Hakutulokset hakusanalle ”hv”
Tuotteet
-
Alkuperäinen hinta $379.00Alkuperäinen hinta $379.00 - Alkuperäinen hinta $379.00Alkuperäinen hinta $379.00Nykyinen hinta $359.00 USD$359.00 - $359.00Nykyinen hinta $359.00 USD| /
CNHL KAVAN Pulse 2200 V2 2206mm PNP RC urheiluliitokone - Oranssi
5 reviews10+ varastossaVaraosat ja korjaustuki RC-piloteille luotettava varaosatuki on tärkeä osa lentokoneen pitkäaikaista omistamista. Siksi CNHL tarjoaa CNHL KAVAN...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $379.00Alkuperäinen hinta $379.00 - Alkuperäinen hinta $379.00Alkuperäinen hinta $379.00Nykyinen hinta $359.00 USD$359.00 - $359.00Nykyinen hinta $359.00 USD| /Säästä 5% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $129.99 - Alkuperäinen hinta $129.99Alkuperäinen hinta $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Nykyinen hinta $129.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vaihtoinen Runkosarja & Pääsiipi
No reviews10+ varastossaCNHL AviNationRC Horten Ho 229 runkosarja & pääsiipi on pääasiallinen korvaava ilma-alussarja 813mm kaksois 35mm EDF Ho 229 RC -lentokoneen run...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $129.99 - Alkuperäinen hinta $129.99Alkuperäinen hinta $129.99$129.99 USD$129.99 - $129.99Nykyinen hinta $129.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Nykyinen hinta $9.99 USD| /
CNHL Black Series V2.0 1100mAh 14.8V 4S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
No reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 1101304BK Kapasiteetti: 1100mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausvirta: 130C jatkuva / 260C purkaus Latausn...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99 - Alkuperäinen hinta $35.98Alkuperäinen hinta $17.99$9.99 USD - $35.98 USD$9.99 - $35.98Nykyinen hinta $9.99 USD| /Säästä jopa 44% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $69.99 - Alkuperäinen hinta $69.99Alkuperäinen hinta $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nykyinen hinta $69.99 USD| /
CNHL Racing -sarja 6600mAh 14.8V 4S Lipo -akku 120C kovakotelo EC5 -liittimellä
34 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC6601204XEC5 Kapasiteetti: 6600mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellin...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $69.99 - Alkuperäinen hinta $69.99Alkuperäinen hinta $69.99$69.99 USD$69.99 - $69.99Nykyinen hinta $69.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| /
CNHL Pizza -sarjan 600mAh 14,8V 4S 120C Lipo-akku XT30-liittimellä Cinewhoopille
8 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 601204PZ Kapasiteetti: 600mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $60.99 - Alkuperäinen hinta $60.99Alkuperäinen hinta $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nykyinen hinta $60.99 USD| /
CNHL G+Plus 6000mAh 14.8V 4S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
8 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 600704 Kapasiteetti: 6000mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $60.99 - Alkuperäinen hinta $60.99Alkuperäinen hinta $60.99$60.99 USD$60.99 - $60.99Nykyinen hinta $60.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $107.99 - Alkuperäinen hinta $107.99Alkuperäinen hinta $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Nykyinen hinta $107.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 5200mAh 29.6V 8S Lipo-akku 90C QS8-liittimellä
3 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 520908QS8 Kapasiteetti: 5200mAh Jännite: 29,6V / 8-kennoa / 8S1P Purkunopeus: 90C jatkuva / 180C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $107.99 - Alkuperäinen hinta $107.99Alkuperäinen hinta $107.99$107.99 USD$107.99 - $107.99Nykyinen hinta $107.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $11.99 - Alkuperäinen hinta $11.99Alkuperäinen hinta $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nykyinen hinta $11.99 USD| /
CNHL AviNationRC Horten Ho 229 Vaihtoinen EDF Yksikkö Tuulettimen Kotelolla
No reviews10+ varastossaCNHL AviNationRC Horten Ho 229 EDF-yksikkö tuuletinkotelon vaihdolla on suunniteltu palauttamaan 813 mm Ho 229 RC-lentokoneen kaksinkertainen EDF-k...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $11.99 - Alkuperäinen hinta $11.99Alkuperäinen hinta $11.99$11.99 USD$11.99 - $11.99Nykyinen hinta $11.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 8000mAh 11.1V 3S 120C kovakotelo Lipo-akku EC5-pistokkeella
25 reviews10+ varastossaNopea sovitustarkistus CNHL Racing Series 8000mAh 11,1V 3S 120C kovakoteloitu LiPo-akku EC5-liittimellä on suunniteltu tehokkaille 1/10-skaalan RC-...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99 - Alkuperäinen hinta $63.99Alkuperäinen hinta $63.99$45.99 USD - $63.99 USD$45.99 - $63.99Nykyinen hinta $45.99 USD| /Säästä jopa 28% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Nykyinen hinta $20.99 USD| /
CNHL G+Plus 2200mAh 18.5V 5S 70C Lipo-akku XT60-liittimellä
11 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: 220705 Kapasiteetti: 2200mAh Jännite: 18.5V / 5-kennoa / 5S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99 - Alkuperäinen hinta $29.99Alkuperäinen hinta $29.99$20.99 USD - $29.99 USD$20.99 - $29.99Nykyinen hinta $20.99 USD| /Säästä jopa 30% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $88.99 - Alkuperäinen hinta $88.99Alkuperäinen hinta $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nykyinen hinta $88.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 8000mAh 14.8V 4S Lipo -akku 120C kovakotelo EC5 -liittimellä
28 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HC8001204XEC5 Kapasiteetti: 8000mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $88.99 - Alkuperäinen hinta $88.99Alkuperäinen hinta $88.99$88.99 USD$88.99 - $88.99Nykyinen hinta $88.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $95.99 - Alkuperäinen hinta $95.99Alkuperäinen hinta $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Nykyinen hinta $95.99 USD| /
CNHL G+Plus 29.6V 8S Lipo akku 5000mAh 70C XT90-liittimellä
No reviewsLoppu varastostaNopea yhteensopivuustarkistus CNHL G+Plus 29,6 V 8S LiPo -akku, 5000 mAh, 70C, XT90-liittimellä on vakaviin 8S-tehojärjestelmiin suunniteltu suurjä...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $95.99 - Alkuperäinen hinta $95.99Alkuperäinen hinta $95.99$95.99 USD$95.99 - $95.99Nykyinen hinta $95.99 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $39.98 - Alkuperäinen hinta $79.96Alkuperäinen hinta $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Nykyinen hinta $39.98 USD| /
CNHL Speedy Pizza V2.0 1200mAh 14.8V 4S 120C Lipo-akku XT60-liittimellä
1 reviewLoppu varastostaTekniset tiedot: Varastonumero: 1201204PZ Kapasiteetti: 1200mAh Jännite: 14.8V /4-soluinen / 4S1P Purkausnopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen L...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $39.98 - Alkuperäinen hinta $79.96Alkuperäinen hinta $39.98$39.98 USD - $79.96 USD$39.98 - $79.96Nykyinen hinta $39.98 USD| /Loppuunmyyty -
Alkuperäinen hinta $31.47Alkuperäinen hinta $31.47 - Alkuperäinen hinta $31.47Alkuperäinen hinta $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Nykyinen hinta $17.99 USD| /
3 pakkausta CNHL LiHV MiniStar 450mAh 15.2V 4S 70C Lipo-akku XT30U-liittimellä
4 reviews10+ varastossaTekniset tiedot: Varastonumero: HV45704 Kapasiteetti: 450mAh Jännite: 15.2V / 4-soluinen / 4S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lat...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $31.47Alkuperäinen hinta $31.47 - Alkuperäinen hinta $31.47Alkuperäinen hinta $31.47$17.99 USD - $31.47 USD$17.99 - $31.47Nykyinen hinta $17.99 USD| /Säästä jopa 43% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $18.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $18.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nykyinen hinta $13.49 USD| /
CNHL 1300mAh 14.8V 4S Lipo akku XT60-liittimellä
14 reviewsVain 1 yksikköä jäljellä1300mAh 4s 120C Varastonumero: 1301204 Kapasiteetti: 1300mAh Jännite: 14,8V / 4-kennoa / 4S2P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $18.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $18.99 - Alkuperäinen hinta $39.98Alkuperäinen hinta $18.99$13.49 USD - $39.98 USD$13.49 - $39.98Nykyinen hinta $13.49 USD| /Säästä jopa 33% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| /
CNHL LiPo-akun suojapussi – palonkestävä lataus- ja säilytysturvakotelo
59 reviews10+ varastossaCNHL LiPo Battery Bag on suunniteltu turvallisempaan LiPo-lataukseen, kuljetukseen ja säilytykseen kotona tai kentällä. Se lisää käytännöllisen suo...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $12.99 - Alkuperäinen hinta $25.98Alkuperäinen hinta $12.99$12.99 USD - $25.98 USD$12.99 - $25.98Nykyinen hinta $12.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $10.99 - Alkuperäinen hinta $21.98Alkuperäinen hinta $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Nykyinen hinta $10.99 USD| /
CNHL Pizza -sarjan 600mAh 11,1V 3S 120C Lipo-akku XT30-liittimellä CineWhoopille
6 reviewsVain 4 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 601203PZ Kapasiteetti: 600mAh Jännite: 11,1V / 3-soluinen / 3S1P Purkunopeus: 120C jatkuva / 240C hetkellinen Lata...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $10.99 - Alkuperäinen hinta $21.98Alkuperäinen hinta $10.99$10.99 USD - $21.98 USD$10.99 - $21.98Nykyinen hinta $10.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $39.99Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL G+Plus 3000mAh 18.5V 5S 70C Lipo-akku XT90-liittimellä
13 reviewsVain 10 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 300705 Kapasiteetti: 3000mAh Jännite: 18.5V / 5-kennoa / 5S1P Purkausnopeus: 70C jatkuva / 140C hetkellinen Lataus...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $39.99Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD$39.99 - $39.99Nykyinen hinta $39.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nykyinen hinta $29.99 USD| /
CNHL Black Series 2000mAh 22.2V 6S 100C Lipo-akku XT60-liittimellä
9 reviewsVain 9 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Stock Number: 2001006BK Kapasiteetti: 2000mAh Jännite: 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausnopeus: 100C jatkuva / 200C hetkellinen Lat...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$29.99 USD - $38.99 USD$29.99 - $38.99Nykyinen hinta $29.99 USD| /Säästä jopa 23% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Nykyinen hinta $38.99 USD| /
CNHL 4000mAh 14.8V 4S 40C Lipo-akku XT90-liittimellä
10 reviewsVain 7 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 400404Z Kapasiteetti: 4000mAh Jännite: 14.8V / 4-kennoa / 4S1P Purkausnopeus: 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latau...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $38.99 - Alkuperäinen hinta $38.99Alkuperäinen hinta $38.99$38.99 USD$38.99 - $38.99Nykyinen hinta $38.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $79.98Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nykyinen hinta $39.99 USD| /
CNHL Black Series 6000mAh 11.1V 3S 65C Lipo-akku EC5-liittimellä
3 reviewsVain 1 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 600653BKEC5 Kapasiteetti: 6000mAh Jännite: 11.1V / 3-kennoa / 3S1P Purkausnopeus: 65C jatkuva / 130C hetkellinen L...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $39.99 - Alkuperäinen hinta $79.98Alkuperäinen hinta $39.99$39.99 USD - $79.98 USD$39.99 - $79.98Nykyinen hinta $39.99 USD| / -
Alkuperäinen hinta $45.98Alkuperäinen hinta $45.98 - Alkuperäinen hinta $45.98Alkuperäinen hinta $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Nykyinen hinta $39.98 USD| /
2 pakkausta CNHL Black Series V2.0 1500mAh 14.8V 4S 130C Lipo-akku XT60-liittimellä
2 reviews10+ varastossaTekniset tiedot Varastonumero: 1501304BK Kapasiteetti: 1500mAh Jännite: 14,8V / 4-soluinen / 4S1P Purkunopeus: 130C jatkuva / 260C hetkellinen Lat...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $45.98Alkuperäinen hinta $45.98 - Alkuperäinen hinta $45.98Alkuperäinen hinta $45.98$39.98 USD - $45.98 USD$39.98 - $45.98Nykyinen hinta $39.98 USD| /Säästä jopa 13% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $49.99Alkuperäinen hinta $49.99 - Alkuperäinen hinta $49.99Alkuperäinen hinta $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Nykyinen hinta $33.99 USD| /
CNHL 3700mAh 22.2V 6S 40C Lipo-akku XT60-liittimellä
10 reviews10+ varastossaVarastonumero 370406Z Kapasiteetti 3700mAh Jännite 22.2V / 6-kennoa / 6S1P Purkausnopeus 40C jatkuva / 80C hetkellinen Latausnopeus 5C M...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $49.99Alkuperäinen hinta $49.99 - Alkuperäinen hinta $49.99Alkuperäinen hinta $49.99$33.99 USD - $49.99 USD$33.99 - $49.99Nykyinen hinta $33.99 USD| /Säästä jopa 32% Säästä % -
Alkuperäinen hinta $161.99 - Alkuperäinen hinta $161.99Alkuperäinen hinta $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Nykyinen hinta $161.99 USD| /
CNHL Racing -sarjan 9500mAh 25.9V 7S Lipo -akku 90C QS8 -liittimellä
1 reviewVain 7 yksikköä jäljelläTekniset tiedot: Varastonumero: 950907QS8 Kapasiteetti: 9500mAh Jännite: 25.9V / 7-kennoa / 7S1P Purkausnopeus: 90C jatkuva / 180C burst Latausnop...
Näytä täydet tiedotAlkuperäinen hinta $161.99 - Alkuperäinen hinta $161.99Alkuperäinen hinta $161.99$161.99 USD$161.99 - $161.99Nykyinen hinta $161.99 USD| /