkuperäinen hinta $45.99Alkuperäinen hinta $45.99$45.99 USD$45.99 - $45.99Nykyinen hinta $45.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $11.99 - Alkuperäinen hinta $11.99Alkuperäinen hinta $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nykyinen hinta $11.99 USD| /
CNHL 2200mAh 11.1V 3S Lipo akku 30C T/Dean-liittimellä
22 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220303 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 30C jatkuva / 60C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $11.99 - Alkuperäinen hinta $11.99Alkuperäinen hinta $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nykyinen hinta $11.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99 - Alkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Nykyinen hinta $34.99 USD| /
CNHL 4000mAh 22.2V 6S 40C Lipo-akku XT90-liittimellä
14 reviewsVain 2 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 400406Z Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkunopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99 - Alkuperäinen hinta $54.99Alkuperäinen hinta $54.99$34.99 USD - $54.99 USD$34.99 - $54.99Nykyinen hinta $34.99 USD| /Säästä jopa 36% Säästä %