Hakutulokset hakusanalle ”hv”
Tuotteet
-
Alkuperäinen hinta $91.99Alkuperäinen hinta $91.99 - Alkuperäinen hinta $91.99Alkuperäinen hinta $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Nykyinen hinta $69.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 5200mAh 25.9V 7S Lipo-akku 90C QS8-liittimellä
3 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 520907QS8 Kapasiteetti: 5200mAh Jännite: 25.9V / 7-kennoa / 7S1P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $91.99Alkuperäinen hinta $91.99 - Alkuperäinen hinta $91.99Alkuperäinen hinta $91.99$69.99 USD - $91.99 USD$69.99 - $91.99Nykyinen hinta $69.99 USD| /Säästä jopa 24% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98 - Alkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nykyinen hinta $47.98 USD| /
[Combo] 2 pakkausta CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C kovakotelo 2S Lipo-akku T/Dean-liittimellä
18 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus [Combo] 2 Packs CNHL Racing Series 5600mAh 7.4V 2S2P 120C Hard Case LiPo Battery with T/Dean Plug sopii erinomaisesti RC-kul...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98 - Alkuperäinen hinta $65.98Alkuperäinen hinta $65.98$47.98 USD - $65.98 USD$47.98 - $65.98Nykyinen hinta $47.98 USD| /Säästä jopa 27% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $35.99 - Alkuperäinen hinta $35.99Alkuperäinen hinta $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nykyinen hinta $35.99 USD| /
CNHL Black Series 11.1V 3S Lipo akku 5000mAh 65C EC5-liittimellä
13 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 500653BKEC5 Kapasiteetti: 5000mAh Jännite: 11.1V / 3-Cell / 3S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen La...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $35.99 - Alkuperäinen hinta $35.99Alkuperäinen hinta $35.99$35.99 USD$35.99 - $35.99Nykyinen hinta $35.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $55.99 - Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nykyinen hinta $55.99 USD| /
CNHL G+Plus 4000mAh 18.5V 5S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
4 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 400705 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 18.5V / 5-kennoa / 5S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $55.99 - Alkuperäinen hinta $55.99Alkuperäinen hinta $55.99$55.99 USD$55.99 - $55.99Nykyinen hinta $55.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $97.99 - Alkuperäinen hinta $97.99Alkuperäinen hinta $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Nykyinen hinta $97.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S 5000mAh Lipo-akku 70C QS8-liittimellä
2 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL G+Plus 5000 mAh 29,6 V 8S 70C LiPo-akku QS8-liittimellä on täydellinen yhden akkupaketin 8S-virtaratkaisu suuriin EDF-...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $97.99 - Alkuperäinen hinta $97.99Alkuperäinen hinta $97.99$97.99 USD$97.99 - $97.99Nykyinen hinta $97.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nykyinen hinta $10.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220702 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 7,4V / 2-soluinen / 2S1P Purkunopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$10.99 USD - $25.98 USD$10.99 - $25.98Nykyinen hinta $10.99 USD| /Säästä jopa 15% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $99.99 - Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nykyinen hinta $99.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 14.8V 4S 90C Lipo-akku EC5-liittimellä
12 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 950904EC5 Kapasiteetti: 9500mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnope...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $99.99 - Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nykyinen hinta $99.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98 - Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nykyinen hinta $9.58 USD| /
2 pakkausta CNHL MiniStar 650mAh 7.4V 2S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
18 reviews10+ varastossaNopea sopivuustarkistus 2 Packs CNHL MiniStar 650 mAh 7,4 V 2S 70C LiPo Battery with XT30U -setti sisältää kaksi kompaktia normaalijännitteistä 2S-...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98 - Alkuperäinen hinta $13.98Alkuperäinen hinta $13.98$9.58 USD - $13.98 USD$9.58 - $13.98Nykyinen hinta $9.58 USD| /Säästä jopa 31% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nykyinen hinta $14.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty Lipo -akku 40C XT60-liittimellä
5 reviews10+ varastossaNopea sopivuuden tarkistus CNHL Black Series 2200mAh 11.1V 3S Shorty LiPo Battery 40C with XT60 Plug on kompakti 3S-akku RC-malleihin, jotka tarvit...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $14.99 - Alkuperäinen hinta $29.98Alkuperäinen hinta $14.99$14.99 USD - $29.98 USD$14.99 - $29.98Nykyinen hinta $14.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| /
CNHL Black Series 2200mAh 4S 14.8V Lipo-akku 40C XT60-liittimellä RC-lentokoneeseen
25 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL Black Series 2200 mAh 4S 14,8 V 40C LiPo -akku XT60-liittimellä on vakiovolyyttinen 4S-lentokoneakku RC-lentokon...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$17.99 USD - $35.98 USD$17.99 - $35.98Nykyinen hinta $17.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $63.98 - Alkuperäinen hinta $63.98Alkuperäinen hinta $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Nykyinen hinta $63.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S Lipo akku 130C XT60-liittimellä
3 reviews10+ varastossaNopea yhteensopivuustarkistus 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 22.2V 6S 130C LiPo Battery with XT60 Plug sopii erinomaisesti FPV-piloteille, ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $63.98 - Alkuperäinen hinta $63.98Alkuperäinen hinta $63.98$63.98 USD$63.98 - $63.98Nykyinen hinta $63.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99 - Alkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nykyinen hinta $59.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 11.1V 3S 90C Lipo-akku EC5-pistokkeella
10 reviews10+ varastossaVarastonumero 950903EC5 Kapasiteetti 9500mAh Jännite 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus 90C jatkuva / 180C purkaus Latausnopeus 5C Ma...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99 - Alkuperäinen hinta $70.99Alkuperäinen hinta $70.99$59.99 USD - $70.99 USD$59.99 - $70.99Nykyinen hinta $59.99 USD| /Säästä jopa 15% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $99.99 - Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nykyinen hinta $99.99 USD| /
CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtolaskuteline sarja pyörillä ja pääpyörän ovilla
3 reviewsVain 5 yksikköä jäljelläVarastonumero: STUP004 CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtolaskutelineen Sarja CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtolaskutelineen Sarja pyörillä ja pääpyörän ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $99.99 - Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99$99.99 USD$99.99 - $99.99Nykyinen hinta $99.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99 - Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Nykyinen hinta $69.99 USD| /
CNHL Racing Series 6000mAh 15.2V 4S 130C LiHV Shorty Hardcase LiPo Battery with 1 Pair of 5mm Heatsink Bullet Plug Grips
No reviews10+ varastossaQuick Fit Check The CNHL Racing Series 6000mAh 15.2V 4S2P 130C LiHV Shorty Hardcase LiPo Battery with 5mm Bullet Sockets is a true 4S shorty LiPo b...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99 - Alkuperäinen hinta $99.99Alkuperäinen hinta $99.99$69.99 USD - $99.99 USD$69.99 - $99.99Nykyinen hinta $69.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99 - Alkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /
CNHL 4000mAh 11.1V 3S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 400703 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99 - Alkuperäinen hinta $34.99Alkuperäinen hinta $34.99$23.99 USD - $34.99 USD$23.99 - $34.99Nykyinen hinta $23.99 USD| /Säästä jopa 31% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $66.99Alkuperäinen hinta $66.99 - Alkuperäinen hinta $66.99Alkuperäinen hinta $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nykyinen hinta $49.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 5200mAh 18.5V 5S 90C Lipo-akku EC5-pistokkeella
2 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus Jos valitset 5S LiPo -akun EC5-liittimellä suureen RC-lentokoneeseen, sotakoneeseen, helikopteriin tai tehokkaaseen RC-ajone...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $66.99Alkuperäinen hinta $66.99 - Alkuperäinen hinta $66.99Alkuperäinen hinta $66.99$49.99 USD - $66.99 USD$49.99 - $66.99Nykyinen hinta $49.99 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1300mAh 14.8V 4S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
2 reviewsLoppu varastostaTekniset tiedot Varastonumero: 1301304BK Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 14.8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 130C jatkuva / 260C hetkellinen Lat...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $19.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $19.99$19.99 USD - $39.98 USD$19.99 - $39.98Nykyinen hinta $19.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nykyinen hinta $30.99 USD| /
CNHL Black Series 4000mAh 14.8V 4S Lipo akku 65C EC5-liittimellä
21 reviewsVain 9 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 400654BKEC5 Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 14,8V 4-soluinen / 4S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99 - Alkuperäinen hinta $40.99Alkuperäinen hinta $40.99$30.99 USD - $40.99 USD$30.99 - $40.99Nykyinen hinta $30.99 USD| /Säästä jopa 24% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $41.98Alkuperäinen hinta $41.98 - Alkuperäinen hinta $41.98Alkuperäinen hinta $41.98Nykyinen hinta $25.98 USD$25.98 - $25.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series 2000mAh 11.1V 3S 100C Lipo-akku XT60-liittimellä - Iso-Britannian varasto
18 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 2001003BK Kapasiteetti: 2000mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen ...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $41.98Alkuperäinen hinta $41.98 - Alkuperäinen hinta $41.98Alkuperäinen hinta $41.98Nykyinen hinta $25.98 USD$25.98 - $25.98Nykyinen hinta $25.98 USD| /Säästä 38% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $21.98Alkuperäinen hinta $21.98 - Alkuperäinen hinta $21.98Alkuperäinen hinta $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Nykyinen hinta $16.58 USD| /
2 pakettia CNHL Black Series 1300mAh 7,4V 2S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
No reviewsVain 6 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 1301302BK Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 7.4V / 2-kennoa / 2S1P Purkausnopeus: 130C jatkuva / 260C hetkellinen L...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $21.98Alkuperäinen hinta $21.98 - Alkuperäinen hinta $21.98Alkuperäinen hinta $21.98$16.58 USD - $21.98 USD$16.58 - $21.98Nykyinen hinta $16.58 USD| /Säästä jopa 25% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nykyinen hinta $24.19 USD| /
CNHL Parallel -sarja 6200mAh 7.4V 2S Shorty Lipo -akku 90C pehmeä pakkaus
9 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 620902NC Kapasiteetti: 6200mAh Jännite: 7.4V / 2-soluinen / 2S2P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99 - Alkuperäinen hinta $37.99Alkuperäinen hinta $37.99$24.19 USD - $37.99 USD$24.19 - $37.99Nykyinen hinta $24.19 USD| /Säästä jopa 36% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $109.99 - Alkuperäinen hinta $109.99Alkuperäinen hinta $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nykyinen hinta $109.99 USD| /
CNHL Innovation RC 10000mAh 14.8V 4S 100C Lipo-akku EC5-liittimellä
6 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläNopea sopivuustarkistus CNHL Innovation RC 10000mAh 14,8 V 4S 100C LiPo -akku EC5-liittimellä on suurikapasiteettinen 4S 10000mAh LiPo-akku, joka o...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $109.99 - Alkuperäinen hinta $109.99Alkuperäinen hinta $109.99$109.99 USD$109.99 - $109.99Nykyinen hinta $109.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $95.98 - Alkuperäinen hinta $95.98Alkuperäinen hinta $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nykyinen hinta $95.98 USD| /
2 Pakkausta CNHL Black Series V2.0 1500mAh 29.6V 8S 130C Lipo Akku XT60-liittimellä
No reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus 2 Packs CNHL Black Series V2.0 1500mAh 8S 130C LiPo Battery with XT60 Plug on suunnattu edistyneille FPV-lentäjille, jotka h...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $95.98 - Alkuperäinen hinta $95.98Alkuperäinen hinta $95.98$95.98 USD$95.98 - $95.98Nykyinen hinta $95.98 USD| / -
Alkuperäinen hinta $26.99 - Alkuperäinen hinta $26.99Alkuperäinen hinta $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Nykyinen hinta $26.99 USD| /
CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtokokpit/Liukukansi lentäjille
6 reviewsVain 6 yksikköä jäljelläVarastonumero: STUP014 CNHL Super Tucano 1600mm Vaihtokokpit/Akkuluukku Pilotteineen on tehtaan alkuperäinen varaosa, joka on suunniteltu palauttam...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $26.99 - Alkuperäinen hinta $26.99Alkuperäinen hinta $26.99$26.99 USD$26.99 - $26.99Nykyinen hinta $26.99 USD| /